/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1986/87 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1986/87 - tabulky


muži A

1. česká národní liga

doma venku
1. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 16 11 3 51:20 43 1:0 3:3
2. TJ Zbrojovka Brno 30 18 5 7 56:19 41 0:1 0:3
3. TJ JZD Agrokombinát Slušovice 30 14 8 8 57:47 36 3:1 1:2
4. TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 12 9 9 43:36 33 1:0 2:2
5. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30 11 7 12 35:39 29 2:4 0:3
6. TJ Ostroj Opava 30 11 7 12 29:33 29 0:1 1:0
7. TJ Slovan Elitex Liberec 30 11 7 12 35:40 29 1:1 2:2
8. TJ Gottwaldov 30 10 9 11 31:41 29 1:0 0:3
9. VTJ Tábor 30 11 6 13 35:37 28 1:1 1:1
10. TJ Sklo Union Teplice 30 9 10 11 30:39 28
11. TJ DP Xaverov Praha 30 11 6 13 30:39 28 0:0 3:1
12. TJ VTŽ Chomutov 30 10 7 13 31:31 27 0:0 0:3
13. TJ Vagónka Česká Lípa 30 10 7 13 24:27 27 1:3 1:1
14. TJ VOKD Poruba 30 10 7 13 30:37 27 0:0 1:0
15. VTJ Žatec 30 9 5 16 34:49 23 2:0 0:2
16. TJ TŽ Třinec 30 8 7 15 29:46 23 2:0 0:1

Český pohár

1. kolo: TJ ČKD Kompresory Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1 p.p., pok. kopy 5:6
2. kolo: TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 0:0 p.p., pok. kopy 4:3

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 18 7 5 61:34 43 2:5 1:1
2. TJ Rudá hvězda Cheb junioři 30 16 6 8 67:30 38 0:0 0:3
3. TJ Slavoj Litoměřice 30 13 7 10 44:44 33 0:1 3:2
4. TJ EMĚ Mělník 30 13 6 11 57:44 32 2:2 1:2
5. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 14 4 12 58:56 32 1:1 2:2
6. TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 30 12 8 10 58:56 32 0:0 0:2
7. TJ Lokomotiva Kladno 30 13 6 11 45:48 32 2:0 0:2
8. TJ Slovan Varnsdorf 30 12 5 13 40:50 29 2:0 1:3
9. TJ Jiskra Nový Bor 30 10 8 12 40:44 28 1:2 0:2
10. TJ Spartak Hořovice 30 12 4 14 44:55 28 1:2 2:3
11. TJ Slavia PS Karlovy Vary 30 12 3 15 42:42 27 1:0 1:3
12. TJ KŽ Králův Dvůr 30 11 5 14 36:42 27 1:0 1:1
13. VTJ Slaný 30 10 7 13 32:44 27 2:1 0:0
14. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 10 6 14 43:47 26 0:1 2:1
15. TJ Brňany 30 10 4 16 38:51 24 0:1 1:5
16. TJ Sklo Union Teplice B 30 7 8 15 30:48 22

starší dorost A

1. dorostenecká liga

doma venku
1. TJ Baník OKD Ostrava 30 25 1 4 79:18 51 0:3 0:3
2. TJ Zbrojovka Brno 30 19 6 5 52:24 44 0:1 0:2
3. TJ Škoda Plzeň 30 17 5 8 71:43 39 3:1 1:1
4. TJ Sparta ČKD Praha 30 16 5 9 56:31 37 1:0 2:3
5. TJ Bohemians ČKD Praha 30 15 7 8 40:32 37 0:1 2:0
6. TJ Dynamo JČE České Budějovice 30 14 6 10 36:39 34 1:4 2:0
7. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 30 12 8 10 45:44 32 1:2 0:0
8. TJ Sigma ZTS Olomouc 30 12 7 11 54:33 31 1:1 0:0
9. TJ Slavia IPS Praha 30 13 5 12 52:44 31 2:1 0:1
10. TJ Vítkovice 30 11 6 13 41:40 28 1:2 0:0
11. TJ Sklo Union Teplice 30 9 6 15 33:41 24
12. TJ Královopolská strojírna Brno 30 7 8 15 31:53 22 3:3 0:1
13. TJ Gottwaldov 30 9 4 17 36:64 22 1:3 0:2
14. ASVS Dukla Praha 30 8 5 17 27:46 21 0:3 2:0
15. TJ Rudá hvězda Pardubice 30 7 3 20 24:65 17 2:0 1:0
16. TJ Poldi SONP Kladno 30 2 6 22 28:88 10 6:0 1:3

