/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2012/13 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2012/13 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň 30 20 5 5 54:21 65 1:1 1:2
2. AC Sparta Praha 30 19 6 5 55:23 63 0:3 0:1
3. FC Slovan Liberec 30 16 6 8 46:34 54 3:0 1:3
4. FK Baumit Jablonec 30 13 10 7 49:41 49 0:4 0:0
5. SK Sigma Olomouc 30 13 8 9 38:29 47 1:1 2:0
6. FK Dukla Praha 30 11 13 6 48:37 46 1:1 0:4
7. SK Slavia Praha 30 11 9 10 41:33 42 1:1 0:2
8. FK Mladá Boleslav 30 10 8 12 34:43 38 1:0 4:0
9. 1.FC Slovácko 30 10 7 13 37:41 37 0:4 1:2
10. FC Vysočina Jihlava 30 7 15 8 36:42 36 3:1 1:1
11. 1.FK Příbram 30 7 11 12 27:39 32 0:0 1:3
12. FK Teplice 30 8 8 14 36:47 32
13. FC Zbrojovka Brno 30 9 5 16 34:53 32 2:0 1:1
14. FC Baník Ostrava 30 7 8 15 34:44 29 3:2 2:3
15. SK Dynamo České Budějovice 30 7 5 18 24:49 26 4:0 2:3
16. FC Hradec Králové 30 5 10 15 27:44 25 0:2 0:2

Pohár České pošty

2. kolo: SK Horní Měcholupy – FK Teplice 1:3
3. kolo: FK Slavoj Vyšehrad – FK Teplice 0:7
Osmifinále: TJ Jiskra Domažlice – FK Teplice 0:2, 1:2
Čtvrtfinále: FC Slovan Liberec – FK Teplice 2:0, 2:2

junioři

Juniorská liga

doma venku
1. FC Zbrojovka Brno 34 20 12 2 61:20 72 0:1 1:2
2. SK Slavia Praha 34 20 9 5 79:37 69 2:4 0:4
3. SK Sigma Olomouc 34 19 8 7 77:36 65 2:1 2:5
4. FC Hradec Králové 34 19 6 9 70:45 63 3:0 2:2
5. FK Baumit Jablonec 34 18 2 14 80:64 56 1:2 1:4
6. AC Sparta Praha 34 14 8 12 66:52 50 0:5 3:0
7. 1.FK Příbram 34 13 10 11 80:69 49 2:2 0:4
8. FC Vysočina Jihlava 34 13 8 13 69:77 47 1:3 2:2
9. FK Mladá Boleslav 34 13 8 13 52:50 47 0:5 1:3
10. FC Viktoria Plzeň 34 12 10 12 59:60 46 4:0 0:0
11. FC Slovan Liberec 34 9 16 9 65:73 43 2:3 2:2
12. 1.FC Slovácko 34 11 8 15 68:68 41 2:0 1:5
13. FK Dukla Praha 34 11 8 15 55:69 41 2:2 2:0
14. SK Dynamo České Budějovice 34 10 8 16 50:74 38 2:2 0:4
15. FK Teplice 34 8 10 16 48:72 34
16. FC MAS Táborsko 34 7 9 18 44:86 30 1:1 1:1
17. Bohemians Praha 1905 34 6 9 19 45:83 27 1:1 2:0
18. FC Baník Ostrava 34 6 5 23 43:76 23 2:0 1:2

dorost U-19

1. dorostenecká liga

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 34 22 7 5 72:31 73 1:3 0:3
2. SK Slavia Praha 34 21 8 5 77:34 71 6:1 1:2
3. SK Sigma Olomouc 34 22 4 8 79:49 70 1:2 3:6
4. FK Teplice 34 19 4 11 71:56 61
5. AC Sparta Praha 34 17 9 8 67:43 60 2:0 1:4
6. FC Hradec Králové 34 17 4 13 73:60 55 3:1 3:6
7. FC Baník Ostrava 34 16 6 12 64:51 54 0:0 1:3
8. FC Zbrojovka Brno 34 15 4 15 58:54 49 5:1 3:3
9. FC Fastav Zlín 34 11 11 12 48:70 44 4:1 0:1
10. 1.FC Slovácko 34 12 7 15 59:53 43 2:1 1:4
11. FC Viktoria Plzeň 34 11 9 14 58:66 42 5:0 2:1
12. FK Pardubice 34 10 9 15 31:42 39 1:0 1:0
13. SK Dynamo České Budějovice 34 11 6 17 52:71 39 2:1 3:2
14. Bohemians Praha 1905 34 11 5 18 52:67 38 3:1 2:1
15. FC Slovan Liberec 34 10 7 17 58:74 37 1:0 2:1
16. Slezský FC Opava 34 9 4 21 49:81 31 0:3 3:1
17. FC Vysočina Jihlava 34 8 6 20 41:61 30 2:2 1:0
18. FC Hlučín 34 4 10 20 34:80 22 1:1 5:0

