/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1984/85 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1984/85 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Zbrojovka Brno 30 21 5 4 45:20 47 2:0 1:4
2. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 17 7 6 43:27 41 3:1 0:2
3. TJ Sklo Union Teplice 30 14 6 10 41:33 34
4. VTJ Tábor 30 14 6 10 40:36 34 0:1 1:1
5. TJ Škoda Plzeň 30 11 11 8 52:39 33 1:1 1:1
6. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 13 6 11 47:29 32 2:1 1:0
7. TJ DP Xaverov Praha 30 12 7 11 48:46 31 1:1 2:4
8. TJ Gottwaldov 30 14 3 13 41:41 31 1:2 2:0
9. TJ TŽ Třinec 30 11 6 13 35:30 28 2:0 0:2
10. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 11 6 13 33:39 28 2:0 0:1
11. TJ VTŽ Chomutov 30 8 11 11 28:35 27 1:1 0:1
12. TJ Vagónka Česká Lípa 30 8 10 12 33:39 26 1:0 1:1
13. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 8 7 15 20:40 23 2:0 0:2
14. TJ VOKD Poruba 30 7 8 15 19:36 22 1:0 3:1
15. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 8 6 16 36:54 22 2:0 2:1
16. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 30 9 3 18 32:49 21 6:0 0:4

TJ Zbrojovka Brno byla pro pokus o ovlivnění výsledku utkání proti TJ Dynamo JČE České Budějovice potrestána zákazem postupu do 1. ligy.

Český pohár

1. kolo: TJ Brňany – TJ Sklo Union Teplice 1:2
2. kolo: VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 1:1 p.p., pok. kopy 3:5
3. kolo: TJ RH Okula Nýrsko – TJ Sklo Union Teplice 2:3 p.p.
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – ASVS Dukla Praha 1:1 p.p., pok. kopy 3:4

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Rakovník 30 20 6 4 58:21 46 1:0 0:2
2. TJ Rudá hvězda Cheb junioři 30 17 7 6 55:26 41 1:0 1:1
3. TJ Brňany 30 12 8 10 46:41 32 4:2 2:3
4. TJ Sklo Union Teplice B 30 13 6 11 53:49 32
5. TJ Slavoj Litoměřice 30 12 8 10 38:42 32 4:0 3:2
6. TJ Slovan Varnsdorf 30 12 7 11 55:41 31 0:4 3:3
7. TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 30 12 6 12 62:61 30 2:4 1:1
8. VTJ Karlovy Vary 30 11 8 11 32:34 30 0:0 0:4
9. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 11 7 12 38:52 29 1:0 0:2
10. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 11 6 13 58:50 28 1:1 3:1
11. TJ Tatran SZ Praha 30 8 11 11 47:50 27 2:2 1:5
12. TJ Admira Praha VIII 30 10 7 13 43:54 27 3:1 0:3
13. TJ Uhelné sklady Praha 30 12 3 15 33:45 27 1:2 1:3
14. TJ ČKD Kompresory Praha 30 11 4 15 44:49 26 2:4 1:1
15. TJ Lokomotiva Kladno 30 9 8 13 40:52 26 4:1 2:1
16. TJ Lokomotiva Cheb 30 5 6 19 30:65 16 6:0 5:0

Český pohár

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice B - TJ Kovostroj Děčín 1:2

starší dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 30 24 2 4 86:21 50 1:2 1:5
2. TJ Zbrojovka Brno 30 18 8 4 65:37 44 1:3 0:4
3. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 13 11 6 50:29 37 0:3 0:4
4. TJ Královopolská strojírna Brno 30 12 10 8 41:35 34 1:0 0:0
5. TJ Bohemians ČKD Praha 30 11 10 9 46:40 32 3:1 1:2
6. TJ Vítkovice 30 12 6 12 51:53 30 2:0 1:1
7. TJ Sparta ČKD Praha 30 9 10 11 39:41 28 0:0 1:4
8. TJ Škoda Plzeň 30 9 10 11 32:36 28 0:0 0:0
9. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 10 7 13 41:39 27 1:3 1:2
10. TJ Slavia IPS Praha 30 10 7 13 46:48 27 3:1 0:1
11. ASVS Dukla Praha 30 8 10 12 33:51 26 1:1 5:3
12. TJ Poldi SONP Kladno 30 6 13 11 27:39 25 4:0 0:3
13. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 6 13 11 31:52 25 1:1 0:0
14. TJ Sklo Union Teplice 30 7 10 13 31:48 24
15. TJ VCHZ Pardubice 30 5 13 12 23:52 23 0:0 0:0
16. TJ Gottwaldov 30 9 2 19 32:53 20 2:1 1:3

