/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2005/06 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2005/06 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. FC Slovan Liberec 30 16 11 3 43:22 59 0:0 1:1
2. FK Mladá Boleslav 30 16 6 8 50:36 54 1:1 2:0
3. SK Slavia Praha 30 15 9 6 56:34 54 1:0 1:1
4. FK Teplice 30 12 16 2 38:24 52
5. AC Sparta Praha 30 13 6 11 43:39 45 2:1 0:0
6. FC Baník Ostrava 30 10 10 10 35:32 40 0:2 0:0
7. 1.FC Slovácko 30 9 11 10 29:28 38 0:0 1:1
8. FK Jablonec 97 30 10 7 13 35:39 37 1:1 0:0
9. SK Sigma Olomouc 30 10 7 13 34:44 37 1:0 0:0
10. FK SIAD Most 30 10 6 14 34:41 36 4:3 1:2
11. FC Tescoma Zlín 30 8 11 11 27:33 35 2:1 0:0
12. 1.FC Brno 30 7 14 9 35:36 35 1:1 2:1
13. FK Marila Příbram 30 8 10 12 36:36 34 2:1 1:1
14. FC Viktoria Plzeň 30 7 10 13 30:43 31 2:1 3:3
15. FC Vysočina Jihlava 30 6 11 13 20:36 29 3:1 4:0
16. FK Chmel Blšany 30 5 11 14 22:44 26 2:1 0:0

Pohár ČMFS

2. kolo: FK Baník Sokolov – FK Teplice 0:5
3. kolo: SK Union Čelákovice – FK Teplice 0:5
Osmifinále: 1.FC Slovácko – FK Teplice 2:0

Pohár UEFA

1. kolo: FK MTZ-RIPO Minsk - FK Teplice 1:1, 1:2
2. kolo: FK Teplice - RCD Espanyol de Barcelona 1:1, 0:2

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. FC Zenit Čáslav 34 21 6 7 54:33 69 3:1 0:2
2. SK Slovan Varnsdorf 34 19 9 6 69:30 66 2:2 1:2
3. FK Bohemians Praha 34 19 6 9 58:26 63 0:2 0:2
4. Bohemians 1905 34 16 12 6 58:32 60 0:1 1:1
5. SK Slavia Praha B 34 17 7 10 59:39 58 2:2 1:2
6. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 34 16 7 11 71:46 55 2:1 2:6
7. TJ Tatran Prachatice 34 14 10 10 52:37 52 1:0 0:1
8. FC Hradec Králové B 34 13 9 12 46:41 48 1:2 3:0
9. FK Marila Příbram B 34 12 10 12 42:42 46 0:0 0:0
10. FK Jablonec 97 B 34 12 9 13 39:52 45 2:3 3:1
11. SK Dynamo České Budějovice B 34 12 9 13 39:35 45 2:2 1:1
12. FK Teplice B 34 11 10 13 58:48 43
13. SK Sparta Krč 34 11 10 13 31:43 43 1:2 4:0
14. FK Náchod - Deštné 34 12 6 16 41:51 42 1:2 1:1
15. FC Dragoun Břevnov 34 10 10 14 40:49 40 4:1 0:0
16. FC Slovan Liberec B 34 11 7 16 31:44 40 3:0 0:4
17. SK Strakonice 1908 34 5 5 24 27:83 20 6:0 3:2
18. FC Chomutov 34 1 6 27 19:103 9 6:0 2:2

dorost A

ČPP liga staršího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 21 5 4 62:23 68 0:2 1:1
2. SK Slavia Praha 30 19 5 6 53:26 62 1:2 2:2
3. SK Sigma Olomouc 30 15 6 9 47:39 51 1:1 2:0
4. FK Marila Příbram 30 14 5 11 39:36 47 2:2 1:0
5. SK Dynamo České Budějovice 30 13 6 11 34:35 45 0:2 2:1
6. 1.FC Slovácko 30 13 6 11 35:33 45 1:3 1:0
7. FK Teplice 30 12 9 9 41:41 45
8. FC Baník Ostrava 30 11 7 12 47:43 40 1:3 2:0
9. 1.FC Brno 30 10 9 11 42:37 39 1:1 0:0
10. FC Tescoma Zlín 30 11 5 14 48:52 38 2:2 2:0
11. FC Hradec Králové 30 11 4 15 38:45 37 0:2 2:1
12. FC Vysočina Jihlava 30 10 6 14 34:40 36 3:1 2:0
13. FC Viktoria Plzeň 30 8 8 14 36:44 32 0:2 1:0
14. 1.FKD Drnovice 30 9 3 18 24:56 30 4:5 1:1
15. Slezský FC Opava 30 7 8 15 31:49 29 2:0 1:1
16. SK Kladno 30 6 8 16 29:41 26 2:1 1:5

