/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2007/08 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2007/08 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 17 9 4 45:24 60 3:1 0:1
2. AC Sparta Praha 30 17 6 7 53:26 57 2:1 0:1
3. FC Baník Ostrava 30 15 10 5 51:28 55 1:1 0:0
4. 1.FC Brno 30 16 7 7 43:22 55 0:1 2:2
5. FK Teplice 30 16 5 9 40:27 53
6. FC Slovan Liberec 30 12 8 10 35:31 44 2:0 0:4
7. FK Mladá Boleslav 30 11 9 10 37:36 42 1:2 1:1
8. FC Tescoma Zlín 30 10 8 12 28:31 38 2:1 0:1
9. FC Viktoria Plzeň 30 10 8 12 32:37 38 1:0 2:0
10. FK Viktoria Žižkov 30 10 7 13 35:48 37 4:1 2:1
11. SK Sigma Olomouc 30 8 12 10 20:26 36 1:1 0:1
12. FK Jablonec 97 30 8 9 13 24:32 33 1:0 0:1
13. SK Dynamo České Budějovice 30 8 8 14 27:35 32 4:2 0:1
14. SK Kladno 30 6 9 15 31:45 27 1:0 2:0
15. Bohemians 1905 30 5 11 14 24:40 26 2:0 2:0
16. FK SIAD Most 30 4 8 18 31:58 20 1:0 3:2

Pohár ČMFS

2. kolo: SK Stap Tratec Vilémov – FK Teplice 0:4
3. kolo: 1.HFK Olomouc – FK Teplice 2:1

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. SK Viktorie Jirny 30 20 2 8 72:41 62 4:1 0:6
2. Loko Vltavín 30 16 10 4 43:18 58 0:0 0:1
3. SK Kladno B 30 16 8 6 56:33 56 1:1 1:1
4. FK Teplice B 30 14 8 8 56:36 50
5. FC Chomutov 30 14 5 11 53:37 47 4:1 1:2
6. FC Nový Bor 30 14 4 12 51:39 46 3:1 0:1
7. SK Horní Měcholupy 30 13 5 12 42:41 44 4:1 0:0
8. FK SIAD Most B 30 13 5 12 56:60 44 1:1 1:4
9. SK Rakovník 30 13 3 14 45:59 42 0:0 3:1
10. Bohemians 1905 B 30 13 1 16 64:57 40 2:1 1:0
11. SK Český Brod 30 12 4 14 57:55 40 4:3 0:1
12. SK Sokol Brozany 30 11 6 13 41:49 39 1:1 1:1
13. FK Litvínov 30 11 4 15 50:60 37 3:0 0:1
14. FK Baník Sokolov B 30 10 6 14 44:55 36 2:1 0:2
15. TJ Sokol Libiš 30 9 3 18 38:51 30 5:0 2:1
16. FC Jiskra Hazlov 30 3 2 25 30:107 11 5:1 7:1

dorost A

1. liga staršího dorostu

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 47:23 66 2:0 1:3
2. SK Sigma Olomouc 30 17 7 6 69:34 58 0:0 0:2
3. AC Sparta Praha 30 16 5 9 62:40 53 2:1 0:5
4. SK Slavia Praha 30 14 4 12 51:44 46 0:2 2:1
5. FC Baník Ostrava 30 12 9 9 44:36 45 1:2 0:2
6. 1.FC Brno 30 11 11 8 46:35 44 0:3 2:2
7. SK Dynamo České Budějovice 30 12 6 12 43:51 42 1:4 1:1
8. 1.FC Slovácko 30 11 5 14 42:59 38 1:2 5:1
9. FK Teplice 30 10 8 12 41:59 38
10. FC Tescoma Zlín 30 11 5 14 50:58 38 2:1 3:3
11. Slezský FC Opava 30 10 7 13 47:48 37 2:0 2:2
12. Bohemians 1905 30 10 7 13 42:43 37 1:1 1:1
13. FK Marila Příbram 30 11 3 16 45:64 36 2:1 0:1
14. FC Hradec Králové 30 9 6 15 42:59 33 2:1 0:0
15. FK Mladá Boleslav 30 10 2 18 62:67 32 0:9 4:3
16. FC Vysočina Jihlava 30 9 3 18 42:55 30 3:1 1:4

