/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2016/17 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2016/17 - tabulky



muži A

ePojisteni.cz liga

doma venku
1. SK Slavia Praha 30 20 9 1 65:22 69 2:2 1:2
2. FC Viktoria Plzeň 30 20 7 3 47:21 67 0:1 2:2
3. AC Sparta Praha 30 16 9 5 47:26 57 0:0 1:2
4. FK Mladá Boleslav 30 13 10 7 47:37 49 1:2 1:1
5. FK Teplice 30 13 9 8 38:25 48
6. FC Fastav Zlín 30 11 8 11 34:35 41 2:0 2:0
7. FK Dukla Praha 30 11 7 12 39:35 40 0:1 1:0
8. FK Jablonec 30 9 12 9 43:38 39 1:0 0:0
9. FC Slovan Liberec 30 10 9 11 31:28 39 3:1 0:2
10. MFK Karviná 30 9 7 14 39:49 34 1:0 4:1
11. FC Zbrojovka Brno 30 6 14 10 32:45 32 1:1 0:0
12. 1.FC Slovácko 30 6 14 10 29:38 32 2:2 1:1
13. Bohemians Praha 1905 30 7 7 16 22:39 28 1:0 1:0
14. FC Vysočina Jihlava 30 6 9 15 26:47 27 1:0 2:0
15. FC Hradec Králové 30 8 3 19 29:51 27 0:1 2:0
16. 1.FK Příbram 30 6 4 20 29:61 22 3:0 2:3

MOL Cup

2. kolo: FK Králův Dvůr – FK Teplice 1:0

junioři

Juniorská liga

doma venku
1. FK Mladá Boleslav 30 18 7 5 66:45 61 0:2 0:3
2. AC Sparta Praha 30 18 2 10 79:46 56 1:0 0:4
3. FC Zbrojovka Brno 30 16 4 10 72:57 52 0:1 1:1
4. FC Hradec Králové 30 17 1 12 57:50 52 0:2 0:2
5. MFK Karviná 30 15 3 12 57:55 48 1:3 2:3
6. Bohemians Praha 1905 30 14 5 11 53:55 47 4:1 1:5
7. FK Jablonec 30 14 4 12 50:46 46 0:1 0:3
8. FK Dukla Praha 30 13 5 12 75:70 44 0:2 3:5
9. FC Viktoria Plzeň 30 13 4 13 54:53 43 1:1 3:1
10. FC Slovan Liberec 30 11 6 13 57:50 39 3:0 0:0
11. SK Slavia Praha 30 10 8 12 37:42 38 1:0 3:1
12. 1.FK Příbram 30 10 4 16 55:66 34 1:0 0:3
13. FK Teplice 30 10 4 16 36:49 34
14. FC Vysočina Jihlava 30 9 4 17 39:64 31 4:0 4:1
15. FK Fotbal Třinec 30 7 8 15 39:59 29 0:1 1:0
16. SK Dynamo České Budějovice 30 8 5 17 39:58 29 1:2 1:1

dorost U-19

1.Celostátní dorostenecká liga U-19

doma venku
1. AC Sparta Praha 34 22 4 2 6 79:43 76 1:4 2:4
2. FC Hradec Králové 34 16 9 2 7 62:39 68 1:3 1:2
3. FC Viktoria Plzeň 34 17 6 5 6 63:45 68 1:0 1:4
4. SK Slavia Praha 34 20 1 3 10 83:51 65 1:2 1:1
5. 1.FK Příbram 34 16 3 4 11 53:42 58 1:0 2:3
6. FC Baník Ostrava 34 14 4 6 10 64:50 56 0:3 2:1
7. SK Sigma Olomouc 34 15 3 2 14 71:55 53 1:0 1:1
8. FK Pardubice 34 14 1 6 13 52:39 50 1:2 1:2
9. FC Zbrojovka Brno 34 12 2 8 12 79:74 48 2:0 1:1p
10. FK Mladá Boleslav 34 10 8 2 14 45:45 48 1:0 0:3
11. SK Dynamo České Budějovice 34 12 4 3 15 45:57 47 3:4 3:1
12. FC Fastav Zlín 34 8 8 7 11 46:44 47 2:3 1:3
13. 1.FC Slovácko 34 8 9 4 13 48:57 46 1:1 1:1p
14. MFK Karviná 34 12 4 2 16 42:56 46 3:1 2:0
15. FK Teplice 34 12 3 3 16 51:57 45
16. Slezský FC Opava 34 11 0 8 15 43:58 41 3:2 0:1
17. FC Vysočina Jihlava 34 7 6 8 13 42:59 41 1:1p 0:1
18. FC Hlučín 34 4 1 1 28 32:129 15 3:1 6:1

