/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2004/05 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2004/05 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 20 4 6 53:28 64 0:0 2:1
2. SK Slavia Praha 30 15 8 7 39:25 53 1:0 0:2
3. FK Teplice 30 14 11 5 36:27 53
4. SK Sigma Olomuc 30 15 6 9 39:34 51 1:0 3:3
5. FC Slovan Liberec 30 14 10 6 45:26 46 0:1 0:4
6. FK Jablonec 97 30 12 9 9 33:27 45 0:0 1:1
7. FC Baník Ostrava 30 9 10 11 33:36 37 2:0 2:1
8. 1.FKD Drnovice 30 9 8 13 30:34 35 2:1 0:2
9. FK Marila Příbram 30 9 8 13 30:41 35 1:0 2:0
10. FC Tescoma Zlín 30 7 12 11 29:35 33 2:1 0:2
11. 1.FC Brno 30 9 6 15 30:42 33 3:1 3:1
12. FK Chmel Blšany 30 7 11 12 25:38 32 0:0 2:2
13. 1.FC Slovácko 30 10 14 6 30:22 32 1:1 0:0
14. FK Mladá Boleslav 30 6 13 11 26:35 31 1:1 0:0
15. SK Dynamo České Budějovice 30 6 7 17 28:39 25 5:2 1:0
16. Slezský FC Opava 30 5 9 16 25:42 18 1:0 0:0

Za účast v korupční aféře odebráno 1.FC Slovácko 12 bodů, FC Slovan Liberec a Slezský FC Opava 6 bodů.

Pohár ČMFS

2. kolo: SC Xaverov Horní Počernice – FK Teplice 1:4
3. kolo: FK Náchod-Deštné – FK Teplice 1:1, pok. kopy 3:4
Osmifinále: FC Tescoma Zlín – FK Teplice 1:2
Čtvrtfinále: 1.FC Slovácko – FK Teplice 0:0, pok. kopy 9:8

Pohár Intertoto

2004

1. kolo: Matáv FC Sopron - FK Teplice 1:0, 1:3
2. kolo: FK Teplice - FK Šinnik Jaroslavľ 1:2, 0:2

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice B 30 21 3 6 60:32 66
2. TJ Sokol Ovčáry 30 18 6 6 55:21 60 0:1 0:1
3. FK Litvínov 30 16 9 5 50:29 57 3:2 2:2
4. FK Králův Dvůr 30 15 6 9 60:41 51 1:3 1:4
5. FC Nový Bor 30 15 4 11 47:39 49 2:0 0:1
6. FK Lokomotiva Praha - Vltavín 30 12 9 9 49:37 45 2:2 2:2
7. SK Benešov 30 12 8 10 62:40 44 1:2 2:1
8. TJ Sokol Libiš 30 11 8 11 37:38 41 1:0 3:1
9. FK Neratovice 30 10 8 12 37:49 38 1:0 3:1
10. FK Slavoj Vyšehrad 30 10 7 13 36:41 37 2:1 2:1
11. SK Rakovník 30 11 4 15 34:52 37 3:2 1:0
12. FK Viktoria Žižkov B 30 10 6 14 41:44 36 3:0 2:0
13. FK Český lev Neštěmice 30 10 6 14 34:47 36 2:1 1:0
14. SK Roudnice nad Labem 30 10 5 15 49:61 35 3:0 3:1
15. FK Česká Lípa 30 8 4 18 36:49 28 3:2 2:1
16. MFK Dobříš 30 1 7 22 23:90 10 5:0 4:0

dorost A

ČPP liga staršího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 21 6 3 77:22 69 0:1 0:3
2. SK Slavia Praha 30 15 8 7 51:36 53 2:2 1:2
3. FC Baník Ostrava 30 13 9 8 41:29 48 1:0 3:1
4. 1.FC Brno 30 12 9 9 40:34 45 1:1 1:3
5. FK Teplice 30 11 11 8 43:38 44
6. FC Viktoria Plzeň 30 11 10 9 43:38 43 1:2 1:2
7. 1.FC Slovácko 30 11 8 11 47:41 41 0:0 3:3
8. SK Sigma Olomouc 30 10 11 9 39:31 41 3:1 1:0
9. Slezský FC Opava 30 10 8 12 46:53 38 1:0 1:1
10. FK Marila Příbram 30 11 5 14 38:44 38 2:1 2:1
11. SK Dynamo České Budějovice 30 11 5 14 35:44 38 3:1 1:1
12. FC Tescoma Zlín 30 11 4 15 32:39 37 3:1 0:1
13. FC Vysočina Jihlava 30 10 7 13 35:45 37 4:5 1:1
14. SK Hradec Králové 30 10 5 15 37:52 35 3:1 1:1
15. FC Vítkovice 30 8 6 16 29:54 30 2:1 0:0
16. FK Mladá Boleslav 30 7 4 19 31:64 25 1:1 0:0