dorost U-17

Česká liga dorostu U-17

Skupina A

doma venku
1. 1.FK Příbram 26 22 4 0 150:25 70 3:3 1:3
2. SK Dynamo České Budějovice 26 22 1 3 141:25 67 3:0 1:3
3. FK Teplice 26 19 1 6 108:39 58
4. FC Viktoria Plzeň 26 16 4 6 118:39 52 6:4 1:4
5. FK Motorlet Praha 26 14 5 7 69:60 47 3:2 0:1
6. FK Viktoria Žižkov 26 15 1 10 67:56 46 3:1 0:1
7. FK Baník Most 26 12 2 12 62:67 38 2:1 1:2
8. SK Kladno 26 10 3 13 66:68 33 5:0 5:3
9. FK Baník Sokolov 26 9 4 13 56:82 31 6:1 4:1
10. FC MAS Táborsko 26 8 4 14 45:76 28 7:2 6:1
11. FK Ústí nad Labem 26 8 2 16 41:91 26 4:0 6:2
12. FC Písek 26 5 2 19 37:87 17 7:1 6:2
13. 1.FC Karlovy Vary 26 4 2 20 30:133 14 4:0 5:0
14. FK Slavoj Vyšehrad 26 0 1 25 12:154 1 8:1 11:0

dorost U-16

Česká liga dorostu U-16

Skupina A

doma venku
1. FK Teplice 26 23 0 3 136:23 69
2. 1.FK Příbram 26 21 3 2 133:31 66 4:3 1:3
3. FC Viktoria Plzeň 26 18 4 4 85:27 58 0:1 2:0
4. SK Dynamo České Budějovice 26 18 4 4 121:29 58 2:3 4:2
5. FK Motorlet Praha 26 13 3 10 49:45 42 4:1 2:1
6. FK Viktoria Žižkov 26 12 3 11 52:62 39 5:1 4:0
7. FC MAS Táborsko 26 11 3 12 62:56 36 2:1 5:1
8. SK Kladno 26 11 2 13 57:65 35 7:0 3:0
9. FK Slavoj Vyšehrad 26 10 2 14 50:72 32 6:1 5:0
10. FK Baník Sokolov 26 8 4 14 51:84 28 7:1 7:0
11. FK Ústí nad Labem 26 7 2 17 38:92 23 7:2 10:0
12. FK Baník Most 26 7 0 19 38:80 21 12:0 3:0
13. FC Písek 26 6 1 19 29:87 19 5:1 3:1
14. 1.FC Karlovy Vary 26 1 1 24 14:162 4 13:0 13:0

žáci U-15

Česká liga žáků U-15

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Sokolov 26 22 2 2 97:20 68 1:2 4:2
2. FK Teplice 26 22 1 3 138:18 67
3. FK Motorlet Praha 26 22 0 4 105:32 66 2:3 6:1
4. FK Ústí nad Labem 26 17 4 5 85:39 55 4:0 1:2
5. FK Baník Most 26 17 3 6 95:37 54 9:1 0:0
6. FK Dukla Praha 26 14 1 11 71:41 43 6:0 2:0
7. SK Kladno 26 11 3 12 67:68 36 8:0 5:0
8. 1.FC Karlovy Vary 26 11 3 12 59:76 36 4:2 8:3
9. FK Slavoj Vyšehrad 26 7 2 17 35:63 23 3:1 2:0
10. FK Meteor Praha VIII 26 7 2 17 41:106 23 8:0 12:0
11. FK Junior Děčín 26 5 4 17 45:97 19 5:1 4:0
12. FK Admira Praha 26 5 3 18 24:80 18 10:0 7:0
13. FK Litvínov 26 3 3 20 23:117 12 9:0 6:0
14. FA Šluknovského výběžku 26 3 1 22 20:111 10 7:0 5:0

