/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2009/10 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2009/10 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 16 14 0 42:14 62 0:0 0:1
2. FK Baumit Jablonec 30 18 7 5 42:24 61 1:0 0:0
3. FC Baník Ostrava 30 17 9 4 47:25 60 0:1 2:2
4. FK Teplice 30 15 10 5 44:25 55
5. FC Viktoria Plzeň 30 12 12 6 42:33 48 2:1 2:2
6. SK Sigma Olomouc 30 14 5 11 49:36 47 1:1 2:6
7. SK Slavia Praha 30 11 8 11 37:35 41 1:1 0:0
8. FK Mladá Boleslav 30 11 6 13 47:41 39 2:2 1:0
9. FC Slovan Liberec 30 10 7 13 34:39 37 2:0 0:1
10. 1.FK Příbram 30 10 6 14 35:41 36 1:0 3:0
11. 1.FC Brno 30 9 8 13 31:40 35 0:1 3:2
12. Bohemians 1905 30 8 10 12 21:29 34 1:0 1:1
13. SK Dynamo České Budějovice 30 7 10 13 24:35 31 3:0 0:0
14. 1.FC Slovácko 30 8 6 16 28:42 30 2:1 2:0
15. SK Kladno 30 7 4 19 24:50 25 5:0 2:0
16. FK Bohemians Praha 30 4 4 22 27:65 1 2:1 3:1

Za nenastoupení k ligovému utkání s Bohemians 1905 odebráno FK Bohemians Praha 15 bodů.

Pohár ČMFS - Ondrášovka Cup

2. kolo: FK Ústí nad Labem – FK Teplice 1:4
3. kolo: FC Hlučín – FK Teplice 1:3
Osmifinále: FC Hradec Králové – FK Teplice 1:2, 1:2
Čtvrtfinále: FK Teplice – FK Baumit Jablonec 1:3, 0:0

Evropská liga UEFA

4.předkolo: FK Teplice - Hapoel Tel-Aviv FC 1:2, 1:1

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. SK Viktorie Jirny 30 25 3 2 76:17 78 3:0 0:3
2. FC Chomutov 30 20 5 5 53:27 65 1:1 0:1
3. SK Sokol Brozany 30 18 4 8 60:32 58 4:0 0:1
4. FK Admira Praha 30 18 2 10 65:38 56 3:0 2:3
5. SK Český Brod 30 15 3 12 50:57 48 2:1 0:2
6. FK Teplice B 30 14 4 12 59:39 46
7. FK Litvínov 30 12 7 11 48:51 43 2:0 1:1
8. FK Řezuz Děčín 30 11 8 11 41:50 41 0:1 2:3
9. FC Přední Kopanina 30 11 6 13 40:46 39 6:1 2:2
10. SK Stap Tratec Vilémov 30 10 6 14 38:55 36 3:2 3:0
11. SK Kladno B 30 10 6 14 40:40 36 1:0 0:1
12. SK Union Čelákovice 30 10 6 14 34:50 36 0:3 5:0
13. FK Baník Most B 30 11 3 16 34:52 36 1:2 2:3
14. FK Baník Sokolov B 30 7 9 14 43:54 30 4:1 1:3
15. TJ Spartak Chodov 30 4 7 19 25:52 19 2:1 3:3
16. SK Rakovník 30 3 3 24 27:73 12 5:0 1:0

dorost A

Česká spořitelna 1. liga staršího dorostu

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 26 0 4 112:27 78 1:5 1:2
2. SK Sigma Olomouc 30 18 3 9 69:42 57 0:1 3:5
3. FC Baník Ostrava 30 14 7 9 41:40 49 2:0 2:2
4. FK Mladá Boleslav 30 14 4 12 52:49 46 4:1 0:2
5. FC Viktoria Plzeň 30 13 6 11 55:45 45 2:1 1:1
6. SK Slavia Praha 30 13 6 11 60:50 45 1:3 0:0
7. FC Vysočina Jihlava 30 12 8 10 59:61 44 2:2 1:2
8. FC Hradec Králové 30 12 7 11 51:48 43 2:1 1:1
9. SK Dynamo České Budějovice 30 12 4 14 40:50 40 1:0 0:3
10. FK Teplice 30 10 9 11 45:43 39
11. FC Tescoma Zlín 30 11 5 14 38:48 38 0:0 1:2
12. FK Baník Most 30 11 4 15 44:64 37 1:1 0:1
13. 1.FC Brno 30 10 6 14 31:49 36 3:0 3:1
14. 1.FC Slovácko 30 9 9 12 42:50 36 3:1 2:2
15. Bohemians 1905 30 9 5 16 39:59 32 1:2 0:0
16. 1.FK Příbram 30 4 1 25 25:78 13 6:1 1:0

