/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1972/73 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1972/73 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Spartak TAZ Trnava 30 16 7 7 47:20 39 3:0 0:1
2. TJ Tatran Prešov 30 17 4 9 42:30 38 3:0 0:3
3. TJ VSS Košice 30 13 9 8 46:28 35 1:1 0:1
4. AS Dukla Praha 30 12 10 8 32:23 34 3:2 1:2
5. TJ ZVL Žilina 30 14 5 11 50:38 33 0:1 0:1
6. TJ Lokomotíva Košice 30 12 8 10 39:40 32 2:2 0:1
7. TJ Baník OKD Ostrava 30 11 8 11 32:34 30 2:0 1:2
8. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 12 5 13 32:31 29 1:0 1:1
9. TJ Sklo Union Teplice 30 12 4 14 37:34 28
10. TJ AC Nitra 30 11 6 13 36:39 28 4:2 0:2
11. TJ Sparta ČKD Praha 30 10 8 12 39:45 28 1:0 0:2
12. TJ Zbrojovka Brno 30 10 7 13 43:45 27 1:1 0:3
13. TJ Škoda Plzeň 30 10 6 14 32:44 26 1:0 1:0
14. SK Slavia Praha 30 8 9 13 30:41 25 2:0 1:3
15. TJ TŽ Třinec 30 7 11 12 24:39 25 2:0 1:2
16. TJ Spartak Hradec Králové 30 9 5 16 25:55 23 5:0 0:1

Český pohár

3. kolo: TJ Baník Sokolov – TJ Sklo Union Teplice 1:3
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – SK Turnov 4:0
Čtvrtfinále: SK Slavia Praha – TJ Sklo Union Teplice 0:1
Semifinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Sparta ČKD Praha 2:1
Finále: TJ Baník OKD Ostrava – TJ Sklo Union Teplice 2:1, 0:1 p.p., pok. kopy 5:4

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 26 18 4 4 57:21 40
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 17 4 5 44:22 38 2:0 0:1
3. SK Modřany 26 12 8 6 29:22 32 3:0 0:1
4. SK Slavia Praha B 26 12 6 8 39:26 30 1:0 2:2
5. SK Rakovník 26 12 6 8 28:22 30 2:0 0:3
6. TJ Motorlet Praha 26 10 6 10 30:32 26 5:0 1:1
7. TJ Meteor Praha VIII 26 10 5 11 23:27 25 1:0 1:0
8. TJ Admira Praha VIII 26 8 8 10 31:30 24 4:2 1:1
9. TJ Slavoj ABC Braník 26 7 9 10 37:40 23 4:0 2:1
10. TJ KŽ Králův Dvůr 26 7 8 11 24:32 22 6:0 0:4
11. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 8 5 13 32:41 21 5:1 1:1
12. TJ Lokomotiva Bílina 26 8 5 13 33:46 21 3:1 3:2
13. VTJ Dukla Slaný 26 8 2 16 22:43 18 2:0 3:0
14. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 4 6 16 19:44 14 4:0 1:0

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 17 6 3 56:11 40 0:0 0:1
2. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 18 2 6 62:25 38 3:1 0:1
3. AS Dukla Praha 26 17 4 5 48:23 38 0:1 0:2
4. TJ VTŽ Chomutov 26 15 6 5 56:24 36 2:1 1:1
5. TJ Škoda Plzeň 26 15 5 6 44:26 35 3:2 1:2
6. TJ Sklo Union Teplice 26 13 7 6 41:18 33
7. TJ SONP Kladno 26 15 2 9 40:27 32 3:1 2:1
8. TJ Slavia Karlovy Vary 26 8 6 12 29:38 22 1:1 0:0
9. TJ Baník Most 26 7 5 14 29:57 19 4:0 1:1
10. TJ Mariánské Lázně 26 6 3 17 26:47 15 3:0 3:1
11. TJ Kovostroj Děčín 26 4 7 15 10:30 15 0:0 0:0
12. TJ Lokomotiva Plzeň 26 5 5 16 14:48 15 1:0 2:0
13. TJ Baník Sokolov 26 6 1 19 26:62 13 3:0 1:2
14. TJ Tesla Žižkov 26 5 3 18 22:67 13 5:0 2:1

