/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1985/86 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1985/86 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Škoda Plzeň 30 20 4 6 57:25 44 0:0 1:2
2. TJ VTŽ Chomutov 30 16 7 7 42:24 39 0:0 0:1
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 16 5 9 52:42 37 2:0 2:5
4. TJ Vagónka Česká Lípa 30 14 7 9 38:31 35 1:2 1:2
5. TJ Zbrojovka Brno 30 15 4 11 52:31 34 3:1 2:2
6. TJ Ostroj Opava 30 14 6 10 47:46 34 1:0 0:2
7. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 13 7 10 56:36 33 1:4 2:1
8. TJ Gottwaldov 30 14 5 11 37:33 33 1:0 0:0
9. TJ VOKD Poruba 30 11 10 9 31:32 32 3:1 1:3
10. TJ TŽ Třinec 30 9 11 10 26:25 29 1:1 2:2
11. TJ DP Xaverov Praha 30 10 7 13 42:50 27 2:3 2:3
12. TJ Sklo Union Teplice 30 9 8 13 35:44 26
13. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 10 5 15 28:42 25 1:0 0:0
14. VTJ Tábor 30 8 7 15 36:35 23 0:2 0:0
15. VTJ Žatec 30 8 5 17 28:51 21 1:0 1:2
16. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30 3 2 25 17:77 8 3:1 1:4

Český pohár

2. kolo: VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 1:3
3. kolo: TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 2:1

 muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. VTJ Karlovy Vary 30 18 6 6 73:31 42 2:1 0:4
2. TJ Rudá hvězda Cheb junioři 30 15 8 7 51:32 38 2:1 1:2
3. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 15 8 7 53:34 38 0:1 0:1
4. TJ Sklo Union Teplice B 30 15 8 7 52:40 38
5. TJ Brňany 30 14 5 11 41:35 33 4:2 1:0
6. TJ Slovan Varnsdorf 30 12 8 10 48:42 32 2:0 1:3
7. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 12 6 12 45:45 30 2:1 1:1
8. TJ Slavoj Litoměřice 30 12 5 13 44:43 29 2:2 1:0
9. TJ ČKD Kompresory Praha 30 10 9 11 40:40 29 0:0 1:0
10. TJ KŽ Králův Dvůr 30 12 7 11 52:54 29 5:1 2:2
11. TJ Slavia PS Karlovy Vary 30 8 10 12 35:36 26 2:0 2:1
12. TJ Lokomotiva Kladno 30 9 8 13 36:49 26 3:1 0:2
13. TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 30 10 5 15 44:53 25 3:1 2:4
14. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 9 7 14 56:76 25 4:1 1:1
15. TJ Aritma Praha 30 7 8 15 38:61 22 2:2 2:2
16. TJ Uhelné sklady Praha 30 5 6 19 39:76 16 3:2 1:1

TJ KŽ Králův Dvůr odebrány 2 body.


starší dorost A

2. dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 26 23 2 1 64:13 48
2. TJ Slavia PS Karlovy Vary 26 18 3 5 61:30 39 1:0 5:2
3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 26 14 6 6 63:33 34 3:0 2:0
4. TJ Slavia IPS Praha B 26 11 8 7 65:30 30 0:2 1:0
5. TJ Rakovník 26 11 6 9 40:28 28 2:1 2:0
6. TJ Uranové doly Příbram 26 9 9 8 37:31 27 1:0 2:0
7. TJ Rudá hvězda Cheb 26 11 2 13 45:53 24 5:0 2:1
8. TJ Baník Sokolov 26 8 8 10 32:47 24 4:1 4:1
9. TJ Škoda Plzeň B 26 8 7 11 36:37 23 4:0 2:1
10. TJ Kovostroj Děčín 26 9 5 12 35:36 23 4:1 3:1
11. TJ Baník SHD Most 26 8 7 11 33:38 23 2:0 1:1
12. TJ Aritma Praha 26 8 6 12 33:49 22 0:0 5:1
13. TJ Spolana Neratovice 26 3 5 18 24:84 11 2:0 1:0
14. TJ Kablo Kročehlavy 26 2 4 20 12:71 8 3:0 3:0

