/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1982/83 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1982/83 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 30 19 5 6 54:30 43
2. TJ TŽ Třinec 30 19 2 9 54:30 40 4:1 1:1
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 13 8 9 36:29 34 3:0 1:1
4. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 13 8 9 47:50 34 1:2 3:3
5. TJ DP Xaverov Praha 30 12 8 10 50:50 32 3:0 2:1
6. TJ VOKD Poruba 30 14 3 13 44:39 31 4:1 1:0
7. TJ Škoda Plzeň 30 12 6 12 42:42 30 3:0 0:4
8. TJ VTŽ Chomutov 30 10 10 10 36:41 30 2:1 1:1
9. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 11 7 12 45:39 29 0:2 0:3
10. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 12 5 13 31:27 29 2:1 0:2
11. TJ Železárny Prostějov 30 9 11 10 32:35 29 2:0 0:0
12. TJ Vagónka Česká Lípa 30 11 6 13 40:40 28 2:1 0:3
13. TJ Gottwaldov 30 9 10 11 27:35 28 3:0 2:1
14. TJ ŽD Bohumín 30 11 5 14 27:32 27 2:1 2:0
15. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 6 9 15 29:41 21 3:0 1:0
16. TJ Slovan Elitex Liberec 30 6 3 21 22:56 15 3:0 3:0

Český pohár

6. kolo: TJ Uhelné sklady Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:6
7. kolo: TJ Kovostroj Děčín – TJ Sklo Union Teplice 0:3
8. kolo: TJ VCHZ Pardubice – TJ Sklo Union Teplice 3:0

muži B

I. A třída

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 28 14 8 6 51:30 36
2. TJ Sokol Brozany 28 14 8 6 43:31 36 2:2, 0:0 5:0, 4:2
3. TJ Sokol České Kopisty 28 11 7 10 49:48 29 0:2, 0:1 2:1, 1:1
4. TJ Krupka 28 9 9 10 41:38 27 1:1, 1:0 1:1, 2:1
5. TJ Novosedlice 28 9 8 11 39:38 26 3:2, 2:1 2:1, 2:4
6. TJ Straškov-Vodochody 28 10 5 13 40:46 25 5:0, 2:0 0:3, 0:1
7. TJ Slavoj STZ Střekov 28 7 10 11 32:41 24 3:2, 0:1 2:2, 1:1
8. TJ SEPAP Štětí B 28 7 7 14 39:62 21 5:0, 2:0 0:0, 3:0

Pohár FS OV ČSTV Teplice

Finále: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Hvězda Trnovany 7:1, 4:1

Výsledky předcházejících kol nezjištěny.

Severočeský pohár

1. kolo: TJ Mototechna Libkovice - TJ Sklo Union Teplice B 3:5 p.p.
Osmifinále: TJ Jiskra Velké Březno - TJ Sklo Union Teplice B 1:0

dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Zbrojovka Brno 30 25 4 1 80:16 54 0:4 0:6
2. TJ Baník OKD Ostrava 30 23 5 2 80:12 51 0:1 0:4
3. TJ Sparta ČKD Praha 30 15 6 9 54:40 36 3:0 1:0
4. TJ Škoda Plzeň 30 13 9 8 36:32 35 2:2 0:1
5. TJ Sklo Union Teplice 30 12 7 11 43:41 31
6. ASVS Dukla Praha 30 11 8 11 39:46 30 0:0 3:2
7. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 9 11 10 33:35 29 1:2 2:3
8. TJ Gottwaldov 30 9 11 10 31:37 29 4:1 1:1
9. TJ TŽ Třinec 30 9 10 11 36:44 28 1:0 1:1
10. TJ Poldi SONP Kladno 30 9 9 12 33:44 27 3:3 1:0
11. TJ Slavia IPS Praha 30 8 10 12 32:32 26 2:1 0:0
12. TJ Bohemians ČKD Praha 30 9 8 13 34:40 26 0:0 3:0
13. TJ Slovan Elitex Liberec 30 9 7 14 43:45 25 2:1 0:1
14. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 30 8 6 16 30:55 22 1:0 1:2
15. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 5 10 15 27:50 20 3:1 0:1
16. TJ Uničovské strojírny Uničov 30 2 7 21 15:77 11 6:0 2:3

