/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2006/07 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2006/07 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 18 8 4 44:20 62 1:1 1:2
2. SK Slavia Praha 30 17 7 6 44:23 58 2:4 2:3
3. FK Mladá Boleslav 30 17 7 6 48:27 58 2:0 0:2
4. FC Slovan Liberec 30 16 10 4 44:22 58 3:0 0:2
5. 1.FC Brno 30 13 7 10 34:32 46 0:0 2:2
6. FC Viktoria Plzeň 30 12 10 8 35:29 46 1:2 0:2
7. FC Baník Ostrava 30 12 10 8 43:33 46 1:2 1:1
8. FK Teplice 30 11 9 10 44:39 42
9. FK Jablonec 97 30 9 11 10 31:32 38 1:0 1:2
10. SK Dynamo České Budějovice 30 9 7 14 28:46 34 1:3 2:1
11. SK Kladno 30 7 10 13 23:37 31 2:0 2:0
12. FK SIAD Most 30 5 16 9 31:41 31 2:2 0:0
13. FC Tescoma Zlín 30 5 12 13 21:34 27 1:0 4:1
14. SK Sigma Olomouc 30 6 8 16 29:43 26 2:2 1:1
15. FK Marila Příbram 30 3 12 15 15:37 21 1:0 3:0
16. 1.FC Slovácko 30 3 10 17 20:39 19 3:2 2:2

Pohár ČMFS

2. kolo: Bohemians 1905 – FK Teplice 1:1, pok. kopy 5:6
3. kolo: FK Bohemians Praha – FK Teplice 1:2
Osmifinále: FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 0:0, pok. kopy 4:3

Pohár Intertoto

2006

2. kolo: Grasshopper-Club Zürich - FK Teplice 2:0, 2:0

muži B

Česká fotbalová liga

doma venku
1. FK Bohemians Praha 34 21 8 5 69:26 71 1:1 0:5
2. SK Sparta Krč 34 17 8 9 47:37 59 0:1 4:2
3. SK Slovan Varnsdorf 34 17 7 10 44:27 58 0:0 0:2
4. AC Sparta Praha B 34 15 11 8 52:29 56 0:5 1:5
5. SK Slavia Praha B 34 16 7 11 45:28 55 2:2 0:4
6. FK Kolín 34 15 10 9 40:27 55 2:2 0:1
7. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 34 15 9 10 56:47 54 3:2 0:3
8. SK Dynamo České Budějovice B 34 14 8 12 37:35 50 0:1 1:2
9. FK Union Cheb 2001 34 15 4 15 38:44 49 0:5 0:0
10. FK Marila Příbram B 34 14 6 14 40:46 48 1:2 0:1
11. TJ Tatran Prachatice 34 11 10 13 29:37 43 0:2 0:2
12. FK Náchod - Deštné 34 12 6 16 40:54 42 1:2 0:2
13. FK Jablonec 97 B 34 10 8 16 46:49 38 1:0 1:0
14. TJ Sokol Ovčáry 34 9 9 16 33:54 36 3:2 0:2
15. FC Viktoria Plzeň B 34 9 9 16 40:51 36 3:1 0:4
16. FK Mladá Boleslav B 34 10 6 18 43:46 36 0:2 1:4
17. FC Hradec Králové B 34 9 8 17 29:48 35 0:0 2:1
18. FK Teplice B 34 7 6 21 27:70 27

dorost A

ČPP liga staršího dorostu

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 30 19 2 9 76:47 59 0:1 1:4
2. AC Sparta Praha 30 16 5 9 57:41 53 3:2 2:0
3. FC Baník Ostrava 30 13 10 7 54:45 49 0:1 0:2
4. SK Slavia Praha 30 13 10 7 45:34 49 0:2 0:1
5. FC Tescoma Zlín 30 13 9 8 32:33 48 0:1 3:1
6. FC Vysočina Jihlava 30 14 2 14 52:59 44 0:2 0:1
7. SK Dynamo České Budějovice 30 11 11 8 46:37 44 2:0 1:2
8. 1.FC Brno 30 12 7 11 45:36 43 3:1 1:2
9. Bohemians 1905 30 12 7 11 46:45 43 0:2 3:4
10. FC Hradec Králové 30 11 9 10 49:43 42 2:0 1:1
11. 1.FC Slovácko 30 10 11 9 44:40 41 1:3 0:3
12. FK Marila Příbram 30 11 6 13 42:47 39 1:1 1:1
13. FC Viktoria Plzeň 30 9 6 15 37:47 33 1:2 1:0
14. FK Teplice 30 9 4 17 33:42 31
15. FC Vítkovice 30 8 7 15 26:36 31 2:1 0:0
16. 1.FKD Drnovice 30 5 2 23 29:81 17 4:0 0:1