dorost B

Česká divize staršího dorostu

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice B 26 23 1 2 94:24 70
2. Bohemians 1905 B 26 18 3 5 72:28 57 3:0 1:1
3. FF VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 26 18 1 7 70:42 55 2:1 4:3
4. SK Kladno B 26 16 5 5 51:28 53 3:1 2:0
5. FSC Libuš 26 13 7 6 54:33 46 1:2 3:1
6. SK Union Čelákovice 26 11 7 8 63:56 40 5:1 2:0
7. FK Junior Děčín 26 12 3 11 82:64 39 4:0 6:3
8. FK Baník Sokolov 26 9 4 13 50:52 31 4:0 0:2
9. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 8 6 12 52:52 30 4:0 3:1
10. SK Rakovník 26 9 2 15 44:67 29 5:2 4:0
11. FK Chmel Blšany B 26 8 3 15 28:51 27 3:0 4:0
12. FK Neratovice 26 6 4 16 35:59 22 3:0 4:2
13. SK Slaný 26 4 4 18 35:72 16 4:2 3:1
14. SK Toužim 26 1 2 23 22:124 5 13:0 4:1

dorost C (mladší dorost A)

ČPP liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Baník Ostrava 30 19 10 1 62:24 67 1:1 0:1
2. SK Sigma Olomouc 30 20 5 5 98:40 65 0:2 1:3
3. SK Slavia Praha 30 16 6 8 46:29 54 3:2 0:2
4. AC Sparta Praha 30 15 8 7 54:39 53 2:1 1:0
5. 1.FC Brno 30 13 11 6 60:34 50 0:2 0:3
6. FC Tescoma Zlín 30 13 6 11 49:45 45 1:1 1:3
7. FK Teplice 30 13 6 11 40:40 45
8. FK Marila Příbram 30 12 8 10 59:53 44 3:1 1:1
9. 1.FC Slovácko 30 12 5 13 44:43 41 0:2 1:0
10. FC Hradec Králové 30 11 7 12 39:37 40 2:0 0:1
11. SK Dynamo České Budějovice 30 12 4 14 34:45 40 1:2 0:1
12. FC Viktoria Plzeň 30 8 5 17 32:54 29 2:1 3:2
13. Slezský FC Opava 30 8 4 18 34:56 28 5:1 1:0
14. FC Vysočina Jihlava 30 7 5 18 38:72 26 1:1 1:1
15. SK Kladno 30 6 4 20 34:62 22 4:3 2:0
16. 1.FKD Drnovice 30 6 4 20 38:88 22 1:1 2:1

dorost D (mladší dorost B)

Česká divize mladšího dorostu

Skupina B

doma venku
1. Bohemians 1905 B 26 22 3 1 93:12 69 0:3 0:1
2. SK Union Čelákovice 26 20 0 6 83:41 60 3:0 1:2
3. FK Teplice B 26 17 4 5 75:21 55
4. SK Kladno B 26 13 8 5 55:25 47 1:1 3:1
5. FK Chmel Blšany B 26 14 5 7 62:34 47 4:0 0:2
6. FK Baník Sokolov 26 12 4 10 44:34 40 6:0 2:1
7. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 11 6 9 46:47 39 2:1 0:1
8. FSC Libuš 26 10 4 12 40:42 34 5:2 0:0
9. SK Rakovník 26 9 6 11 36:47 33 3:0 4:0
10. FF VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 26 9 3 14 43:42 30 0:0 3:1
11. FK Neratovice 26 5 4 17 33:61 19 4:1 2:1
12. FK Junior Děčín 26 3 9 14 40:65 18 5:0 1:1
13. SK Slaný 26 5 3 18 28:82 18 4:1 4:1
14. SK Toužim 26 1 3 22 14:139 6 6:0 12:0

