/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1976/77 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1976/77 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. ASVS Dukla Praha 30 18 6 6 61:33 42 0:2 0:2
2. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 16 6 8 55:36 38 3:2 0:3
3. TJ Slavia IPS Praha 30 13 10 7 53:36 36 2:1 2:4
4. TJ Zbrojovka Brno 30 13 9 8 49:40 35 0:0 1:3
5. TJ Lokomotíva Košice 30 16 1 13 60:59 33 0:1 3:4
6. TJ Škoda Plzeň 30 11 9 10 40:37 31 1:1 1:1
7. TJ Baník OKD Ostrava 30 11 8 11 36:33 30 2:0 1:1
8. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 12 5 13 44:38 29 3:0 1:0
9. TJ Bohemians ČKD Praha 30 8 13 9 32:34 29 1:1 0:2
10. TJ ZVL Žilina 30 10 9 11 40:43 29 1:0 1:4
11. TJ Jednota Trenčín 30 10 9 11 41:48 29 3:1 1:3
12. TJ Sklo Union Teplice 30 11 6 13 45:46 28
13. TJ Sparta ČKD Praha 30 11 6 13 40:44 28 1:0 1:3
14. TJ Spartak TAZ Trnava 30 9 8 13 26:47 26 5:0 1:2
15. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 8 7 15 35:48 23 4:0 1:1
16. TJ VSS Košice 30 5 4 21 35:70 14 4:1 1:3

Český pohár

3. kolo: TJ Baník Sokolov – TJ Sklo Union Teplice 0:4
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Viktoria Žižkov Strojimport 6:1
Čtvrtfinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ VOKD Poruba 3:0
Semifinále: TJ Zbrojovka Brno – TJ Sklo Union Teplice 0:0 p.p., pok. kopy 4:5
Finále: TJ Sparta ČKD Praha – TJ Sklo Union Teplice 0:1, 1:2

Československý pohár

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Lokomotíva Košice 1:2

Interpohár

1976

3. skupina

domavenku
1. TJ Sklo Union Teplice 6 3 2 1 10:3 8
2. Offenbacher FC Kickers 1901 6 4 0 2 6:6 8 2:0 3:0
3. Grasshopper-Club Zürich 6 2 1 3 4:7 5 4:1 0:1
4. Landskrona BoIS 6 0 3 3 2:6 3 0:0 1:1

muži B

Česká národní liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Slovan Liberec 30 16 7 7 49:23 39 0:2 0:2
2. TJ Viktoria Žižkov Strojimport 30 13 13 4 35:14 39 0:1 1:3
3. TJ VTŽ Chomutov 30 15 7 8 61:45 37 4:0 1:5
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 30 14 9 7 43:29 37 0:2 3:0
5. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 14 8 8 40:28 36 1:1 0:3
6. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 16 3 11 49:35 35 3:1 1:0
7. TJ Rudá hvězda Cheb 30 12 11 7 39:27 35 1:0 2:2
8. VTJ Tachov 30 14 7 9 43:31 35 1:2 0:2
9. VTJ Žatec 30 14 5 11 43:34 33 5:1 0:2
10. TJ Sparta ČKD Praha B 30 12 6 12 46:47 30 2:1 0:4
11. TJ Sklo Union Teplice B 30 12 5 13 40:41 29
12. TJ Slavia PS Karlovy Vary 30 7 11 12 33:47 25 2:0 0:2
13. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 9 3 18 34:62 21 5:0 1:1
14. TJ Baník Most 30 6 8 16 34:51 20 1:1 1:1
15. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 7 2 21 24:67 16 1:0 1:2
16. TJ Slovan Varnsdorf 30 5 3 22 23:55 13 1:0 2:0

Z rozhodnutí Výboru Fotbalového svazu ÚV ČSTV byla po skončení sezóny zrušena B-mužstva u prvoligových oddílů.


dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 26 18 5 3 56:15 41
2. TJ Baník Most 26 18 5 3 73:33 41 1:0 1:1
3. TJ Bohemians ČKD Praha 26 17 4 5 50:20 38 2:1 0:0
4. TJ Poldi SONP Kladno 26 16 5 5 63:23 37 0:0 3:1
5. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 12 7 7 40:30 31 0:2 2:0
6. TJ Slavia PS Karlovy Vary 26 11 6 9 32:29 28 1:0 0:1
7. TJ ČSAD Plzeň 26 10 2 14 37:48 22 4:0 2:1
8. TJ Slavia IPS Praha B 26 8 6 12 28:47 22 1:1 1:2
9. SK Rakovník 26 9 3 14 33:39 21 3:0 2:1
10. TJ Lokomotiva Plzeň 26 8 5 13 30:44 21 3:0 4:0
11. TJ Kovostroj Děčín 26 4 10 12 31:44 18 3:2 2:1
12. TJ Baník Souš 26 6 6 14 42:68 18 5:0 0:0
13. TJ Baník Sokolov 26 5 6 15 25:53 16 7:0 4:0
14. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 2 6 18 23:70 10 3:1 2:0

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Vagónka Česká Lípa 26 18 3 5 71:34 39 1:2 3:2
2. TJ Sklo Union Teplice B 26 16 4 6 63:24 36
3. TJ Chmelařství Lučan Žatec 26 16 4 6 52:23 36 1:1 1:2
4. TJ Slovan Varnsdorf 26 14 6 6 54:35 34 5:1 4:0
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 26 14 6 6 47:30 34 3:0 1:2
6. TJ Baník Most B 26 13 6 7 45:40 32 5:0 1:4
7. TJ Slavoj Litoměřice 26 10 9 7 40:32 29 0:1 0:0
8. TJ Hvězda Trnovany 26 10 5 11 36:40 25 3:0 0:0
9. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 10 4 12 27:40 24 0:1 7:2
10. TJ Lokomotiva Louny 26 9 5 12 44:42 23 2:1 2:1
11. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 8 4 14 30:39 20 2:1 1:0
12. TJ Slovan Liberec B 26 6 3 17 42:48 15 1:1 1:0
13. TJ Jiskra Velký Šenov 26 5 5 16 29:56 15 3:0 2:1
14. TJ Spoza Šluknov 26 0 2 24 12:109 2 5:0 9:1

dorost C

I. třída dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 19 2 5 67:19 40 1:3 2:4
2. TJ Slavoj Severotuk Střekov 26 18 4 4 56:16 40 0:4 1:3
3. TJ Krupka 26 14 4 8 53:28 32 4:1 2:1
4. TJ SEPAP Štětí 26 14 4 8 61:40 32 2:3 2:3
5. TJ Sklo Union Teplice C 26 14 3 9 71:45 31
6. TJ Kovostroj Děčín B 26 13 5 8 58:32 31 4:0 1:3
7. TJ Kovohutě Povrly 26 10 8 8 46:46 28 1:1 1:0
8. TJ Sklárny Dubí 26 12 3 11 41:43 27 1:2 1:0
9. TJ SCHZ Lovosice 26 10 5 11 43:42 25 3:0 1:2
10. TJ Jiskra Velké Březno 26 8 4 14 43:71 20 8:1 2:2
11. TJ SEPAP Jílové 26 6 4 16 39:66 16 6:0 4:3
12. TJ Interiér Sobědruhy 26 7 1 18 34:72 15 2:0 3:1
13. TJ Lokomotiva Teplice 26 6 3 17 37:88 15 6:1 4:0
14. TJ Sokol Liběšice 26 4 4 18 35:76 12 4:4 5:3

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina C

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 9 1 0 38:2 19
2. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 10 4 3 3 11:9 11 6:0 2:0
3. TJ Rudolfova huť Dubí 10 3 4 3 11:17 10 5:0 1:1
4. TJ Krupka 10 4 1 5 9:9 9 3:0 1:0
5. TJ Kovostroj Děčín 10 2 5 3 6:12 9 6:1 2:0
6. TJ Jiskra Košťany 10 1 0 9 4:30 4 6:0 6:0

Finálová skupina

jarní část

doma venku
1. TJ Slovan Liberec 10 9 1 0 26:4 19 0:1 ?
2. TJ Slovan Duchcov 10 5 2 3 26:15 12 ? ?
3. TJ Sklo Union Teplice 10 5 2 3 25:14 12
4. TJ VTŽ Chomutov 10 3 2 5 7:17 8 ? 3:1
5. TJ Slavoj Litoměřice 10 2 3 5 8:19 7 ? 1:0
6. TJ Slovan Varnsdorf 10 1 0 9 6:29 2 ? ?

žáci B

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina B

Údaje nezjištěny.