/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1993/94 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1993/94 - tabulky


muži A

2.liga

doma venku
1. FK Sklobižu Jablonec nad Nisou 30 22 7 1 62:17 51 1:0 1:3
2. FK Švarc Benešov 30 17 10 3 68:26 44 1:1 0:4
3. FK Ostroj Opava 30 16 9 5 43:21 41 0:0 1:2
4. TJ TŽ Třinec 30 13 12 5 48:32 38 1:1 1:1
5. FK Baník Havířov 30 11 12 7 33:32 34 0:0 1:1
6. FK Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 13 7 10 33:29 33 1:0 1:2
7. FK Chmel Blšany 30 12 7 11 42:38 31 2:3 1:2
8. FK Frydrych Teplice 30 10 10 10 37:36 30
9. SK Pardubice 30 10 8 12 39:45 28 5:2 1:2
10. SK Český ráj Turnov 30 9 7 14 29:45 25 0:0 0:0
11. FC LeRK Brno 30 9 6 15 35:41 24 2:0 0:1
12. SK Alfa Brandýs nad Labem 30 7 10 13 20:33 24 0:0 0:2
13. SK Xaverov Praha 30 6 10 14 38:52 22 2:1 4:0
14. 1.FC Terrex Kladno 30 7 7 16 24:45 21 1:0 1:4
15. TJ ŽD Bohumín 30 6 6 18 22:60 18 2:0 1:0
16. SKPP Znojmo 30 3 10 17 26:47 16 3:3 3:1

Pohár ČMFS

1. kolo: FK Pelikán Děčín – FK Frydrych Teplice 0:5
2. kolo: SK VT Chomutov – FK Frydrych Teplice 0:1
3. kolo: FK Frydrych Teplice – AC Sparta Praha 1:2

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. FK Pelikán Děčín 30 23 3 4 89:23 49 1:1 1:3
2. SK Brümmer Česká Lípa 30 21 5 4 67:22 47 0:0 0:1
3. SK Rakovník 30 15 9 6 53:28 39 1:1 0:3
4. FK Frydrych Teplice B 30 12 13 5 55:25 37
5. SK Sokol Brozany 30 12 9 9 50:35 33 1:0 0:0
6. FK Chemopetrol Litvínov 30 12 9 9 43:35 33 0:0 0:1
7. SK Aritma Praha 30 8 15 7 31:27 31 0:0 1:1
8. TJ Slovan Varnsdorf 30 12 5 13 41:48 29 5:0 4:1
9. FK Meteor Praha VIII 30 9 9 12 40:45 27 1:1 3:1
10. SK Litavan Králův Dvůr 30 10 6 14 46:51 26 6:1 2:2
11. FK VTJ Lučan Žatec 30 7 11 12 30:44 25 4:1 1:1
12. TJ Slavoj Litoměřice 30 7 11 12 34:54 25 5:1 1:1
13. SK Slaný VTJ 30 10 4 16 38:60 24 2:0 3:0
14. SK Smíchov 30 7 8 15 37:72 22 4:0 1:1
15. TJ Bradrs Rudná 30 8 4 18 37:59 20 4:0 0:2
16. FK Slovan Jirkov 30 2 9 19 15:78 13 4:1 0:0

starší dorost

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 22 4 4 67:25 48 2:3 1:2
2. AC Sparta Praha 30 22 3 5 76:27 47 2:3 1:1
3. SKP Fomei Hradec Králové 30 18 6 6 61:25 42 0:1 0:1
4. SK České Budějovice JČE 30 14 10 6 55:42 38 3:3 1:1
5. Bohemians Mladá Boleslav FK 30 14 9 7 54:26 37 2:4 0:0
6. FC Viktoria Plzeň 30 15 5 10 61:37 35 2:0 0:1
7. FK Frydrych Teplice 30 11 9 10 49:40 31
8. FC Bohemians Praha 30 10 7 13 37:43 27 4:3 0:1
9. SK Pardubice 30 11 4 15 29:46 26 3:1 3:2
10. FC Slovan WSK Liberec 30 10 6 14 38:57 26 2:2 2:3
11. FK Sklobižu Jablonec nad Nisou 30 11 4 15 46:73 26 2:0 4:1
12. FK GGS Arma Ústí nad Labem 30 9 7 14 38:50 25 3:1 0:0
13. AFK Chrudim 30 5 10 15 18:50 20 0:1 1:0
14. 1.FC Terrex Kladno 30 4 11 15 30:64 19 1:1 4:2
15. FK Dukla Praha 30 3 11 16 27:52 17 0:0 2:0
16. FC Portal Příbram 30 5 6 19 31:60 16 3:1 1:1

mladší dorost

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. SK České Budějovice JČE 30 20 8 2 71:28 48 0:1 2:2
2. Bohemians Mladá Boleslav FK 30 18 5 7 62:25 41 1:1 1:3
3. FC Viktoria Plzeň 30 17 6 7 46:24 40 0:1 3:1
4. AC Sparta Praha 30 13 12 5 41:29 38 1:1 1:0
5. SK Slavia Praha 30 15 7 8 53:32 37 2:0 0:3
6. 1.FC Terrex Kladno 30 15 6 9 37:30 36 0:2 1:2
7. FK Frydrych Teplice 30 13 7 10 44:33 33
8. SKP Fomei Hradec Králové 30 14 5 11 37:26 33 1:0 1:2
9. FK Dukla Praha 30 14 4 12 61:45 32 2:0 2:4
10. SK Pardubice 30 11 9 10 40:37 31 0:1 0:3
11. FC Bohemians Praha 30 9 7 14 34:47 25 2:2 4:1
12. FC Portal Příbram 30 5 10 15 22:40 20 1:0 0:0
13. FC Slovan WSK Liberec 30 6 7 17 30:60 19 2:1 5:0
14. FK GGS Arma Ústí nad Labem 30 7 4 19 25:55 18 0:0 1:0
15. FK Sklobižu Jablonec nad Nisou 30 4 10 16 22:60 18 7:1 1:1
16. AFK Chrudim 30 3 5 22 18:72 11 2:0 1:0

