/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2014/15 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2014/15 - tabulky


muži A

Synot liga

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň 30 23 3 4 70:24 72 0:0 0:1
2. AC Sparta Praha 30 21 4 5 57:20 67 0:0 0:1
3. FK Baumit Jablonec 30 19 7 4 58:22 64 1:1 2:4
4. FK Mladá Boleslav 30 13 7 10 43:34 46 5:0 0:3
5. 1.FK Příbram 30 12 7 11 40:45 43 1:1 1:1
6. FK Dukla Praha 30 11 8 11 34:40 41 1:0 1:5
7. FK Teplice 30 9 11 10 41:37 38
8. Bohemians Praha 1905 30 10 8 12 35:41 38 4:1 0:1
9. 1.FC Slovácko 30 10 7 13 43:46 37 4:0 2:2
10. FC Vysočina Jihlava 30 10 6 14 33:38 36 2:3 1:0
11. SK Slavia Praha 30 9 7 14 40:45 34 2:1 2:2
12. FC Slovan Liberec 30 7 12 11 39:43 33 2:2 2:0
13. FC Baník Ostrava 30 8 9 13 23:41 33 1:0 1:1
14. FC Zbrojovka Brno 30 9 6 15 34:45 33 0:1 1:1
15. FC Hradec Králové 30 6 7 17 26:52 25 1:3 0:0
16. SK Dynamo České Budějovice 30 5 7 18 29:72 22 4:0 0:2

Pohár České pošty / Pohár FAČR

2. kolo: FK Neratovice-Byškovice – FK Teplice 0:2
3. kolo: FK Bohemians Praha – FK Teplice 0:3
Osmifinále: TJ Jiskra Domažlice – FK Teplice 0:4, 2:1
Čtvrtfinále: FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 2:1, 1:2, pok. kopy 4:3
Semifinále: FC Slovan Liberec – FK Teplice 3:0, 1:3

junioři

Juniorská liga

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 38 28 5 5 125:43 89 0:1 1:2
2. 1.FK Příbram 38 27 6 5 95:45 87 3:5 3:3
3. FC Zbrojovka Brno 38 26 6 6 94:41 84 0:2 1:6
4. AC Sparta Praha 38 23 12 3 89:25 81 1:4 0:0
5. SK Slavia Praha 38 20 10 8 86:57 70 0:2 2:3
6. FC Vysočina Jihlava 38 20 8 10 99:75 68 2:1 4:5
7. FC Viktoria Plzeň 38 18 8 12 86:63 62 4:1 1:1
8. FC Baník Ostrava 38 16 10 12 81:61 58 3:2 4:4
9. FC Slovan Liberec 38 15 6 17 79:71 51 3:1 1:1
10. Bohemians Praha 1905 38 13 12 13 55:50 51 2:2 0:1
11. FK Baumit Jablonec 38 15 5 18 64:74 50 5:1 2:3
12. FK Teplice 38 13 9 16 82:81 48
13. FC Hradec Králové 38 13 5 20 63:84 44 0:2 5:5
14. SK Dynamo České Budějovice 38 10 9 19 63:80 39 1:0 1:4
15. 1.SC Znojmo FK 38 9 10 19 69:108 37 7:0 0:3
16. FK Dukla Praha 38 10 5 23 66:84 35 0:2 0:3
17. FK Fotbal Třinec 38 9 5 24 38:75 32 3:1 1:0
18. 1.FC Slovácko 38 9 4 25 51:108 31 0:0 5:3
19. FC MAS Táborsko 38 8 4 26 49:136 28 6:0 3:3
20. FK Varnsdorf 38 6 5 27 58:131 23 5:2 3:2

dorost U-19

Celostátní liga SCM U-19

doma venku
1. 1.FK Příbram 42 32 5 5 119:40 101 1:0 0:1
2. AC Sparta Praha 42 25 9 8 90:40 84 2:2 0:1
3. MFK OKD Karviná 42 24 7 11 77:48 79 1:3 0:1
4. SK Slavia Praha 42 23 8 11 88:55 77 3:4 0:1
5. FC Vysočina Jihlava 42 19 12 11 80:68 69 1:3 1:2
6. SK Sigma Olomouc 42 19 11 12 75:47 68 2:1 0:3
7. SK Dynamo České Budějovice 42 19 9 14 69:67 66 0:1 0:2
8. 1.FC Slovácko 42 18 11 13 69:58 65 2:0 1:2
9. FK Pardubice 42 18 8 16 60:63 62 1:4 4:0
10. FC Zbrojovka Brno 42 17 11 14 65:53 62 3:2 1:3
11. FC Baník Ostrava 42 18 7 17 96:84 61 2:5 3:2
12. FC Viktoria Plzeň 42 17 10 15 93:76 61 1:2 1:4
13. FK Mladá Boleslav 42 15 13 14 75:66 58 1:4 0:1
14. FC Slovan Liberec 42 16 7 19 67:75 55 1:2 1:1
15. FK Baumit Jablonec 42 16 7 19 62:77 55 4:1 1:4
16. Bohemians Praha 1905 42 14 12 16 70:73 54 0:0 1:2
17. FC Fastav Zlín 42 14 9 19 67:76 51 4:2 1:0
18. FC Hradec Králové 42 15 5 22 69:79 50 5:1 1:1
19. FK Teplice 42 13 7 22 60:73 46
20. Slezský FC Opava 42 8 11 23 45:80 35 3:1 0:0
21. FC Hlučín 42 4 7 31 26:116 19 3:1 1:1
22. FK Meteor Praha VIII 42 3 4 35 37:139 16 0:0 3:2

