/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2010/11 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2010/11 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň 30 21 6 3 70:28 69 0:1 2:4
2. AC Sparta Praha 30 22 2 6 54:21 68 2:2 2:0
3. FK Baumit Jablonec 30 17 7 6 65:34 58 1:2 1:1
4. SK Sigma Olomouc 30 14 5 11 47:29 47 1:0 0:3
5. FK Mladá Boleslav 30 13 7 10 49:40 46 1:2 3:3
6. Bohemians 1905 30 12 7 11 33:33 43 0:2 1:1
7. FC Slovan Liberec 30 12 7 11 45:36 43 1:0 2:6
8. FC Hradec Králové 30 11 8 11 26:36 41 2:1 0:0
9. SK Slavia Praha 30 9 13 8 41:36 40 2:1 1:4
10. FK Teplice 30 10 9 11 39:46 39
11. SK Dynamo České Budějovice 30 7 12 11 30:48 33 1:1 2:2
12. 1.FC Slovácko 30 8 7 15 27:43 31 1:1 0:3
13. 1.FK Příbram 30 8 7 15 22:36 31 1:2 1:1
14. FC Baník Ostrava 30 7 9 14 31:46 30 4:0 1:0
15. FC Zbrojovka Brno 30 7 3 20 33:55 24 1:2 1:0
16. FK Ústí nad Labem 30 4 7 19 22:67 19 2:1 2:0

Ondrášovka Cup

2. kolo: SK Sokol Brozany – FK Teplice 0:5
3. kolo: Horácký FK Třebíč – FK Teplice 1:2
Osmifinále: FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice 0:1, 2:0
Čtvrtfinále: FK Teplice – SK Slavia Praha 2:1, 0:1

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. SK Viktorie Jirny 30 24 4 2 88:27 76 3:1 0:6
2. SK Roudnice nad Labem 30 21 2 7 84:38 65 2:2 2:1
3. FK Slavoj Vyšehrad 30 16 7 7 55:37 55 2:3 1:4
4. SK Sokol Brozany 30 16 7 7 63:42 55 0:2 1:2
5. FK Admira Praha 30 16 6 8 55:29 54 0:0 0:2
6. FK Meteor Praha VIII 30 13 6 11 37:47 45 2:0 0:1
7. TJ Polepy 30 13 5 12 59:61 44 1:3 1:4
8. FK Teplice B 30 13 5 12 55:45 44
9. SK Stap Tratec Vilémov 30 13 3 14 44:54 42 1:2 1:3
10. Podještědský FC Český Dub 30 10 8 12 56:49 38 2:1 2:2
11. FC Přední Kopanina 30 11 4 15 43:53 37 1:1 1:0
12. FK Baník Most B 30 11 3 16 47:61 36 1:0 3:0
13. SK Union Čelákovice 30 10 5 15 35:48 35 1:1 0:1
14. FK Litvínov 30 9 3 18 31:66 30 4:0 7:0
15. SK Kladno B 30 5 4 21 34:68 19 6:1 4:1
16. FK Řezuz Děčín 30 2 2 26 29:90 8 5:1 1:0

dorost A

Česká spořitelna 1. liga staršího dorostu

doma venku
1. FC Hradec Králové 30 20 4 6 55:30 64 1:0 1:3
2. SK Slavia Praha 30 16 6 8 71:38 54 0:4 2:1
3. AC Sparta Praha 30 14 6 10 60:42 48 3:3 1:5
4. FC Zbrojovka Brno 30 14 6 10 46:45 48 3:3 2:2
5. SK Sigma Olomouc 30 14 5 11 67:48 47 2:1 2:1
6. FK Teplice 30 11 11 8 58:60 44
7. FC Viktoria Plzeň 30 11 10 9 54:47 43 1:3 1:1
8. FC Vysočina Jihlava 30 14 1 15 64:61 43 0:3 3:1
9. FC Baník Ostrava 30 12 5 13 44:51 41 2:3 0:0
10. FK Pardubice 30 12 5 13 38:45 41 4:1 1:0
11. FC Tescoma Zlín 30 11 7 12 42:49 40 4:3 0:4
12. 1.FC Slovácko 30 12 3 15 45:54 39 5:0 2:6
13. FK Mladá Boleslav 30 9 10 11 55:57 37 3:0 2:2
14. SK Dynamo České Budějovice 30 9 7 14 37:52 34 5:2 2:2
15. Slezský FC Opava 30 7 6 17 31:55 27 1:1 2:2
16. FK Baník Most 30 5 6 19 46:79 21 2:2 1:1