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Slavoj Litoměřice 26 22 2 2 82:29 46 3:3 0:2
2. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 20 1 5 74:27 41 2:0 1:2
3. TJ Slovan Kadaň 26 17 4 5 77:35 38 1:0 0:3
4. TJ Sklo Union Teplice B 26 18 2 6 59:27 38
5. TJ VTŽ Chomutov 26 15 3 8 66:37 33 4:0 1:2
6. TJ Slovan Duchcov 26 9 7 10 55:51 25 2:1 3:1
7. TJ SCHZ Lovosice 26 10 3 13 48:57 23 3:1 1:0
8. TJ Lokomotiva Louny 26 10 2 14 48:55 22 3:0 1:2
9. TJ Baník Souš 26 7 8 11 38:62 22 3:1 1:1
10. TJ Baník SHD Most B 26 8 3 15 41:58 19 3:1 1:0
11. TJ SEPAP Štětí 26 7 3 16 49:54 17 3:1 2:0
12. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 5 6 15 37:64 16 2:1 2:1
13. TJ VJŠ Jirkov 26 6 2 18 39:99 14 8:1 1:2
14. TJ Dynamo Podlusky 26 1 4 21 15:85 6 2:0 6:1

mladší dorost

Krajský přebor mladšího dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 28 24 3 1 166:16 51
2. TJ VTŽ Chomutov 28 19 2 7 100:28 40 3:0, 3:0 3:1, 1:0
3. TJ Slovan Kadaň 28 19 2 7 80:35 40 6:1, 0:2 2:0, 2:2
4. TJ Baník SHD Most 28 15 3 10 84:49 33 3:1, 4:1 3:1, 2:2
5. TJ Slovan Duchcov 28 9 4 15 62:139 22 13:0, 20:0 20:0, 7:1
6. TJ Hvězda Trnovany 28 7 5 16 45:80 19 6:0, 6:0 2:0, 2:2
7. TJ Konstruktiva Chomutov 28 4 5 19 56:90 13 9:0, 3:0 7:0, 2:1
8. TJ Armabeton Kadaň 28 2 2 24 28:184 6 8:0, 3:0 10:1, 16:0

Pohár VFS ČÚV ČSTV – Přebor ČSR mladšího dorostu

Skupina A

1. TJ Baník OKD Ostrava 2 1 1 0 6:0 3 0:0
2. TJ Sklo Union Teplice 2 1 1 0 3:1 3
3. TJ Škoda Plzeň 2 0 0 2 1:9 0 3:1
o 3. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Sparta ČKD Praha 1:3

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 19 0 1 138:5 38
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 13 2 5 57:34 28 8:1, 8:0 1:2, 2:0
3. TJ Baník Souš 20 8 3 9 29:55 19 5:0, 15:0 5:0, 9:0
4. TJ Baník SHD Most 20 6 2 12 28:53 14 8:0, 3:0 5:1, 6:0
5. TJ Slovan Kadaň 20 4 3 13 19:65 11 9:0, 3:0 5:1, 8:0
6. TJ SEPAP Štětí 20 4 2 14 19:78 10 11:0, 10:0 9:0, 8:0

Finále:TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem - TJ Sklo Union Teplice 1:1, 0:2

Přebor ČSR žáků

Skupina B

1. TJ Baník OKD Ostrava 3 3 0 0 11:1 6 0:3
2. TJ Sklo Union Teplice 3 2 0 1 5:3 4
3. TJ Spartak Písek 3 1 0 2 6:6 2 2:0
4. TJ Rudá hvězda Cheb 3 0 0 3 1:13 0 3:0

o 3. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Sparta ČKD Praha 2:1

žáci B

Krajská soutěž žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany 20 15 2 3 115:13 32 0:2, 3:1 0:1, 0:1
2. TJ Sklo Union Teplice B 20 15 1 4 72:11 31
3. TJ Lokomotiva Bílina 20 12 5 3 72:17 29 2:2, 3:1 3:1, 0:1
4. SK Dubí 20 8 1 11 40:55 17 3:1, 3:0 1:0, 8:0
5. TJ Slovan Duchcov 20 5 1 14 28:82 11 2:0, 6:0 14:0, 4:0
6. TJ Baník Koh-i-noor Lom 20 0 0 20 2:151 0 1:0, 2:0 7:0, 10:0

žáci C

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci D

Okresní soutěž žáků

Údaje nezjištěny.


přípravka

Krajský přebor přípravek

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 17 2 1 77:5 36
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 20 16 2 2 72:12 34 2:1, 0:1 2:2, 1:0
3. TJ Baník SHD Most 20 10 3 7 29:37 23 6:0, 2:0 1:1, 7:0
4. TJ SEPAP Štětí 20 7 2 11 21:52 16 7:0, 6:0 4:0, 3:0
5. TJ Slovan Kadaň 20 3 2 15 12:49 8 7:0, 3:0 5:0, 2:0
6. TJ Baník Souš 20 1 1 18 11:67 3 3:0, 6:0 4:0, 6:0


×
Dnes v 14:30 | A-tým
FK Teplice
FC Fastav Zlín