žáci U-14

Česká liga žáků U-14

Skupina B

doma venku
1. SK Kladno 26 25 0 1 179:25 75 1:4 4:1
2. FK Teplice 26 22 2 2 168:25 68
3. FK Baník Most 26 21 0 5 140:32 63 1:3 3:0
4. FK Motorlet Praha 26 16 3 7 78:47 51 7:1 3:3
5. FK Dukla Praha 26 15 3 8 128:50 48 3:0 2:2
6. FK Baník Sokolov 26 14 1 11 105:54 43 5:1 3:1
7. FK Admira Praha 26 13 1 12 59:72 40 13:0 4:1
8. FK Meteor Praha VIII 26 12 1 13 73:94 37 4:1 9:1
9. FK Slavoj Vyšehrad 26 10 2 14 50:101 32 9:0 6:0
10. FK Litvínov 26 7 0 19 46:127 21 10:1 5:0
11. 1.FC Karlovy Vary 26 6 2 18 51:122 20 9:1 8:1
12. FK Ústí nad Labem 26 4 4 18 33:105 16 3:1 9:2
13. FA Šluknovského výběžku 26 4 1 21 41:116 13 11:0 9:0
14. FK Junior Děčín 26 3 0 23 25:206 9 14:0 13:0

žáci U-13

Česká liga žáků U-13

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Most 26 24 1 1 388:130 73 3:12 4:16
2. FK Dukla Praha 26 20 2 4 329:135 62 6:9 2:10
3. FK Slavoj Vyšehrad 26 19 0 7 233:111 57 3:2 4:7
4. FK Ústí nad Labem 26 19 0 7 239:114 57 12:2 2:7
5. SK Kladno 26 16 1 9 250:162 49 6:10 8:7
6. FK Baník Sokolov 26 16 1 9 239:135 49 4:7 7:4
7. FK Teplice 26 16 0 10 243:165 48
8. FK Admira Praha 26 14 1 11 197:119 43 3:9 9:6
9. 1.FC Karlovy Vary 26 11 0 15 196:224 33 9:4 12:6
10. FK Motorlet Praha 26 10 2 14 186:208 32 8:9 8:4
11. FA Šluknovského výběžku 26 4 2 20 117:338 14 21:6 9:0
12. FK Litvínov 26 4 0 22 133:307 12 19:4 11:5
13. FK Meteor Praha VIII 26 3 0 23 95:381 9 12:6 10:2
14. FK Junior Děčín 26 1 0 25 101:417 3 18:7 33:4

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-13, tak má tabulka pouze informativní charakter.


žáci U-12

Česká liga žáků U-12

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice 26 23 0 3 391:74 69
2. FK Admira Praha 26 22 1 3 341:102 67 5:7 6:9
3. FK Dukla Praha 26 21 1 4 322:143 64 13:4 8:9
4. FK Ústí nad Labem 26 18 1 7 236:128 55 13:3 9:1
5. SK Kladno 26 18 1 7 328:162 55 17:4 8:5
6. FK Meteor Praha VIII 26 17 0 9 267:146 51 11:6 5:4
7. FK Baník Most 26 16 0 10 282:172 48 7:2 17:1
8. FK Motorlet Praha 26 14 0 12 209:165 42 12:4 9:3
9. FK Baník Sokolov 26 7 1 18 198:302 22 25:1 18:2
10. FK Slavoj Vyšehrad 26 7 0 19 156:319 21 26:0 7:0
11. FK Litvínov 26 6 1 19 127:223 19 14:1 16:0
12. FK Junior Děčín 26 4 0 22 144:428 12 21:1 31:2
13. FA Šluknovského výběžku 26 4 0 22 100:389 12 21:1 29:1
14. 1.FC Karlovy Vary 26 2 0 24 87:435 6 19:3 24:0

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-12, tak má tabulka pouze informativní charakter.