/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2017/18 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2017/18 - tabulky


muži A

HET liga

doma venku
1. FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 55:23 66 0:0 1:2
2. SK Slavia Praha 30 17 8 5 50:19 59 0:3 0:1
3. FK Jablonec 30 16 8 6 49:27 56 1:1 1:2
4. SK Sigma Olomouc 30 15 10 5 41:22 55 1:2 0:1
5. AC Sparta Praha 30 14 11 5 43:25 53 1:1 0:3
6. FC Slovan Liberec 30 13 7 10 37:35 46 2:1 2:1
7. Bohemians Praha 1905 30 9 11 10 30:29 38 0:0 0:2
8. FK Teplice 30 8 10 12 32:40 34
9. FK Mladá Boleslav 30 9 7 14 31:43 34 1:1 2:2
10. FC Fastav Zlín 30 8 9 13 31:48 33 2:1 0:2
11. FK Dukla Praha 30 9 5 16 32:55 32 3:1 2:0
12. 1.FC Slovácko 30 6 13 11 23:32 31 3:0 0:0
13. FC Baník Ostrava 30 7 10 13 36:43 31 0:0 3:3
14. MFK Karviná 30 7 9 14 32:40 30 1:0 1:1
15. FC Vysočina Jihlava 30 8 6 16 30:48 30 3:1 1:3
16. FC Zbrojovka Brno 30 6 6 18 20:43 24 1:4 0:1

MOL Cup

2. kolo: FK Loko Vltavín – FK Teplice 2:3
3.kolo: FC MAS Táborsko – FK Teplice 3:4
Osmifinále: FK Teplice – FC Hradec Králové 2:3

junioři

Juniorská liga

Skupina Čechy

doma venku
1. AC Sparta Praha 22 12 6 4 57:29 42 5:2 0:4
2. FK Teplice 22 13 3 6 53:40 42
3. FK Mladá Boleslav 22 12 3 7 50:32 39 0:2 0:3
4. 1.FK Příbram 22 11 5 6 60:49 38 3:3 2:3
5. FC Hradec Králové 22 10 6 6 50:39 36 4:0 0:3
6. FC Slovan Liberec 22 11 3 8 46:36 36 3:0 3:3
7. FC Viktoria Plzeň 22 9 7 6 50:38 34 2:1 5:2
8. SK Slavia Praha 22 9 3 10 49:46 30 2:0 4:1
9. FK Dukla Praha 22 7 2 13 50:59 23 2:1 2:1
10. Bohemians Praha 1905 22 6 4 12 30:55 22 5:4 1:2
11. FK Jablonec 22 4 3 15 30:58 15 3:2 2:1
12. SK Dynamo České Budějovice 22 4 3 15 24:68 15 3:0 2:2

Nadstavbová skupina A

doma venku
1. FK Teplice 9 5 3 1 17:8 18
2. 1.FC Slovácko 9 5 3 1 19:12 18 2:1
3. FK Mladá Boleslav 9 5 2 2 27:10 17 3:2
4. FC Hradec Králové 9 4 4 1 17:10 16 1:1
5. AC Sparta Praha 9 4 0 5 13:18 12 2:0
6. FC Fastav Zlín 9 3 3 3 13:11 12 1:1
7. FC Slovan Liberec 9 3 2 4 16:21 11 3:0
8. FC Baník Ostrava 9 3 1 5 10:16 10 1:2
9. MFK Karviná 9 2 1 6 16:31 7 3:0
10. 1.FK Příbram 9 1 1 7 11:22 4 1:1

Nadstavbová skupina A se hrála pouze jednokolově.


dorost U-19

1.Celostátní dorostenecká liga U-19

doma venku
1. SK Sigma Olomouc 34 25 2 1 6 96:32 80 0:1 0:2
2. AC Sparta Praha 34 25 0 4 5 95:32 79 1:4 1:4
3. FC Zbrojovka Brno 34 24 0 6 4 87:34 78 0:1 0:1
4. FC Viktoria Plzeň 34 20 2 2 10 97:57 66 4:1 1:3
5. FK Pardubice 34 17 6 2 9 49:40 65 2:0 0:1
6. SK Slavia Praha 34 15 6 3 10 78:53 60 0:4 1:2
7. MFK Karviná 34 15 1 3 15 46:62 50 0:1 0:2
8. FC Hradec Králové 34 14 2 4 14 57:55 50 2:0 0:2
9. FK Mladá Boleslav 34 11 7 1 15 44:55 48 3:0 1:2
10. 1.FK Příbram 34 12 4 4 14 44:52 48 3:2p 0:3
11. FC Fastav Zlín 34 13 2 5 14 67:62 48 3:1 0:1
12. 1.FC Slovácko 34 13 2 4 15 58:60 47 0:1 4:1
13. FC Baník Ostrava 34 11 5 3 15 48:57 46 4:3 5:1
14. SK Dynamo České Budějovice 34 12 2 2 18 48:66 42 0:2 1:2
15. FK Teplice 34 13 1 0 20 58:55 41
16. Bohemians Praha 1905 34 8 2 1 23 41:83 29 1:0 3:1
17. Slezský FC Opava 34 5 3 1 25 40:91 22 4:0 3:2
18. MFK Frýdek-Místek 34 4 2 3 25 26:137 19 0:1 12:3

