/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1974/75 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1974/75 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 16 7 7 72:34 39 1:1 0:4
2. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 18 1 11 66:41 37 1:0 1:3
3. TJ Bohemians ČKD Praha 30 15 6 9 46:31 36 2:0 0:2
4. TJ Zbrojovka Brno 30 12 8 10 37:40 32 2:2 2:5
5. TJ Slavia IPS Praha 30 12 6 12 46:44 30 1:1 2:2
6. TJ Spartak TAZ Trnava 30 12 6 12 32:36 30 2:0 0:0
7. TJ Sklo Union Teplice 30 9 12 9 28:36 30
8. TJ VSS Košice 30 12 5 13 66:58 29 3:0 3:3
9. AS Dukla Praha 30 9 11 10 33:35 29 0:0 0:0
10. TJ Škoda Plzeň 30 13 2 15 45:53 28 1:0 0:2
11. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 12 4 14 28:36 28 1:0 0:0
12. TJ ZVL Žilina 30 11 6 13 38:49 28 0:0 1:2
13. TJ Baník OKD Ostrava 30 9 9 12 32:36 27 2:1 0:0
14. TJ TŽ Třinec 30 9 9 12 31:37 27 0:0 0:2
15. TJ Sparta ČKD Praha 30 11 5 14 44:54 27 2:0 0:4
16. TJ AC Nitra 30 11 1 18 32:56 23 1:0 0:2

Český pohár

3. kolo: TJ Spartak Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 1:2
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 3:0
Čtvrtfinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Sparta ČKD Praha 0:1 p.p.

Středoevropský pohár

2. skupina

doma venku
1. Budapesti Honvéd SE 4 2 1 1 6:4 5 2:0 2:4
2. TJ Sklo Union Teplice 4 2 0 2 7:6 4
3. AC Fiorentina 4 1 1 2 2:5 3 2:0 1:2

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 26 17 7 2 32:7 41
2. TJ Xaverov Horní Počernice 26 12 9 5 32:21 33 1:0 0:0
3. TJ Slavoj ABC Braník 26 13 6 7 35:25 32 1:0 0:2
4. SK Rakovník 26 13 5 8 40:29 31 2:0 2:1
5. TJ SONP Kladno B 26 11 7 8 38:23 29 3:1 0:1
6. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 12 3 11 48:35 27 0:0 1:0
7. TJ Admira Praha VIII 26 8 8 10 32:31 24 1:1 0:0
8. SK Modřany 26 11 2 13 37:45 24 2:1 1:0
9. TJ Dynamo Doksy 26 9 6 11 36:44 24 2:0 0:0
10. TJ Stavební závody ČAFC Praha 26 9 6 11 30:38 24 1:0 1:0
11. TJ KŽ Králův Dvůr 26 7 6 13 35:51 20 4:0 2:0
12. TJ Lokomotiva Kladno 26 7 6 13 26:38 20 3:0 0:0
13. Radotínský SK 26 7 5 14 31:36 19 3:0 1:0
14. TJ Slavoj Litoměřice 26 6 4 16 29:58 16 0:0 1:0

dorost A

Dorostenecký přebor

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 26 16 8 2 55:21 40 1:3 2:1
2. TJ Sparta ČKD Praha 26 14 8 4 41:21 36 2:0 1:1
3. TJ Slavia IPS Praha 26 12 9 5 39:23 33 2:0 0:2
4. TJ Spartak Hradec Králové 26 10 11 5 36:27 31 0:0 0:1
5. AS Dukla Praha 26 11 8 7 37:34 30 0:0 0:1
6. TJ Slovan Liberec 26 12 5 9 35:38 29 4:1 1:1
7. TJ Sklo Union Teplice 26 7 11 8 36:31 25
8. TJ Gottwaldov 26 10 4 12 37:33 24 4:1 2:2
9. TJ Zbrojovka Brno 26 8 8 10 26:27 24 0:0 0:0
10. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 7 10 9 22:24 24 2:2 1:1
11. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26 9 6 11 32:39 24 1:2 1:2
12. TJ NHKG Ostrava 26 7 7 12 18:25 21 3:1 0:2
13. TJ VŽKG Ostrava 26 5 10 11 19:37 20 1:1 1:1
14. TJ Rudá hvězda Pardubice 26 1 1 24 16:69 3 5:1 2:4