dorost B

Seznam.cz Česká liga staršího dorostu

doma venku
1. Bohemians 1905 30 23 6 1 100:36 75 0:3 2:4
2. FK Baumit Jablonec 30 21 1 8 106:41 64 2:1 2:4
3. FC Viktoria Plzeň B 30 17 5 8 98:52 56 3:1 2:2
4. 1.FK Příbram 30 17 3 10 79:45 54 1:0 1:4
5. SK Slavia Praha B 30 17 3 10 72:43 54 1:0 1:4
6. FC Slovan Liberec 30 17 2 11 69:46 53 1:5 0:4
7. SK Kladno 30 16 4 10 70:63 52 1:3 2:5
8. FC Písek 30 15 2 13 59:64 47 1:0 2:4
9. FC Hradec Králové B 30 12 4 14 63:64 40 1:2 4:0
10. FK Dukla Praha 30 12 3 15 56:59 39 1:1 5:4
11. FK Mladá Boleslav B 30 12 1 17 45:75 37 4:0 0:2
12. FK Teplice B 30 10 4 16 54:72 34
13. FK Meteor Praha VIII 30 9 4 17 36:72 31 1:1 0:3
14. FK Baník Sokolov 30 9 2 19 52:81 29 2:3 0:2
15. FK Motorlet Praha 30 8 3 19 47:89 27 3:3 3:5
16. FK Baník Most B 30 1 1 28 30:134 4 4:0 4:2

Z důvodu reorganizace mládežnických soutěží bylo po skončení sezóny družstvo staršího dorostu FK Teplice B zrušeno.


dorost C (mladší dorost A)

Seznam.cz 1. liga mladšího dorostu

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň 30 21 4 5 80:40 67 1:2 4:4
2. SK Sigma Olomouc 30 20 6 4 68:27 66 0:1 0:1
3. AC Sparta Praha 30 19 5 6 86:41 62 2:0 1:3
4. SK Slavia Praha 30 19 5 6 65:40 62 0:1 1:2
5. FC Baník Ostrava 30 17 5 8 58:33 56 2:3 0:3
6. FK Teplice 30 15 3 12 58:43 48
7. 1.FC Slovácko 30 12 10 8 48:33 46 1:0 2:2
8. Slezský FC Opava 30 12 7 11 55:63 43 5:2 1:4
9. FC Zbrojovka Brno 30 10 8 12 53:46 38 2:1 1:3
10. FK Baník Most 30 11 4 15 47:62 37 2:0 0:1
11. FK Mladá Boleslav 30 8 7 15 48:71 31 4:2 1:2
12. FC Hradec Králové 30 6 6 18 34:63 24 3:0 3:0
13. FC Vysočina Jihlava 30 7 3 20 34:83 24 5:1 3:1
14. SK Dynamo České Budějovice 30 6 5 19 31:56 23 4:1 2:0
15. FK Pardubice 30 3 13 14 27:60 22 1:1 3:1
16. FC Tescoma Zlín 30 4 9 17 18:49 21 2:1 2:0

dorost D (mladší dorost B)

Seznam.cz Česká liga mladšího dorostu

doma venku
1. 1.FK Příbram 30 24 1 5 95:29 73 2:1 0:5
2. SK Slavia Praha B 30 22 4 4 96:33 70 2:4 1:5
3. FC Slovan Liberec 30 20 2 8 63:38 62 0:2 0:4
4. FK Dukla Praha 30 18 5 7 82:49 59 3:1 0:7
5. Bohemians 1905 30 16 7 7 63:44 55 2:1 2:2
6. FK Baumit Jablonec 30 16 3 11 47:50 51 1:2 0:2
7. FK Teplice B 30 14 5 11 56:63 47
8. FK Baník Sokolov 30 12 6 12 57:43 42 2:0 2:1
9. FK Baník Most B 30 10 5 15 40:68 35 2:2 2:2
10. FK Mladá Boleslav B 30 10 5 15 47:50 35 2:2 2:1
11. FC Hradec Králové B 30 8 6 16 42:53 30 0:0 1:2
12. SK Kladno 30 8 5 17 47:73 29 2:0 3:4
13. FK Meteor Praha VIII 30 7 4 19 37:71 25 2:4 4:2
14. FC Viktoria Plzeň B 30 6 7 17 50:77 25 3:1 4:2
15. FC Písek 30 5 9 16 39:68 24 4:2 2:0
16. FK Motorlet Praha 30 5 4 21 48:100 19 2:0 4:2