dorost B

Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. FK Pardubice 30 21 2 7 59:27 65 0:2 1:3
2. FC Slovan Liberec 30 17 5 8 71:43 56 0:1 0:3
3. FC Viktoria Plzeň B 30 14 7 9 54:41 49 2:1 0:4
4. FK Meteor Praha VIII 30 14 4 12 51:45 46 3:2 1:3
5. FK Baumit Jablonec 30 13 4 13 62:58 43 2:1 1:4
6. SK Motorlet Praha 30 11 10 9 40:41 43 3:0 0:2
7. SK Slavia Praha B 30 12 6 12 54:44 42 1:1 0:3
8. FK Dukla Praha 30 11 7 12 47:46 40 3:1 2:7
9. FC Hradec Králové B 30 10 10 10 43:40 40 0:3 1:2
10. FK Baník Most B 30 12 4 14 46:68 40 3:0 0:2
11. FK Teplice B 30 13 1 16 47:63 40
12. FK Mladá Boleslav B 30 11 6 13 47:40 39 2:0 1:6
13. AC Sparta Praha B 30 11 5 14 56:56 38 4:2 0:2
14. FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 30 11 3 16 37:69 36 5:1 1:2
15. Bohemians 1905 B 30 10 5 15 43:54 35 2:0 3:1
16. SK Dynamo České Budějovice B 30 7 5 18 42:64 26 4:3 2:1

dorost C (mladší dorost A)

1. liga mladšího dorostu

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 30 20 5 5 88:41 65 2:2 0:4
2. SK Slavia Praha 30 16 8 6 64:40 56 0:0 1:1
3. FC Viktoria Plzeň 30 15 10 5 70:39 55 1:2 1:2
4. FC Baník Ostrava 30 16 7 7 51:30 55 3:2 2:2
5. AC Sparta Praha 30 16 6 8 61:42 54 0:2 2:6
6. 1.FC Brno 30 14 6 10 42:40 48 2:1 1:2
7. FC Vysočina Jihlava 30 13 6 11 55:52 45 3:2 1:2
8. FK Mladá Boleslav 30 13 4 13 41:40 43 2:0 1:2
9. 1.FC Slovácko 30 11 8 11 53:52 41 1:0 0:2
10. SK Dynamo České Budějovice 30 10 7 13 30:41 37 0:1 0:2
11. FC Hradec Králové 30 9 8 13 51:55 35 1:2 3:2
12. 1.FK Příbram 30 10 5 15 51:55 35 1:0 0:4
13. FK Teplice 30 10 4 16 41:53 34
14. Bohemians 1905 30 8 2 20 49:70 26 2:0 1:2
15. FK Baník Most 30 6 5 19 25:70 23 0:2 0:3
16. FC Tescoma Zlín 30 6 3 21 24:76 21 8:0 2:1

dorost D (mladší dorost B)

Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. FK Baumit Jablonec 30 21 4 5 93:38 67 2:3 2:6
2. AC Sparta Praha B 30 19 5 6 91:43 62 1:1 1:2
3. SK Slavia Praha B 30 18 5 7 70:39 59 2:0 1:1
4. Bohemians 1905 B 30 15 7 8 66:52 52 2:3 3:5
5. FC Slovan Liberec 30 15 7 8 85:51 52 2:2 2:1
6. FC Viktoria Plzeň B 30 14 6 10 71:50 48 2:0 1:4
7. SK Motorlet Praha 30 13 5 12 48:67 44 1:2 0:2
8. FK Teplice B 30 12 5 13 54:49 41
9. FK Dukla Praha 30 11 7 12 55:58 40 3:0 2:0
10. FK Pardubice 30 11 6 13 45:53 39 5:0 1:1
11. FK Mladá Boleslav B 30 10 7 13 46:55 37 0:2 1:1
12. FK Meteor Praha VIII 30 9 6 15 28:47 33 3:1 0:1
13. SK Dynamo České Budějovice B 30 8 6 16 43:64 30 2:0 2:1
14. FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 30 8 4 18 38:86 28 0:1 2:3
15. FK Baník Most B 30 6 4 20 46:88 22 5:4 2:0
16. FC Hradec Králové B 30 6 4 20 38:77 22 3:0 1:2