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-18

Česká liga dorostu U-19

Skupina B

doma venku
1. FK Dukla Praha 30 25 2 0 3 127:22 79 0:5 0:3
2. AC Sparta Praha B 30 21 2 1 6 110:29 68 0:2 1:1
3. FC Slovan Liberec 30 21 1 2 6 120:43 67 1:2 4:2
4. FK Ústí nad Labem 30 17 2 3 8 78:55 58 1:4 1:2
5. FC Hradec Králové B 30 16 3 0 11 67:50 54 0:3 0:2
6. Bohemians Praha 1905 B 30 14 3 4 9 83:62 52 2:1 0:2
7. MFK Chrudim 30 15 2 1 12 86:73 50 1:3 2:0
8. FK Mladá Boleslav B 30 14 2 2 12 48:43 48 1:4 2:0
9. FK Jablonec 30 11 2 6 11 61:50 43 2:1 0:1
10. FC Olympia Hradec Králové 30 10 2 5 13 51:64 39 3:1 1:3
11. FK Teplice B 30 10 2 2 16 43:54 36
12. FK Pardubice B 30 8 4 1 17 37:75 33 2:1 1:2
13. FK Admira Praha 30 8 2 4 16 49:74 32 3:0 0:2
14. FK Čáslav 30 7 4 0 19 49:110 29 2:3 1:1
15. FK Náchod 30 5 1 3 21 44:137 20 2:2p 6:0
16. FK Varnsdorf 30 3 1 1 25 25:137 12 0:0p 4:1

Před zahájením sezóny byl obnovený dorost FK Teplice U-18 zařazen do České ligy dorostu U-19.

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice B uvedeny písmenem p.


dorost U-17

1.Celostátní dorostenecká liga U-17

doma venku
1. SK Slavia Praha 34 28 2 3 1 115:19 91 0:3 0:2
2. AC Sparta Praha 34 25 3 0 6 95:23 81 0:1 0:2
3. FC Viktoria Plzeň 34 21 4 1 8 81:48 72 0:1 1:3
4. FC Zbrojovka Brno 34 21 3 2 8 67:50 71 2:4 1:2
5. FC Baník Ostrava 34 20 2 2 10 79:42 66 1:3 2:2p
6. FK Pardubice 34 15 4 5 10 57:35 58 0:0 0:1
7. FC Hradec Králové 34 17 1 1 15 72:62 54 1:3 1:2
8. SK Sigma Olomouc 34 14 2 7 11 64:46 53 2:2p 1:0
9. FK Mladá Boleslav 34 14 3 3 14 45:48 51 2:1 1:1
10. FC Fastav Zlín 34 11 7 2 14 41:53 49 0:0 0:2
11. 1.FC Slovácko 34 13 3 4 14 46:62 49 1:1p 3:1
12. FK Teplice 34 11 5 3 15 63:54 46
13. Bohemians Praha 1905 34 7 5 4 18 47:79 35 5:1 2:1
14. 1.FK Příbram 34 8 3 4 19 56:97 34 2:2p 3:4
15. Slezský FC Opava 34 10 0 2 22 45:89 32 7:0 3:1
16. SK Dynamo České Budějovice 34 6 2 5 21 37:87 27 1:1p 2:4
17. MFK Frýdek-Místek 34 5 3 5 21 36:92 26 4:1 5:0
18. MFK Karviná 34 6 2 1 25 36:96 23 4:2 6:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-16

Česká liga dorostu U-17

Skupina B

doma venku
1. AC Sparta Praha B 30 24 4 1 1 154:18 81 0:3 1:5
2. FC Slovan Liberec 30 24 2 1 3 156:20 77 0:2 0:4
3. FK Dukla Praha 30 22 1 0 7 129:38 68 0:7 0:3
4. Bohemians Praha B 30 17 3 3 7 103:48 60 0:3 2:4
5. FK Jablonec 30 17 2 4 7 102:46 59 6:0 1:6
6. FC Hradec Králové B 30 17 1 2 10 85:48 55 2:2p 2:3
7. MFK Chrudim 30 14 4 3 9 95:61 53 2:2p 3:3
8. FK Mladá Boleslav B 30 14 1 4 11 64:44 48 2:2 0:1
9. FK Teplice B 30 12 3 4 11 98:67 46
10. FK Ústí nad Labem 30 12 0 2 16 54:98 38 2:1 6:1
11. FK Pardubice B 30 10 2 3 15 83:85 37 3:3 0:0
12. FK Admira Praha 30 11 1 1 17 104:99 36 4:1 3:3p
13. FC Olympia Hradec Králové 30 8 1 0 21 58:138 26 4:3 4:1
14. FK Náchod 30 4 1 0 25 41:186 14 10:1 5:3
15. FK Čáslav 30 3 2 0 25 31:198 13 10:0 8:0
16. FK Varnsdorf 30 3 0 0 27 20:183 9 10:0 8:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice B uvedeny písmenem p.


