/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1995/96 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1995/96 - tabulky


muži A

2.liga

doma venku
1. FC Karviná 30 17 6 7 36:18 57 2:1 0:1
2. FK Teplice 30 16 8 6 41:23 56
3. FC Tatran Poštorná 30 15 6 9 50:44 51 1:1 2:1
4. FC Bohemians Praha 30 13 9 8 48:32 48 2:0 0:2
5. SK Železárny Třinec 30 12 12 6 46:33 48 0:0 0:1
6. FC Příbram 30 12 7 11 42:32 43 1:0 0:0
7. FC Alfa Slušovice 30 11 9 10 44:38 42 2:1 2:1
8. SK LeRK 30 9 15 6 34:36 42 1:2 0:1
9. SK 1887 Chrudim 30 11 7 12 40:38 40 4:1 1:2
10. FK Válcovny plechu Frýdek-Místek 30 10 8 12 34:36 38 1:0 1:1
11. FK Chmel Blšany 30 8 13 9 28:31 37 3:1 1:0
12. FK Baník Havířov 30 7 14 9 40:45 35 1:1 2:0
13. FK GGS Arma Ústí nad Labem 30 7 12 11 39:43 33 4:2 1:1
14. SK Pardubice 30 8 6 16 29:43 30 3:0 3:1
15. FC Turnov 30 5 10 15 23:45 25 1:1 1:0
16. FK Benešov 30 5 6 19 25:62 21 1:0 0:0

Pohár ČMFS

1. kolo: FSC Libuš – FK Teplice 1:4
2. kolo: SK EMĚ Mělník – FK Teplice 1:2
3. kolo: FK Teplice – FC Union Cheb 4:1
Osmifinále: FK Dukla Praha – FK Teplice 0:1
Čtvrtfinále: FK Teplice – FK PSJ Motorpal Jihlava 0:0, pok. kopy 5:4
Semifinále: FK Teplice - AC Sparta Praha 1:4

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. SK Sparta Krč 30 20 9 1 55:17 69 1:3 1:4
2. 1.FC Plzeň 30 18 8 4 74:29 62 1:4 0:3
3. SKO Slavoj Vyšehrad 30 17 6 7 55:36 57 2:0 0:0
4. FK Český lev Tonaso Neštěmice 30 15 5 10 52:38 50 1:0 3:0
5. SK Sokol Brozany 30 12 7 11 55:40 43 1:1 1:3
6. TJ Přeštice 30 12 7 11 36:33 43 1:1 0:1
7. SK Litavan Králův Dvůr 30 13 4 13 41:51 43 0:1 0:0
8. FK Teplice B 30 11 9 10 43:36 42
9. SK Plzeň 1894 30 10 8 12 36:40 38 0:1 1:0
10. FK Tatran Kadaň 30 11 5 14 60:68 38 1:1 3:1
11. FK Chemopetrol Litvínov 30 11 5 14 35:47 38 3:0 0:1
12. SK Smíchov 30 10 7 13 38:43 37 1:1 0:0
13. TJ Dynamo ZČE Plzeň 30 9 9 12 39:50 36 2:1 3:3
14. AC Lučan Žatec 30 10 6 14 39:50 36 6:1 0:1
15. VTJ Stříbro 30 6 3 21 26:65 21 3:0 3:2
16. SKP Rapid Plzeň 30 3 6 21 26:67 15 4:1 1:1

dorost A

1. celostátní liga staršího dorostu

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 26 16 5 5 50:34 53 5:5 0:2
2. FC Zlín 26 15 5 6 40:23 50 2:1 0:4
3. FC Viktoria Plzeň 26 15 3 8 62:36 48 0:3 2:3
4. AC Sparta Praha 26 12 4 10 47:27 40 1:3 1:4
5. SK České Budějovice JČE 26 11 7 8 38:36 40 2:2 2:0
6. SK Hradec Králové 26 12 4 10 40:38 40 0:2 0:0
7. FC Vítkovice 26 9 10 7 38:39 37 1:1 0:2
8. FC Boby-sport Brno 26 9 9 8 47:36 36 0:3 0:0
9. FC Baník Ostrava 26 8 10 8 44:43 34 1:0 3:2
10. FK Teplice 26 7 8 11 32:47 29
11. FK PSJ Motorpal Jihlava 26 7 5 14 34:53 26 2:1 0:2
12. SK LeRK 26 6 7 13 27:37 25 4:2 2:0
13. SK Pardubice 26 5 8 13 20:40 23 3:3 1:2
14. SK Slavia Praha 26 4 7 15 21:51 19 0:0 0:0