žáci A

SSŽ Česká liga starších žáků

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 26 1 3 99:12 79 0:3 1:5
2. FK Baumit Jablonec 30 18 5 7 50:31 59 1:0 1:3
3. AC Sparta Praha 30 19 2 9 96:42 59 1:1 0:3
4. FC Viktoria Plzeň 30 15 6 9 59:47 51 1:2 2:1
5. FK Teplice 30 15 3 12 50:52 48
6. FC Hradec Králové 30 14 4 12 57:52 46 2:2 2:4
7. FC Slovan Liberec 30 13 7 10 46:44 46 2:0 1:4
8. SK Dynamo České Budějovice 30 13 4 13 41:42 43 0:2 2:1
9. FK Mladá Boleslav 30 13 3 14 50:54 42 3:2 1:4
10. SK Motorlet Praha 30 12 4 14 55:58 40 3:1 2:1
11. FK Baník Most 30 12 2 16 36:62 38 0:1 0:2
12. FK Pardubice 30 11 2 17 41:49 35 2:1 2:1
13. Bohemians 1905 30 9 4 17 45:56 31 1:0 0:2
14. 1.FK Příbram 30 8 4 18 55:88 28 5:1 5:1
15. AFK Chrudim 30 5 8 17 35:71 23 3:3 2:1
16. FK Baník Sokolov 30 5 5 20 29:84 20 4:0 1:0

žáci B

Česká divize starších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha B 26 23 0 3 91:21 69 1:2 1:3
2. SK Kladno 26 22 2 2 100:20 68 0:4 1:2
3. FK Meteor Praha VIII 26 14 2 10 51:32 44 2:3 1:0
4. FK Ústí nad Labem 26 13 3 10 45:45 42 0:2 2:3
5. Bohemians 1905 B 26 10 6 10 44:33 36 0:6 1:1
6. FK Baník Most B 26 11 3 12 61:45 36 0:6 2:0
7. SK Rakovník 26 11 2 13 52:73 35 4:1 3:5
8. FK Teplice B 26 10 2 14 47:61 32
9. FK Junior Děčín 26 10 2 14 39:57 32 5:1 0:6
10. FK Neratovice - Byškovice 26 10 2 14 38:39 32 1:0 0:2
11. TJ Junior Praha 26 10 2 14 34:57 32 4:1 4:3
12. Arsenal Česká Lípa 26 10 1 15 48:76 31 3:2 0:2
13. SK Střešovice 1911 26 6 4 16 40:71 22 1:4 2:2
14. FK Baník Sokolov B 26 5 3 18 25:85 18 4:0 5:0

žáci C (mladší žáci A)

SSŽ Česká liga mladších žáků

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 23 4 3 119:31 73 0:6 1:5
2. Bohemians 1905 30 20 6 4 86:17 66 0:0 1:0
3. SK Slavia Praha 30 21 2 7 98:37 65 0:3 3:2
4. FC Hradec Králové 30 19 7 4 87:29 64 0:2 0:2
5. 1.FK Příbram 30 17 2 11 65:50 53 1:0 1:1
6. FK Teplice 30 15 5 10 56:49 50
7. FK Mladá Boleslav 30 14 8 8 54:40 50 2:0 1:2
8. FK Baník Sokolov 30 15 3 12 66:72 48 4:0 2:2
9. AFK Chrudim 30 11 3 16 57:78 36 2:0 1:5
10. SK Dynamo České Budějovice 30 9 7 14 46:65 34 3:1 4:0
11. FK Baník Most 30 8 5 17 40:73 29 3:2 0:0
12. FC Viktoria Plzeň 30 8 3 19 34:59 27 2:3 0:4
13. SK Motorlet Praha 30 7 5 18 29:58 26 3:4 5:1
14. FK Pardubice 30 7 5 18 38:77 26 4:2 3:0
15. FC Slovan Liberec 30 5 8 17 31:80 23 1:0 5:1
16. FK Baumit Jablonec 30 2 5 23 25:116 11 3:0 1:1

žáci D (mladší žáci B)

Česká divize mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha B 26 22 2 2 113:14 68 1:0 0:6
2. SK Kladno 26 21 3 2 103:26 66 1:3 2:7
3. FK Meteor Praha VIII 26 20 2 4 80:23 62 0:6 0:5
4. SK Střešovice 1911 26 16 3 7 73:37 51 3:3 0:1
5. FK Baník Most B 26 12 4 10 64:59 40 3:7 1:3
6. Bohemians 1905 B 26 10 7 9 52:46 37 2:3 0:3
7. FK Ústí nad Labem 26 11 4 11 57:36 37 0:2 1:3
8. Arsenal Česká Lípa 26 11 3 12 45:64 36 3:1 2:1
9. FK Teplice B 26 9 5 12 50:60 32
10. FK Baník Sokolov B 26 8 5 13 31:38 29 1:1 0:0
11. FK Neratovice - Byškovice 26 7 4 15 33:78 25 2:2 2:2
12. TJ Junior Praha 26 7 0 19 31:85 21 5:0 3:0
13. FK Junior Děčín 26 3 2 21 17:102 11 2:0 6:0
14. SK Rakovník 26 3 0 23 24:105 9 7:1 3:0