žáci U-15

Česká liga žáků U-15

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 25 1 0 0 113:16 77 0:4 0:5
2. AC Sparta Praha 26 21 1 1 3 102:23 66 0:3 1:4
3. FC Hradec Králové 26 16 2 5 3 73:23 57 1:3 0:3
4. FK Mladá Boleslav 26 15 1 2 8 74:35 49 1:8 3:0
5. Bohemians Praha 1905 26 10 4 2 10 38:44 40 0:0p 0:3
6. FC Viktoria Plzeň 26 10 3 3 10 45:43 39 3:2 1:4
7. FK Pardubice 26 10 3 2 11 38:37 38 2:0 0:2
8. FC Slovan Liberec 26 9 4 3 10 41:44 38 2:4 1:1
9. FK Teplice 26 11 2 1 12 49:59 38
10. SK Dynamo České Budějovice 26 10 1 3 12 51:48 35 1:0 2:2p
11. FK Meteor Praha VIII 26 4 4 4 14 24:57 24 5:2 2:0
12. SK Kladno 26 4 2 3 17 26:87 19 1:5 7:1
13. Mostecký FK 26 6 0 0 20 27:89 18 4:2 2:0
14. 1.FK Příbram 26 1 2 1 22 15:111 8 4:1 6:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-14

Česká liga žáků U-14

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 24 0 0 2 122:17 72 1:3 0:7
2. AC Sparta Praha 26 18 0 1 7 99:34 55 1:0 0:6
3. FC Hradec Králové 26 16 3 1 6 121:38 55 2:4 3:3
4. SK Dynamo České Budějovice 26 15 3 2 6 64:43 53 1:2 1:2
5. FK Teplice 26 16 1 1 8 89:48 51
6. FK Pardubice 26 16 0 0 10 70:43 48 7:4 2:3
7. Bohemians Praha 1905 26 14 0 3 9 75:46 45 1:4 3:1
8. FC Viktoria Plzeň 26 10 3 0 13 54:60 36 1:0 4:1
9. FC Slovan Liberec 26 10 1 1 14 54:72 33 3:0 7:2
10. FK Mladá Boleslav 26 8 1 3 14 37:61 29 3:1 4:0
11. SK Kladno 26 7 1 1 17 35:80 24 4:2 4:1
12. 1.FK Příbram 26 6 3 0 17 39:119 24 8:0 6:1
13. FK Meteor Praha VIII 26 4 0 3 19 24:112 15 11:0 0:0p
14. Mostecký FK 26 2 0 0 24 20:130 6 6:0 6:1

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-13

Česká liga žáků U-13

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice 22 20 1 1 194:57 61
2. SK Slavia Praha 22 18 0 4 181:61 54 4:6 8:1
3. FK Meteor Praha VIII 22 15 3 4 140:73 48 10:2 4:4
4. FC Slavoj Vyšehrad 22 12 2 8 101:81 38 10:3 5:2
5. FC Slavia Karlovy Vary 22 12 0 10 80:63 36 3:1 6:2
6. FK Ústí nad Labem 22 10 3 9 128:124 33 8:4 16:4
7. Junior Chomutov 22 10 1 11 83:112 31 12:3 11:3
8. Mostecký FK 22 9 2 11 78:91 29 7:3 5:3
9. FK Baník Sokolov 22 7 1 14 75:120 22 12:0 6:4
10. SK Kladno 22 6 1 15 63:90 19 3:1 7:1
11. FK Litvínov 22 6 0 16 72:134 18 15:5 15:0
12. FK Neratovice-Byškovice 22 0 0 22 49:238 0 10:1 17:4

