/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1979/80 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1979/80 - tabulky


muži A

Česká národní liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 30 19 8 3 60:18 46
2. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 16 7 7 50:27 39 1:0 1:1
3. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 12 7 11 38:30 31 3:0 0:1
4. TJ Poldi SONP Kladno 30 12 7 11 37:33 31 4:0 1:1
5. TJ DP Xaverov Praha 30 11 9 10 43:40 31 4:3 1:1
6. TJ ČKZ Rakovník 30 12 6 12 42:48 30 1:0 4:1
7. TJ Vagónka Česká Lípa 30 9 11 10 36:56 29 5:0 0:1
8. VTJ Tachov 30 10 8 12 54:49 28 1:0 1:1
9. TJ Uranové doly Příbram 30 11 6 13 41:45 28 7:0 1:2
10. TJ VTŽ Chomutov 30 11 6 13 39:43 28 2:1 0:0
11. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 30 8 12 10 40:49 28 2:0 2:1
12. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 10 7 13 36:39 27 3:0 2:0
13. TJ Slovan Liberec 30 11 5 14 25:30 27 2:0 0:0
14. TJ Kovostroj Děčín 30 11 5 14 40:47 27 5:1 0:0
15. TJ Spartak BS Vlašim 30 11 5 14 48:55 27 2:0 1:1
16. VTJ Žatec 30 8 7 15 31:51 23 2:1 2:1

Kvalifikace o postup do 1. ligy

TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové – TJ Sklo Union Teplice 1:0, 1:1

Kvalifikace se zúčastnili vítězové obou skupin České národní ligy.

Český pohár

3. kolo: TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 2:0

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina B

doma venku
1. ASVS Dukla Praha 26 20 4 2 59:16 44 1:2 1:2
2. TJ Sklo Union Teplice 26 14 6 6 40:20 34
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26 12 7 7 33:18 31 2:0 1:1
4. TJ Bohemians ČKD Praha 26 11 9 6 35:25 31 2:2 2:1
5. TJ Slovan Liberec 26 10 7 9 32:26 27 0:1 1:1
6. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26 8 11 7 28:25 27 0:0 0:0
7. TJ ČSAD Benešov 26 10 6 10 35:34 26 2:1 0:1
8. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 26 8 8 10 31:41 24 1:2 1:0
9. TJ Admira Praha VIII 26 9 4 13 36:48 22 2:0 2:0
10. TJ Spolana Neratovice 26 8 6 12 26:39 22 3:1 0:1
11. TJ Vagónka Česká Lípa 26 7 6 13 23:38 20 2:0 2:0
12. TJ Slovan Duchcov 26 5 10 11 23:46 20 3:0 1:1
13. TJ Kolín 26 7 5 14 39:44 19 2:0 3:1
14. TJ Meteor Praha VIII 26 7 3 16 27:47 17 3:0 3:2

dorost B

Krajský přebor dorostu

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 14 12 2 0 38:6 26
2. TJ Spartak Roudnice nad Labem 14 9 0 5 38:18 18 2:1 3:0
3. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem B 14 7 3 4 24:15 17 1:0 1:1
4. TJ Baník Souš 14 8 1 5 30:25 17 3:0 3:1
5. TJ Slovan Kadaň 14 6 1 7 26:29 13 3:1 1:1
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 14 4 3 7 20:23 11 6:0 1:0
7. TJ Slavoj Severotuk Střekov 14 4 1 9 14:33 9 2:0 5:1
8. TJ VJŠ Jirkov 14 0 1 13 6:47 1 5:0 2:0

Skupina A (o 1. – 8. místo)

jarní část

doma venku
1. TJ Baník Souš 14 10 1 3 39:16 21 0:2 1:3
2. TJ Slovan Varnsdorf 14 10 1 3 24:10 21 1:0 1:1
3. TJ Slovan Liberec B 14 7 3 4 15:11 17 1:0 0:1
4. TJ Spartak Roudnice nad Labem 14 5 5 4 17:20 15 0:1 0:0
5. TJ Sklo Union Teplice B 14 4 5 5 10:14 13
6. TJ Kovostroj Děčín 14 3 3 8 10:17 9 2:2 0:2
7. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem B 14 3 3 8 11:22 9 1:1 2:1
8. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 14 2 3 9 8:24 7 0:0 1:0

dorost C

I. třída dorostu

Skupina D

doma venku
1. TJ Lokomotiva Bílina 28 19 4 5 89:32 42 1:2, 2:2 1:3, 0:2
2. TJ Český lev Neštěmice 28 16 6 6 71:38 38 5:4, 3:3 0:0, 4:2
3. TJ Sklo Union Teplice C 28 15 7 6 70:34 37
4. TJ CHZ ČSSP Litvínov 28 12 8 8 50:39 32 1:1, 5:1 1:3, 2:0
5. TJ Jiskra Košťany 28 8 8 12 38:54 24 1:2, 3:0 0:1, 1:1
6. TJ Krupka 28 9 6 13 42:59 24 1:0, 4:1 1:1, 4:1
7. TJ Baník Meziboří 28 9 2 17 31:47 20 2:1, 3:1 0:0, 2:1
8. TJ Baník DPG Osek 28 2 3 23 18:106 7 3:0, 7:0 5:1, 8:0

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 7 2 1 22:6 16
2. TJ Baník Souš 10 6 1 3 18:16 13 2:0 0:2
3. TJ Chmelařství Lučan Žatec 10 5 2 3 20:10 12 3:0 1:0
4. TJ CHZ ČSSP Litvínov 10 3 3 4 20:20 9 2:0 3:3
5. TJ Baník SHD Most 10 2 1 7 13:20 5 5:1 1:0
6. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 2 1 7 8:29 5 5:0 0:0

Skupina A (o 1. – 8. místo)

jarní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 6 3 1 28:5 15
2. TJ Chmelařství Lučan Žatec 10 5 5 0 11:6 15 1:1 0:1
3. TJ Slovan Liberec 10 5 4 1 23:10 14 1:1 1:1
4. TJ Baník Souš 10 2 4 4 10:18 8 3:0 7:1
5. TJ Slovan Varnsdorf 10 2 1 7 9:20 5 4:0 2:0
6. TJ Kovostroj Děčín 10 1 1 8 5:27 3 7:0 2:0

Přebor ČSR žáků

Skupina B

1. TJ Sklo Union Teplice 3 3 0 0 8:3 6
2. TJ Královopolská strojírna Brno 3 2 0 1 12:3 4 3:2
3. ASVS Dukla Praha 3 1 0 2 4:4 2 2:1
4: TJ Dynamo JČE České Budějovice 3 0 0 3 0:14 0 3:0
Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 3:1

Přebor Československa žáků

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan CHZJD Bratislava 0:5

žáci B

I. třída žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ Slovan Duchcov 20 15 2 3 65:19 32 0:5, 3:4 1:3, 0:1
2. TJ Lokomotiva Louny 20 11 4 5 43:18 26 3:1, 1:0 0:1, 3:3
3. TJ Sklo Union Teplice B 20 10 3 7 49:26 23
4. TJ Sokol Postoloprty 20 10 2 8 38:30 22 3:0, 3:2 5:0, 1:2
5. TJ Baník Souš B 20 5 5 10 27:39 15 1:1, 6:0 0:2, 1:1
6. TJ Rudolfova huť Dubí 20 1 0 19 3:93 2 7:0, 3:0 5:0, 3:0

žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina A

Údaje nezjištěny.