dorost B

Česká divize staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK Chomutov 26 22 3 1 77:18 69 3:1 1:1
2. FK Teplice B 26 21 3 2 83:14 66
3. FK Viktoria Žižkov 26 17 2 7 57:28 53 1:0 2:0
4. FSC Libuš 26 12 6 8 47:31 42 6:0 1:1
5. FK Baník Sokolov 26 11 4 11 58:60 37 3:0 5:2
6. FK Junior Děčín 26 11 3 12 41:51 36 8:0 2:0
7. SK Kladno B 26 10 4 12 45:32 34 0:3 1:1
8. FK Chmel Blšany B 26 10 4 12 53:67 34 2:0 1:2
9. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 8 7 11 48:43 31 3:1 1:0
10. SK Senco Doubravka 26 9 4 13 50:58 31 2:0 5:0
11. MFK Ústí nad Labem 26 9 3 14 49:62 30 7:0 2:0
12. 1.FC Plzeň 26 7 5 14 31:66 26 6:0 7:0
13. FK Česká Lípa 26 5 6 15 34:67 21 4:1 5:0
14. TJ Tatran RAKO Rakovník 26 3 0 23 21:97 9 3:1 2:0

dorost C (mladší dorost A)

ČPP liga mladšího dorostu

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 24 3 3 88:27 75 1:2 1:2
2. FC Baník Ostrava 30 21 4 5 70:28 67 1:4 1:1
3. SK Sigma Olomouc 30 19 2 9 57:39 59 1:3 3:1
4. AC Sparta Praha 30 18 4 8 53:24 58 2:0 0:1
5. SK Dynamo České Budějovice 30 16 6 8 59:42 54 1:1 2:4
6. 1.FC Brno 30 15 5 10 51:45 50 1:1 1:4
7. FC Vysočina Jihlava 30 14 1 15 43:53 43 3:1 3:1
8. Slezský FC Opava 30 13 3 14 38:39 42 1:1 0:1
9. SK Hradec Králové 30 11 8 11 35:39 41 2:2 0:1
10. FK Teplice 30 9 7 14 39:48 34
11. FK Marila Příbram 30 9 6 15 29:53 33 1:0 2:2
12. 1.FC Slovácko 30 9 6 15 38:48 33 1:2 2:0
13. FC Tescoma Zlín 30 7 5 18 29:53 26 1:3 0:3
14. FC Viktoria Plzeň 30 5 8 17 26:52 23 1:3 3:1
15. FC Vítkovice 30 6 5 19 22:50 23 1:1 1:0
16. FK Mladá Boleslav 30 4 7 19 23:60 19 1:0 1:2

dorost D (mladší dorost B)

Česká divize mladšího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice B 26 22 3 1 76:16 69
2. SK Kladno B 26 20 0 6 60:17 60 1:0 3:2
3. FK Viktoria Žižkov 26 17 2 7 75:30 53 2:1 3:2
4. FSC Libuš 26 15 4 7 59:24 49 1:1 3:1
5. MFK Ústí nad Labem 26 14 6 6 50:30 48 1:1 0:1
6. FK Junior Děčín 26 12 5 9 58:52 41 6:2 2:0
7. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 11 5 10 51:33 38 0:0 1:0
8. SK Senco Doubravka 26 9 6 11 42:41 33 6:1 2:1
9. FK Baník Sokolov 26 9 5 12 29:36 32 2:0 2:1
10. FK Chomutov 26 8 4 14 52:55 28 2:0 3:1
11. FK Chmel Blšany B 26 8 1 17 27:61 25 1:0 3:0
12. 1.FC Plzeň 26 5 7 14 36:62 22 3:1 2:0
13. FK Česká Lípa 26 5 2 19 18:64 17 11:0 2:0
14. TJ Tatran RAKO Rakovník 26 1 2 23 15:127 5 9:0 5:0

