/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2008/09 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2008/09 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 18 8 4 57:25 62 0:1 1:3
2. AC Sparta Praha 30 16 8 6 48:25 56 0:0 0:0
3. FC Slovan Liberec 30 14 10 6 41:28 52 1:0 0:1
4. SK Sigma Olomouc 30 13 9 8 39:36 48 0:1 1:2
5. FK Baumit Jablonec 30 14 4 12 43:37 46 3:0 2:0
6. FK Mladá Boleslav 30 12 10 8 39:38 46 2:3 0:1
7. FK Teplice 30 12 7 11 33:25 43
8. FC Viktoria Plzeň 30 11 10 9 45:38 43 3:0 1:1
9. FC Baník Ostrava 30 11 6 13 38:36 39 1:0 0:1
10. SK Dynamo České Budějovice 30 7 15 8 30:37 36 4:0 0:3
11. 1.FC Brno 30 9 8 13 32:36 35 1:0 1:1
12. 1.FK Příbram 30 9 7 14 30:40 34 0:0 3:0
13. FK Bohemians Praha 30 10 4 16 33:46 34 1:0 0:1
14. SK Kladno 30 8 7 15 21:41 31 2:1 1:1
15. FC Tescoma Zlín 30 7 8 15 26:49 29 2:0 1:1
16. FK Viktoria Žižkov 30 5 7 18 27:45 22 2:0 0:3

Pohár ČMFS

2. kolo: FK Řezuz Děčín – FK Teplice 2:3
3. kolo: FC Písek – FK Teplice 1:4
Osmifinále: FC Hradec Králové – FK Teplice 0:1
Čtvrtfinále: FK Teplice – FC Slovan Liberec 0:0, 2:0
Semifinále: AC Sparta Praha – FK Teplice 1:0, 0:1, pok. kopy 4:5
Finále: FK Teplice – 1.FC Slovácko 1:0

Pohár Intertoto

2008

2. kolo: FK Teplice - Budapest Honvéd FC 1:3, 2:0

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. Arsenal Česká Lípa 30 23 4 3 55:24 73 0:1 2:3
2. SK Viktorie Jirny 30 22 4 4 82:40 70 1:2 1:3
3. FC Chomutov 30 16 6 8 64:34 54 1:3 1:1
4. FK Teplice B 30 15 5 10 65:40 50
5. FK Řezuz Děčín 30 14 6 10 56:50 48 4:1 2:3
6. SK Union Čelákovice 30 13 5 12 52:36 44 3:1 2:1
7. SK Český Brod 30 11 9 10 38:37 42 3:1 0:4
8. FK Litvínov 30 12 4 14 43:49 40 1:1 0:2
9. SK Sokol Brozany 30 13 1 16 47:45 40 1:2 4:1
10. FK Baník Most B 30 11 5 14 49:44 38 2:0 1:1
11. SK Rakovník 30 11 4 15 42:62 37 3:0 0:2
12. SK Kladno B 30 10 7 13 36:43 37 2:2 2:0
13. Spartak Chodov 30 9 7 14 29:48 34 3:0 1:1
14. FK Chmel Blšany 30 10 4 16 43:66 31 1:0 9:1
15. SK Toužim 30 5 5 20 30:86 20 2:0 3:0
16. FC Nový Bor 30 5 4 21 33:60 19 5:2 5:1

FK Chmel Blšany odebrány 3 body pro neplnění finančních závazků.


dorost A

1. liga staršího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 18 4 8 65:41 58 1:3 0:0
2. SK Sigma Olomouc 30 17 6 7 71:41 57 5:1 0:3
3. FC Hradec Králové 30 14 6 10 37:39 48 3:0 3:3
4. FC Tescoma Zlín 30 13 8 9 45:40 47 2:0 3:2
5. FC Baník Ostrava 30 12 10 8 49:35 46 1:3 1:4
6. FK Teplice 30 14 4 12 59:51 46
7. SK Slavia Praha 30 12 7 11 54:44 43 1:5 1:2
8. FK Baník Most 30 11 8 11 45:53 41 2:5 1:2
9. FC Vysočina Jihlava 30 11 6 13 50:60 39 4:1 2:1
10. Bohemians 1905 30 10 9 11 39:37 39 0:0 1:0
11. SK Dynamo České Budějovice 30 11 6 13 45:45 39 4:1 3:4
12. FC Viktoria Plzeň 30 10 8 12 41:48 38 5:0 1:3
13. 1.FC Brno 30 11 4 15 41:43 37 2:1 2:1
14. 1.FK Příbram 30 10 6 14 36:51 36 4:1 3:0
15. Slezský FC Opava 30 6 9 15 38:59 27 1:0 2:2
16. 1.FC Slovácko 30 5 9 16 28:56 24 0:1 1:2