dorost B

Krajský přebor dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ CHZ ČSSP Litvínov 28 20 4 4 84:28 44 3:4, 4:1 1:1, 1:2
2. TJ Slovan Duchcov 28 17 6 5 57:27 40 2:2, 2:0 1:2, 1:2
3. TJ Sklo Union Teplice B 28 16 5 7 75:34 37
4. TJ Baník Souš 28 16 5 7 57:40 37 2:0, 1:2 1:2, 3:2
5. TJ Spartak Roudnice nad Labem 28 7 6 15 36:69 20 5:1, 6:0 0:3, 3:0
6. TJ Baník SHD Most B 28 7 4 17 36:75 18 3:1, 6:0 5:1, 0:0
7. TJ SCHZ Lovosice 28 6 3 19 38:70 15 4:2, 0:0 3:0, 2:2
8. TJ Lokomotiva Bílina 28 5 3 20 41:81 13 6:3, 2:0 3:0, 5:1

dorost C

I. třída dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany 28 20 3 5 88:24 43 0:5, 1:0 2:0, 1:1
2. TJ Kovostroj Děčín B 28 19 3 6 78:32 41 1:1, 0:2 0:2, 3:3
3. TJ Sklo Union Teplice C 28 17 7 4 62:27 41
4. TJ SEPAP Jílové 28 13 7 8 48:35 33 3:1, 2:1 3:1, 0:1
5. TJ Krupka 28 9 7 12 39:47 25 4:0, 1:0 1:1, 0:0
6. TJ Sklárny Dubí 28 8 6 16 31:73 22 4:2, 4:0 1:0, 0:0
7. TJ Březiny 28 4 6 18 34:72 14 4:2, 5:1 5:1, 1:1
8. TJ Jiskra Košťany 28 0 7 21 15:85 7 6:0, 2:0 6:1, 2:0

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 20 0 0 102:4 40
2. TJ Lokomotiva Louny 20 9 5 6 30:29 23 2:0, 3:0 8:0, 4:0
3. TJ Baník Souš 20 8 5 7 30:25 21 2:0, 2:0 2:0, 3:0
4. TJ Chmelařství Lučan Žatec 20 7 4 9 31:28 18 4:0, 3:1 8:1, 1:0
5. TJ Slavoj Litoměřice 20 3 5 12 13:47 11 3:1, 5:1 9:0, 2:0
6. TJ Slovan Kadaň 20 2 3 15 10:83 7 11:0, 7:0 10:0, 13:0
Finále:TJ Vagónka Česká Lípa - TJ Sklo Union Teplice 2:3, 1:1

Přebor ČSR žáků

Skupina A

1. TJ Slavia IPS Praha 3 2 1 0 6:4 5 1:2
2. TJ Zbrojovka Brno 3 1 2 0 5:3 4 0:2
3. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 3 1 1 1 7:6 3 1:3
4. TJ Sklo Union Teplice 3 0 0 3 2:7 0

o 7. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Tachov 1:1, pok. kopy 4:2

žáci B

I. třída žáků

Skupina D

doma venku
1. TJ SEPAP Štětí 20 13 6 1 55:16 32 2:2, 1:5 0:0, 1:1
2. TJ Spartak Roudnice nad Labem 20 12 2 6 38:19 26 0:2, 3:2 0:2, 0:2
3. TJ Slavoj Bezděkov 20 11 3 6 49:28 25 2:1, 2:2 1:2, 1:2
4. TJ Sklo Union Teplice B 20 9 5 6 44:25 23
5. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B 20 3 3 14 15:45 9 2:0, 5:0 1:1, 1:0
6. TJ Dynamo Podlusky 20 1 3 16 8:76 5 3:0, 4:1 11:0,4:0

žáci C+D

Okresní soutěž žáků

Údaje nezjištěny.


mladší žáci

Krajský přebor mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Slovan Kadaň 20 14 4 2 73:16 32 2:2, 1:1 0:6, 2:6
2. TJ Sklo Union Teplice 20 12 5 3 47:23 29
3. TJ Slavoj Litoměřice 20 10 5 5 42:21 25 2:0, 0:0 0:0, 1:0
4. TJ Baník Souš 20 7 4 9 33:35 18 2:2, 2:3 4:1, 5:0
5. TJ Chmelařství Lučan Žatec 20 4 0 16 19:49 8 2:1, 2:0 4:0, 1:0
6. TJ Lokomotiva Louny 20 3 2 15 12:82 8 2:1, 4:0 9:0, 2:0