/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2003/04 - zápasy

Soutěžní sezóny - Sezóna 2003/04 - zápasy


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 18 9 3 60:25 63 1:1 0:1
2. AC Sparta Praha 30 16 10 4 48:24 58 1:1 0:3
3. SK Sigma Olomouc 30 16 7 7 43:24 55 0:0 3:1
4. SK Slavia Praha 30 15 7 8 43:24 52 0:1 2:2
5. 1.FC Synot 30 14 6 10 43:37 48 1:1 0:2
6. FC Slovan Liberec 30 12 10 8 38:27 46 2:1 1:1
7. FC Tescoma Zlín 30 12 5 13 31:39 41 3:0 0:1
8. SK Dynamo České Budějovice 30 11 7 12 38:38 40 2:0 1:1
9. FK Teplice 30 9 12 9 32:32 39
10. FK Jablonec 97 30 8 14 8 27:32 38 1:1 0:2
11. FK Marila Příbram 30 10 7 13 33:37 37 1:0 0:1
12. Slezský FC Opava 30 8 7 15 34:55 31 2:0 0:0
13. FK Chmel Blšany 30 8 6 16 34:54 30 2:2 2:2
14. 1.FC Brno 30 7 9 14 33:43 30 2:1 1:2
15. FK Viktoria Žižkov 30 6 9 15 18:34 27 1:1 1:0
16. FC Viktoria Plzeň 30 4 7 19 23:53 19 2:1 0:2

Pohár ČMFS

2. kolo: FK SIAD Most – FK Teplice 0:0, pok. kopy 6:7
3. kolo: MFK Ústí nad Labem – FK Teplice 1:1, pok. kopy 0:3
Osmifinále: SK Unex Uničov – FK Teplice 1:2
Čtvrtfinále: FC Vysočina Jihlava – FK Teplice 1:0

Pohár UEFA

1. kolo: 1.FC Kaiserslautern - FK Teplice 1:2, 0:1
2. kolo: Feyenoord Rotterdam - FK Teplice 0:2, 1:1
3. kolo: Celtic FC - FK Teplice 3:0, 0:1

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. MFK Ústí nad Labem 34 21 7 6 62:22 70 0:2 0:4
2. FK Náchod - Deštné 34 13 15 6 58:48 54 3:0 1:3
3. FC Dragoun Břevnov 34 13 12 9 35:35 51 3:0 0:1
4. FC Střížkov Praha 9 34 15 4 15 44:52 49 3:1 1:2
5. SK Slavia Praha B 34 13 9 12 42:33 48 0:1 0:0
6. SK Slovan Varnsdorf 34 14 6 14 50:52 48 1:2 1:2
7. SK Hradec Králové B 34 11 14 9 45:35 47 2:2 3:0
8. FK Chomutov 34 13 8 13 50:47 47 1:0 0:4
9. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 34 12 10 12 42:51 46 0:0 1:2
10. SK Dynamo České Budějovice B 34 12 9 13 54:55 45 2:0 2:2
11. FK Kolín 34 11 10 13 40:49 43 4:0 1:0
12. FK OEZ Letohrad 34 11 10 13 42:45 43 0:0 0:2
13. SK Semily 34 11 10 13 31:44 43 0:0 1:1
14. FC Slovan Liberec B 34 11 9 14 39:43 42 0:0 1:2
15. FK Marila Příbram B 34 9 15 10 54:52 42 1:1 1:2
16. AFK Chrudim 34 10 11 13 41:44 41 0:1 1:0
17. FK Teplice B 34 10 9 15 38:41 39
18. SK Sparta Krč 34 8 8 18 36:55 32 4:3 0:1

dorost A

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FK Teplice 30 24 3 3 115:30 75
2. FC Slovan Liberec 30 20 6 4 67:23 66 3:0 1:1
3. AC Sparta Praha B 30 18 7 5 74:40 61 2:0 5:2
4. SK Slavia Praha B 30 14 8 8 67:36 50 2:2 1:3
5. SK Hradec Králové B 30 14 5 11 63:47 47 2:0 3:2
6. SK Kladno 30 14 4 12 41:39 46 3:1 4:2
7. SK Motorlet Praha 30 13 3 14 47:59 42 7:0 3:1
8. FK AS Pardubice 30 12 5 13 57:63 41 5:0 1:1
9. FC Bohemians Praha 30 12 5 13 46:45 41 3:1 4:2
10. FC Viktoria Plzeň B 30 11 7 12 51:46 40 5:0 2:0
11. FK Meteor Praha VIII 30 10 7 13 51:58 37 5:0 5:0
12. FK Mladá Boleslav B 30 10 7 13 39:60 37 8:2 0:1
13. FK Viktoria Žižkov 30 10 5 15 38:47 35 0:2 4:1
14. SK Dynamo České Budějovice B 30 4 9 17 27:69 21 6:0 7:3
15. SK Slovan Varnsdorf 30 5 5 20 31:92 20 3:1 9:0
16. SK Benešov 30 5 2 23 42:102 17 6:2 6:0