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Slavoj Litoměřice 30 19 5 6 75:31 43 2:1 0:2
2. TJ Sklo Union Teplice B 30 16 10 4 73:34 42
3. TJ Baník Souš 30 16 6 8 72:51 38 3:1 2:2
4. TJ Slovan Duchcov 30 15 8 7 70:57 38 2:0 4:4
5. TJ Slovan Varnsdorf 30 14 7 9 55:34 35 1:1 1:2
6. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 15 5 10 60:51 35 4:1 1:1
7. TJ Baník Most B 30 13 6 11 50:49 32 2:1 1:1
8. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 13 4 13 47:46 30 0:1 2:2
9. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 11 8 11 52:55 30 4:0 2:2
10. TJ Spoza Šluknov 30 12 5 13 50:48 29 3:2 1:0
11. TJ Slovan Liberec B 30 11 6 13 52:54 28 1:1 0:4
12. TJ Spartak Ústí nad Labem B 30 12 4 14 38:45 28 2:2 1:1
13. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 30 10 4 16 57:72 24 1:0 4:0
14. TJ Slovan Kadaň 30 7 6 17 39:63 20 9:1 2:0
15. TJ Lokomotiva Bílina 30 7 4 19 29:70 18 10:0 2:1
16. TJ Slavoj Severotuk Střekov 30 1 8 21 27:86 10 2:0 4:0

dorost C

I. třída dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Lokomotiva Teplice 26 18 5 3 60:20 41 0:0 0:4
2. TJ SEPAP Štětí 26 16 6 4 74:19 38 0:0 0:3
3. TJ Sklo Union Teplice C 26 14 9 3 45:22 37
4. TJ Krupka 26 11 6 9 40:35 28 2:1 2:1
5. TJ SEPAP Jílové 26 9 9 8 53:51 27 1:0 2:3
6. TJ Kovostroj Děčín B 26 11 4 11 40:31 26 1:0 1:0
7. TJ Spojené závody Česká Lípa 26 11 4 11 53:65 26 1:1 2:2
8. TJ Sklo Union Libochovice 26 9 6 11 43:43 24 3:0 0:0
9. TJ Slovan Chabařovice 26 10 4 12 44:54 24 1:0 1:1
10. TJ Jiskra Velké Březno 26 8 6 12 45:49 22 2:0 2:2
11. TJ Kovohutě Povrly 26 8 6 12 35:45 22 3:1 3:0
12. TJ Sokol Brozany 26 8 4 14 60:52 20 2:1 2:0
13. TJ Spartak Roudnice nad Labem B 26 6 5 15 31:73 17 7:0 1:1
14. TJ Slavoj Bezděkov 26 5 2 19 30:94 12 6:1 0:0

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina E

podzimní část

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 10 10 0 0 41:2 20 1:3 0:1
2. TJ Sklo Union Teplice 10 7 0 3 46:8 14
3. TJ Baník Souš 10 5 0 5 23:22 10 9:0 3:1
4. TJ Hvězda Trnovany 10 4 1 5 11:21 9 6:1 4:1
5. TJ Lokomotiva Bílina 10 1 2 7 6:43 4 11:0 0:1
6. TJ Sklo Kavalier Hostomice 10 1 1 8 4:35 3 1:0 11:0
jarní část
doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 18 15 0 3 87:13 30
2. TJ Baník Souš 18 9 1 8 43:44 19 3:0 1:0
3. TJ Hvězda Trnovany 18 6 1 11 27:40 13 5:1 3:1
4. TJ Lokomotiva Bílina 18 5 3 10 26:66 13 5:0 9:2
5. TJ Sklo Kavalier Hostomice 18 2 1 15 7:66 5 11:1 4:0

Vítěz podzimní části hrál na jaře ve finálové skupině o titul krajského přeborníka.


žáci B

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina B

Údaje nezjištěny.