/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1992/93 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1992/93 - tabulky


muži A

Česká fotbalová liga

doma venku
1. FK Chmel Blšany 34 24 4 6 83:21 52 1:2 1:0
2. FK VTJ Teplice 34 21 10 3 76:30 52
3. FC Agro Turnov 34 18 9 7 72:35 45 1:0 3:2
4. SK Slavia Praha B 34 14 14 6 59:32 42 3:1 2:1
5. TJ Baník Most 34 15 10 9 48:44 40 2:1 1:1
6. TJ Spolana Neratovice 34 14 10 10 52:42 38 1:1 0:1
7. SK Český Brod 34 11 13 10 49:54 35 5:1 0:0
8. TJ Vodní stavby Dvořák Tábor 34 13 9 12 37:46 35 4:0 4:1
9. VTJ Karlovy Vary 34 11 11 12 45:35 33 2:4 2:0
10. FK Slavia Mladá Boleslav 34 12 9 13 42:49 33 4:0 2:1
11. SK VT Chomutov 34 13 3 18 35:49 29 4:1 0:0
12. FC Lokomotiva Kladno 34 9 11 14 34:59 29 6:0 2:1
13. FC Portal Příbram 34 8 11 15 40:62 27 1:1 1:1
14. SK Roudnice nad Labem 34 8 11 15 41:71 27 1:1 1:1
15. FC Dukla Praha B 34 9 8 17 39:57 26 2:0 2:2
16. SK Somos Náchod 34 9 7 18 34:46 25 4:0 2:0
17. TJ Vagónka Česká Lípa 34 6 11 17 28:51 23 3:1 2:2
18. SK Dynamo JČE České Budějovice B 34 8 5 21 31:62 21 3:0 4:2

Pohár ČMFS

1. kolo: TJ Baník Most – FK VTJ Teplice 2:3
2. kolo: FK VTJ Teplice – FK Švarc Benešov 2:1
3. kolo: FK VTJ Teplice – TJ BSS Brandýs nad Labem 3:2
Osmifinále: FK VTJ Teplice – TJ Vítkovice 1:0
Čtvrtfinále: FK VTJ Teplice – FC Boby-sport Brno 0:1

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. FK GGS Armaturka Ústí nad Labem 30 22 7 1 83:28 51 1:1 1:3
2. FK Český lev Tonaso Neštěmice 30 19 5 6 59:32 43 0:1 1:3
3. SK Rakovník 30 17 7 6 62:34 41 3:2 1:2
4. TJ Sokol Brozany 30 15 8 7 47:30 38 2:1 1:2
5. SSK Motorlet Praha 30 15 6 9 50:35 36 0:2 1:3
6. TJ Slavoj Litoměřice 30 16 2 12 43:40 34 0:2 0:3
7. TJ Slovan Varnsdorf 30 13 5 12 47:50 31 1:1 1:3
8. SK Litavan Králův Dvůr 30 12 3 15 44:59 27 2:1 1:3
9. FK Děčín 30 9 7 14 45:47 25 1:0 0:2
10. SK Smíchov 30 9 7 14 39:47 25 1:0 0:2
11. FK Lučan Žatec 30 9 6 15 39:51 24 2:3 0:1
12. TJ Bradrs Rudná 30 9 6 15 39:57 24 2:1 0:0
13. VTJ Slaný 30 8 7 15 46:62 23 2:2 2:2
14. FK VTJ Teplice B 30 8 6 16 32:49 22
15. TJ Slovan Jirkov 30 9 2 19 28:59 20 3:0 2:1
16. TJ Kablo Kročehlavy 30 5 6 19 37:60 16 1:1 0:1

starší dorost

Česká divize staršího dorostu

doma venku
1. TJ Transporta Chrudim 26 15 9 2 56:19 39 1:2 1:1
2. FK VTJ Teplice 26 16 6 4 74:29 38
3. SK VT Chomutov 26 14 8 4 59:25 36 0:1 0:0
4. SKP Spartak Hradec Králové B 26 14 6 6 49:25 34 2:2 2:1
5. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 11 9 6 29:24 31 1:1 2:0
6. TJ Baník Most 26 11 8 7 45:32 30 7:1 4:1
7. FK Union Vršovice 1870 26 10 7 9 40:44 27 6:3 0:1
8. TJ Vagónka Česká Lípa 26 9 6 11 31:30 24 1:1 0:3
9. FC Synthesia Pardubice B 26 9 4 13 36:50 22 5:0 4:1
10. FC Agro Turnov 26 6 8 12 28:42 20 1:0 3:3
11. TJ Lokomotiva Trutnov 26 7 5 14 40:60 19 4:1 4:0
12. FC Bohemians Praha B 26 6 6 14 27:53 18 4:0 2:0
13. SSK Motorlet Praha 26 6 4 16 26:56 16 4:3 4:1
14. FK Děčín 26 2 6 18 22:72 10 5:2 7:0

Baráž o postup do České ligy staršího dorostu

FC Slavia Karlovy Vary – FK VTJ Teplice 1:6, 1:4

Baráže se zúčastnili předposlední tým tabulky České ligy staršího dorostu a druhý tým tabulky České divize staršího dorostu.


mladší dorost

Oblastní přebor mladšího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK VTJ Teplice 24 22 2 0 133:12 46
2. TJ Slavoj Litoměřice 24 14 2 8 72:44 30 9:0, 3:1 3:0, 1:0
3. TJ Skorotice 24 11 2 11 48:46 24 4:1, 2:0 2:0, 2:2
4. FK Český lev Tonaso Neštěmice 24 10 3 11 56:78 23 7:0, 9:0 3:3, 3:0
5. TJ Chemička Ústí nad Labem 24 9 2 13 37:72 20 9:0, 5:0 6:0, 7:0
6. TJ Hvězda Trnovany 24 7 5 12 45:58 19 5:2, 1:0 7:1, 11:1
7. TJ SEPAP Štětí 24 3 0 21 16:97 6 16:0, 10:0 6:0, 2:1