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 19 7 4 78:29 45 1:2 3:1
2. TJ Slavoj Litoměřice 30 17 8 5 42:19 42 3:0 1:2
3. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 19 4 7 54:38 42 3:1 0:1
4. TJ Slovan Kadaň 30 16 9 5 81:40 41 1:2 2:6
5. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 15 10 5 47:22 40 2:2 1:2
6. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 18 2 10 66:31 38 2:1 2:3
7. TJ Slovan Liberec B 30 13 7 10 49:37 33 2:0 1:4
8. TJ Sklo Union Teplice B 30 14 4 12 70:45 32
9. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 12 8 10 59:48 32 1:1 2:4
10. TJ Spojené závody Česká Lípa 30 12 4 14 49:56 28 1:2 1:1
11. TJ Slovan Duchcov 30 9 7 14 35:63 23 4:0 1:0
12. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 30 9 4 17 32:73 22 4:1 2:3
13. TJ Baník Most B 30 7 4 19 33:54 18 1:0 1:1
14. TJ Slavoj Severotuk Střekov 30 6 5 19 25:53 17 5:1 1:2
15. TJ SEPAP Štětí 30 3 6 21 25:87 12 7:0 3:0
16. TJ Baník Důl Koh-i-noor Lom 30 2 9 19 24:74 11 9:1 3:1

TJ Slovan Duchcov a TJ Baník Důl Koh-i-noor Lom odebrány 2 body za inzultaci rozhodčího.


dorost C

I. třída dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Baník Souš 26 21 3 2 76:26 45 2:5 2:3
2. TJ Lokomotiva Bílina 26 21 2 3 117:27 44 1:3 1:6
3. TJ VTŽ Chomutov B 26 17 4 5 76:32 38 1:1 1:4
4. TJ Tatran Novosedlice 26 14 4 8 58:46 32 4:0 0:2
5. TJ Šmeral Most 26 11 4 11 47:39 26 1:1 0:0
6. TJ Sklo Union Teplice C 26 10 6 10 44:46 26
7. TJ VJŠ Jirkov 26 8 9 9 41:44 25 2:1 1:0
8. TJ JZD Blšany 26 10 5 11 61:48 25 3:2 2:1
9. TJ Slovan Kadaň B 26 9 5 12 41:55 23 2:5 0:1
10. TJ Lokomotiva Louny 26 6 7 13 34:55 19 1:1 0:3
11. TJ Sokol Obrnice 26 7 4 15 39:88 18 3:2 0:2
12. TJ Chmelařství Lučan Žatec B 26 7 2 17 33:86 16 10:0 1:0
13. TJ CHZ ČSSP Litvínov B 26 5 5 16 28:62 15 2:2 3:1
14. TJ Sokol Postoloprty 26 4 4 18 23:64 12 0:0 1:0

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina E

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 7 2 1 19:4 16
2. TJ Chmelařství Lučan Žatec 10 6 3 1 17:4 15 0:0 0:1
3. TJ Lokomotiva Bílina 10 6 2 2 26:7 14 2:0 0:0
4. TJ Slovan Duchcov 10 2 3 5 7:18 7 3:1 2:0
5. TJ Lokomotiva Louny 10 2 1 7 9:19 5 5:1 1:0
6. TJ Sklo Kavalier Hostomice 10 1 1 8 7:33 3 1:0 5:1

Finálová skupina

jarní část

doma venku
1. TJ Slovan Liberec 10 6 3 1 23:12 15 0:0 1:1
2. TJ Sklo Union Teplice 10 3 7 0 10:5 13
3. TJ Baník Most 10 4 4 2 12:10 12 1:1 1:0
4. TJ Slovan Varnsdorf 10 3 5 2 9:8 11 0:0 0:0
5. TJ Kovostroj Děčín 10 1 4 5 8:17 6 3:0 1:1
6. TJ Spartak Roudnice nad Labem 10 0 3 7 10:20 3 1:1 2:1

žáci B

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 18 12 4 2 49:18 28
2. TJ Sklárny Dubí 18 11 5 2 26:12 27 ? ?
3. TJ Krupka 18 11 3 4 37:13 25 ? 1:0
4. TJ Hvězda Trnovany 18 10 4 4 34:11 24 1:1 2:1
5. TJ Jiskra Košťany 18 8 4 6 35:27 20 ? 2:2
6. TJ Lokomotiva Teplice 18 7 1 10 26:31 15 5:2 ?
7. TJ Tatran Novosedlice 18 6 2 10 24:41 14 1:2 ?
8. TJ Baník DPG Osek 18 4 4 10 12:32 12 3:1 ?
9. TJ STS Hrobčice 18 3 2 13 21:40 8 ? ?
10. TJ Sokol Kladruby 18 2 3 13 19:58 7 ? ?

žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina A

Údaje nezjištěny.