/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1971/72 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1971/72 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Spartak TAZ Trnava 30 17 10 3 60:25 44 1:3 1:2
2. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 18 6 6 68:37 42 1:3 0:2
3. AS Dukla Praha 30 14 7 9 56:40 35 3:1 1:5
4. TJ VSS Košice 30 12 11 7 38:28 35 0:3 0:0
5. TJ ZVL Žilina 30 12 7 11 39:35 31 3:0 3:3
6. TJ Sparta ČKD Praha 30 13 5 12 50:52 31 1:1 0:0
7. SK Slavia Praha 30 13 2 15 30:37 28 1:0 0:1
8. TJ Lokomotíva Košice 30 11 6 13 33:44 28 0:0 0:2
9. TJ Sklo Union Teplice 30 9 9 12 36:37 27
10. TJ AC Nitra 30 10 7 13 31:41 27 3:0 0:0
11. TJ Tatran Prešov 30 10 7 13 31:42 27 3:0 1:2
12. TJ Baník OKD Ostrava 30 10 6 14 39:41 26 1:1 0:1
13. TJ TŽ Třinec 30 9 8 13 41:46 26 0:0 0:2
14. TJ Zbrojovka Brno 30 8 9 13 42:61 25 2:0 0:2
15. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 8 8 14 35:42 24 3:2 3:0
16. TJ Jednota Trenčín 30 9 6 15 31:52 24 4:0 1:1

Český pohár

3. kolo: TJ Baník Sokolov – TJ Sklo Union Teplice 0:4
Osmifinále: TJ Spartak Hradec Králové – TJ Sklo Union Teplice 1:0

Pohár UEFA

1. kolo: GKS Zaglebie Walbrzych - TJ Sklo Union Teplice 1:0, 3:2

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Slovan Varnsdorf 26 18 3 5 51:24 39 0:2 2:3
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 15 9 2 43:21 39 1:1 0:1
3. TJ Sklo Union Teplice B 26 13 7 6 50:26 33
4. TJ Xaverov Horní Počernice 26 12 6 8 39:28 30 2:1 1:1
5. TJ Meteor Praha VIII 26 13 4 9 45:33 30 4:0 1:0
6. VTJ Dukla Slaný 26 13 3 10 28:30 29 0:0 2:1
7. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 11 5 10 33:38 27 1:1 0:2
8. SK Slavia Praha B 26 8 9 9 26:24 25 3:0 0:2
9. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 8 7 11 29:30 23 3:0 2:2
10. TJ Břevnov 26 7 6 13 26:32 20 2:0 0:0
11. TJ Lokomotiva Bílina 26 7 6 13 34:46 20 2:0 0:3
12. TJ Motorlet Praha 26 8 3 15 26:40 19 4:0 5:1
13. TJ Spojené závody Česká Lípa 26 5 5 16 35:68 15 4:3 7:0
14. TJ ČKD Slaný 26 4 7 15 18:43 15 2:0 2:2

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 26 16 8 2 54:22 40
2. TJ Sparta ČKD Praha 26 16 4 6 49:20 36 2:0 1:1
3. AS Dukla Praha 26 13 7 6 37:22 33 0:1 2:0
4. TJ Škoda Plzeň 26 15 1 10 30:23 31 3:0 1:0
5. TJ Baník Sokolov 26 14 2 10 38:41 30 3:0 2:2
6. TJ Kovostroj Děčín 26 11 7 8 50:31 29 1:1 2:2
7. TJ VTŽ Chomutov 26 12 5 9 36:28 29 0:1 1:1
8. TJ Lokomotiva Plzeň 26 11 4 11 31:34 26 1:0 3:2
9. TJ Baník Most 26 8 7 11 33:36 23 0:0 6:1
10. TJ Slavia Karlovy Vary 26 7 7 12 35:47 21 4:1 3:3
11. TJ Meteor Praha VIII 26 8 5 13 34:49 21 2:1 2:1
12. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 4 8 14 23:48 16 2:1 3:1
13. TJ Dynamo ZČE Plzeň 26 5 5 16 32:46 15 1:0 3:0
14. TJ Lokomotiva Praha 26 5 4 17 27:62 14 1:1 5:1
Finálový turnaj o dorosteneckého mistra ČSR
1. TJ Igla České Budějovice 2 1 1 0 3:2 3 1:1
2. TJ Sklo Union Teplice 2 0 2 0 2:2 2
3. TJ Baník OKD Ostrava 2 0 1 1 2:3 1 1:1