Baráž o postup do 1.Celostátní dorostenecké ligy U-19

FC Slovan Liberec – FK Teplice 0:2, 2:5

Baráže se zúčastnili patnáctý tým tabulky 1.Celostátní dorostenecké ligy U-19 a druhý tým tabulky České ligy dorostu U-19.

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-17

Česká liga dorostu U-17

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 19 3 0 4 60:22 63 2:1 3:0
2. FC Viktoria Plzeň 26 15 4 1 6 78:43 54 0:4 2:2p
3. SK Slavia Praha 26 14 3 3 6 57:23 51 0:3 1:2
4. 1.FK Příbram 26 12 5 3 6 44:30 49 0:2 0:3
5. FC Hradec Králové 26 12 2 4 8 56:41 44 0:2 1:3
6. Bohemians Praha 1905 26 11 4 1 10 51:60 47 3:1 0:3
7. FC Slovan Liberec 26 13 0 2 11 48:43 41 3:0 3:3p
8. FK Teplice 26 11 2 3 10 39:41 40
9. SK Dynamo České Budějovice 26 9 2 3 12 42:48 34 3:2 1:1
10. FK Pardubice 26 9 2 2 13 35:40 33 2:1 1:1
11. FK Mladá Boleslav 26 8 2 3 13 33:43 31 2:1 1:0
12. FK Dukla Praha 26 8 1 3 14 56:78 29 1:1 3:0
13. FK Jablonec 26 5 1 2 18 31:72 19 1:2 3:2
14. FK Meteor Praha VIII 26 5 0 1 20 28:75 16 3:0 0:1

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-16

Česká liga dorostu U-16

Skupina A

doma venku
1. AC Sparta Praha 26 24 0 2 0 104:19 74 2:7 1:3
2. SK Slavia Praha 26 23 2 0 1 101:26 73 1:3 1:3
3. FC Viktoria Plzeň 26 18 1 1 6 74:27 57 0:2 0:2
4. FC Hradec Králové 26 17 1 2 6 65:39 55 1:3 0:2
5. FK Mladá Boleslav 26 12 4 1 9 37:39 45 0:2 0:1
6. Bohemians Praha 1905 26 10 1 2 13 45:47 34 2:3 2:3
7. FK Teplice 26 10 1 1 14 46:45 33
8. FK Pardubice 26 8 1 7 10 40:47 33 5:0 1:2
9. 1.FK Příbram 26 8 3 1 14 32:58 31 0:2 0:0
10. FK Dukla Praha 26 7 4 0 15 41:68 29 2:0 4:1
11. FC Slovan Liberec 26 7 1 3 15 32:60 26 1:0 3:0
12. FK Jablonec 26 5 2 1 18 31:62 20 2:0 4:1
13. FK Meteor Praha VIII 26 4 2 2 18 23:80 18 0:0p 5:2
14. SK Dynamo České Budějovice 26 4 2 2 18 29:83 18 3:2 6:1