dorost B

Česká divize staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK SIAD Most 26 25 1 0 92:16 76 2:3 2:3
2. FK Chomutov 26 17 6 3 83:26 57 1:3 1:1
3. FK Teplice B 26 17 4 5 93:31 55
4. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 13 2 11 49:47 41 3:0 4:0
5. FK Spolana Neratovice 26 12 3 11 59:44 39 1:3 3:2
6. FK Chmel Blšany B 26 11 6 9 60:61 39 3:2 3:2
7. FK Junior Děčín 26 12 2 12 52:60 38 5:1 8:2
8. SK Kladno B 26 11 3 12 52:39 36 5:0 2:2
9. FK Baník Sokolov 26 11 2 13 57:46 35 4:0 0:0
10. TJ Tatran RAKO Rakovník 26 10 2 14 41:58 32 6:1 1:2
11. FK Litoměřice 26 8 4 14 43:74 28 5:0 7:0
12. FC Františkovy Lázně 26 8 3 15 52:98 27 8:0 7:1
13. FK SIAD Souš 26 3 3 20 28:104 12 6:0 3:2
14. SK Slaný 26 2 3 21 25:82 9 0:0 3:1

dorost C (mladší dorost A)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Slovan Liberec 30 25 3 2 125:33 78 3:4 3:4
2. SK Slavia Praha B 30 21 5 4 89:16 68 1:0 1:1
3. FK AS Pardubice 30 18 6 6 58:25 60 4:3 0:3
4. FK Teplice 30 18 4 8 83:46 58
5. FC Bohemians Praha 30 15 12 3 62:19 57 1:1 1:2
6. AC Sparta Praha B 30 15 9 6 73:26 54 1:7 6:0
7. SK Motorlet Praha 30 13 6 11 63:54 45 4:2 2:0
8. FK Viktoria Žižkov 30 12 7 11 50:40 43 2:2 1:1
9. SK Hradec Králové B 30 11 9 10 53:34 42 0:4 1:0
10. FK Meteor Praha VIII 30 11 5 14 48:53 38 0:1 1:2
11. SK Dynamo České Budějovice B 30 10 4 16 41:51 34 2:0 4:3
12. FK Mladá Boleslav B 30 9 6 15 35:62 33 2:0 4:0
13. FC Viktoria Plzeň B 30 8 3 19 32:74 27 1:0 3:2
14. SK Kladno 30 5 6 19 28:70 21 2:0 3:1
15. SK Benešov 30 3 3 24 36:96 12 4:2 3:1
16. SK Slovan Varnsdorf 30 2 0 28 12:189 6 13:0 10:0

dorost D (mladší dorost B)

Česká divize staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK SIAD Most 26 24 0 2 93:6 72 1:0 0:1
2. FK Teplice B 26 20 4 2 104:9 64
3. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 15 5 6 73:36 50 1:2 1:1
4. FK Chomutov 26 15 5 6 71:31 50 3:0 1:1
5. FK Spolana Neratovice 26 14 7 5 69:32 49 2:0 6:0
6. SK Slaný 26 13 6 7 46:29 45 4:0 1:1
7. FK Chmel Blšany B 26 12 5 9 57:35 41 1:0 2:2
8. FK Junior Děčín 26 12 2 12 67:52 38 4:0 3:0
9. SK Kladno B 26 10 4 12 41:42 34 4:1 8:0
10. FK Baník Sokolov 26 7 8 11 33:54 29 4:0 2:0
11. TJ Tatran RAKO Rakovník 26 4 3 19 23:79 15 3:0 8:0
12. FC Františkovy Lázně 26 3 4 19 24:94 13 12:0 5:0
13. FK Litoměřice 26 2 3 21 21:113 9 10:0 7:0
14. FK SIAD Souš 26 2 2 22 19:129 8 2:0 9:0