dorost B

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 30 23 3 4 83:28 72 0:1 2:2
2. SK Slavia Praha B 30 17 5 8 67:41 56 1:3 1:0
3. FC Slovan Liberec 30 15 4 11 65:50 49 1:2 0:1
4. Fotbal Pardubice 30 15 3 12 55:40 48 1:0 0:2
5. AC Sparta Praha B 30 13 8 9 59:44 47 0:4 3:0
6. FK Teplice B 30 13 4 13 43:43 43
7. SK Dynamo České Budějovice B 30 11 8 11 53:58 41 1:1 2:1
8. FK Baumit Jablonec 30 12 4 14 38:41 40 3:0 1:5
9. FC Hradec Králové B 30 11 7 12 41:51 40 0:1 0:3
10. FK Meteor Praha VIII 30 11 6 13 33:55 39 0:2 1:2
11. FK Baník Most B 30 9 11 10 52:43 38 1:3 1:1
12. SK Motorlet Praha 30 10 6 14 42:50 36 0:0 5:2
13. FC Viktoria Plzeň B 30 10 6 14 42:47 36 2:1 3:0
14. Bohemians 1905 B 30 10 6 14 39:48 36 1:0 2:1
15. SK Kladno 30 9 8 13 36:50 35 2:1 1:4
16. RMSK Cidlina Nový Bydžov 30 4 5 21 27:86 17 6:0 2:0

dorost C (mladší dorost A)

1. liga mladšího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 24 4 2 111:27 76 0:5 1:4
2. SK Sigma Olomouc 30 16 6 8 68:38 54 3:2 0:2
3. FC Baník Ostrava 30 13 11 6 64:44 50 1:1 0:6
4. FC Hradec Králové 30 11 12 7 46:37 45 3:2 1:1
5. FC Viktoria Plzeň 30 11 12 7 42:42 45 4:4 1:1
6. SK Slavia Praha 30 10 12 8 48:37 42 0:2 3:2
7. 1.FC Brno 30 9 14 7 39:36 41 2:3 0:5
8. FC Tescoma Zlín 30 10 10 10 55:46 40 3:1 0:3
9. 1.FC Slovácko 30 10 10 10 37:43 40 1:1 1:2
10. Bohemians 1905 30 9 10 11 44:49 37 2:2 2:3
11. Slezský FC Opava 30 9 9 12 37:42 36 1:1 0:3
12. FC Vysočina Jihlava 30 8 9 13 39:45 33 0:2 0:3
13. SK Dynamo České Budějovice 30 9 4 17 36:66 31 1:0 1:1
14. FK Teplice 30 6 11 13 36:66 29
15. 1.FK Příbram 30 5 11 14 31:58 26 1:1 1:1
16. FK Baník Most 30 4 7 19 35:92 19 2:1 1:1

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. SK Slavia Praha B 30 23 3 4 80:27 72 0:3 0:3
2. AC Sparta Praha B 30 18 5 7 82:39 59 1:3 1:1
3. FK Baumit Jablonec 30 16 8 6 61:45 56 2:3 4:2
4. FC Slovan Liberec 30 16 7 7 58:40 55 3:4 1:3
5. FK Meteor Praha VIII 30 15 6 9 58:36 51 0:1 2:4
6. SK Kladno 30 13 8 9 58:42 47 0:3 1:1
7. Fotbal Pardubice 30 14 4 12 49:54 46 0:2 0:2
8. FK Mladá Boleslav 30 12 7 11 44:42 43 2:1 0:2
9. FC Viktoria Plzeň B 30 10 7 13 49:54 37 1:1 4:1
10. FK Teplice B 30 10 5 15 44:55 35
11. Bohemians 1905 B 30 10 5 15 43:54 35 0:1 4:1
12. FC Hradec Králové B 30 9 7 14 41:56 34 2:2 1:1
13. SK Motorlet Praha 30 10 4 16 46:57 34 2:1 0:4
14. FK Baník Most B 30 8 4 18 44:68 28 1:0 0:1
15. SK Dynamo České Budějovice B 30 7 4 19 37:77 25 1:0 5:3
16. RMSK Cidlina Nový Bydžov 30 5 4 21 24:72 19 4:1 2:0