starší dorost B

Krajský přebor staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 24 2 0 102:14 50 3:3 1:3
2. TJ VTŽ Chomutov 26 22 2 2 64:9 46 0:1 3:0
3. TJ Sklo Union Teplice B 26 21 3 2 103:22 45
4. TJ Lokomotiva Bílina 26 16 3 7 78:42 35 6:0 2:2
5. TJ Baník SHD Most B 26 12 3 11 43:25 27 2:0 2:1
6. TJ Slovan Kadaň 26 12 1 13 46:43 25 2:1 4:0
7. TJ Slovan Duchcov 26 9 5 12 53:76 23 11:0 5:1
8. TJ Baník Souš 26 10 2 14 45:46 22 2:1 1:0
9. TJ SCHZ Lovosice 26 8 6 12 54:59 22 3:2 2:2
10. TJ DPM Štětí 26 7 4 15 35:57 18 5:2 2:1
11. TJ Lokomotiva Louny 26 7 2 17 40:63 16 4:0 4:0
12. TJ Jiskra Košťany 26 7 0 19 35:111 14 9:0 7:0
13. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 4 4 18 38:104 12 4:2 6:0
14. TJ VJŠ Jirkov 26 4 1 21 31:96 9 6:0 7:0

mladší dorost

Krajský přebor mladšího dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 18 1 1 106:12 37
2. TJ Slavoj Litoměřice 20 10 4 6 42:32 24 11:0, 1:1 5:2, 1:0
3. TJ Hvězda Trnovany 20 6 4 10 30:43 16 1:3, 3:0 2:0, 5:1
4. TJ DPM Štětí 20 7 2 11 32:51 16 4:1, 7:0 11:1, 4:1
5. TJ Slovan Duchcov 20 5 5 10 28:66 15 11:0, 7:0 8:1, 4:0
6. TJ SCHZ Lovosice 20 4 4 12 25:59 12 7:1, 8:0 5:0, 1:0

Finále krajského přeboru mladšího dorostu

1. TJ Vagónka Česká Lípa 3 2 1 0 6:2 5 0:1
2. TJ Chemička Ústí nad Labem 3 2 1 0 7:3 5 1:2
3. TJ Sklo Union Teplice 3 0 1 2 5:7 1
4: TJ Baník SHD Most 3 0 1 2 6:12 1 4:4

Pohár VFS ČÚV ČSTV – Přebor ČSR mladšího dorostu

Skupina B

1. TJ Baník OKD Ostrava 2 2 0 0 4:1 4 1:3
2. TJ Dynamo JČE České Budějovice 2 0 1 1 0:1 1 0:0
3. TJ Sklo Union Teplice 2 0 1 1 1:3 1

o 5. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Slavia IPS Praha 2:1

žáci A

Krajský přebor žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 18 2 0 99:3 38
2. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 20 16 2 2 64:12 34 0:0, 1:1 2:0, 4:1
3. TJ VTŽ Chomutov 20 6 5 9 21:36 17 5:0, 3:0 3:0, 5:1
4. TJ Baník Souš 20 5 5 10 17:42 15 5:0, 7:0 5:0, 5:0
5. TJ Baník SHD Most 20 5 4 11 23:72 14 7:0, 8:0 12:0, 5:0
6. TJ Slovan Kadaň 20 1 0 19 7:66 2 3:0, 7:0 10:0, 2:0
Finále:TJ Slovan Elitex Liberec - TJ Sklo Union Teplice 1:2, 0:3

