/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1981/82 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1981/82 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Sigma ZTS Olomouc 30 20 5 5 56:25 45 0:0 1:0
2. TJ Škoda Plzeň 30 19 6 5 49:24 44 0:2 1:1
3. TJ Sklo Union Teplice 30 19 5 6 50:22 43
4. TJ TŽ Třinec 30 13 6 11 41:32 32 2:0 1:0
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 11 9 10 38:39 31 3:1 1:0
6. TJ Železárny Prostějov 30 12 6 12 45:40 30 0:1 0:1
7. TJ VOKD Poruba 30 11 8 11 35:41 30 4:1 0:1
8. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 14 3 13 41:44 29 3:1 0:3
9. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 8 12 10 36:38 28 3:1 0:0
10. TJ DP Xaverov Praha 30 10 7 13 37:45 27 3:1 1:2
11. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 9 8 13 31:39 26 3:0 0:0
12. TJ Slovan Elitex Liberec 30 7 11 12 27:34 25 4:1 1:0
13. TJ ŽD Bohumín 30 6 13 11 30:41 25 3:1 1:1
14. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 8 6 16 38:53 22 4:0 3:2
15. TJ Vagónka Česká Lípa 30 8 6 16 25:50 22 3:1 3:0
16. VTJ Tábor 30 5 9 16 27:39 19 1:0 1:0

TJ Dynamo JČE České Budějovice odebrány 2 body za neoprávněný start hráče Václava Korejčíka v utkání s TJ Sklo Union Teplice.

Český pohár

2. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník SHD Most 5:0
3. kolo: TJ Slavoj Litoměřice – TJ Sklo Union Teplice 0:4
4. kolo: TJ Vagónka Česká Lípa – TJ Sklo Union Teplice 1:1 p.p., pok. kopy 3:1

muži B

I. B třída

Skupina F

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 28 21 3 4 90:26 45
2. TJ Mototechna Libkovice 28 13 5 10 49:37 31 4:1, 2:3 2:1, 2:3
3. TJ Baník Koh-i-noor Lom 28 13 4 11 57:52 30 7:1, 4:1 1:1, 2:0
4. TJ Kamenina Háj 28 11 6 11 40:52 28 4:0, 3:2 7:0, 4:1
5. TJ Hvězda Trnovany B 28 9 8 11 35:44 26 6:2, 7:1 1:0, 1:0
6. TJ Spartak ETZ Bystřany 28 11 4 13 44:65 26 3:0, 7:1 0:2, 4:1
7. TJ Čechie Litvínov 28 8 9 11 37:42 25 2:1, 3:1 1:1, 0:1
8. TJ Sklárny Dubí 28 4 5 19 21:55 13 1:0, 5:0 7:1, 0:0

Pohár FS OV ČSTV Teplice

1. kolo: TJ Lokomotiva Bílina B - TJ Sklo Union Teplice B 1:3
Semifinále: TJ Novosedlice - TJ Sklo Union Teplice B 0:6
Finále: TJ Krupka - TJ Sklo Union Teplice B 3:2, 1:4

Severočeský pohár

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Jiskra Košťany 3:2
Osmifinále: TJ Lokomotiva Bílina - TJ Sklo Union Teplice B 1:2
Čtvrtfinále: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem B 5:0
Semifinále: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Slovan NV Sobědruhy 3:0
Finále: TJ Slovan Varnsdorf B - TJ Sklo Union Teplice B 3:0, 0:1

dorost A

Dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 30 18 10 2 74:18 46 0:2 0:1
2. TJ Zbrojovka Brno 30 18 10 2 43:15 46 0:2 1:2
3. TJ Sparta ČKD Praha 30 14 11 5 42:20 39 1:1 0:0
4. TJ Slovan Elitex Liberec 30 14 10 6 37:22 38 1:1 0:0
5. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 11 12 7 33:17 34 2:2 3:2
6. TJ Slavia IPS Praha 30 15 4 11 38:30 34 0:1 0:1
7. ASVS Dukla Praha 30 11 10 9 38:37 32 1:3 1:3
8. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 9 13 8 36:30 31 0:1 0:1
9. TJ Sklo Union Teplice 30 11 8 11 34:29 30
10. TJ TŽ Třinec 30 12 3 15 35:45 27 1:2 1:1
11. TJ Bohemians ČKD Praha 30 10 6 14 47:44 26 2:0 1:0
12. TJ Uničovské strojírny Uničov 30 10 6 14 35:44 26 2:0 1:1
13. TJ Škoda Plzeň 30 8 9 13 37:42 25 0:0 1:0
14. TJ VCHZ Pardubice 30 9 4 17 25:47 22 1:0 1:0
15. TJ VTŽ Chomutov 30 3 10 17 32:80 16 1:0 5:2
16. TJ Spartak Jihlava 30 2 4 24 12:78 8 4:0 3:0

dorost B

Krajský přebor dorostu

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 14 10 1 3 25:14 21 2:0 0:3
2. TJ Sklo Union Teplice B 14 8 1 5 23:17 17
3. TJ Slavoj Litoměřice 14 7 2 5 27:20 16 1:2 3:0
4. TJ Slovan Duchcov 14 6 4 4 21:18 16 3:1 0:1
5. TJ Lokomotiva Bílina 14 6 2 6 29:28 14 3:0 0:2
6. TJ SEPAP Štětí 14 4 6 4 19:23 14 0:0 0:3
7. TJ Baník SHD Most 14 3 3 8 23:33 9 3:1 2:1
8. TJ SCHZ Lovosice 14 2 1 11 18:32 5 3:1 3:2