Finále oblastního přeboru mladšího dorostu

1. FK VTJ Teplice 2 1 1 0 3:2 3
2. SK VT Chomutov 2 0 2 0 0:0 2 0:0
3. TJ Vagónka Česká Lípa 2 0 1 1 2:3 1 3:2

starší žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina A

doma venku
1. FC Synthesia Pardubice 28 22 3 3 58:18 47 0:1, 1:2 0:0, ?
2. AC Sparta Praha 28 20 6 2 74:17 46 0:5, 0:2 0:2, ?
3. SKP Spartak Hradec Králové 28 14 4 10 62:29 32 1:4, 3:2 1:2, ?
4. FK Slavia Mladá Boleslav 28 13 6 9 42:40 32 0:2, 1:0 1:3, 2:2
5. FK VTJ Teplice 28 10 5 13 38:43 25
6. FC Tempo Praha 28 6 5 17 27:58 17 3:0, 2:1 ?, ?
7. FK GGS Armaturka Ústí nad Labem 28 6 1 21 23:61 13 3:0, 4:0 ?, ?
8. TJ Vagónka Česká Lípa 28 3 6 19 25:83 12 6:2, 4:0 2:0, ?

starší žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FK Chmel Blšany 22 19 2 1 121:10 40 0:5 0:0
2. FC Slovan WSK Liberec 22 18 3 1 85:11 39 1:4 2:2
3. TJ Slavoj Litoměřice 22 12 5 5 47:26 29 1:1 1:2
4. FK VTJ Teplice B 22 8 9 5 57:33 25
5. FK Děčín 22 11 2 9 59:34 24 1:1 1:3
6. TJ Baník Souš 22 10 4 8 42:28 24 2:1 1:1
7. SK VT Chomutov 22 9 5 8 49:25 23 1:1 3:2
8. TJ Jiskra Nový Bor 22 9 3 10 39:38 21 2:2 4:4
9. TJ Baník Most 22 9 2 11 33:51 20 1:2 1:1
10. SK Chemopetrol Litvínov 22 2 4 16 13:111 8 6:0 9:0
11. TJ Skorotice 22 3 2 17 14:91 8 10:0 2:1
12. TJ Chemička Ústí nad Labem 22 1 1 20 4:105 3 5:0 3:0

mladší žáci A

Česká liga mladších žáků

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 28 28 0 0 177:4 56 0:8, 0:5 0:6, ?
2. FC Tempo Praha 28 20 3 5 76:21 43 0:3, 0:1 ?, ?
3. SKP Spartak Hradec Králové 28 19 2 7 61:27 40 1:2, 1:3 0:5, ?
4. FC Synthesia Pardubice 28 8 6 14 33:76 22 1:1, 0:0 2:4, ?
5. FK VTJ Teplice 28 8 5 15 31:62 21
6. FK GGS Armaturka Ústí nad Labem 28 6 6 16 24:73 18 2:1, 0:0 ?, ?
7. FK Slavia Mladá Boleslav 28 8 1 19 29:72 17 2:0, 4:2 2:1, 2:0
8. TJ Vagónka Česká Lípa 28 2 3 23 13:109 7 2:3, 3:0 2:0, ?

mladší žáci B

II. třída mladších žáků

doma venku
1. SK FS Junior Teplice 14 14 0 0 98:1 28 0:6 0:9
2. TJ Spartak Bystřany 14 10 2 2 59:13 22 0:10 0:6
3. TJ Lokomotiva Bílina 14 9 1 4 38:32 19 0:3 2:6
4. TJ Baník Osek 14 7 2 5 30:26 16 1:4 ?
5. TJ Hvězda Trnovany 14 5 3 6 24:28 13 1:1 0:4
6. FK Slovan Duchcov 14 4 1 9 12:52 9 1:2 ?
7. FK VTJ Teplice B 14 2 1 11 13:57 5
8. SK Dubí 14 0 0 14 0:65 0 ? 3:0

přípravka

Oblastní přebor přípravek

doma venku
1. FC Slovan WSK Liberec 44 35 4 5 297:48 74 3:1, 0:3 0:10, 0:4
2. TJ Baník Souš 44 32 9 3 286:45 73 2:2, 1:1 1:1, 4:1
3. FK VTJ Teplice 44 31 6 7 273:58 68
4. SK VT Chomutov 44 26 3 15 189:85 55 4:1, 4:0 4:2, 2:3
5. TJ Baník Most 44 26 3 15 173:79 55 2:1, 5:1 7:0, 3:5
6. FK Děčín 44 19 5 20 104:96 43 3:1, 4:0 1:1, 3:0
7. TJ Chemička Ústí nad Labem 44 20 3 21 114:163 43 5:5, 11:1 1:1, 11:0
8. TJ Skorotice 44 17 2 25 125:189 36 9:0, 2:3 5:1, 13:0
9. TJ Slavoj Litoměřice 44 16 3 25 71:144 35 3:1, 15:0 1:4, 10:0
10. FK Chmel Blšany 44 11 1 32 65:280 23 3:0, 3:0 15:0, 17:0
11. SK Chemopetrol Litvínov 44 5 2 37 43:332 12 4:0, 21:0 4:1, 23:0
12. TJ Jiskra Nový Bor 44 5 1 38 45:266 11 4:1, 14:0 12:2, 14:0

Po skončení sezóny převzal účast v soutěžích přípravek SK FS Junior Teplice.