Přebor ČSR žáků

Skupina B

1. TJ Slavia IPS Praha 3 2 0 1 6:5 4 3:0
2. TJ Sklo Union Teplice 3 1 1 1 6:4 3
3. TJ Škoda Plzeň 3 1 1 1 4:5 3 2:3
4: TJ Zbrojovka Brno 3 0 2 1 2:4 2 1:1
o 3. místo:TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník OKD Ostrava 0:2

žáci B

Krajská soutěž žáků

Skupina E

doma venku
1. TJ Hvězda Trnovany 20 14 3 3 66:21 31 5:0, 1:1 1:6, 2:5
2. TJ Sklo Union Teplice B 20 11 4 5 53:26 26
3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem B 20 11 4 5 46:24 26 5:1, 4:1 5:1, 1:1
4. TJ Slovan Duchcov 20 9 2 9 25:29 20 6:1, 0:3 1:2, 2:0
5. SK Dubí 20 2 5 13 17:57 9 2:2, 7:0 0:0, 0:1
6. TJ Lokomotiva Bílina 20 3 2 15 13:63 8 3:0, 2:0 5:1, 1:0

žáci C

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Krupka 22 19 2 1 101:8 40 ? ?
2. TJ Rudolfova huť Dubí 22 18 2 2 99:22 38 ? ?
3. TJ Sklo Union Teplice C 22 14 2 6 94:45 30
4. TJ Chemička Hrob 22 14 2 6 61:24 30 ? ?
5. TJ Sokol Soběchleby 22 13 2 7 73:36 28 ? ?
6. TJ Hvězda Trnovany B 22 10 3 9 67:35 23 ? ?
7. TJ Rudné doly Dubí 22 8 4 10 48:55 20 ? ?
8. TJ Baník DPG Osek 22 8 1 13 29:55 17 ? ?
9. TJ Jiskra Košťany 22 7 2 13 58:88 16 ? ?
10. TJ Baník Ohníč 22 4 3 15 22:74 11 ? ?
11. TJ Viktorie Ledvice 22 3 0 19 9:123 6 ? ?
12. TJ Lokomotiva Teplice 22 2 1 19 18:114 5 ? ?

žáci D

Okresní soutěž žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Spartak Elektromont Bystřany 20 16 4 0 106:16 36 ? ?
2. TJ Sklo Union Teplice D 20 15 3 2 73:25 33
3. TJ Sokol Kostomlaty 20 15 1 4 69:15 31 ? ?
4. TJ Kamenina Háj 20 13 2 5 52:24 28 ? ?
5. TJ Slovan Duchcov B 20 10 2 8 77:56 22 ? ?
6. TJ Sklo Kavalier Hostomice 20 9 3 8 74:29 21 ? ?
7. TJ STS Hrobčice 20 8 2 10 41:35 18 ? ?
8. TJ Lokomotiva Bílina B 20 6 4 10 34:39 16 ? ?
9. TJ Sokol Lahošť 20 5 0 15 28:66 10 ? ?
10. TJ Sokol Zabrušany 20 2 1 17 21:97 5 ? ?
11. TJ Jiskra Košťany B 20 0 0 20 10:183 0 ? ?

přípravka

Krajský přebor přípravek

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 20 20 0 0 109:2 40
2. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 20 13 2 5 40:15 28 4:0, 3:0 3:0, 2:1
3. TJ Slovan Kadaň 20 11 3 6 43:36 25 8:0, 7:0 3:0, 7:1
4. TJ Baník Souš 20 4 4 12 10:49 12 8:0, 3:0 5:0, 2:0
5. TJ VTŽ Chomutov 20 2 4 14 8:69 8 8:0, 11:0 3:0, 9:0
6. TJ Baník SHD Most 20 1 5 14 6:45 7 8:0, 4:0 9:0, 2:0

Finále:TJ Slovan Elitex Liberec - TJ Sklo Union Teplice 0:5, 0:4