/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1980/81 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1980/81 - tabulky


muži A

Česká národní liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 30 20 6 4 53:16 46
2. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 18 5 7 43:21 41 2:0 0:1
3. TJ Škoda Plzeň 30 12 10 8 51:33 34 1:1 1:2
4. TJ DP Xaverov Praha 30 13 8 9 52:45 34 0:1 1:1
5. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 14 5 11 50:39 33 2:0 1:2
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 14 5 11 40:38 33 0:0 3:0
7. TJ Vagónka Česká Lípa 30 11 10 9 34:31 32 2:0 0:0
8. TJ Slovan Elitex Liberec 30 14 4 12 35:32 32 3:1 3:0
9. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 30 10 10 10 33:31 30 0:0 2:1
10. TJ Uranové doly Příbram 30 11 8 11 32:36 30 1:0 3:0
11. TJ Poldi SONP Kladno 30 10 8 12 40:37 28 1:0 1:0
12. TJ VTŽ Chomutov 30 11 5 14 40:42 27 4:0 2:1
13. TJ Kovostroj Děčín 30 7 8 15 35:52 22 4:0 3:1
14. TJ ČKZ Rakovník 30 6 9 15 31:50 21 4:1 1:1
15. VTJ Tachov 30 7 6 17 35:55 20 2:0 3:1
16. TJ KŽ Králův Dvůr 30 5 7 18 31:77 17 2:1 1:0

Kvalifikace o postup do 1. ligy

TJ Vítkovice – TJ Sklo Union Teplice 1:0, 0:0

Kvalifikace se zúčastnili vítězové obou skupin České národní ligy.

Český pohár

2. kolo: TJ SEPAP Jílové – TJ Sklo Union Teplice 0:3
3. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Slavia IPS Praha 3:2 p.p.
Osmifinále: TJ Dynamo JČE České Budějovice – TJ Sklo Union Teplice 2:0 p.p.

muži B

I. A třída

Skupina B

doma venku
1. TJ ČSAD Libouchec 28 16 6 6 52:36 38 4:5, 2:1 3:4, 0:2
2. TJ Kovohutě Povrly 28 16 4 8 56:39 36 0:5, 5:1 1:2, 2:3
3. TJ Hvězda Trnovany 28 13 7 8 48:32 33 0:2, 2:1 0:1, 0:2
4. TJ Proboštov 28 12 6 10 41:34 30 2:0, 1:5 0:4, 2:1
5. TJ Krupka 28 11 6 11 46:46 26 6:2, 2:0 2:3, 0:4
6. TJ Viktorie Ledvice 28 10 4 14 41:55 24 1:0, 1:2 1:2, 5:2
7. TJ Sklo Union Teplice B 28 10 2 16 46:58 22
8. TJ Union Děčín 28 3 7 18 20:50 13 1:0, 2:2 0:1, 1:1

TJ Krupka odebrány 2 body za inzultaci rozhodčího.

V průběhu podzimní části došlo k dohodě mezi TJ Sklo Union Teplice a TJ Slovan Duchcov o převzetí místa v soutěži. Po schválení Fotbalovým svazem KV ČSTV po 7. kole pokračovalo A – mužstvo TJ Slovan Duchcov v soutěži pod názvem TJ Sklo Union Teplice B.


dorost A

Dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 30 21 7 2 64:12 49 0:1 0:2
2. TJ Zbrojovka Brno 30 20 2 8 40:16 42 3:2 1:2
3. TJ Sparta ČKD Praha 30 16 8 6 47:27 40 1:2 0:1
4. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 13 11 6 37:22 35 2:1 1:1
5. ASVS Dukla Praha 30 13 7 10 43:32 33 0:0 1:1
6. TJ Škoda Plzeň 30 11 7 12 39:39 29 0:2 2:0
7. TJ Sklo Union Teplice 30 10 8 12 35:36 28
8. TJ Slavia IPS Praha 30 11 6 13 30:31 28 2:1 1:0
9. TJ TŽ Třinec 30 11 6 13 34:37 28 1:1 0:0
10. TJ VCHZ Pardubice 30 12 4 14 25:38 28 1:1 1:2
11. TJ Bohemians ČKD Praha 30 9 8 13 33:35 26 3:0 0:6
12. TJ Spartak Jihlava 30 11 4 15 30:46 26 3:0 0:2
13. TJ VTŽ Chomutov 30 10 5 15 32:50 25 0:0 1:2
14. TJ Moravská Slavia Brno 30 7 7 16 26:41 21 1:1 2:0
15. TJ Vlárské strojírny Slavičín 30 7 6 17 27:50 20 2:3 0:1
16. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 6 8 16 17:47 20 4:0 2:1

dorost B

Krajský přebor dorostu

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 14 9 3 2 25:12 21
2. TJ SCHZ Lovosice 14 7 3 4 31:16 17 2:0 1:0
3. TJ Lokomotiva Bílina 14 7 3 4 34:21 17 1:0 1:3
4. TJ Spartak Roudnice nad Labem 14 7 3 4 27:16 17 2:1 0:0
5. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem B 14 7 2 5 22:24 16 6:1 0:0
6. TJ SEPAP Štětí 14 4 3 7 19:25 11 2:1 3:4
7. TJ Slavoj Litoměřice 14 3 2 9 16:29 8 1:0 2:1
8. TJ Domovina Chomutov 14 2 1 11 17:48 5 3:0 1:1

