/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2013/14 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2013/14 - tabulky


muži A

Gambrinus liga

doma venku
1. AC Sparta Praha 30 25 4 1 78:19 79 3:1 0:2
2. FC Viktoria Plzeň 30 19 9 2 64:21 66 1:0 0:3
3. FK Mladá Boleslav 30 14 8 8 54:38 50 0:1 0:1
4. FC Slovan Liberec 30 14 6 10 37:46 48 1:1 1:2
5. FK Teplice 30 13 7 10 51:35 46
6. 1.FC Slovácko 30 11 7 12 43:40 40 3:2 2:0
7. FK Dukla Praha 30 10 8 12 35:37 38 2:1 1:3
8. FC Vysočina Jihlava 30 10 7 13 45:50 37 4:2 1:1
9. FC Zbrojovka Brno 30 10 7 13 32:42 37 0:1 2:3
10. FC Baník Ostrava 30 8 11 11 33:43 35 0:0 0:0
11. FK Baumit Jablonec 30 9 7 14 43:53 34 3:1 1:1
12. 1.FK Příbram 30 9 7 14 34:49 34 1:0 4:0
13. SK Slavia Praha 30 8 6 16 24:51 30 1:0 7:0
14. Bohemians Praha 1905 30 7 9 14 26:40 30 5:1 1:3
15. SK Sigma Olomouc 30 7 8 15 42:60 29 4:0 2:2
16. 1.SC Znojmo FK 30 6 9 15 32:49 27 1:3 0:0

Pohár České pošty

2. kolo: FK Varnsdorf – FK Teplice 2:0

junioři

Juniorská liga

doma venku
1. SK Slavia Praha 40 27 5 8 103:42 86 1:1 1:1
2. FC Zbrojovka Brno 40 26 6 8 82:42 84 2:2 1:2
3. FK Mladá Boleslav 40 24 4 12 85:43 76 2:0 1:3
4. FC Slovan Liberec 40 24 3 13 68:51 75 0:1 1:2
5. 1.FK Příbram 40 23 5 12 95:56 74 0:3 0:6
6. FC Baník Ostrava 40 23 4 13 83:60 73 1:0 3:4
7. FC Vysočina Jihlava 40 20 8 12 98:82 68 1:1 1:1
8. FK Baumit Jablonec 40 21 3 16 78:68 66 1:1 2:3
9. SK Sigma Olomouc 40 19 9 12 70:50 66 1:2 2:5
10. FC Viktoria Plzeň 40 19 7 14 79:58 64 1:5 1:0
11. AC Sparta Praha 40 19 6 15 67:55 63 1:3 1:3
12. 1.FC Slovácko 40 16 5 19 56:69 53 3:2 1:3
13. Bohemians Praha 1905 40 14 8 18 67:68 50 5:0 0:1
14. FC Hradec Králové 40 13 11 16 69:72 50 0:1 0:1
15. FK Dukla Praha 40 13 7 20 74:105 46 0:3 1:1
16. 1.SC Znojmo FK 40 12 5 23 65:99 41 2:2 1:0
17. FK Varnsdorf 40 10 7 23 60:109 37 2:1 1:5
18. FK Fotbal Třinec 40 9 9 22 51:78 36 1:2 0:4
19. FC MAS Táborsko 40 10 6 24 55:98 36 0:0 1:2
20. FK Teplice 40 9 9 22 45:77 36
21. FK Pardubice 40 4 3 33 36:104 15 1:0 1:0