dorost B

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FK SIAD Most 30 20 6 4 74:35 66 3:1 3:1
2. SK Slavia Praha B 30 19 5 6 82:22 62 3:5 0:1
3. FK AS Pardubice 30 17 6 7 58:23 57 1:2 0:2
4. FK Teplice B 30 16 4 10 64:52 52
5. FC Slovan Liberec 30 15 6 9 54:42 51 2:1 1:3
6. FK Jablonec 97 30 16 3 11 54:44 51 2:1 1:2
7. Bohemians 1905 B 30 13 9 8 47:33 48 0:3 3:0
8. FC Viktoria Plzeň B 30 12 8 10 39:37 44 3:1 1:1
9. SK Motorlet Praha 30 12 6 12 50:56 42 2:2 1:2
10. SK Kladno 30 11 7 12 50:44 40 3:1 0:3
11. AC Sparta Praha B 30 11 7 12 48:58 40 2:2 4:3
12. SK Dynamo České Budějovice B 30 9 7 14 45:53 34 3:1 4:0
13. FC Hradec Králové B 30 9 6 15 37:43 33 4:2 2:0
14. FK Chmel Blšany 30 4 6 20 28:86 18 2:0 2:1
15. FK Marila Příbram B 30 3 8 19 38:83 17 3:3 2:6
16. FK Kolín 30 4 4 22 33:90 16 5:2 2:0

dorost C (mladší dorost A)

1. liga mladšího dorostu

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 30 19 6 5 68:35 63 1:3 0:2
2. AC Sparta Praha 30 18 5 7 90:32 59 1:4 2:4
3. Bohemians 1905 30 16 7 7 55:40 55 1:1 3:0
4. SK Slavia Praha 30 16 7 7 62:47 55 0:3 1:3
5. FC Baník Ostrava 30 16 7 7 60:40 55 3:3 0:1
6. FC Tescoma Zlín 30 14 7 9 62:47 49 5:1 0:3
7. FC Viktoria Plzeň 30 11 11 8 55:46 44 0:1 1:3
8. 1.FC Brno 30 11 9 10 49:49 42 1:3 5:2
9. FK Teplice 30 11 5 14 51:55 38
10. SK Dynamo České Budějovice 30 10 6 14 42:50 36 3:0 1:0
11. FK Mladá Boleslav 30 8 8 14 37:53 32 1:4 4:2
12. FC Vysočina Jihlava 30 8 7 15 40:68 31 1:1 3:1
13. 1.FC Slovácko 30 7 7 16 33:63 28 2:0 1:1
14. Slezský FC Opava 30 5 12 13 34:46 27 2:1 0:4
15. FC Hradec Králové 30 7 6 17 38:63 27 1:0 1:3
16. FK Marila Příbram 30 4 8 18 28:70 20 6:0 1:1

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha B 30 24 3 3 134:38 75 2:4 1:5
2. SK Slavia Praha B 30 20 4 6 66:33 64 0:2 1:2
3. FK SIAD Most 30 18 6 6 71:34 60 0:1 2:0
4. FC Viktoria Plzeň B 30 17 4 9 62:39 55 0:1 0:3
5. FK AS Pardubice 30 15 8 7 47:32 53 0:0 0:2
6. SK Motorlet Praha 30 15 7 8 72:38 52 0:1 1:1
7. FC Slovan Liberec 30 16 4 10 55:48 52 2:2 0:2
8. FC Hradec Králové B 30 12 8 10 44:33 44 0:2 0:2
9. FK Jablonec 97 30 14 1 15 56:57 43 1:2 2:1
10. Bohemians 1905 B 30 10 9 11 41:52 39 1:1 2:1
11. SK Kladno 30 9 5 16 40:58 32 1:1 1:3
12. FK Teplice B 30 7 9 14 30:43 30
13. SK Dynamo České Budějovice B 30 8 4 18 32:50 28 1:0 0:0
14. FK Marila Příbram B 30 7 3 20 39:75 24 4:1 1:0
15. FK Kolín 30 5 6 19 31:95 21 2:2 1:1
16. FK Chmel Blšany 30 1 3 26 13:108 6 0:0 4:0

žáci A

SSŽ Česká liga starších žáků

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 22 2 6 88:36 72 0:2 0:2
2. FK Teplice 30 19 3 8 69:30 60
3. Bohemians 1905 30 15 5 10 58:50 50 2:1 0:3
4. FC Hradec Králové 30 15 4 11 59:37 49 2:4 1:0
5. SK Dynamo České Budějovice 30 15 4 11 55:40 49 2:0 2:1
6. FK Mladá Boleslav 30 15 4 11 57:39 49 2:1 1:1
7. FC Viktoria Plzeň 30 14 5 11 55:43 47 1:2 1:0
8. AC Sparta Praha 30 14 3 13 49:47 45 3:0 1:2
9. FK Jablonec 97 30 13 6 11 54:37 45 3:0 4:1
10. FK Marila Příbram 30 12 5 13 53:54 41 1:2 3:0
11. FK AS Pardubice 30 11 6 13 37:49 39 4:1 1:1
12. FK SIAD Most 30 10 8 12 32:40 38 2:2 0:1
13. SK Hořovice 30 11 5 14 50:61 38 6:1 2:1
14. SK Motorlet Praha 30 10 5 15 33:50 35 5:0 2:0
15. FK Baník Sokolov 30 8 4 18 43:69 28 3:1 6:0
16. FK Neratovice - Byškovice 30 0 3 27 12:122 3 4:0 5:0