dorost B

Česká divize staršího dorostu

Skupina A

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň B 26 19 4 3 67:23 61 1:3 0:2
2. ASK VT DIOSS Chomutov 26 14 9 3 46:23 51 2:0 1:1
3. SK Cheb 26 14 6 6 40:28 48 0:2 1:2
4. 1.FC Plzeň 26 12 6 8 54:36 42 2:1 1:5
5. SK Rakovník 26 11 8 7 48:33 41 0:2 1:2
6. FK Ostrov 26 11 6 9 36:29 39 1:1 1:2
7. FK Pelikán Děčín 26 11 6 9 44:40 39 1:1 0:1
8. FC MUS Most 1996 26 9 10 7 39:31 37 1:0 1:2
9. FK Slavoj Litoměřice 26 10 5 11 30:38 35 0:1 3:0
10. SK Plzeň 1894 26 7 9 10 31:39 30 2:0 1:2
11. FK Teplice B 26 7 6 13 34:38 27
12. SSK Bolevec 26 6 6 14 45:56 24 2:3 3:0
13. TJ Baník Sokolov 26 4 4 18 26:77 16 3:3 2:2
14. FK Tatran Kadaň 26 3 3 20 18:67 12 4:0 0:0

K obnovení činnosti staršího dorostu FK Teplice B došlo přechodem dorostu TJ Spartak Bystřany do FK Teplice před zahájením sezóny.


dorost C (mladší dorost A)

1. celostátní liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 26 19 4 3 69:24 61 0:3 0:5
2. FC Zlín 26 15 9 2 58:22 54 3:1 0:3
3. SK Hradec Králové 26 14 7 5 44:21 49 1:1 0:4
4. SK Sigma Olomouc 26 13 9 4 46:23 48 0:4 1:2
5. FC Viktoria Plzeň 26 13 5 8 55:34 44 1:3 0:2
6. AC Sparta Praha 26 11 7 8 41:34 40 1:1 1:3
7. SK České Budějovice JČE 26 10 7 9 39:44 37 2:1 0:0
8. FC Boby-sport Brno 26 10 7 9 32:37 37 2:2 1:2
9. SK Slavia Praha 26 9 9 8 52:28 36 0:6 1:1
10. SK Pardubice 26 7 4 15 24:60 25 1:2 1:2
11. FC Vítkovice 26 5 8 13 20:40 23 1:0 2:1
12. FK Teplice 26 6 5 15 24:54 23
13. FK PSJ Motorpal Jihlava 26 4 3 19 17:59 15 2:1 0:1
14. SK LeRK 26 3 2 21 21:62 11 2:3 1:0

dorost D (mladší dorost B)

Česká divize mladšího dorostu

Skupina A

doma venku
1. SK Rakovník 26 21 3 2 80:20 66 1:3 0:2
2. 1.FC Plzeň 26 20 4 2 93:20 64 3:3 1:1
3. FK Pelikán Děčín 26 17 5 4 74:26 56 0:5 1:3
4. FC Viktoria Plzeň B 26 16 3 7 70:22 51 2:1 0:5
5. FK Teplice B 26 14 4 8 65:49 46
6. FC MUS Most 1996 26 14 3 9 80:46 45 4:2 1:4
7. ASK VT DIOSS Chomutov 26 12 4 10 40:26 40 1:1 3:0
8. SK Cheb 26 10 7 9 47:47 37 3:1 0:1
9. TJ Baník Sokolov 26 7 3 16 33:68 24 6:0 3:2
10. FK Slavoj Litoměřice 26 6 6 14 27:87 24 6:1 2:2
11. SSK Bolevec 26 5 5 16 23:60 20 4:2 0:3
12. FK Ostrov 26 5 4 17 41:80 19 5:2 4:1
13. SK Plzeň 1894 26 3 5 18 25:66 14 2:0 6:2
14. FK Tatran Kadaň 26 1 6 19 12:93 9 2:0 5:2

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha 24 22 1 1 114:15 67 0:4 1:3
2. SK Hradec Králové 24 20 3 1 73:9 63 0:1 0:2
3. FK Teplice 24 16 2 6 55:23 50
4. FC Slovan Liberec 24 13 3 8 71:29 42 4:1 1:0
5. FC Bohemians Praha 24 12 2 10 47:44 38 2:5 2:0
6. SK Pardubice 24 9 6 9 48:38 33 3:0 2:0
7. FK Mladá Boleslav 24 10 3 11 41:34 33 1:0 1:3
8. FK Jablonec nad Nisou 24 8 6 10 26:43 30 5:0 1:1
9. FK GGS Arma Ústí nad Labem 24 7 5 12 29:48 26 4:0 1:0
10. FK Viktoria Žižkov 24 7 3 14 26:70 24 1:0 4:0
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 5 6 13 23:49 21 1:1 1:0
12. FC Tempo Praha 24 3 3 18 21:62 12 2:1 3:0
13. AFK Chrudim 24 2 1 21 13:123 7 9:1 6:0