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Spartak Ústí nad Labem 30 24 4 2 101:15 52 0:5 1:3
2. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 16 7 7 51:33 39 1:1 0:1
3. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 16 4 10 63:41 36 1:2 2:0
4. TJ Spojené závody Česká Lípa 30 14 7 9 49:27 35 0:1 0:4
5. TJ SEPAP Štětí 30 13 5 12 57:50 31 1:1 3:0
6. TJ Sklo Union Teplice B 30 10 10 10 38:38 30
7. TJ Baník Most B 30 12 5 13 44:43 29 1:2 1:0
8. TJ Baník Důl Koh-i-noor Lom 30 11 7 12 42:44 29 0:0 2:1
9. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 11 7 12 43:50 29 1:1 3:0
10. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 30 13 1 16 54:61 27 0:2 0:3
11. TJ Slavoj Litoměřice 30 11 5 14 33:40 27 1:3 3:0
12. TJ Slovan Duchcov 30 10 6 14 42:50 26 1:0 2:2
13. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 10 6 14 36:47 26 2:1 0:0
14. TJ Sklárny Dubí 30 10 5 15 37:65 25 1:1 5:2
15. TJ Hvězda Trnovany 30 7 6 17 38:66 20 1:1 0:0
16. TJ Lokomotiva Louny 30 7 5 18 28:86 19 4:0 1:1

dorost C

I. třída dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Slavoj Severotuk Střekov 26 17 8 1 55:18 42 0:1 0:0
2. TJ Sokol České Kopisty 26 19 3 4 83:24 41 1:0 2:8
3. TJ Kovostroj Děčín B 26 15 6 5 56:28 36 0:0 3:3
4. TJ Sklo Union Teplice C 26 15 4 7 54:35 34
5. TJ Kovohutě Povrly 26 13 4 9 49:23 30 1:0 0:3
6. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 13 3 10 52:37 29 3:0 0:2
7. TJ SCHZ Lovosice 26 9 7 10 39:41 25 2:1 1:1
8. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 26 10 3 13 30:36 23 1:0 1:2
9. TJ Slavoj Třebenice 26 8 7 11 37:62 23 3:4 3:0
10. TJ SEPAP Jílové 26 8 4 14 24:35 20 4:1 0:3
11. TJ Sokol Lukavec 26 7 5 14 28:56 19 3:1 3:0
12. TJ Sokol Brozany 26 5 9 12 27:60 19 4:0 7:1
13. TJ Lokomotiva Děčín 26 5 6 15 32:46 16 2:0 3:2
14. TJ Jiskra Velké Březno 26 2 3 21 14:79 7 2:1 5:1

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina E

podzimní část

doma venku
1. TJ Lokomotiva Bílina 10 7 0 3 42:11 14 3:0 1:2
2. TJ Sklo Union Teplice 10 6 1 3 22:5 13
3. TJ Slovan Duchcov 10 5 2 3 15:17 12 3:0 0:0
4. TJ Lokomotiva Louny 10 3 3 4 13:20 9 5:1 0:1
5. TJ Šmeral Most 10 2 3 5 8:18 7 3:0 1:0
6. TJ ČSAD Louny 10 1 3 6 8:37 5 6:0 0:1
jarní část
doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 18 12 3 3 50:7 27
2. TJ Slovan Duchcov 18 8 4 8 25:26 20 2:1 0:0
3. TJ Lokomotiva Louny 18 5 6 7 21:30 16 2:0 0:0
4. TJ Šmeral Most 18 5 4 9 17:36 14 5:1 7:0
5. TJ ČSAD Louny 18 1 7 10 13:59 9 9:0 3:0

Vítěz podzimní části hrál na jaře ve finálové skupině o titul krajského přeborníka.


žáci B

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Sklo Kavalier Hostomice 18 12 3 3 42:16 27 ? ?
2. TJ Lokomotiva Teplice 18 12 3 3 40:17 27 ? ?
3. TJ Hvězda Trnovany 18 11 3 4 38:17 25 ? ?
4. TJ Sklárny Dubí 18 11 2 5 33:18 24 ? ?
5. TJ Sklo Union Teplice B 18 8 6 4 26:17 22
6. TJ Jiskra Košťany 18 7 2 9 26:20 16 ? ?
7. TJ Tatran Novosedlice 18 7 1 10 31:36 15 ? ?
8. TJ Baník DPG Osek 18 4 3 11 20:42 11 ? ?
9. TJ Proboštov 18 3 1 14 15:48 7 ? ?
10. TJ Baník Ohníč 18 3 0 15 12:52 6 ? ?

žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sokol Kladruby 22 15 3 4 78:34 33 ? ?
2. TJ Sokol Unčín 22 15 2 5 71:29 32 ? ?
3. SK Dubí 22 15 1 6 44:33 31 ? ?
4. TJ Sokol Soběchleby 22 12 5 5 65:22 29 ? ?
5. TJ ČSPO Oldřichov 22 13 0 9 70:35 26 ? ?
6. TJ Hvězda Trnovany B 22 12 1 9 54:30 25 ? ?
7. TJ Baník Hrob 22 11 1 10 59:54 23 ? ?
8. TJ Chemička Rtyně nad Bílinou 22 6 3 13 29:75 15 ? ?
9. TJ Spartak ETZ Bystřany 22 5 4 13 37:63 14 ? ?
10. TJ Sklo Union Teplice C 22 5 3 14 36:53 13
11. TJ Baník Modlany 22 5 2 15 34:40 12 ? ?
12. TJ Krupka B 22 5 1 16 27:136 11 ? ?