žáci A

Seznam.cz Česká liga starších žáků

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 26 3 1 96:21 81 0:7 0:2
2. SK Slavia Praha 30 24 3 3 110:41 75 3:3 1:2
3. FC Hradec Králové 30 20 2 8 77:38 62 0:2 0:2
4. FC Viktoria Plzeň 30 16 8 6 62:36 56 1:1 2:3
5. 1.FK Příbram 30 15 5 10 69:46 50 2:3 1:3
6. SK Dynamo České Budějovice 30 14 4 12 68:56 46 0:1 2:5
7. Bohemians 1905 30 13 4 13 53:52 43 0:1 3:3
8. FC Slovan Liberec 30 11 8 11 54:54 41 3:2 1:1
9. SK Kladno 30 11 5 14 58:64 38 1:1 0:2
10. FK Teplice 30 10 7 13 51:51 37
11. FK Baumit Jablonec 30 10 5 15 46:59 35 4:2 0:3
12. FK Baník Most 30 8 10 12 45:63 34 3:1 2:0
13. FK Pardubice 30 8 6 16 35:64 30 8:0 0:0
14. FK Motorlet Praha 30 7 5 18 44:71 26 1:0 5:0
15. FK Mladá Boleslav 30 5 3 22 22:82 18 4:0 2:0
16. FK Dukla Praha 30 1 4 25 36:128 7 2:1 0:0

žáci B

Seznam.cz Česká divize starších žáků

Skupina B

doma venku
1. AFK Slavoj Podolí Praha 26 22 1 3 97:33 67 2:4 3:5
2. FK Baník Sokolov 26 20 2 4 92:30 62 1:3 0:1
3. FK Ústí nad Labem 26 15 4 7 70:47 49 4:1 0:2
4. FK Junior Děčín 26 15 3 8 65:34 48 2:2 4:3
5. FK Teplice B 26 14 4 8 82:52 46
6. SK Rakovník 26 14 3 9 52:32 45 2:0 0:3
7. Bohemians 1905 B 26 12 5 9 79:65 41 3:3 4:0
8. FK Meteor Praha VIII 26 10 0 16 39:50 30 4:1 0:4
9. 1.FC Karlovy Vary 26 9 1 16 58:90 28 9:1 0:0
10. SK Kladno B 26 8 4 14 32:77 28 4:0 2:1
11. SK Roudnice nad Labem 26 7 3 16 53:93 24 8:2 5:3
12. TJ Junior Praha 26 5 5 16 34:67 20 4:2 2:5
13. FK Baník Most B 26 6 2 18 46:80 20 4:0 5:0
14. FK Neratovice - Byškovice 26 5 3 18 42:91 18 3:3 7:3

žáci C (mladší žáci A)

Seznam.cz Česká liga mladších žáků

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 29 0 1 120:9 87 0:2 1:2
2. SK Slavia Praha 30 27 2 1 138:18 83 0:4 1:8
3. FK Mladá Boleslav 30 20 2 8 71:27 62 0:3 2:5
4. FK Baník Most 30 18 1 11 77:61 55 2:0 2:4
5. FC Hradec Králové 30 16 6 8 79:46 54 3:4 1:4
6. Bohemians 1905 30 16 4 10 62:40 52 2:1 0:0
7. SK Dynamo České Budějovice 30 16 4 10 59:49 52 2:3 4:1
8. FK Motorlet Praha 30 15 3 12 69:49 48 5:0 1:3
9. FK Teplice 30 14 3 13 80:67 45
10. FC Viktoria Plzeň 30 12 3 15 64:77 39 3:3 1:1
11. 1.FK Příbram 30 10 4 16 51:63 34 4:3 1:4
12. FC Slovan Liberec 30 9 2 19 48:104 29 1:3 9:0
13. FK Dukla Praha 30 7 3 20 38:75 24 6:1 2:1
14. FK Pardubice 30 5 4 21 34:98 19 2:0 7:4
15. FK Baumit Jablonec 30 2 4 24 19:108 10 7:1 3:1
16. SK Kladno 30 0 3 27 15:133 3 7:1 1:0

žáci D (mladší žáci B)

Seznam.cz Česká divize mladších žáků

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Sokolov 26 23 2 1 108:20 71 2:1 0:0
2. FK Teplice B 26 20 3 3 95:29 63
3. FK Ústí nad Labem 26 20 1 5 103:38 61 4:4 1:2
4. SK Roudnice nad Labem 26 14 4 8 58:38 46 5:1 1:3
5. Bohemians 1905 B 26 13 4 9 58:42 43 2:1 2:1
6. FK Baník Most B 26 11 5 10 50:47 38 3:1 1:2
7. FK Meteor Praha VIII 26 11 4 11 64:44 37 6:1 0:0
8. FK Junior Děčín 26 9 6 11 62:49 33 4:1 6:1
9. SK Kladno B 26 10 3 13 62:55 33 5:2 3:1
10. FK Neratovice - Byškovice 26 9 4 13 58:68 31 4:2 8:0
11. 1.FC Karlovy Vary 26 10 0 16 68:67 30 3:0 3:0
12. SK Rakovník 26 8 3 15 35:50 27 4:3 1:0
13. AFK Slavoj Podolí Praha 26 4 1 21 30:111 13 5:0 5:0
14. TJ Junior Praha 26 0 0 26 11:204 0 4:1 13:1