/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1977/78 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1977/78 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Zbrojovka Brno 30 18 7 5 64:25 43 0:0 0:4
2. ASVS Dukla Praha 30 19 3 8 73:33 41 1:0 3:2
3. TJ Lokomotíva Košice 30 17 5 8 53:34 39 3:1 1:4
4. TJ Slavia IPS Praha 30 11 12 7 39:37 34 1:1 0:0
5. TJ Sklo Union Teplice 30 11 11 8 28:34 33
6. TJ Bohemians ČKD Praha 30 12 8 10 36:32 32 1:0 0:0
7. TJ Tatran Prešov 30 11 8 11 45:40 30 2:0 1:1
8. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 11 7 12 53:46 29 0:0 1:1
9. TJ Spartak TAZ Trnava 30 8 12 10 26:31 28 1:0 2:2
10. TJ Baník OKD Ostrava 30 11 6 13 35:41 28 1:0 0:1
11. TJ Jednota Trenčín 30 13 2 15 39:46 28 1:0 0:3
12. TJ Škoda Plzeň 30 12 2 16 29:42 26 1:0 0:3
13. ASVŚ Dukla Banská Bystrica 30 9 8 13 32:46 26 0:1 0:0
14. TJ Sparta ČKD Praha 30 9 7 14 29:49 25 1:1 1:3
15. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 6 10 14 30:46 22 1:1 3:2
16. TJ ZVL Žilina 30 5 6 19 29:58 16 1:0 1:3

Český pohár

3. kolo: TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 1:2
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:1

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina B

doma venku
1. TJ Sparta ČKD Praha 26 20 2 4 71:24 42 0:2 1:0
2. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 26 16 8 2 46:14 40 1:2 1:0
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26 16 6 4 43:18 38 2:2 0:1
4. TJ Sklo Union Teplice 26 15 7 4 51:21 37
5. TJ Kovostroj Děčín 26 10 9 7 42:38 29 2:1 2:2
6. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26 8 12 6 30:27 28 3:1 2:0
7. TJ Admira Praha VIII 26 9 7 10 24:36 25 5:0 0:0
8. TJ Bohemians ČKD Praha 26 5 13 8 27:31 23 1:1 3:1
9. TJ Slovan Liberec 26 6 9 11 19:33 21 1:0 2:1
10. TJ Náchod 26 7 7 12 27:44 21 2:2 2:3
11. TJ Vagónka Česká Lípa 26 8 4 14 29:43 20 3:1 1:1
12. TJ Meteor Praha VIII 26 4 9 13 25:40 17 3:0 1:1
13. TJ Sklostroj Turnov 26 4 6 16 20:53 14 4:0 3:0
14. TJ Lokomotiva Trutnov 26 1 7 18 8:40 9 5:0 1:0

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 19 4 3 70:30 42 1:1 1:4
2. TJ Slovan Varnsdorf 26 15 4 7 62:34 34 2:2 3:1
3. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 26 14 6 6 52:32 34 0:1 0:1
4. TJ Slavoj Litoměřice 26 12 8 6 52:33 32 5:1 1:2
5. TJ Sklo Union Teplice B 26 11 5 10 49:34 27
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 10 7 9 53:43 27 2:1 4:2
7. TJ VJŠ Jirkov 26 10 7 9 45:37 27 4:2 0:1
8. TJ Hvězda Trnovany 26 11 4 11 53:41 26 1:3 0:0
9. TJ Lokomotiva Louny 26 10 6 10 40:44 26 3:1 1:2
10. TJ Chmelařství Lučan Žatec 26 12 2 12 40:59 26 2:3 2:1
11. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem B 26 8 7 11 26:48 23 4:1 0:1
12. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 8 5 13 28:48 21 0:0 3:1
13. TJ Baník Most B 26 3 5 18 20:51 11 0:1 1:1
14. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 26 1 6 19 28:84 8 5:0 4:0