žáci A

Česká liga starších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 22 3 1 74:10 69 0:3 0:1
2. FK SIAD Most 26 18 4 4 78:21 58 0:1 2:6
3. SK Motorlet Praha 26 17 5 4 49:20 56 0:1 2:0
4. SK Kladno 26 18 1 7 51:29 55 3:0 3:2
5. FK Teplice 26 17 1 8 74:31 52
6. FK Meteor Praha VIII 26 15 5 6 59:21 50 1:2 2:1
7. MFK Ústí nad Labem 26 10 3 13 47:42 33 3:4 3:0
8. FK Neratovice 26 8 6 12 27:34 30 0:0 1:2
9. Fotbalová škola Most 26 8 5 13 33:43 29 8:1 2:1
10. FK Baník Sokolov 26 8 3 15 45:51 27 3:0 3:0
11. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 7 4 15 37:57 25 8:0 3:1
12. FK Junior Děčín 26 6 3 17 32:48 21 3:0 3:1
13. SK Roudnice nad Labem 26 5 3 18 34:56 18 3:1 4:2
14. FK Česká Lípa 26 0 0 26 6:183 0 11:1 3:0

žáci B

Krajský přebor starších žáků

doma venku
1. FK Chmel Blšany 22 18 3 1 85:13 57 0:1 1:3
2. FK Chomutov 22 15 4 3 67:24 49 2:0 1:1
3. FK Teplice B 22 14 4 4 63:19 46
4. FK SIAD Most B 22 14 2 6 69:26 44 3:1 2:1
5. SK Slovan Varnsdorf 22 10 5 7 36:30 35 2:2 2:2
6. FK Český lev Neštěmice 22 11 2 9 47:28 35 2:0 0:1
7. FK Mühl Rumburk 22 8 4 10 36:46 28 4:0 3:0
8. TJ Hvězda Trnovany 22 7 3 12 34:42 24 1:0 4:3
9. FK SIAD Souš 22 6 4 12 21:60 22 3:0 5:0
10. FK Litoměřice 22 4 6 12 17:45 18 0:2 2:0
11. FK Louny 22 3 6 13 25:72 15 6:1 1:1
12. FK Litvínov 22 0 1 21 7:102 1 10:0 9:0

žáci C (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 24 1 1 136:10 73 1:1 2:1
2. FK Teplice 26 23 3 0 108:18 72
3. FK Baník Sokolov 26 18 2 6 92:28 56 6:1 1:1
4. SK Motorlet Praha 26 18 2 6 87:27 56 4:1 3:2
5. SK Kladno 26 16 4 6 72:38 52 2:1 4:2
6. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 13 4 9 44:60 43 7:0 3:1
7. Fotbalová škola Most 26 9 5 12 61:68 32 7:1 3:0
8. MFK Ústí nad Labem 26 9 4 13 31:53 31 1:0 6:1
9. FK SIAD Most 26 7 3 16 44:72 24 5:2 1:1
10. FK Neratovice 26 6 5 15 28:54 23 3:1 1:0
11. FK Meteor Praha VIII 26 5 7 14 23:64 22 6:0 4:0
12. SK Roudnice nad Labem 26 4 6 16 32:87 18 7:1 4:0
13. FK Česká Lípa 26 4 1 21 25:101 13 4:0 9:0
14. FK Junior Děčín 26 2 1 23 21:124 7 7:0 7:0

žáci D (mladší žáci B)

Krajský přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Chmel Blšany 22 18 4 0 114:16 58 1:3 0:8
2. FK Chomutov 22 19 1 2 83:18 58 1:3 0:3
3. FK Teplice B 22 13 3 6 40:29 42
4. FK SIAD Most B 22 12 5 5 54:25 41 2:0 0:2
5. FK Český lev Neštěmice 22 11 4 7 58:50 37 2:2 2:0
6. TJ Hvězda Trnovany 22 7 5 10 34:44 26 1:1 1:0
7. FK Mühl Rumburk 22 7 5 10 30:29 26 0:1 2:1
8. FK SIAD Souš 22 7 5 10 29:54 26 3:1 2:0
9. FK Litoměřice 22 6 3 13 23:55 21 2:0 4:1
10. FK Louny 22 5 5 12 36:53 20 4:1 2:1
11. SK Slovan Varnsdorf 22 4 6 12 28:67 18 3:0 0:0
12. FK Litvínov 22 0 0 22 7:96 0 2:0 6:1