Skupina A (o 1. – 8. místo)

jarní část

doma venku
1. TJ Kovostroj Děčín 14 10 3 1 28:12 23 5:3 0:2
2. TJ Slovan Varnsdorf 14 8 2 4 29:13 18 1:0 2:4
3. TJ Sklo Union Teplice B 14 8 1 5 26:25 17
4. TJ Lokomotiva Bílina 14 6 4 4 36:26 16 3:2 2:0
5. TJ Slovan Elitex Liberec B 14 4 4 6 29:21 12 1:1 0:5
6. TJ Spartak Roudnice nad Labem 14 4 3 7 18:21 11 1:0 1:2
7. TJ SCHZ Lovosice 14 3 3 8 17:35 9 2:1 3:2
8. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 14 2 2 10 19:49 6 1:2 4:1

dorost C

I. třída dorostu

Skupina D

doma venku
1. TJ Sokol Brozany 28 19 5 4 68:25 43 0:1, 0:0 0:2, 0:2
2. TJ Krupka 28 16 7 5 57:25 39 0:3, 0:0 0:1, 0:3
3. TJ Slovan Duchcov B 28 14 8 6 78:41 36 1:1, 0:0 3:3, 1:1
4. TJ Hvězda Trnovany 28 15 5 8 46:26 35 1:2, 1:3 0:0, 4:0
5. TJ Sklo Union Teplice C 28 11 8 9 57:35 30
6. TJ Jiskra Košťany 28 8 6 14 30:57 22 2:1, 2:0 5:2, 0:1
7. TJ Sokol Černiv 28 6 3 19 24:79 15 2:2, 4:1 2:0, 1:0
8. TJ Sklo Union Libochovice 28 2 0 26 34:106 4 3:0,14:1 5:4, 6:1

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. TJ Baník Souš 10 5 4 1 12:5 14 1:1 0:2
2. TJ Baník SHD Most 10 5 2 3 13:8 12 1:2 1:3
3. TJ Chmelařství Lučan Žatec 10 5 1 4 12:9 11 0:1 1:2
4. TJ Sklo Union Teplice 10 4 1 5 15:14 9
5. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 3 3 4 11:13 9 2:0 2:1
6. TJ VTŽ Chomutov 10 2 1 7 8:22 5 3:2 4:0

Skupina B (o 7. – 12. místo)

jarní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 7 2 1 24:5 16
2. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 6 3 1 14:6 15 0:0 1:2
3. TJ Vagónka Česká Lípa 10 5 0 5 20:16 10 2:1 4:0
4. TJ Slovan Varnsdorf 10 2 3 5 9:17 7 2:0 1:1
5. TJ VTŽ Chomutov 10 3 1 6 10:20 7 3:0 3:0
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 10 2 1 7 10:23 5 4:1 4:0

žáci B

I. třída žáků

Skupina D

doma venku
1. TJ Slavoj Litoměřice 20 16 4 0 83:6 36 0:4, 0:3 1:1, 1:2
2. TJ Dynamo Podlusky 20 9 5 6 40:21 23 1:0, 1:2 1:0, 1:1
3. TJ SEPAP Štětí 20 9 5 6 28:20 23 1:0, 0:1 2:2, 1:0
4. TJ Sklo Union Teplice B 20 9 4 7 36:28 22
5. TJ SCHZ Lovosice 20 6 3 11 54:50 15 1:4, 4:0 0:0, 0:2
6. TJ Sokol Podsedice 20 0 1 19 11:127 1 5:2, 6:2 7:2, 3:0

žáci C

Okresní soutěž žáků

Skupina A

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany B 16 15 0 1 90:14 30 ? ?
2. TJ Lokomotiva Teplice 16 13 2 1 85:17 28 ? ?
3. TJ Sklo Kavalier Hostomice 16 10 1 5 52:23 21 ? ?
4. TJ Sokol Lahošť 16 8 2 6 47:53 18 ? ?
5. TJ Slovan Duchcov B 16 6 2 8 24:53 14 ? ?
6. TJ Sklo Union Teplice C 16 5 3 8 25:45 13
7. TJ Lokomotiva Bílina B 16 6 0 10 33:55 12 ? ?
8. TJ Viktorie Ledvice 16 2 1 13 26:61 5 ? ?
9. TJ Baník Ohníč 16 1 1 14 21:82 3 ? ?