dorost U-19

Celostátní liga SCM U-19

doma venku
1. SK Slavia Praha 42 31 3 8 122:44 96 1:4 1:2
2. SK Sigma Olomouc 42 25 12 5 97:40 87 2:2 0:1
3. FC Zbrojovka Brno 42 26 5 11 116:69 83 1:4 1:6
4. 1.FK Příbram 42 25 7 10 108:62 82 1:4 2:3
5. AC Sparta Praha 42 22 14 6 90:51 80 1:2 3:5
6. FC Viktoria Plzeň 42 20 6 16 91:71 66 0:3 2:1
7. 1.FC Slovácko 42 19 9 14 81:69 66 3:1 0:1
8. FC Hradec Králové 42 17 10 15 70:74 61 2:3 3:1
9. FC Baník Ostrava 42 18 7 17 105:82 61 3:1 0:7
10. FC Fastav Zlín 42 18 7 17 69:74 61 3:4 1:0
11. FC Vysočina Jihlava 42 18 4 20 70:71 58 2:0 0:5
12. FK Mladá Boleslav 42 15 9 18 72:79 54 2:4 2:2
13. Bohemians Praha 1905 42 15 8 19 73:77 53 1:1 1:0
14. FK Baumit Jablonec 42 15 7 20 76:105 52 1:3 2:2
15. MFK OKD Karviná 42 15 7 20 73:87 52 6:4 1:3
16. SK Dynamo České Budějovice 42 13 12 17 71:80 51 2:2 2:2
17. FK Teplice 42 14 9 19 78:99 51
18. FC Slovan Liberec 42 13 11 18 61:73 50 2:2 3:1
19. FK Pardubice 42 12 8 22 49:74 44 2:2 4:2
20. FK Baník Most 1909 42 8 9 25 51:89 33 2:1 0:0
21. Slezský FC Opava 42 7 8 27 43:99 29 2:3 4:1
22. MFK Frýdek-Místek 42 7 6 29 50:147 27 3:1 4:3

dorost U-17

Česká liga SCM U-17

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 21 3 2 91:23 66 1:4 1:2
2. SK Dynamo České Budějovice 26 15 6 5 65:40 51 0:5 0:3
3. FK Mladá Boleslav 26 16 2 8 48:25 50 3:1 1:3
4. FK Teplice 26 15 2 9 68:47 47
5. SK Slavia Praha 26 12 9 5 70:43 45 0:2 2:1
6. FC Hradec Králové 26 13 5 8 52:34 44 1:3 1:4
7. 1.FK Příbram 26 12 7 7 58:35 43 2:1 4:2
8. Bohemians Praha 1905 26 10 6 10 57:55 36 4:2 0:1
9. FC Viktoria Plzeň 26 10 6 10 58:46 36 5:1 3:1
10. FK Baumit Jablonec 26 6 6 14 35:62 24 8:1 1:1
11. FK Pardubice 26 5 7 14 44:62 22 4:1 3:2
12. FC Slovan Liberec 26 6 3 17 32:61 21 3:0 3:2
13. FK Baník Most 1909 26 3 5 18 29:93 14 4:0 7:0
14. FC MAS Táborsko 26 3 3 20 26:107 12 4:4 3:0

dorost U-16

Česká liga SCM U-16

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 21 1 4 98:27 64 3:2 1:3
2. SK Slavia Praha 26 18 5 3 82:27 59 1:3 0:2
3. FC Viktoria Plzeň 26 15 3 8 76:42 48 1:2 0:4
4. FC Hradec Králové 26 14 4 8 55:45 46 2:2 6:0
5. SK Dynamo České Budějovice 26 13 4 9 73:57 43 4:3 1:3
6. FK Mladá Boleslav 26 13 4 9 55:43 43 1:1 1:4
7. FK Teplice 26 13 3 10 69:56 42
8. 1.FK Příbram 26 9 8 9 52:44 35 3:2 0:2
9. FK Baumit Jablonec 26 9 3 14 59:81 30 3:0 5:3
10. Bohemians Praha 1905 26 7 7 12 48:65 28 5:4 1:2
11. FK Pardubice 26 7 6 13 49:68 27 2:2 6:5
12. FC Slovan Liberec 26 6 8 12 43:62 26 3:2 1:2
13. FK Baník Most 1909 26 6 2 18 40:77 20 6:0 3:2
14. FC MAS Táborsko 26 2 0 24 21:126 6 5:0 5:1

žáci U-15

Česká liga SpSM U-15

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Most 1909 26 23 1 2 119:26 70 2:4 1:2
2. FK Teplice 26 21 0 5 122:29 63
3. FK Baník Sokolov 26 20 2 4 151:26 62 3:2 4:2
4. FK Dukla Praha 26 18 3 5 98:33 57 1:2 1:0
5. SK Kladno 26 18 2 6 97:28 56 2:4 3:2
6. FK Motorlet Praha 26 14 4 8 74:47 46 3:5 3:2
7. FK Meteor Praha VIII 26 12 3 11 63:65 39 3:0 7:0
8. FK Ústí nad Labem 26 8 3 15 39:65 27 2:1 7:0
9. FK Litvínov 26 8 3 15 36:78 27 2:0 5:1
10. FK Slavoj Vyšehrad 26 7 4 15 29:59 25 4:0 4:0
11. FA Šluknovského výběžku 26 5 3 18 35:129 18 7:0 6:0
12. FC Tempo Praha 26 4 2 20 40:138 14 11:0 8:0
13. 1.FC Karlovy Vary 26 3 4 19 29:132 13 14:0 6:1
14. FC Chomutov 26 2 4 20 20:97 10 8:0 5:1