žáci B

Oblastní přebor starších žáků

doma venku
1. FC MUS Most 1996 22 19 2 1 82:13 59 0:6 0:0
2. FK Pelikán Děčín 22 15 3 4 50:20 48 0:2 2:3
3. FK Chmel Blšany 22 12 4 6 57:32 40 3:1 0:5
4. ASK VT DIOSS Chomutov 22 10 7 5 33:26 37 1:1 0:1
5. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 10 3 9 33:31 33 1:1 1:4
6. FK Chemopetrol Litvínov 22 9 5 8 33:35 32 2:4 1:1
7. FC Slovan Liberec B 22 9 4 9 38:31 31 0:0 0:5
8. SK Brümmer Česká Lípa 22 9 4 9 32:26 31 0:1 0:2
9. TJ Baník Souš 22 7 8 7 27:41 29 4:4 0:0
10. FK Teplice B 22 3 9 10 26:44 18
11. SK Sokol Brozany 22 1 3 18 10:58 6 3:1 1:1
12. FK Slavoj Litoměřice 22 1 2 19 8:72 5 6:0 1:1

žáci C

I.A třída žáků

Skupina B

doma venku
1. SK Roudnice nad Labem 22 18 1 3 96:18 55 2:1 0:0
2. FK Teplice C 22 17 3 2 99:13 54
3. TJ SEPAP Štětí 22 16 3 3 63:11 51 0:1 3:0
4. FK Pelikán Děčín B 22 12 4 6 47:21 40 4:0 0:0
5. FK GGS Arma Ústí nad Labem B 22 12 2 8 40:29 38 4:1 5:2
6. FK Secheza VTJ Lovosice 22 11 2 9 41:57 35 4:2 0:1
7. FK Český lev Tonaso Neštěmice B 22 8 2 12 49:43 26 4:0 1:1
8. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 22 8 1 13 28:56 25 6:0 7:0
9. FK Slovan Duchcov 22 6 4 12 35:49 22 2:1 4:0
10. TJ Skorotice 22 6 3 13 48:79 21 11:1 4:1
11. TJ Chlumec 22 4 2 16 21:74 14 14:0 5:0
12. TJ Hvězda Trnovany 22 0 1 21 11:128 1 13:1 6:0

K obnovení činnosti starších žáků FK Teplice C došlo přechodem žáků TJ Spartak Bystřany do FK Teplice před zahájením sezóny.


žáci D (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha 24 20 3 1 102:12 63 0:6 1:1
2. FK Teplice 24 19 2 3 89:24 59
3. SK Hradec Králové 24 18 3 3 82:13 57 3:1 0:1
4. FC Bohemians Praha 24 15 1 8 53:23 46 1:0 1:3
5. FC Slovan Liberec 24 14 3 7 64:34 45 6:1 3:1
6. SK Pardubice 24 14 2 8 83:44 44 3:2 2:2
7. FK GGS Arma Ústí nad Labem 24 9 3 12 61:56 30 5:1 1:0
8. FK Mladá Boleslav 24 9 2 13 47:38 29 5:1 2:1
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 7 4 13 26:46 25 6:0 4:1
10. FC Tempo Praha 24 7 3 14 41:48 24 3:1 1:0
11. FK Jablonec nad Nisou 24 6 1 17 30:48 19 3:1 1:0
12. AFK Chrudim 24 2 3 19 20:140 9 6:0 8:0
13. FK Viktoria Žižkov 24 1 0 23 13:185 3 14:0 10:0

žáci E (mladší žáci B)

Oblastní přebor mladších žáků

doma venku
1. FC MUS Most 1996 22 19 2 1 118:7 59 0:4 0:8
2. FK Český lev Tonaso Neštěmice 22 17 3 2 103:17 54 0:2 0:2
3. FK Chmel Blšany 22 14 3 5 80:20 45 0:0 2:4
4. SK Brümmer Česká Lípa 22 14 3 5 48:16 45 1:1 0:0
5. FC Slovan Liberec B 22 13 4 5 75:30 43 1:1 2:2
6. TJ Baník Souš 22 9 2 11 44:53 29 1:2 0:0
7. FK Pelikán Děčín 22 9 0 13 47:80 27 4:0 1:2
8. FK Teplice B 22 6 6 10 41:36 24
9. ASK VT DIOSS Chomutov 22 7 2 13 48:58 23 7:1 0:1
10. FK Slavoj Litoměřice 22 7 2 13 18:54 23 1:3 0:1
11. FK Chemopetrol Litvínov 22 3 0 19 18:88 9 2:1 2:1
12. SK Sokol Brozany 22 0 1 21 3:184 1 4:0 13:0