/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2011/12 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2011/12 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. FC Slovan Liberec 30 20 6 4 68:29 66 1:0 2:0
2. AC Sparta Praha 30 20 4 6 51:25 64 0:1 2:2
3. FC Viktoria Plzeň 30 19 6 5 66:33 63 3:4 0:2
4. FK Mladá Boleslav 30 15 5 10 49:34 50 1:3 1:0
5. FK Teplice 30 12 10 8 36:30 46
6. FK Dukla Praha 30 11 9 10 42:35 42 4:0 0:0
7. 1.FC Slovácko 30 12 5 13 29:32 41 2:1 0:0
8. FK Baumit Jablonec 30 11 7 12 54:43 40 3:2 1:0
9. 1.FK Příbram 30 11 6 13 44:56 39 2:1 0:0
10. SK Dynamo České Budějovice 30 9 8 13 30:51 35 0:1 1:1
11. SK Sigma Olomouc 30 11 10 9 42:38 34 3:1 0:1
12. SK Slavia Praha 30 8 10 12 28:34 34 0:0 0:0
13. FC Hradec Králové 30 8 7 15 22:38 31 0:3 2:3
14. FC Baník Ostrava 30 7 7 16 31:48 28 1:1 4:3
15. Bohemians 1905 30 6 6 18 20:54 24 2:0 0:0
16. FK Viktoria Žižkov 30 5 4 21 23:55 19 0:0 1:0

Za účast v korupční aféře odebráno SK Sigma Olomouc 9 bodů.

Ondrášovka Cup / Pohár České pošty

2. kolo: FK Ústí nad Labem – FK Teplice 0:2
3. kolo FK Mikulovice – FK Teplice 0:4
Osmifinále: FK Teplice – MFK OKD Karviná 1:0, 3:1
Čtvrtfinále: FK Teplice – FC Slovan Liberec 1:1, 2:0
Semifinále: SK Sigma Olomouc – FK Teplice 0:0, 3:0

Před zahájením jarní části soutěže došlo ke změně názvu z Ondrášovka Cup na Pohár České pošty.


muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. SK Viktorie Jirny 30 26 1 3 115:32 79 4:5 1:7
2. SK Zápy 30 21 4 5 67:24 67 0:2 0:3
3. FK Motorlet Praha 30 20 3 7 74:35 63 0:2 0:1
4. FK Meteor Praha VIII 30 17 5 8 66:36 56 1:1 1:4
5. FK Slavoj Žatec 30 17 2 11 54:46 53 2:3 0:2
6. SK Sokol Brozany 30 17 2 11 65:36 53 4:1 1:3
7. FK Slavoj Vyšehrad 30 16 3 11 60:43 51 1:3 1:0
8. SK Stap Tratec Vilémov 30 15 4 11 59:43 49 1:3 0:2
9. FK Baník Souš 30 13 5 12 64:63 44 9:1 5:5
10. FK Neratovice-Byškovice 30 9 7 14 34:46 34 0:2 3:0
11. FK Litol 30 9 6 15 42:81 33 7:1 1:3
12. FK Teplice B 30 9 5 16 64:62 32
13. SK Union Čelákovice 30 8 6 16 39:68 30 5:1 1:1
14. FC Přední Kopanina 30 7 4 19 29:64 25 2:0 0:2
15. Podještědský FC Český Dub 30 2 6 22 23:88 12 5:0 0:0
16. FK Chmel Blšany 30 1 3 26 23:111 6 4:4 5:0

Po skončení sezóny ukončilo mužstvo FK Teplice B činnost v seniorských soutěžích. Od následující sezóny nahrazeno nově vzniklým juniorským týmem, zařazeným do Juniorské ligy.