dorost C

I. třída dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 26 22 4 0 102:13 48 1:2 1:2
2. TJ Slovan Kadaň 26 16 6 4 96:34 38 1:1 2:5
3. TJ Domovina Chomutov 26 15 7 4 63:42 37 5:1 0:2
4. TJ Lokomotiva Bílina 26 16 3 7 76:45 35 1:2 1:1
5. TJ VTŽ Chomutov B 26 14 5 7 58:44 33 2:0 1:2
6. TJ Sklo Union Teplice C 26 13 2 11 58:41 28
7. TJ Baník Meziboří 26 7 11 8 46:48 25 6:1 4:1
8. TJ VČSA Ervěnice 26 9 6 11 43:49 24 0:1 2:1
9. TJ Jiskra Košťany 26 9 5 12 61:49 23 1:2 0:5
10. TJ Baník DPG Osek 26 8 3 15 37:56 19 5:0 0:1
11. TJ ZKL Klášterec nad Ohří 26 7 3 16 33:73 17 5:3 1:0
12. TJ Šmeral Most 26 7 3 16 34:92 17 1:3 1:0
13. TJ Baník Most C 26 4 2 20 36:89 10 3:2 4:0
14. TJ Spartak ČSAD Louny 26 3 4 19 27:95 10 6:1 4:2

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina C

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 8 0 2 22:10 16
2. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 10 6 2 2 23:6 14 2:1 0:3
3. TJ Kovostroj Děčín 10 6 1 3 15:9 13 2:0 1:2
4. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 10 4 2 4 17:13 10 3:1 3:1
5. TJ Rudolfova huť Dubí 10 2 0 8 5:28 4 3:1 2:0
6. TJ Krupka 10 1 1 8 4:20 3 5:1 1:0

Finálová skupina

jarní část

doma venku
1. TJ Slovan Liberec 10 8 2 0 24:6 18 0:2 0:4
2. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 5 1 4 14:11 11 2:1 0:1
3. TJ Sklo Union Teplice 10 4 3 3 12:13 11
4. TJ VTŽ Chomutov 10 3 3 4 16:20 9 3:3 3:1
5. TJ Vagónka Česká Lípa 10 1 4 5 5:12 6 0:0 1:0
6. TJ Lokomotiva Bílina 10 1 3 6 10:19 5 1:1 2:0

žáci B

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Baník DPG Osek 22 20 1 1 115:3 41 ? ?
2. TJ Rudá hvězda Teplice 22 15 3 4 95:31 33 ? ?
3. TJ Jiskra Košťany 22 16 0 6 76:20 32 ? ?
4. TJ Sklo Union Teplice B 22 13 2 7 63:30 28
5. SK Dubí 22 14 0 8 63:38 28 ? ?
6. TJ Sklo Kavalier Hostomice 22 11 4 7 50:23 26 ? ?
7. TJ Slovan Duchcov B 22 11 3 8 47:40 25 ? ?
8. TJ Slovan NV Sobědruhy 22 7 4 11 46:60 18 ? ?
9. TJ Baník Hrob 22 5 2 15 20:63 12 ? ?
10. TJ Proboštov 22 4 3 15 27:93 11 ? ?
11. TJ Kamenina Háj 22 3 0 19 20:110 6 ? ?
12. TJ Novosedlice 22 1 2 19 15:126 4 ? ?

žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Spartak ETZ Bystřany 20 17 1 2 84:11 35 ? ?
2. TJ Sklo Union Teplice C 20 13 1 6 63:39 27
3. TJ Rudolfova huť Dubí B 20 11 3 6 49:37 25 ? ?
4. TJ Lokomotiva Teplice 20 8 3 9 52:35 19 ? ?
5. SK Dubí B 20 9 1 10 39:34 19 ? ?
6. TJ Sokol Unčín 20 8 3 9 38:38 19 ? ?
7. TJ Baník Modlany 20 8 2 10 35:37 18 ? ?
8. TJ Rudá hvězda Teplice B 20 8 2 10 30:36 18 ? ?
9. TJ Hvězda Trnovany B 20 7 2 11 32:54 16 ? ?
10. TJ Krupka B 20 8 0 12 33:66 16 ? ?
11. TJ Jiskra Košťany B 20 4 0 16 19:87 8 ? ?