žáci B

Česká divize starších žáků

Skupina B

doma venku
1. SK Kladno 26 21 3 2 94:24 66 2:4 1:3
2. FK Viktoria Žižkov 26 16 5 5 82:31 53 0:2 0:4
3. FK Ústí nad Labem 26 15 3 8 71:39 48 1:3 4:6
4. FK Dukla Praha 26 13 7 6 54:34 46 5:0 3:2
5. FK Teplice B 26 12 6 8 69:50 42
6. AC Sparta Praha B 26 11 5 10 62:44 38 1:1 3:2
7. TJ Junior Praha 26 11 4 11 49:61 37 3:0 3:2
8. FK SIAD Most B 26 10 4 12 47:50 34 5:0 2:0
9. AFK Slavoj Podolí 26 9 6 11 31:55 33 3:3 1:1
10. FK Tachov 26 8 7 11 39:42 31 0:0 1:4
11. FC Buldoci Karlovy Vary 26 8 5 13 31:50 29 3:2 1:1
12. FK Junior Děčín 26 7 4 15 37:50 25 3:1 0:4
13. FK Česká Lípa 26 5 4 17 37:75 19 9:1 3:3
14. Fotbalová škola Most 26 4 1 21 22:120 13 6:1 6:0

žáci C (mladší žáci A)

SSŽ Česká liga mladších žáků

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 28 0 2 137:19 84 2:3 0:6
2. AC Sparta Praha 30 26 1 3 130:25 79 0:3 0:5
3. FC Hradec Králové 30 19 3 8 77:32 60 2:2 1:1
4. FK Teplice 30 16 8 6 62:34 56
5. SK Motorlet Praha 30 16 6 8 73:44 54 1:1 3:1
6. FC Viktoria Plzeň 30 16 3 11 74:42 51 2:1 0:0
7. FK Mladá Boleslav 30 15 6 9 54:22 51 0:0 2:1
8. FK Baník Sokolov 30 13 4 13 53:54 43 0:1 4:0
9. Bohemians 1905 30 12 6 12 43:39 42 1:0 3:0
10. FK Jablonec 97 30 11 6 13 50:53 39 1:0 3:1
11. FK AS Pardubice 30 11 5 14 42:63 38 0:2 0:0
12. FK Marila Příbram 30 9 4 17 53:65 31 3:0 3:0
13. SK Dynamo České Budějovice 30 9 4 17 53:52 31 2:0 1:1
14. FK SIAD Most 30 6 5 19 31:84 23 3:3 3:1
15. FK Neratovice - Byškovice 30 1 1 28 22:181 4 6:0 3:0
16. SK Hořovice 30 1 0 29 15:160 3 6:1 7:0

žáci D (mladší žáci B)

Česká divize mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. SK Kladno 26 24 2 0 124:7 74 0:1 0:4
2. FK Ústí nad Labem 26 21 3 2 105:24 66 2:6 1:4
3. FK Dukla Praha 26 18 4 4 99:27 58 1:3 0:1
4. AC Sparta Praha B 26 18 4 4 106:18 58 1:2 0:7
5. TJ Junior Praha 26 11 5 10 43:54 38 0:1 7:0
6. AFK Slavoj Podolí 26 12 0 14 31:61 36 0:2 1:2
7. FK Viktoria Žižkov 26 11 2 13 45:64 35 0:1 1:2
8. FK Junior Děčín 26 11 0 15 42:60 33 1:2 1:3
9. FC Buldoci Karlovy Vary 26 10 3 13 49:69 33 4:1 1:1
10. FK Tachov 26 10 2 14 60:79 32 4:2 4:5
11. FK Teplice B 26 9 1 16 49:51 28
12. FK SIAD Most B 26 6 3 17 27:71 21 1:0 3:0
13. FK Česká Lípa 26 4 1 21 13:73 13 3:0 2:1
14. Fotbalová škola Most 26 1 2 23 10:145 5 7:0 4:0