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-15

Česká liga žáků U-15

Skupina A

základní část

doma venku
1. SK Slavia Praha 22 18 0 1 3 76:17 55 2:0 1:3
2. FC Hradec Králové 22 14 1 1 6 57:36 45 3:2 2:5
3. FK Teplice 22 14 0 3 5 65:32 45
4. FK Mladá Boleslav 22 15 0 0 7 71:35 45 4:0 3:4
5. AC Sparta Praha 22 13 1 1 7 59:28 42 0:0 3:2
6. FK Pardubice 22 10 3 1 8 24:32 37 0:1 1:0
7. Bohemians Praha 1905 22 9 1 1 11 25:32 30 1:1 3:1
8. FC Viktoria Plzeň 22 8 1 2 11 31:43 28 1:4 2:1
9. 1.FK Příbram 22 4 5 1 12 34:57 23 1:1 5:1
10. Mostecký FK 22 5 1 1 15 19:69 18 9:1 4:0
11. SK Dynamo České Budějovice 22 4 0 2 16 27:52 14 4:1 4:1
12. FK Meteor Praha VIII 22 4 1 0 17 23:78 14 7:2 5:1

Skupina A

o 1. – 6. místo

doma venku
1. SK Slavia Praha 20 16 0 0 4 54:23 48 3:2 0:6
2. FK Teplice 20 10 2 1 7 43:33 35
3. AC Sparta Praha 20 8 2 3 7 38:28 31 2:1 0:0p
4. FK Mladá Boleslav 20 8 0 1 11 36:40 25 1:2 2:3
5. FC Hradec Králové 20 5 3 0 12 33:52 21 5:0 4:0
6. FK Pardubice 20 6 0 2 12 17:45 20 6:1 1:1p

Týmům byly do tabulky započítány výsledky ze vzájemných utkání ze základní části.

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-14

Česká liga žáků U-14

Skupina A

základní část

doma venku
1. FC Hradec Králové 22 19 0 1 2 81:9 58 2:0 1:2
2. SK Slavia Praha 22 16 4 0 2 87:22 56 2:4 3:5
3. AC Sparta Praha 22 17 1 1 3 75:14 54 0:2 0:2
4. SK Dynamo České Budějovice 22 12 1 1 8 36:31 39 1:0 1:3
5. FK Pardubice 22 9 4 2 7 33:34 37 1:1 0:0
6. FK Teplice 22 10 2 2 8 40:31 36
7. FK Mladá Boleslav 22 11 0 0 11 63:47 33 4:3 3:2
8. Bohemians Praha 1905 22 7 0 3 12 32:31 24 1:0 0:2
9. FC Viktoria Plzeň 22 7 0 1 14 24:55 22 0:1 7:2
10. FK Meteor Praha VIII 22 4 2 2 14 22:75 18 1:0 0:0p
11. Mostecký FK 22 2 2 2 16 15:73 12 0:0p 5:0
12. 1.FK Příbram 22 2 0 1 19 18:104 7 5:2 3:0

Skupina A

o 1. – 6. místo

doma venku
1. SK Slavia Praha 20 13 3 0 4 46:26 45 0:3 0:1
2. FC Hradec Králové 20 13 1 1 5 46:20 42 1:4 2:1
3. AC Sparta Praha 20 10 2 1 7 37:24 35 1:0 1:3
4. FK Teplice 20 6 1 3 10 26:38 23
5. FK Pardubice 20 3 3 4 10 19:47 19 0:0 1:1p
6. FK Mladá Boleslav 20 5 0 1 14 37:56 16 2:3 2:1

Zařazení týmů do skupiny o 1. – 6.místo bylo dáno pořadím v základní části kategorie U-15.

Týmům byly do tabulky započítány výsledky ze vzájemných utkání ze základní části.

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-13

Česká liga žáků U-13

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice 22 20 2 0 236:46 62
2. FK Litvínov 22 14 2 6 104:48 44 4:0 3:0
3. FK Baník Sokolov 22 14 1 7 136:69 43 11:5 5:1
4. FK Ústí nad Labem 22 13 2 7 120:81 41 9:2 9:2
5. FK Dukla Praha 22 13 2 7 153:86 41 6:6 8:1
6. SK Kladno 22 12 3 7 122:95 39 17:2 2:2
7. Mostecký FK 22 11 0 11 116:132 33 21:2 9:3
8. FK Admira Praha 22 10 1 11 98:91 31 9:2 7:2
9. FC Slavoj Vyšehrad 22 9 0 13 86:102 27 9:3 7:5
10. FK Motorlet Praha 22 5 1 16 75:147 16 23:2 9:1
11. 1.FC Karlovy Vary 22 3 0 19 57:184 9 14:1 21:1
12. FK Varnsdorf 22 1 0 21 75:297 3 24:0 9:3