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. FC Bohemians Praha 26 22 2 2 88:10 68 1:0 0:3
2. FK Teplice 26 18 4 4 68:17 58
3. FK SIAD Most 26 15 4 7 53:32 49 3:0 4:0
4. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 13 6 7 48:32 45 1:1 1:1
5. FK Česká Lípa 26 13 6 7 43:34 45 3:1 1:2
6. MFK Ústí nad Labem 26 9 10 7 33:27 37 3:1 1:1
7. Fotbalová škola Most 26 11 2 13 49:58 35 6:0 4:0
8. SK Kladno 26 9 7 10 44:42 34 2:2 3:1
9. FK Junior Děčín 26 9 7 10 34:42 34 4:0 4:0
10. TJ Junior Praha 26 9 4 13 33:40 31 0:1 2:0
11. FK Viktoria Žižkov 26 5 8 13 22:45 23 5:0 3:1
12. FK Chmel Blšany 26 5 6 15 33:59 21 3:1 5:0
13. FSC Libuš 26 3 5 18 21:68 14 3:0 2:0
14. SK Rakovník 26 3 5 18 18:81 14 0:1 4:0

žáci B

Krajský přebor starších žáků

doma venku
1. SK Roudnice nad Labem 22 21 1 0 146:16 64 3:8 1:6
2. SK Slovan Varnsdorf 22 13 4 5 37:17 43 2:1 0:5
3. FK Louny 22 14 0 8 62:35 42 2:0 1:3
4. FK Teplice B 22 13 2 7 66:43 41
5. FK SIAD Most B 22 11 1 10 45:42 34 5:1 1:2
6. FK Litoměřice 22 9 3 10 34:41 30 4:1 2:0
7. FK Český lev Neštěmice 22 8 6 8 43:30 30 3:1 2:2
8. FK Chomutov 22 8 3 11 34:54 27 0:2 7:3
9. TJ Hvězda Trnovany 22 6 6 10 40:57 24 1:1 6:0
10. FK Chemopetrol Litvínov 22 6 2 14 33:79 20 9:0 3:0
11. SK Kopisty 22 6 1 15 34:76 19 4:1 2:5
12. FK Tatran Kadaň 22 1 3 18 13:97 6 4:0 4:1

žáci C (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK SIAD Most 26 24 1 1 107:19 73 1:2 2:3
2. FC Bohemians Praha 26 21 3 2 153:33 66 3:1 1:2
3. FK Teplice 26 20 2 4 97:23 62
4. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 15 3 8 77:45 48 1:0 1:2
5. SK Kladno 26 14 3 9 63:43 45 2:1 2:1
6. FK Viktoria Žižkov 26 10 7 9 55:47 37 4:1 3:0
7. MFK Ústí nad Labem 26 8 8 10 40:49 32 0:0 2:0
8. FK Chmel Blšany 26 8 5 13 71:86 29 6:0 5:2
9. Fotbalová škola Most 26 9 2 15 43:71 29 5:0 5:0
10. FK Junior Děčín 26 8 4 14 51:69 28 3:2 8:1
11. TJ Junior Praha 26 6 5 15 36:79 23 8:2 2:1
12. FK Česká Lípa 26 6 5 15 52:98 23 3:0 2:0
13. SK Rakovník 26 3 8 15 39:84 17 8:0 2:2
14. FSC Libuš 26 1 2 23 14:152 5 12:0 6:0

žáci D (mladší žáci B)

Krajský přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Chomutov 22 20 1 1 117:20 61 2:3 6:4
2. FK Teplice B 22 19 0 3 144:23 57
3. SK Slovan Varnsdorf 22 17 1 4 122:19 52 2:1 0:3
4. SK Roudnice nad Labem 22 14 1 7 110:27 43 2:0 4:3
5. FK Český lev Neštěmice 22 12 2 8 67:38 38 5:1 4:3
6. FK SIAD Most B 22 11 2 9 56:73 35 15:0 6:0
7. FK Litoměřice 22 9 4 9 48:47 31 7:1 2:3
8. FK Tatran Kadaň 22 7 3 12 25:54 24 5:0 6:0
9. FK Louny 22 6 1 15 34:116 19 8:0 11:0
10. TJ Hvězda Trnovany 22 3 2 17 19:124 11 10:0 11:1
11. FK Chemopetrol Litvínov 22 3 2 17 19:99 11 8:0 8:0
12. SK Kopisty 22 1 1 20 16:137 4 16:0 6:0