žáci U-14

Česká liga SpSM U-14

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Most 1909 26 23 1 2 205:26 70 4:3 2:2
2. FK Slavoj Vyšehrad 26 20 1 5 96:35 61 3:1 1:2
3. FK Teplice 26 17 4 5 99:39 55
4. FK Ústí nad Labem 26 15 5 6 92:52 50 4:4 4:1
5. FK Dukla Praha 26 15 5 6 97:46 50 0:5 2:2
6. FK Baník Sokolov 26 15 3 8 90:66 48 6:1 7:5
7. SK Kladno 26 15 2 9 120:64 47 3:1 3:2
8. FK Litvínov 26 13 1 12 56:72 40 1:3 3:1
9. FK Motorlet Praha 26 12 2 12 52:54 38 2:3 3:0
10. 1.FC Karlovy Vary 26 8 1 17 60:87 25 0:1 1:0
11. FA Šluknovského výběžku 26 6 3 17 34:92 21 2:0 1:1
12. FK Meteor Praha VIII 26 5 1 20 28:141 16 4:0 5:0
13. FC Chomutov 26 2 1 23 13:151 7 6:0 7:0
14. FC Tempo Praha 26 0 2 24 17:134 2 13:0 12:1

žáci U-13

Česká liga SpSM U-13

Skupina B

doma venku
1. SK Kladno 26 22 1 3 308:114 67 1:7 2:4
2. FK Meteor Praha VIII 26 22 0 4 376:84 66 4:1 3:12
3. FK Teplice 26 21 2 3 283:88 65
4. FK Dukla Praha 26 17 0 9 302:137 51 7:4 6:4
5. FK Baník Most 1909 26 16 3 7 265:127 51 5:5 11:6
6. FK Ústí nad Labem 26 15 3 8 200:146 48 7:3 5:5
7. FK Baník Sokolov 26 14 1 11 242:210 43 21:7 12:5
8. FK Motorlet Praha 26 12 3 11 171:135 39 4:0 8:2
9. FC Tempo Praha 26 12 1 13 185:161 37 7:1 11:3
10. FK Litvínov 26 11 0 15 171:180 33 15:4 9:3
11. 1.FC Karlovy Vary 26 5 0 21 102:306 15 20:1 13:0
12. FK Slavoj Vyšehrad 26 3 1 22 91:358 10 16:1 16:4
13. FA Šluknovského výběžku 26 2 1 23 97:374 7 25:0 7:3
14. FC Chomutov 26 2 0 24 92:465 6 19:2 29:1

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-13, tak má tabulka pouze informativní charakter.


žáci U-12

Česká liga SpSM U-12

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Most 1909 26 22 2 2 346:78 68 2:12 5:10
2. FK Baník Sokolov 26 20 2 4 359:97 62 9:6 3:21
3. FK Ústí nad Labem 26 18 2 6 328:158 56 7:6 5:19
4. FK Teplice 26 17 3 6 381:176 54
5. FK Dukla Praha 26 18 0 8 330:169 54 14:10 9:7
6. FK Motorlet Praha 26 15 4 7 289:125 49 6:6 7:7
7. FK Meteor Praha VIII 26 15 1 10 271:169 46 21:4 15:6
8. FC Tempo Praha 26 15 0 11 231:128 45 3:11 8:4
9. SK Kladno 26 9 2 15 261:259 29 14:14 16:8
10. FK Litvínov 26 9 1 16 162:242 28 12:4 15:5
11. FA Šluknovského výběžku 26 8 1 17 153:371 25 25:1 7:8
12. FC Chomutov 26 3 0 23 84:432 9 24:2 34:0
13. 1.FC Karlovy Vary 26 2 0 24 93:496 6 32:1 31:3
14. FK Slavoj Vyšehrad 26 2 0 24 76:464 6 27:1 30:0

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-12, tak má tabulka pouze informativní charakter.