Finálová skupina

jarní část

doma venku
1. TJ Slovan Varnsdorf 14 11 2 1 31:9 24 4:6 2:1
2. TJ Sklo Union Teplice B 14 6 6 2 29:18 18
3. TJ Jiskra Nový Bor 14 5 5 4 21:16 15 6:2 1:1
4. TJ Slovan Elitex Liberec B 14 5 4 5 16:20 14 2:2 1:0
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 14 5 3 6 14:22 13 3:1 0:1
6. TJ Slavoj Litoměřice 14 3 5 6 5:11 11 0:0 0:0
7. TJ Spartak Roudnice nad Labem 14 3 3 8 11:22 9 2:0 0:0
8. TJ Slovan Duchcov 14 1 6 7 14:23 8 2:2 6:2

dorost C

I. třída dorostu

Skupina D

doma venku
1. TJ Chemička Ústí nad Labem 28 20 5 3 100:18 45 2:4, 0:2 0:3, 1:1
2. TJ Hvězda Trnovany 28 19 1 8 80:37 39 1:0, 0:3 6:2, 0:1
3. TJ Sklo Union Teplice C 28 16 4 8 55:35 36
4. TJ Dynamo Trmice 28 12 4 12 48:46 28 2:2, 3:0 3:2, 1:1
5. TJ Krupka 28 11 2 15 29:66 24 5:0, 1:2 1:2, 0:0
6. TJ Jiskra Košťany 28 10 3 15 36:46 23 4:1, 3:1 1:0, 1:0
7. TJ Sklo Kavalier Hostomice 28 9 3 16 46:58 21 3:4, 2:1 2:0, 1:0
8. TJ Předlice 28 3 2 23 26:114 8 3:1, 5:1 3:1, 1:0

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

podzimní část

doma venku
1. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 9 1 0 32:1 19 1:3 0:1
2. TJ Baník Souš 10 4 3 3 12:6 11 2:0 1:1
3. TJ Sklo Union Teplice 10 3 4 3 11:10 10
4. TJ Chmelařství Lučan Žatec 10 3 2 5 12:19 8 1:1 1:1
5. TJ Slavoj Litoměřice 10 3 0 7 11:20 6 2:0 0:2
6. TJ Baník SHD Most 10 2 2 6 8:30 6 3:1 0:0

Finálová skupina

jarní část

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 10 8 0 2 28:4 16
2. TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 10 6 2 2 18:7 14 1:2 1:0
3. TJ Slovan Elitex Liberec 10 5 3 2 10:6 13 1:2 2:0
4. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10 2 4 4 5:12 8 3:0 5:0
5. TJ Baník Souš 10 3 1 6 6:21 7 6:0 3:0
6. TJ Vagónka Česká Lípa 10 0 2 8 4:21 2 4:0 2:0

Přebor ČSR žáků

Skupina B

1. TJ Dynamo JČE České Budějovice 3 2 1 0 6:3 5 0:1
2. TJ Sklo Union Teplice 3 2 0 1 9:1 4
3. TJ Autoškoda Mladá Boleslav 3 1 1 1 2:5 3 4:0
4: TJ Železárny Prostějov 3 0 0 3 2:10 0 5:0
o 3. místo:TJ Sklo Union Teplice – TJ Sparta ČKD Praha 1:3

žáci B

I. třída žáků

Skupina C

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany 20 19 1 0 80:3 39 0:2, 0:1 0:0, 0:1
2. TJ Sklo Union Teplice B 20 10 3 7 23:16 23
3. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 20 10 1 9 35:31 21 3:2, 1:0 1:4, 0:2
4. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 20 6 5 9 27:28 17 2:0, 1:1 0:1, 0:0
5. TJ Slovan Chabařovice 20 5 3 12 12:36 13 3:1, 1:0 3:0, 3:0
6. TJ Lokomotiva Děčín 20 2 3 15 7:70 7 0:1, 1:0 2:0, 2:0

žáci C+D

Okresní soutěž žáků

Skupina A

doma venku
1. TJ Viktorie Ledvice 18 15 1 2 106:14 31 ? ?
2. TJ Sklo Kavalier Hostomice 18 15 1 2 92:11 31 ? ?
3. TJ Sklo Union Teplice C 18 13 1 4 83:23 27 ? ?
4. TJ Sklo Union Teplice D 18 11 0 7 48:36 22 ? ?
5. TJ Slovan Duchcov B 18 8 3 7 40:48 19 ? ?
6. TJ Lokomotiva Teplice 18 6 1 11 20:39 13 ? ?
7. TJ Lokomotiva Bílina B 18 5 1 12 36:38 11 ? ?
8. TJ Baník Ohníč 18 5 1 12 21:52 11 ? ?
9. TJ Sokol Lahošť 18 4 0 14 12:147 8 ? ?
10. TJ Chemička Rtyně nad Bílinou 18 3 1 14 15:65 7 ? ?