/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1973/74 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1973/74 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 15 7 8 58:39 37 2:1 0:2
2. AS Dukla Praha 30 14 7 9 42:34 35 1:2 1:1
3. TJ Slavia Praha 30 16 2 12 47:38 34 2:1 0:1
4. TJ Baník OKD Ostrava 30 14 6 10 40:42 34 1:1 1:2
5. TJ ZVL Žilina 30 14 2 14 39:42 30 4:0 1:2
6. TJ Sklo Union Teplice 30 11 7 12 42:39 29
7. TJ Spartak TAZ Trnava 30 8 13 9 32:31 29 2:1 1:2
8. TJ Sparta ČKD Praha 30 11 7 12 37:39 29 2:2 1:3
9. TJ VSS Košice 30 11 7 12 41:45 29 2:0 0:3
10. TJ Zbrojovka Brno 30 12 5 13 33:37 29 3:0 0:1
11. TJ AC Nitra 30 10 9 11 38:50 29 3:0 0:2
12. TJ Bohemians ČKD Praha 30 10 8 12 43:42 28 2:0 0:0
13. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 11 6 13 45:46 28 1:1 0:4
14. TJ Škoda Plzeň 30 10 8 12 38:46 28 2:0 1:1
15. TJ Lokomotíva Košice 30 10 7 13 50:47 27 3:2 2:4
16. TJ Tatran Prešov 30 8 9 13 35:43 25 4:0 0:0

Český pohár

3. kolo: TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou – TJ Sklo Union Teplice 1:3
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1:1 p.p., pok. kopy 4:3
Čtvrtfinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník OKD Ostrava 0:1

Interpohár

1973

6. skupina

domavenku
1. TJ Sklo Union Teplice 6 4 1 1 15:9 9
2. SK Austria Klagenfurt 6 3 0 3 9:9 6 4:2 1:0
3. Djurgårdens IF Fotboll 6 2 2 2 6:10 6 1:1 6:1
4. Næstved IF 6 1 1 4 8:10 3 1:0 2:5

muži B

3. liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Spartak BS Vlašim 30 18 8 4 66:32 44 0:4 0:2
2. TJ VTŽ Chomutov 30 14 8 8 41:26 36 0:0 1:3
3. TJ Rudá hvězda Cheb 30 13 9 8 51:40 35 0:1 1:2
4. TJ Baník UD Příbram 30 14 6 10 41:31 34 0:0 2:4
5. AS Dukla Praha B 30 13 7 10 41:28 33 1:0 0:1
6. TJ Viktoria Žižkov Strojimport 30 12 9 9 48:38 33 1:4 1:2
7. TJ Sparta ČKD Praha B 30 13 6 11 43:40 32 1:1 0:1
8. TJ Baník Most 30 12 7 11 38:36 31 2:1 1:0
9. TJ Kovostroj Děčín 30 13 5 12 38:37 31 1:2 0:4
10. VTJ Dukla Žatec 30 12 7 11 44:45 31 2:0 0:1
11. TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 30 10 8 12 48:55 28 1:1 3:4
12. TJ Baník Sokolov 30 11 5 14 41:48 27 3:0 1:1
13. TJ Rudá hvězda Sušice 30 7 12 11 30:38 26 0:4 1:1
14. TJ Slovan Varnsdorf 30 11 4 15 34:49 26 1:2 2:3
15. TJ Sklo Union Teplice B 30 6 6 18 30:50 18
16. TJ ZPA Sparta Košíře 30 5 5 20 24:65 15 4:0 0:1

dorost A

2. dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 22 14 7 1 44:18 35
2. TJ Spartak Roudnice nad Labem 22 14 2 6 68:30 30 5:2 4:2
3. TJ SONP Kladno 22 11 6 5 45:29 28 1:0 0:3
4. TJ Lokomotiva Plzeň 22 12 3 7 36:25 27 3:1 1:0
5. TJ Baník Most 22 8 6 8 31:33 22 0:0 2:0
6. TJ Slavia Karlovy Vary 22 8 6 8 24:29 22 1:0 0:0
7. TJ Mariánské Lázně 22 9 3 10 33:33 21 2:0 2:2
8. TJ Kovostroj Děčín 22 8 5 9 22:24 21 1:1 1:1
9. TJ Dynamo ZČE Plzeň 22 7 5 10 30:43 19 1:1 3:1
10. TJ Meteor Praha VIII 22 6 5 11 28:50 17 2:0 1:1
11. TJ Admira Praha VIII 22 5 5 12 28:37 15 3:1 2:1
12. TJ Baník Sokolov 22 2 3 17 17:55 7 6:0 3:1