Baráž o postup do Celostátní ligy SCM U-19

FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 1:0, 3:0

Baráže se zúčastnili devatenáctý tým tabulky Celostátní ligy SCM U-19 a vítěz České ligy SCM U-19.


dorost U-17

Česká liga SCM U-17

Skupina A

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 19 2 1 4 63:28 62 2:1 0:1
2. AC Sparta Praha 26 17 2 4 3 65:20 59 2:6 0:2
3. FC Hradec Králové 26 14 3 1 8 46:32 49 2:3 1:3
4. FK Mladá Boleslav 26 14 3 1 8 49:35 49 1:3 2:3
5. FC Viktoria Plzeň 26 12 4 3 7 71:44 47 0:3 3:3
6. 1.FK Příbram 26 11 3 1 11 50:58 40 7:0 1:6
7. Bohemians Praha 1905 26 10 1 6 9 38:35 38 1:2 2:2p
8. SK Dynamo České Budějovice 26 10 2 2 12 44:52 36 5:2 2:6
9. FK Dukla Praha 26 11 0 2 13 57:58 35 3:1 1:4
10. FC Slovan Liberec 26 8 3 3 12 45:42 33 3:1 1:5
11. FK Pardubice 26 10 1 1 14 42:50 33 3:0 3:2
12. FK Teplice 26 9 1 1 15 60:67 30
13. FK Baumit Jablonec 26 8 2 1 15 42:55 29 0:3 5:0
14. FK Viktoria Žižkov 26 1 1 1 23 17:113 6 3:5 7:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-16

Česká liga SCM U-16

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 23 1 1 1 106:17 72 2:3 0:4
2. FC Viktoria Plzeň 26 15 1 5 5 92:42 52 5:3 2:7
3. SK Slavia Praha 26 14 2 4 6 69:41 50 2:1 1:3
4. Bohemians Praha 1905 26 14 3 1 8 59:54 49 2:4 3:1
5. FK Teplice 26 15 1 1 9 74:48 48
6. FC Hradec Králové 26 13 1 3 9 55:40 44 2:0 1:3
7. FK Dukla Praha 26 12 2 1 11 68:52 41 3:0 1:2
8. 1.FK Příbram 26 11 2 2 11 68:65 39 4:3 2:5
9. FK Mladá Boleslav 26 7 5 3 11 32:43 34 4:1 2:0
10. FC Slovan Liberec 26 6 6 2 12 49:54 32 5:0 7:0
11. SK Dynamo České Budějovice 26 9 1 3 13 49:52 32 0:0p 2:1
12. FK Pardubice 26 9 1 1 15 38:60 30 1:2 1:0
13. FK Baumit Jablonec 26 5 2 1 18 39:74 20 5:1 3:3
14. FK Viktoria Žižkov 26 1 0 0 25 18:174 3 8:1 6:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-15

Česká liga SpSM U-15

Skupina A

základní část

doma venku
1. 1.FK Příbram 22 14 2 4 2 56:20 50 1:1p 1:4
2. FC Hradec Králové 22 16 0 2 4 75:22 50 1:4 0:4
3. AC Sparta Praha 22 14 3 0 5 61:23 48 2:0 0:8
4. FK Teplice 22 13 1 3 5 48:47 44
5. FK Pardubice 22 9 6 2 5 37:17 41 2:2 1:1
6. SK Slavia Praha 22 11 1 2 8 38:47 37 0:0 5:0
7. FC Viktoria Plzeň 22 10 1 4 7 64:45 36 5:2 3:2
8. SK Dynamo České Budějovice 22 8 3 1 10 43:32 31 3:2 2:1
9. FK Mladá Boleslav 22 4 4 1 13 21:45 21 5:2 2:0
10. FK Dukla Praha 22 3 1 3 15 22:66 14 4:2 3:2
11. FK Baník Most 1909 22 3 1 2 16 20:80 13 2:1 3:2
12. FK Baník Sokolov 22 2 2 1 17 25:66 11 1:6 2:1