žáci U-12

Česká liga žáků U-12

Skupina B

doma venku
1. FK Dukla Praha 22 20 1 1 339:99 61 11:9 9:10
2. FK Teplice 22 19 1 2 229:101 58
3. FK Motorlet Praha 22 17 1 4 200:91 52 10:4 11:8
4. FK Admira Praha 22 13 0 9 126:108 39 12:4 10:3
5. FC Slavoj Vyšehrad 22 12 0 10 139:124 36 10:6 7:5
6. FK Ústí nad Labem 22 11 2 9 159:143 35 1:6 4:4
7. FK Baník Sokolov 22 10 1 11 160:142 31 12:6 9:4
8. 1.FC Karlovy Vary 22 7 3 12 104:139 24 10:6 11:2
9. SK Kladno 22 6 2 14 104:147 20 6:3 8:7
10. Mostecký FK 22 5 2 15 94:184 17 14:2 10:6
11. FK Litvínov 22 4 0 18 56:179 12 6:4 12:1
12. FK Varnsdorf 22 1 1 20 51:304 4 34:0 12:1

ženy A

Česká fotbalová liga

doma venku
1. TJ ABC Braník 18 15 2 1 85:13 47 1:1 0:4
2. FK Teplice 18 14 1 3 67:23 43
3. DFK Bohemians 1905 18 13 1 4 73:25 40 2:5 1:0
4. FK Zlíchov 1914 18 12 1 5 54:19 37 2:1 3:2
5. FC Sporting Mladá Boleslav 18 7 0 11 38:42 21 4:2 2:3
6. FK Ústí nad Labem 18 6 1 11 45:61 19 5:1 4:0
7. TJ Sokol Sezimovo Ústí 18 6 0 12 27:52 18 7:0 2:0
8. DFK Mnichovo Hradiště 18 5 1 12 30:67 16 8:0 2:0
9. FC Mělník 18 4 1 13 25:94 13 11:1 3:1
10. FK Jablonec 18 3 2 13 25:73 11 4:2 6:0

Před zahájením sezóny přešly ženy FK Kostomlaty pod Milešovkou do FK Teplice.


ženy B

Divize

Skupina A

doma venku
1. TJ Sokol Chyše 18 16 1 1 93:9 49 0:1 0:13
2. SK Pavlíkov 18 15 1 2 76:13 46 0:3 0:5
3. SK Ervěnice-Jirkov 18 12 1 5 65:30 37 2:3 1:10
4. SK Sahara Vědomice 18 12 1 5 54:29 37 0:9 0:3
5. TJ Baník Souš 18 9 1 8 36:43 28 0:4 2:4
6. FK Hvězda Cheb 18 9 0 9 41:39 27 0:6 1:3
7. FK Teplice B 18 4 1 13 24:70 13
8. FK Postoloprty 18 4 1 13 18:57 13 3:0 3:5
9. SK Horní Bříza 18 3 2 13 20:69 11 6:0 3:1
10. SK Baník Libušín 18 0 3 15 9:77 3 0:0 3:0

žákyně U-15

2.liga starších žákyň

doma venku
1. MFK Trutnov 16 13 2 1 158:18 41 6:1, 2:2 2:2, 1:5
2. FK Teplice 16 12 2 2 125:25 38
3. FK Dukla Praha B 16 8 0 8 90:57 24 4:2, 3:0 9:3, 0:3
4. Fotbalová akademie Praha 16 3 0 13 36:127 9 5:1, 10:1 9:3, 14:0
5. TJ ABC Braník 16 2 0 14 17:199 6 15:1, 6:1 18:0, 21:0