dorost U-19

Česká spořitelna 1. liga staršího dorostu

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 34 28 1 5 121:39 85 0:5 0:1
2. AC Sparta Praha 34 18 10 6 78:39 64 0:3 1:0
3. FC Viktoria Plzeň 34 18 3 13 81:63 57 0:3 2:1
4. FK Mladá Boleslav 34 15 9 10 64:45 54 1:3 1:3
5. SK Dynamo České Budějovice 34 14 11 9 57:52 53 2:0 0:4
6. FC Baník Ostrava 34 14 10 10 69:55 52 2:2 1:5
7. SK Slavia Praha 34 15 6 13 66:57 51 1:1 2:1
8. FC Hradec Králové 34 15 4 15 48:68 49 5:0 3:0
9. 1.FC Slovácko 34 13 8 13 68:54 47 2:2 0:2
10. FK Teplice 34 13 6 15 52:62 45
11. FC Zbrojovka Brno 34 13 6 15 74:70 45 1:2 2:0
12. FC Hlučín 34 13 5 16 59:78 44 1:0 2:4
13. FC Vysočina Jihlava 34 12 3 19 66:64 39 0:2 1:4
14. FC Tescoma Zlín 34 9 11 14 47:67 38 1:1 1:1
15. Bohemians 1905 34 10 7 17 56:64 37 1:0 2:2
16. FK Pardubice 34 11 4 19 40:68 37 4:2 1:2
17. FK Baník Most 34 10 5 19 47:90 35 3:1 2:3
18. Slezský FC Opava 34 8 5 21 40:98 29 4:1 3:1

dorost U-17

Seznam.cz Česká liga dorostu U-17

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 24 0 2 142:28 72 2:5 2:8
2. 1.FK Příbram 26 20 4 2 109:22 64 0:2 0:7
3. FC Viktoria Plzeň 26 18 1 7 102:48 55 5:0 2:5
4. SK Dynamo České Budějovice 26 16 5 5 126:36 53 1:3 1:0
5. FK Teplice 26 17 2 7 95:52 53
6. FK Baník Most 26 14 3 9 74:48 45 2:3 1:1
7. FK Baník Sokolov 26 10 4 12 59:56 34 2:0 8:0
8. SK Kladno 26 10 3 13 57:63 33 3:2 4:4
9. FK Ústí nad Labem 26 9 1 16 46:109 28 6:0 9:2
10. FC MAS Táborsko 26 8 2 16 39:73 26 6:0 7:0
11. FC Rokycany 26 7 3 16 41:116 24 5:0 2:0
12. FF VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 26 4 4 18 29:102 16 2:0 6:3
13. 1.FC Karlovy Vary 26 4 2 20 30:135 14 9:5 4:1
14. FC Písek 26 3 2 21 20:81 11 3:0 3:1

dorost U-16

Seznam.cz Česká liga dorostu U-16

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 26 0 0 161:10 78 0:4 0:6
2. SK Dynamo České Budějovice 26 21 1 4 171:28 64 1:6 1:2
3. FC Viktoria Plzeň 26 19 1 6 115:39 58 2:0 3:2
4. FK Teplice 26 18 3 5 127:46 54
5. 1.FK Příbram 26 16 3 7 151:52 51 4:4 1:3
6. FK Baník Most 26 15 3 8 106:57 48 2:1 3:1
7. SK Kladno 26 14 1 11 97:69 43 4:4 5:2
8. FC MAS Táborsko 26 9 2 15 63:77 29 5:2 2:1
9. FK Baník Sokolov 26 7 4 15 47:92 25 6:1 3:1
10. FC Písek 26 6 4 16 56:117 22 9:0 2:2
11. FF VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 26 6 2 18 52:152 20 12:1 5:1
12. FK Ústí nad Labem 26 4 7 15 36:115 19 8:0 6:0
13. FC Rokycany 26 2 2 22 22:178 8 17:0 10:1
14. 1.FC Karlovy Vary 26 1 3 22 18:190 6 3:0 13:1

žáci U-15

Seznam.cz Česká liga žáků U-15

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice 26 24 1 1 157:21 73
2. SK Slavia Praha 26 23 2 1 158:26 71 6:0 3:3
3. FK Ústí nad Labem 26 16 2 8 75:53 50 5:1 3:1
4. FK Viktoria Žižkov 26 15 2 9 80:49 47 6:2 5:0
5. FK Baník Sokolov 26 14 5 7 87:54 47 2:3 4:0
6. FK Baník Most 26 13 1 12 81:52 40 2:1 3:2
7. FK Dukla Praha 26 11 4 11 61:66 37 7:1 7:1
8. SK Kladno 26 10 6 10 50:53 36 6:0 3:0
9. FK Meteor Praha VIII 26 10 5 11 47:56 35 10:2 3:1
10. FK Admira Praha 26 7 3 16 35:73 24 6:0 8:0
11. FA Šluknovského výběžku 26 6 4 16 36:93 22 3:0 4:0
12. FK Junior Děčín 26 6 4 16 46:84 22 12:1 4:0
13. 1.FC Karlovy Vary 26 7 0 19 49:105 21 13:0 4:2
14. SK Rakovník 26 0 1 25 15:192 1 13:0 15:0