žáci A

Česká liga starších žáků

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 23 3 4 88:32 72 1:3 0:3
2. AC Sparta Praha 30 20 6 4 72:28 66 1:4 2:1
3. FC Viktoria Plzeň 30 19 3 8 60:37 60 0:3 2:1
4. FK Teplice 30 17 4 9 60:48 55
5. SK Dynamo České Budějovice 30 17 4 9 48:28 55 3:1 2:0
6. FC Hradec Králové 30 16 3 11 50:40 51 1:0 3:2
7. FK Mladá Boleslav 30 14 9 7 71:36 51 3:3 0:3
8. SK Motorlet Praha 30 12 5 13 55:52 41 2:1 4:1
9. FK AS Pardubice 30 11 7 12 30:30 40 0:3 0:1
10. FK SIAD Most 30 10 5 15 44:49 35 3:1 2:1
11. SK Kladno 30 8 8 14 27:49 32 4:1 3:1
12. FK Marila Příbram 30 9 4 17 46:58 31 5:0 3:3
13. Bohemians 1905 30 9 3 18 38:54 30 1:3 1:1
14. RMSK Cidlina Lužec nad Cidlinou 30 8 4 18 25:60 28 2:0 1:2
15. FK Tábor 30 6 6 18 32:81 24 3:1 4:1
16. FK Meteor Praha VIII 30 2 4 24 24:88 10 3:2 1:1

žáci B

Krajský přebor starších žáků

doma venku
1. FK Teplice B 22 18 4 0 80:13 58
2. FC Chomutov 22 16 3 3 84:27 51 4:0 3:0
3. SK Slovan Varnsdorf 22 14 6 2 60:25 48 3:1 1:1
4. FK SIAD Most B 22 11 5 6 50:38 38 5:0 2:2
5. FK Ústí nad Labem B 22 9 5 8 51:38 32 4:0 4:2
6. FK SIAD Souš 22 8 5 9 39:57 29 9:0 1:0
7. FK Český lev Neštěmice 22 8 3 11 48:49 27 3:0 4:2
8. FK Litoměřice 22 7 4 11 43:44 25 2:2 1:1
9. FK Rumburk 22 6 5 11 24:41 23 5:0 3:0
10. FK Louny 22 4 4 14 20:63 16 2:0 5:0
11. TJ Hvězda Trnovany 22 3 4 15 14:74 13 4:0 4:1
12. SK SIAD Bílina 22 2 4 16 20:64 10 4:0 7:1

žáci C (mladší žáci A)

Česká liga mladších žáků

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 26 2 2 112:23 80 0:4 0:6
2. AC Sparta Praha 30 24 5 1 83:19 77 0:1 0:0
3. FK Marila Příbram 30 21 5 4 73:27 68 0:1 0:5
4. Bohemians 1905 30 18 4 8 67:39 58 0:1 3:1
5. FC Hradec Králové 30 16 7 7 71:36 55 1:1 1:1
6. FK SIAD Most 30 15 3 12 54:49 48 2:1 3:0
7. FK Teplice 30 13 8 9 46:40 47
8. FC Viktoria Plzeň 30 14 4 12 62:55 46 3:4 2:2
9. SK Dynamo České Budějovice 30 9 6 15 46:51 33 2:0 2:1
10. RMSK Cidlina Lužec nad Cidlinou 30 9 6 15 49:79 33 3:0 2:3
11. FK Mladá Boleslav 30 9 5 16 43:56 32 1:0 1:3
12. FK Tábor 30 8 3 19 30:68 27 2:0 1:1
13. SK Motorlet Praha 30 5 5 20 23:60 20 3:1 1:0
14. SK Kladno 30 5 5 20 34:89 20 1:1 1:1
15. FK Meteor Praha VIII 30 5 5 20 27:76 20 2:1 0:0
16. FK AS Pardubice 30 5 3 22 22:75 18 4:0 5:0

žáci D (mladší žáci B)

Krajský přebor mladších žáků

doma venku
1. FK Teplice B 22 22 0 0 124:16 66
2. FK Louny 22 15 1 6 79:32 46 6:0 4:2
3. FC Chomutov 22 13 3 6 75:53 42 5:0 4:2
4. TJ Hvězda Trnovany 22 13 1 8 69:44 40 2:0 3:1
5. FK Český lev Neštěmice 22 12 2 8 65:37 38 6:1 4:1
6. FK SIAD Most B 22 11 2 9 55:43 35 2:1 3:2
7. SK SIAD Bílina 22 10 3 9 63:56 33 6:0 9:2
8. FK Litoměřice 22 10 2 10 58:42 32 3:1 2:0
9. FK Ústí nad Labem B 22 7 1 14 57:92 22 4:0 5:1
10. FK SIAD Souš 22 5 3 14 35:88 18 11:0 5:0
11. FK Rumburk 22 2 2 18 23:91 8 12:0 7:1
12. SK Slovan Varnsdorf 22 1 2 19 13:122 5 13:0 8:1