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 17 7 6 61:28 41 2:6 1:7
2. TJ Baník Most B 30 16 9 5 53:30 41 0:3 2:1
3. TJ Baník Souš 30 19 3 8 54:44 41 4:0 0:2
4. TJ Slovan Varnsdorf 30 15 10 5 66:27 40 2:2 0:3
5. TJ Slovan Kadaň 30 15 6 9 69:48 36 2:4 0:2
6. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 12 11 7 44:27 35 3:1 2:0
7. TJ Slavoj Litoměřice 30 15 4 11 58:34 34 1:2 0:5
8. TJ Slovan Duchcov 30 10 10 10 47:43 30 2:2 1:5
9. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 11 8 11 41:39 30 1:8 0:0
10. TJ Sklo Union Teplice B 30 12 4 14 52:75 28
11. TJ Slavoj Severotuk Střekov 30 11 5 14 43:51 27 1:2 2:4
12. TJ Slovan Liberec B 30 7 9 14 42:57 23 5:2 2:2
13. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 8 6 16 40:55 22 3:1 2:1
14. TJ Spartak Ústí nad Labem B 30 8 6 16 34:57 22 2:1 1:0
15. TJ Spojené závody Česká Lípa 30 5 5 20 30:75 15 3:1 3:2
16. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 30 6 3 21 28:72 15 5:1 0:5

dorost C

I. třída dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 26 14 9 3 56:27 37 4:2 1:2
2. TJ Krupka 26 14 7 5 43:20 35 2:2 0:4
3. TJ SEPAP Štětí 26 14 6 6 50:27 34 0:3 4:2
4. TJ Kovohutě Povrly 26 13 6 7 45:32 32 2:1 0:2
5. TJ Spartak Roudnice nad Labem B 26 12 6 8 57:39 30 2:0 0:4
6. TJ Hvězda Trnovany 26 9 10 7 37:37 28 1:2 1:2
7. TJ Kovostroj Děčín B 26 7 12 7 30:25 26 1:1 1:3
8. TJ Sokol Brozany 26 9 5 12 53:52 23 7:1 0:2
9. TJ Sklo Union Teplice C 26 10 3 13 41:46 23
10. TJ Novosedlice 26 9 4 13 36:57 22 2:1 1:2
11. TJ Slavoj Bezděkov 26 8 6 12 37:60 22 1:2 1:2
12. TJ Slovan Chabařovice 26 9 3 14 41:54 21 2:2 3:2
13. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 26 5 8 13 32:37 18 1:0 2:1
14. TJ Chemička Ústí nad Labem B 26 5 3 18 18:63 13 2:0 0:1

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina E

podzimní část

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 10 7 1 2 14:5 15 1:0 0:2
2. TJ Sklo Union Teplice 10 6 2 2 19:4 14
3. TJ Baník Souš 10 6 1 3 13:7 13 2:0 0:1
4. TJ Krupka 10 5 1 4 16:12 11 2:1 0:0
5. TJ Sklo Kavalier Hostomice 10 2 2 6 10:22 6 6:0 0:0
6. TJ CHZ ČSSP Litvínov 10 0 1 9 1:23 1 6:0 2:0
jarní část
doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 18 10 6 2 29:7 26
2. TJ Baník Souš 18 9 3 6 24:15 21 2:1 1:1
3. TJ Krupka 18 8 3 7 22:21 19 3:0 0:0
4. TJ Sklo Kavalier Hostomice 18 4 5 9 17:30 13 1:1 1:0
5. TJ CHZ ČSSP Litvínov 18 1 4 13 6:34 6 2:0 0:0

Vítěz podzimní části hrál na jaře ve finálové skupině o titul krajského přeborníka.


žáci B

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina B

Údaje nezjištěny.