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. SKP Fomei Hradec Králové 28 22 2 4 106:21 46 ?, 2:0 ?, 0:4
2. SK Pardubice 28 16 5 7 55:33 37 3:0, 0:0 ?, 0:0
3. FK Frydrych Teplice 28 15 5 8 63:19 35
4. AC Sparta Praha 28 16 3 9 74:39 35 ?, 0:0 ?, 1:1
5. FC Bohemians Praha 28 16 3 9 59:33 35 ?, 0:2 ?, 0:1
6. Bohemians Mladá Boleslav FK 28 10 4 14 47:63 24 ?, 3:0 ?, 0:3
7. SK Náchod 28 2 3 23 10:82 7 ?, 5:0 ?, 0:0
8. FK GGS Arma Ústí nad Labem 28 1 3 24 14:138 5 ?, 8:0 ?, 5:0

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FC Slovan WSK Liberec 22 20 2 0 140:9 42 0:5 1:1
2. FK Pelikán Děčín 22 13 5 4 81:17 31 0:1 0:0
3. TJ Baník Most 22 14 1 7 70:34 29 0:3 0:6
4. SK VT Chomutov 22 13 3 6 54:23 29 2:3 0:0
5. TJ Baník Souš 22 12 4 6 74:32 28 3:2 0:4
6. FK Frydrych Teplice B 22 8 6 8 41:31 22
7. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 8 6 8 48:48 22 0:0 1:2
8. SK Brümmer Česká Lípa 22 8 5 9 37:25 21 2:0 0:0
9. TJ Slavoj Litoměřice 22 9 3 10 49:58 21 1:2 3:1
10. FK Chemopetrol Litvínov 22 4 3 15 34:72 11 3:0 0:0
11. TJ Jiskra Nový Bor 22 3 2 17 13:86 8 8:0 6:0
12. FK Kadaň 22 0 0 22 4:210 0 5:0 6:1

žáci C (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha 28 22 5 1 93:15 49 ?, 1:4 ?, 0:6
2. SKP Fomei Hradec Králové 28 15 8 5 47:20 38 ?, 0:4 ?, 0:3
3. FK Frydrych Teplice 28 13 5 10 45:42 31
4. Bohemians Mladá Boleslav FK 28 11 8 9 37:41 30 ?, 3:0 ?, 1:0
5. SK Náchod 28 7 8 13 28:50 22 ?, 1:1 ?, 1:2
6. FK GGS Arma Ústí nad Labem 28 8 4 16 22:55 20 ?, 2:0 ?, 0:0
7. SK Pardubice 28 6 6 16 24:47 18 0:4, 7:0 ?, 3:1
8. FC Bohemians Praha 28 4 8 16 27:53 16 ?, 4:1 ?, 2:1

žáci D (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 18 1 3 62:18 37 2:5 0:1
2. SK VT Chomutov 22 16 2 4 64:17 34 3:1 0:2
3. TJ Baník Souš 22 14 4 4 65:27 32 1:5 1:4
4. TJ Baník Most 22 12 5 5 69:21 29 0:6 0:0
5. FK Chemopetrol Litvínov 22 12 4 6 49:16 28 0:3 1:2
6. FC Slovan WSK Liberec 22 13 2 7 58:29 28 1:2 3:0
7. FK Frydrych Teplice B 22 10 1 11 40:40 21
8. FK Pelikán Děčín 22 10 1 11 28:38 21 0:1 1:3
9. SK Brümmer Česká Lípa 22 7 3 12 26:37 17 1:0 3:2
10. FK Kadaň 22 4 1 17 20:59 9 5:0 3:0
11. TJ Slavoj Litoměřice 22 4 0 18 15:73 8 2:1 3:0
12. TJ Jiskra Nový Bor 22 0 0 22 11:132 0 5:1 5:1

žáci E

II. třída starších žáků

doma venku
1. FK Frydrych Teplice E 16 12 2 2 55:28 26
2. TJ Slovan Sobědruhy 16 10 3 3 62:27 23 3:3 2:1
3. TJ Sokol Unčín 16 9 3 4 53:20 21 4:0 0:6
4. TJ Baník Ohníč 16 8 1 7 36:36 17 3:0 3:1
5. TJ Rudné doly Dubí 16 5 3 8 34:43 13 7:2 5:1
6. TJ Lokomotiva Bílina 16 5 3 8 37:48 13 3:7 4:1
7. TJ Hvězda Trnovany B 16 4 4 8 18:35 12 1:1 3:0
8. SK Viktorie Ledvice 16 4 2 10 24:50 10 4:1 4:1
9. SK Tombo Hrob 16 4 1 11 30:62 9 5:2 4:1