/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1978/79 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1978/79 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. ASVS Dukla Praha 30 18 5 7 65:24 41 0:3 0:5
2. TJ Baník OKD Ostrava 30 16 9 5 44:22 41 0:0 0:3
3. TJ Zbrojovka Brno 30 13 9 8 55:32 35 4:2 1:1
4. TJ Bohemians ČKD Praha 30 12 8 10 44:41 32 2:0 1:3
5. TJ Sparta ČKD Praha 30 12 7 11 43:37 31 1:2 0:2
6. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 11 8 11 40:34 30 0:0 3:1
7. TJ Slavia IPS Praha 30 12 5 13 40:45 29 2:2 0:2
8. ASVŠ Dukla Banská Bystrica 30 10 9 11 42:49 29 3:2 0:1
9. TJ ZŤS Košice 30 12 5 13 42:58 29 1:2 0:1
10. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 8 12 10 35:32 28 2:0 0:0
11. TJ Lokomotíva Košice 30 11 6 13 47:48 28 1:0 1:4
12. TJ Spartak TAZ Trnava 30 7 13 10 34:37 27 0:0 1:3
13. TJ Jednota Trenčín 30 10 6 14 38:45 26 1:3 0:4
14. TJ Škoda Plzeň 30 9 8 13 27:47 26 1:0 0:1
15. TJ Tatran Prešov 30 7 11 12 24:51 25 4:0 1:1
16. TJ Sklo Union Teplice 30 8 7 15 30:48 23

Český pohár

3. kolo: TJ ČKZ Rakovník – TJ Sklo Union Teplice 1:3
Osmifinále: TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 3:2

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina B

doma venku
1. TJ Slavia IPS Praha 26 20 4 2 62:13 44 0:1 0:0
2. TJ Sklo Union Teplice 26 12 9 5 33:16 33
3. TJ Bohemians ČKD Praha 26 13 7 6 32:26 33 0:0 1:1
4. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26 14 4 8 41:22 32 1:0 1:0
5. TJ Poldi SONP Kladno 26 11 5 10 30:26 27 2:2 0:2
6. TJ Admira Praha VIII 26 9 7 10 38:39 25 0:1 1:1
7. TJ Spolana Neratovice 26 9 7 10 29:34 25 1:1 2:0
8. TJ Slovan Liberec 26 9 6 11 33:29 24 0:0 0:2
9. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 26 11 2 13 37:43 24 3:0 1:0
10. TJ Tesla Žižkov 26 8 7 11 35:37 23 2:0 3:0
11. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26 8 7 11 27:34 23 0:0 3:1
12. TJ Vagónka Česká Lípa 26 9 3 14 27:42 21 4:1 2:0
13. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 8 3 15 30:61 19 2:0 1:2
14. TJ Kovostroj Děčín 26 3 5 18 10:42 11 0:0 3:1

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 26 17 5 4 46:18 39 0:1 2:0
2. TJ Slavoj Litoměřice 26 15 5 6 47:27 35 3:0 0:2
3. TJ Sklo Union Teplice B 26 16 2 8 39:20 34
4. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 26 11 7 8 62:38 29 3:2 2:3
5. TJ Baník Souš 26 11 6 9 56:40 28 2:1 0:0
6. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 26 10 7 9 39:36 27 2:0 1:0
7. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 10 7 9 40:38 27 1:2 0:0
8. TJ Slovan Varnsdorf 26 9 8 9 41:48 26 0:1 0:1
9. TJ Slavoj Severotuk Střekov 26 6 9 11 36:44 21 2:0 0:3
10. TJ VJŠ Jirkov 26 6 9 11 28:46 21 1:2 4:0
11. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 8 5 13 21:48 21 2:0 3:0
12. TJ Hvězda Trnovany 26 5 10 11 38:47 20 2:1 2:0
13. TJ Lokomotiva Louny 26 7 6 13 30:49 20 1:0 3:1
14. TJ Chmelařství Lučan Žatec 26 6 4 16 34:58 16 1:0 2:0

dorost C

I. třída dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ SEPAP Štětí 26 22 1 3 67:19 45 0:2 0:2
2. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 26 17 8 1 49:13 42 0:2 1:2
3. TJ Krupka 26 16 3 7 44:26 35 2:2 1:0
4. TJ SCHZ Lovosice 26 13 5 8 50:42 31 0:0 1:1
5. TJ SEPAP Jílové 26 14 3 9 56:53 31 2:1 1:2
6. TJ Sklo Union Teplice C 26 10 5 11 32:30 25
7. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 26 10 4 12 58:49 24 1:0 0:2
8. TJ Kovostroj Děčín B 26 11 2 13 33:35 24 0:2 3:2
9. TJ Sokol Brozany 26 10 2 14 49:63 22 3:1 1:2
10. TJ Česká Kamenice 26 6 9 11 35:53 21 1:2 0:0
11. TJ Dynamo Trmice 26 7 6 13 37:43 20 2:1 0:1
12. TJ Kovohutě Povrly 26 7 5 14 24:43 19 4:2 0:0
13. TJ Spartak Roudnice nad Labem B 26 6 3 17 26:58 15 0:1 5:0
14. TJ Rudolfova huť Dubí 26 3 4 19 19:52 10 2:0 2:0

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina C

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 10 0 0 60:3 20
2. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 10 6 1 3 36:20 13 6:1 5:1
3. TJ Kovostroj Děčín 10 5 2 3 29:19 12 2:0 4:0
4. TJ Chemička Ústí nad Labem 10 3 2 5 23:23 8 5:0 4:1
5. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 10 1 2 7 13:53 4 7:0 11:0
6. TJ Rudolfova huť Dubí 10 1 1 8 6:49 3 7:0 9:0

Finálová skupina

jarní část

doma venku
1. TJ Slovan Varnsdorf 10 5 5 0 20:10 15 2:2 1:2
2. TJ Sklo Union Teplice 10 5 3 2 16:8 13
3. TJ Slovan Liberec 10 4 3 3 13:10 11 2:1 0:0
4. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 4 0 6 11:13 8 1:0 2:0
5. TJ Baník SHD Most 10 2 3 5 7:10 7 0:0 0:2
6. TJ CHZ ČSSP Litvínov 10 2 2 6 10:26 6 3:0 5:1

žáci B

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 22 19 1 2 92:13 39
2. TJ Hvězda Trnovany 22 16 3 3 92:20 35 ? ?
3. TJ Krupka 22 16 3 3 73:16 35 ? ?
4. TJ Rudá hvězda Teplice 22 15 1 6 65:36 31 ? ?
5. TJ Baník DPG Osek 22 10 4 8 48:25 24 ? ?
6. TJ Sklo Kavalier Hostomice 22 9 2 11 40:48 20 ? ?
7. TJ Sklárny Dubí 22 9 1 12 45:45 19 ? ?
8. TJ Jiskra Košťany 22 7 4 11 42:44 18 ? ?
9. TJ Slovan NV Sobědruhy 22 7 4 11 28:69 18 ? ?
10. TJ Spartak ETZ Bystřany 22 2 6 14 17:59 10 ? ?
11. TJ Lokomotiva Bílina B 22 3 3 16 20:121 9 ? ?
12. TJ Slovan Duchcov B 22 3 0 19 29:95 6 ? ?

žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina B

Údaje nezjištěny.