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Slavoj Litoměřice 22 18 2 2 81:17 38 2:1 0:5
2. TJ Sklo Union Teplice B 22 18 2 2 56:13 38
3. TJ Spartak Roudnice nad Labem 22 15 3 4 70:23 33 0:0 0:1
4. TJ Slovan Duchcov 22 13 5 4 57:24 31 2:2 2:1
5. TJ SCHZ Lovosice 22 9 5 8 60:49 23 2:0 2:0
6. TJ Dynamo Podlusky 22 8 4 10 27:43 20 5:0 2:0
7. TJ SEPAP Štětí 22 9 1 12 43:47 19 1:0 5:0
8. TJ Hvězda Trnovany 22 9 0 13 52:46 18 2:0 1:0
9. TJ Jiskra Velké Březno 22 5 4 13 34:54 14 2:0 2:1
10. TJ Baník DPG Osek 22 5 3 14 26:66 13 4:1 5:0
11. TJ Slavoj Bezděkov 22 5 3 14 28:72 13 3:0 5:0
12. TJ Sklárny Dubí 22 2 0 20 19:99 4 7:1 2:0

mladší dorost

Krajský přebor mladšího dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 16 11 3 2 46:20 25
2. TJ Slovan Kadaň 16 7 3 6 34:38 17 ?, ? ?, ?
3. TJ Hvězda Trnovany 16 7 1 8 21:30 15 ?, ? ?, ?
4. TJ VTŽ Chomutov 16 4 5 7 24:27 13 ?, ? ?, ?
5. TJ Baník SHD Most 16 3 4 9 25:35 10 ?, ? ?, ?

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 14 13 1 0 117:4 27
2. TJ Baník Souš 14 10 3 1 50:8 23 2:1 1:1
3. TJ CHZ ČSSP Litvínov 14 6 1 7 24:28 13 5:1 10:1
4. SK Dubí 14 5 3 6 24:39 13 5:0 13:0
5. TJ Lokomotiva Bílina 14 4 4 6 17:40 12 10:0 11:0
6. TJ VTŽ Chomutov B 14 3 4 7 13:58 10 14:0 13:0
7. TJ Krupka 14 3 3 8 16:41 9 6:0 10:0
8. TJ Jiskra Košťany 14 1 3 10 12:55 5 10:0 7:0

Semifinále krajského přeboru žáků

Skupina B

1. TJ Vagónka Česká Lípa 2 1 1 0 4:2 3 1:1
2. TJ Sklo Union Teplice 2 1 1 0 3:2 3
3. TJ Kovostroj Děčín 2 0 0 2 2:5 0 2:1

žáci B

Krajský přebor žáků

Skupina C

doma venku
1. TJ Kovostroj Děčín 14 13 0 1 80:6 26 2:5 0:3
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 14 11 2 1 63:6 24 0:6 0:3
3. TJ Sklo Union Teplice B 14 7 1 6 39:30 15
4. TJ Hvězda Trnovany 14 6 3 5 21:19 15 0:4 2:3
5. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 14 5 3 6 13:33 13 3:1 2:2
6. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B 14 4 3 7 23:24 11 2:0 2:1
7. TJ Sokol Březiny 14 2 2 10 7:56 6 12:0 1:0
8. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 14 0 2 12 6:78 2 9:0 4:2

žáci C

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci D

Okresní soutěž žáků

Údaje nezjištěny.