dorost B

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 30 20 5 5 61:32 65 1:0 3:0
2. SK Slavia Praha B 30 19 4 7 52:29 61 1:2 1:2
3. FC Hradec Králové B 30 15 4 11 50:40 49 3:1 0:2
4. FK Marila Příbram B 30 15 2 13 49:55 47 2:1 1:3
5. FK AS Pardubice 30 13 5 12 43:38 44 1:1 4:2
6. FK Teplice B 30 12 7 11 54:45 43
7. FC Viktoria Plzeň B 30 13 3 14 46:41 42 0:3 1:1
8. FK SIAD Most 30 12 6 12 32:46 42 0:2 0:0
9. SK Motorlet Praha 30 12 5 13 47:36 41 1:1 0:0
10. SK Dynamo České Budějovice B 30 12 4 14 39:48 40 7:1 1:3
11. FK Jablonec 97 30 11 6 13 45:48 39 6:2 1:1
12. SK Kladno 30 9 10 11 32:41 37 0:1 2:2
13. AC Sparta Praha B 30 11 4 15 52:51 37 2:4 1:2
14. FC Slovan Liberec 30 10 6 14 47:44 36 3:1 1:4
15. FK Meteor Praha VIII 30 9 6 15 29:51 33 4:2 1:0
16. FK Viktoria Žižkov 30 5 7 18 28:61 22 1:0 5:1

dorost C (mladší dorost A)

ČPP liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Tescoma Zlín 30 23 2 5 91:32 71 1:3 0:3
2. FC Baník Ostrava 30 22 3 5 78:38 69 0:3 1:1
3. SK Slavia Praha 30 20 4 6 75:33 64 2:4 0:2
4. SK Sigma Olomouc 30 18 7 5 70:36 61 2:0 3:0
5. 1.FC Brno 30 14 5 11 47:47 47 2:1 0:4
6. AC Sparta Praha 30 15 1 14 53:44 46 2:3 0:2
7. 1.FC Slovácko 30 14 4 12 51:49 46 3:4 1:2
8. FC Vysočina Jihlava 30 12 5 13 67:70 41 3:3 2:5
9. FC Vítkovice 30 11 6 13 43:59 39 1:1 2:2
10. FC Viktoria Plzeň 30 8 9 13 48:51 33 2:2 1:1
11. Bohemians 1905 30 9 6 15 39:56 33 1:0 2:3
12. FK Teplice 30 7 11 12 46:57 32
13. FK Marila Příbram 30 7 6 17 54:91 27 2:2 2:2
14. SK Dynamo České Budějovice 30 7 3 20 31:60 24 2:2 2:1
15. FC Hradec Králové 30 6 6 18 25:55 24 0:0 1:0
16. 1.FKD Drnovice 30 5 6 19 31:71 21 1:1 5:0

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Hradec Králové B 30 21 4 5 75:28 67 1:3 0:3
2. FC Slovan Liberec 30 19 7 4 57:25 64 0:2 2:1
3. FK Mladá Boleslav 30 18 4 8 69:41 58 0:2 1:2
4. FK Teplice B 30 18 4 8 63:35 58
5. SK Slavia Praha B 30 17 4 9 67:38 55 2:2 1:3
6. AC Sparta Praha B 30 14 3 13 53:58 45 6:0 1:2
7. FK SIAD Most 30 12 6 12 51:54 42 5:2 3:2
8. FK Meteor Praha VIII 30 12 6 12 58:49 42 2:1 4:1
9. SK Kladno 30 12 5 13 40:45 41 3:0 4:2
10. FK AS Pardubice 30 11 7 12 41:40 40 1:0 0:0
11. FK Jablonec 97 30 11 5 14 45:53 38 2:1 0:1
12. SK Dynamo České Budějovice B 30 11 3 16 35:42 36 3:0 2:0
13. SK Motorlet Praha 30 8 9 13 32:52 33 4:0 2:2
14. FC Viktoria Plzeň B 30 8 7 15 40:62 31 2:0 2:2
15. FK Viktoria Žižkov 30 4 5 21 21:67 17 2:0 1:0
16. FK Marila Příbram B 30 3 3 24 22:80 12 3:1 4:0