Skupina A

o 1. – 6. místo

doma venku
1. AC Sparta Praha 10 6 2 1 1 17:6 23 0:2 0:3
2. SK Slavia Praha 10 4 2 3 1 16:11 19 0:1 1:2
3. 1.FK Příbram 10 4 1 3 2 16:14 17 0:2 2:2p
4. FK Pardubice 10 2 2 2 4 7:13 12 1:1 1:0
5. FC Hradec Králové 10 2 3 0 5 14:13 12 1:1 0:5
6. FK Teplice 10 1 1 2 6 6:19 7

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-14

Česká liga SpSM U-14

Skupina A

základní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 22 19 1 1 1 111:15 60 1:2 0:6
2. SK Slavia Praha 22 14 3 2 3 79:43 50 2:2p 1:3
3. FK Mladá Boleslav 22 14 2 1 5 58:38 47 0:1 1:3
4. 1.FK Příbram 22 12 2 1 7 67:42 41 4:2 2:4
5. FK Teplice 22 10 2 1 9 58:43 35
6. FK Baník Most 1909 22 9 1 2 10 38:47 31 2:2p 5:1
7. FC Viktoria Plzeň 22 9 0 1 12 42:56 28 6:1 2:1
8. FK Pardubice 22 8 0 3 11 36:46 27 1:2 1:2
9. FC Hradec Králové 22 7 1 2 12 36:57 25 0:2 2:2
10. FK Dukla Praha 22 7 0 3 12 40:74 24 5:2 3:0
11. SK Dynamo České Budějovice 22 6 1 0 15 49:77 20 6:0 5:2
12. FK Baník Sokolov 22 1 2 0 19 31:99 7 5:1 4:2

Skupina A

o 1. – 6. místo

doma venku
1. AC Sparta Praha 10 8 2 0 0 40:10 28 0:7 0:2
2. FC Hradec Králové 10 4 1 1 4 19:24 15 2:4 3:3
3. FK Teplice 10 4 0 1 5 21:30 13
4. 1.FK Příbram 10 4 0 1 5 17:21 13 6:1 0:3
5. SK Slavia Praha 10 3 1 1 5 20:22 12 1:5 4:2
6. FK Pardubice 10 3 0 0 7 18:28 9 4:3 1:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-13

Česká liga SpSM U-13

Skupina B

doma venku
1. FK Baník Most 1909 22 20 1 1 266:72 61 5:7 8:2
2. FK Teplice 22 18 2 2 270:106 56
3. FK Dukla Praha 22 17 1 4 247:118 52 12:4 5:9
4. FK Motorlet Praha 22 15 2 5 166:99 47 8:3 6:6
5. FK Baník Sokolov 22 11 3 8 148:108 36 4:4 9:3
6. FK Meteor Praha VIII 22 10 1 11 151:134 31 12:5 14:9
7. FK Ústí nad Labem 22 8 2 12 185:196 26 12:8 13:6
8. FK Admira Praha 22 6 2 14 122:195 20 12:3 10:6
9. 1.FC Karlovy Vary 22 6 1 15 99:198 19 23:6 8:5
10. SK Kladno 22 5 0 17 113:226 15 8:3 24:6
11. FK Slavoj Vyšehrad 22 4 2 16 114:236 14 18:2 13:7
12. FA Šluknovského výběžku 22 3 1 18 96:289 10 16:1 30:1

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-13, tak má tabulka pouze informativní charakter.


žáci U-12

Česká liga SpSM U-12

Skupina B

doma venku
1. FK Dukla Praha 22 21 1 0 358:63 64 9:13 3:4
2. FK Teplice 22 18 0 4 380:124 54
3. FK Admira Praha 22 17 1 4 200:110 52 4:9 12:13
4. FK Baník Sokolov 22 14 2 6 261:139 44 10:3 14:8
5. FK Baník Most 1909 22 13 2 7 208:149 41 18:12 11:2
6. FK Motorlet Praha 22 13 0 9 196:130 39 14 :5 12:5
7. FK Slavoj Vyšehrad 22 12 0 10 197:150 36 14:5 20:3
8. FK Ústí nad Labem 22 6 0 16 130:261 18 16:4 30:6
9. SK Kladno 22 5 0 17 101:232 15 13:4 15:6
10. FK Meteor Praha VIII 22 4 0 18 120:285 12 19:3 20:7
11. 1.FC Karlovy Vary 22 3 1 18 132:309 10 45:4 15:5
12. FA Šluknovského výběžku 22 2 1 19 93:424 7 20:0 46:3

Jelikož se ŘKČ FAČR rozhodla nevydat oficiální pořadí v soutěžích žáků U-12, tak má tabulka pouze informativní charakter.