Finále žákovské ligy ČR U-15

1. AC Sparta Praha 4 4 0 0 12:1 12 0:1
2. FC Hradec Králové 4 2 1 1 10:3 7 1:1
3. FK Teplice 4 2 1 1 7:2 7
4. SK Sigma Olomouc 4 1 0 3 2:8 3 4:0
5. 1.FC Slovácko 4 0 0 4 1:18 0 2:0

žáci U-14

Seznam.cz Česká liga žáků U-14

Skupina B

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 26 0 0 277:7 78 0:3 1:8
2. FK Teplice 26 20 2 4 129:35 62
3. FK Ústí nad Labem 26 19 2 5 126:70 59 3:2 1:4
4. FK Dukla Praha 26 18 2 6 119:47 56 3:3 2:4
5. FK Baník Sokolov 26 18 2 6 127:37 56 1:0 2:2
6. FK Baník Most 26 18 1 7 150:36 55 2:0 2:1
7. FK Meteor Praha VIII 26 10 1 15 61:113 31 9:0 9:1
8. FK Viktoria Žižkov 26 9 1 16 54:108 28 4:0 8:2
9. SK Kladno 26 8 3 15 67:109 27 12:0 3:1
10. 1.FC Karlovy Vary 26 8 3 15 58:138 27 6:0 3:1
11. FK Junior Děčín 26 6 2 18 44:120 20 7:2 16:0
12. FK Admira Praha 26 6 2 18 38:122 20 3:0 6:0
13. SK Rakovník 26 3 0 23 23:172 9 10:0 5:1
14. FA Šluknovského výběžku 26 2 1 23 13:172 7 5:0 6:0

žáci U-13

Seznam.cz Česká liga žáků U-13

Skupina B

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 26 0 0 585:79 78 7:8 13:14
2. FK Teplice 26 22 0 4 382:114 66
3. SK Kladno 26 22 0 4 337:148 66 12:8 3:7
4. FK Dukla Praha 26 19 1 6 240:119 58 8:4 6:3
5. FK Baník Sokolov 26 18 1 7 287:134 55 14:7 4:12
6. FK Baník Most 26 18 0 8 250:174 54 8:6 14:5
7. FK Admira Praha 26 10 1 15 135:226 31 18:5 11:2
8. FK Viktoria Žižkov 26 9 1 16 150:225 28 12:4 15:3
9. FK Meteor Praha VIII 26 9 0 17 156:252 27 28:2 16:0
10. FK Junior Děčín 26 8 1 17 120:290 25 13:3 14:3
11. FK Ústí nad Labem 26 7 2 17 123:253 23 9:2 24:1
12. FA Šluknovského výběžku 26 4 4 18 135:327 16 23:4 29:4
13. SK Rakovník 26 1 3 22 93:352 6 16:2 32:2
14. 1.FC Karlovy Vary 26 1 2 23 73:373 5 21:2 12:1

Od tohoto soutěžního ročníku se jednotlivá utkání v kategorii U-13 a U-12 hrála formou dvojzápasů na dvou polovinách hrací plochy, se sníženým počtem hráčů a menšími brankami. Celkový výsledek utkání vznikl součtem skóre z jednotlivých zápasů.

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-13, tak má tabulka pouze informativní charakter.


žáci U-12

Seznam.cz Česká liga žáků U-12

Skupina B

doma venku
1. FK Ústí nad Labem 26 21 2 3 284:109 65 4:6 6:9
2. FK Baník Most 26 21 2 3 388:126 65 3:12 4:20
3. FK Viktoria Žižkov 26 19 3 4 300:127 60 6:9 7:5
4. SK Slavia Praha 26 19 3 4 337:106 60 2:14 3:3
5. FK Admira Praha 26 18 1 7 230:96 55 3:10 4:6
6. SK Kladno 26 15 2 9 218:181 47 5:8 11:11
7. FK Dukla Praha 26 15 1 10 305:151 46 7:7 7:11
8. FK Teplice 26 11 5 10 248:167 38
9. FK Baník Sokolov 26 10 2 14 220:186 32 11:5 5:5
10. 1.FC Karlovy Vary 26 9 1 16 141:197 28 6:6 10:3
11. FA Šluknovského výběžku 26 6 0 20 154:296 18 4:3 15:5
12. FK Junior Děčín 26 5 0 21 129:420 15 17:0 23:1
13. FK Meteor Praha VIII 26 2 0 24 85:405 6 23:3 19:4
14. SK Rakovník 26 0 0 26 47:519 0 21:0 22:1

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-12, tak má tabulka pouze informativní charakter.