žáci A

SSŽ Česká liga starších žáků

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 22 7 1 88:21 73 1:2 1:9
2. FC Viktoria Plzeň 30 22 4 4 72:31 70 1:1 1:3
3. SK Slavia Praha 30 18 4 8 65:39 58 3:2 1:6
4. FK Teplice 30 17 5 8 85:62 56
5. FC Hradec Králové 30 14 8 8 48:29 50 4:0 0:0
6. FK Marila Příbram 30 15 4 11 84:57 49 4:2 3:9
7. FK Baník Sokolov 30 13 4 13 46:50 43 2:0 0:2
8. FK AS Pardubice 30 12 5 13 47:44 41 1:1 2:2
9. SK Motorlet Praha 30 11 7 12 31:36 40 2:1 4:1
10. Bohemians 1905 30 12 3 15 51:57 39 3:0 4:2
11. FK SIAD Most 30 11 3 16 53:71 36 6:2 5:1
12. SK Dynamo České Budějovice 30 10 6 14 39:52 36 5:5 0:1
13. FK Mladá Boleslav 30 10 4 16 48:55 34 4:3 1:3
14. SK Kladno 30 9 6 15 50:57 33 3:1 2:1
15. FC Písek 30 5 4 21 25:79 19 6:2 3:0
16. FK Náchod-Deštné 30 1 2 27 28:120 5 9:0 4:0

žáci B

Česká divize starších žáků

doma venku
1. FK Neratovice - Byškovice 26 18 4 4 71:26 58 1:3 1:3
2. FK Meteor Praha VIII 26 17 6 3 59:18 57 1:2 0:0
3. TJ Junior Praha 26 15 8 3 51:27 53 0:2 1:2
4. AC Sparta Praha B 26 14 6 6 57:32 48 1:0 2:2
5. FK Ústí nad Labem 26 12 6 8 56:35 42 1:1 1:3
6. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 12 5 9 73:48 41 2:2 2:2
7. Fotbalová škola Most 26 9 5 12 42:70 32 8:0 1:1
8. FK Teplice B 26 8 7 11 36:31 31
9. FK Junior Děčín 26 8 5 13 28:52 29 0:0 0:1
10. AFK Slavoj Podolí 26 7 6 13 34:49 27 1:2 0:1
11. FK Baník Sokolov B 26 7 3 16 29:63 24 6:1 1:0
12. SK Roudnice nad Labem 26 6 5 15 32:52 23 1:0 0:1
13. FK Chmel Blšany 26 6 5 15 34:58 23 2:0 0:2
14. SK Kladno B 26 5 5 16 23:64 20 1:0 2:0

žáci C (mladší žáci A)

SSŽ Česká liga mladších žáků

doma venku
1. Bohemians 1905 30 26 0 4 105:25 78 3:2 2:3
2. SK Slavia Praha 30 22 6 2 115:19 72 3:3 1:1
3. FK Teplice 30 23 3 4 120:30 72
4. AC Sparta Praha 30 21 4 5 87:30 67 0:2 2:0
5. FC Hradec Králové 30 18 4 8 65:42 58 7:2 1:3
6. FK Marila Příbram 30 15 2 13 74:59 47 5:1 3:1
7. SK Kladno 30 13 6 11 55:62 45 3:2 5:2
8. SK Motorlet Praha 30 13 5 12 60:45 44 6:2 0:0
9. SK Dynamo České Budějovice 30 12 4 14 50:57 40 5:0 0:1
10. FK Mladá Boleslav 30 10 8 12 48:50 38 7:1 5:0
11. FK SIAD Most 30 10 5 15 55:89 35 2:0 4:0
12. FC Viktoria Plzeň 30 9 1 20 41:77 28 5:2 4:2
13. FK AS Pardubice 30 6 6 18 41:83 24 7:0 6:0
14. FK Baník Sokolov 30 6 2 22 31:104 20 6:0 5:0
15. FK Náchod-Deštné 30 5 2 23 20:96 17 8:0 5:0
16. FC Písek 30 2 0 28 26:125 6 7:0 3:0

žáci D (mladší žáci B)

Česká divize mladších žáků

doma venku
1. FK Ústí nad Labem 26 20 1 5 84:35 61 3:6 0:6
2. AC Sparta Praha B 26 19 4 3 80:21 61 1:2 2:3
3. FK Meteor Praha VIII 26 17 5 4 66:22 56 1:3 0:5
4. FK Junior Děčín 26 13 6 7 53:28 45 0:4 0:5
5. FK Chmel Blšany 26 12 7 7 69:46 43 1:3 3:3
6. AFK Slavoj Podolí 26 12 5 9 45:31 41 0:3 1:4
7. SK Roudnice nad Labem 26 10 4 12 49:56 34 3:3 4:3
8. SK Kladno B 26 9 5 12 35:50 32 0:1 2:2
9. FK Neratovice - Byškovice 26 10 2 14 35:55 32 0:1 2:1
10. Fotbalová škola Most 26 8 5 13 43:66 29 1:1 2:4
11. FK Teplice B 26 8 4 14 43:65 28
12. TJ Junior Praha 26 7 6 13 24:36 27 4:0 1:0
13. FK Baník Sokolov B 26 3 4 19 16:76 13 3:1 3:0
14. SK Buldoci Karlovy Vary - Dvory 26 2 6 18 23:78 12 4:0 2:1