žáci A

SSŽ Česká liga starších žáků

doma venku
1. FK Teplice 30 23 3 4 109:38 72
2. Bohemians 1905 30 20 7 3 90:24 67 1:5 3:3
3. AC Sparta Praha 30 19 6 5 78:31 63 1:1 2:0
4. SK Slavia Praha 30 19 3 8 83:29 60 2:1 2:0
5. FC Viktoria Plzeň 30 15 4 11 65:41 49 4:3 2:1
6. FK Baník Most 30 13 8 9 72:45 47 2:1 3:2
7. FC Hradec Králové 30 13 8 9 76:46 47 4:1 0:1
8. 1.FK Příbram 30 14 4 12 68:42 46 3:0 3:2
9. SK Dynamo České Budějovice 30 12 5 13 70:44 41 4:2 0:1
10. FK Mladá Boleslav 30 10 8 12 69:52 38 3:0 3:2
11. Fotbal Pardubice 30 9 9 12 75:49 36 2:0 2:4
12. FC Slovan Liberec 30 10 3 17 54:49 33 2:0 2:0
13. FK Baumit Jablonec 30 10 2 18 49:68 32 13:2 3:1
14. SK Kladno 30 9 4 17 66:73 31 5:1 2:2
15. SK Slavia Vejprnice 30 5 4 21 34:68 19 4:1 6:1
16. FK Hořovicko 30 0 0 30 4:363 0 17:0 9:0

Finálové utkání o mistra ČR starších žáků

FK Teplice – SK Sigma Olomouc 2:1


žáci B

Česká divize starších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Sokolov 26 20 2 4 88:24 62 0:3 1:4
2. FK Ústí nad Labem 26 18 2 6 68:35 56 2:0 2:1
3. AC Sparta Praha B 26 18 1 7 71:25 55 0:2 0:1
4. FK Viktoria Žižkov 26 17 3 6 94:22 54 1:2 4:4
5. FK Dukla Praha 26 17 2 7 71:23 53 2:1 0:1
6. FK Meteor Praha VIII 26 14 5 7 56:24 47 0:2 2:5
7. FK Teplice B 26 14 3 9 71:36 45
8. TJ Junior Praha 26 10 5 11 35:34 35 2:1 0:1
9. FK Baník Most B 26 9 5 12 57:60 32 2:1 9:1
10. FK Neratovice - Byškovice 26 8 7 11 37:49 31 3:1 8:1
11. FC Buldoci Karlovy Vary 26 6 2 18 28:79 20 2:1 5:0
12. SK SIAD Bílina 26 4 3 19 27:94 15 1:1 4:0
13. TJ Slavoj Stará Boleslav 26 4 3 19 24:94 15 5:1 1:1
14. FK Ostrov 26 1 1 24 7:135 4 11:0 4:0

žáci C (mladší žáci A)

SSŽ Česká liga mladších žáků

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 29 1 0 101:9 88 1:2 2:5
2. 1.FK Příbram 30 24 3 3 114:21 75 2:5 1:3
3. SK Slavia Praha 30 19 8 3 78:21 65 1:2 0:2
4. SK Kladno 30 19 1 10 76:56 58 1:3 5:2
5. FK Baumit Jablonec 30 18 3 9 75:33 57 1:5 3:0
6. FK Teplice 30 18 2 10 82:49 56
7. FC Hradec Králové 30 16 5 9 61:40 53 0:1 1:1
8. FK Baník Most 30 13 3 14 48:47 42 2:1 1:1
9. SK Dynamo České Budějovice 30 12 5 13 64:63 41 2:3 2:1
10. FC Viktoria Plzeň 30 10 3 17 53:57 33 5:2 2:1
11. FC Slovan Liberec 30 10 3 17 45:63 33 3:1 3:2
12. Bohemians 1905 30 9 3 18 29:56 30 3:1 4:0
13. Fotbal Pardubice 30 8 4 18 42:59 28 3:0 3:2
14. FK Mladá Boleslav 30 5 6 19 27:67 21 6:0 5:2
15. FK Hořovicko 30 5 0 25 23:85 15 2:1 2:0
16. SK Slavia Vejprnice 30 0 0 30 9:201 0 14:0 2:0

žáci D (mladší žáci B)

Česká divize mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha B 26 21 4 1 118:17 67 0:5 0:6
2. FK Ústí nad Labem 26 19 2 5 87:22 59 0:4 1:3
3. FC Buldoci Karlovy Vary 26 17 5 4 88:31 56 3:2 2:5
4. FK Meteor Praha VIII 26 17 3 6 76:32 54 1:1 0:3
5. FK Baník Sokolov 26 15 5 6 79:32 50 0:2 0:4
6. FK Dukla Praha 26 15 3 8 57:36 48 1:2 0:1
7. FK Viktoria Žižkov 26 13 1 12 60:39 40 4:1 1:2
8. FK Neratovice - Byškovice 26 11 3 12 52:67 36 4:1 0:3
9. FK Baník Most B 26 9 4 13 41:56 31 0:1 2:0
10. FK Teplice B 26 9 3 14 46:59 30
11. SK SIAD Bílina 26 6 5 15 40:95 23 1:3 2:2
12. TJ Junior Praha 26 5 3 18 42:79 18 3:3 4:2
13. TJ Slavoj Stará Boleslav 26 2 2 22 15:100 8 1:0 4:1
14. FK Ostrov 26 0 3 23 11:147 3 5:2 7:0