žáci U-12

Česká liga žáků U-12

Skupina B

doma venku
1. FK Teplice 22 20 2 0 202:56 62
2. SK Slavia Praha 22 17 2 3 246:57 53 5:5 5:4
3. FK Baník Sokolov 22 16 0 6 149:64 48 7:2 6:1
4. FK Meteor Praha VIII 22 16 0 6 165:82 48 7:2 12:3
5. SK Kladno 22 12 2 8 98:75 38 2:2 14:3
6. FK Ústí nad Labem 22 10 1 11 94:108 31 7:4 6:1
7. FK Neratovice-Byškovice 22 10 1 11 96:162 31 8:3 10:3
8. Mostecký FK 22 9 1 12 85:98 28 10:0 9:5
9. Junior Chomutov 22 4 3 15 63:174 15 11:3 7:2
10. FC Slavia Karlovy Vary 22 4 3 15 73:159 15 12:1 11:2
11. FC Slavoj Vyšehrad 22 3 2 17 39:118 11 4:1 10:0
12. FK Litvínov 22 2 1 19 75:232 7 20:4 19:5

ženy A

Česká fotbalová liga

doma venku
1. TJ Sokol Chyše 18 15 0 3 69:31 45 3:1 0:2
2. FK Teplice 18 14 2 2 85:25 44
3. FK Dukla Praha B 18 10 5 3 51:29 35 3:3 0:1
4. 1.FK Příbram 18 10 1 7 70:46 31 8:1 6:4
5. FC Praha 18 6 5 7 50:31 23 5:2 3:3
6. FK Ústí nad Labem 18 6 3 9 42:63 21 5:1 4:1
7. FK Zlíchov 1914 18 5 3 10 43:62 18 7:0 4:1
8. FC Sporting Mladá Boleslav 18 3 7 8 30:45 16 4:0 4:2
9. TJ Mokré 18 5 0 13 32:72 15 10:1 9:1
10. DFK Mnichovo Hradiště 18 2 2 14 23:91 8 6:1 4:0

ženy B

Divize

Skupina A

doma venku
1. SK Pavlíkov 14 12 1 1 57:12 37 2:1 0:4
2. FK Teplice B 14 9 2 3 37:18 29
3. SK Sahara Vědomice 14 7 3 4 31:25 24 1:1 1:0
4. TJ Baník Souš 14 6 1 7 37:31 19 3:1 0:5
5. FC Mělník 14 5 4 5 33:33 19 5:0 0:0
6. ČFK Brňany 14 3 4 7 21:35 13 0:1 3:2
7. FK Postoloprty 14 2 3 9 22:64 9 6:0 2:1
8. SK Horní Bříza 14 2 2 10 28:48 8 7:0 7:2

Po podzimní části odstoupil ze soutěže SK Ervěnice-Jirkov, jeho výsledky byly anulovány. (V podzimní části soutěže FK Teplice B – SK Ervěnice-Jirkov 7:2).

Po skončení sezóny bylo družstvo žen FK Teplice B zrušeno.


žákyně U-15

1.liga starších žákyň

základní část

doma venku
1. AC Sparta Praha 14 12 1 1 116:7 37 1:12 0:10
2. SK Slavia Praha 14 12 1 1 114:11 37 3:11 1:14
3. SK DFO Pardubice 14 8 4 2 40:11 28 0:1 0:6
4. FC Viktoria Plzeň 14 7 1 6 55:26 22 1:6 1:8
5. FC Hradec Králové 14 6 2 6 49:30 20 0:2 0:4
6. FK Teplice 14 4 0 10 21:75 12
7. FK Dukla Praha 14 2 0 12 10:140 6 1:0 8:0
8. FC Slovan Liberec 14 0 1 13 3:108 1 2:0 3:1

Nadstavbová část - skupina o umístění

5. FC Hradec Králové 20 10 3 7 69:36 33 3:3 1:0
6. FK Teplice 20 8 1 11 40:81 25
7. FK Dukla Praha 20 2 2 16 13:161 8 5:0 6:0
8. FC Slovan Liberec 20 1 3 16 9:123 6 3:0 1:3

Do tabulky skupiny o umístění započítány výsledky základní části.


žákyně U-13

1.liga mladších žákyň

základní část

doma venku
1. SK DFO Pardubice 14 13 0 1 85:2 39 0:7 0:6
2. AC Sparta Praha 14 12 1 1 83:14 37 2:7 2:12
3. FC Viktoria Plzeň 14 9 1 4 42:17 28 1:2 0:4
4. FC Hradec Králové 14 7 1 6 68:44 22 0:7 1:6
5. SK Slavia Praha 14 4 3 7 35:64 15 8:3 2:2
6. FC Slovan Liberec 14 3 1 10 27:82 10 1:4 4:2
7. FK Teplice 14 2 2 10 26:70 8
8. FK Dukla Praha 14 1 1 12 19:92 4 3:6 2:2

Nadstavbová skupina B

1. FC Hradec Králové 6 6 0 0 28:5 18 0:2 3:4
2. FK Teplice 6 4 0 2 25:14 12
3. FC Slovan Liberec 6 1 1 4 14:26 4 5:3 5:2
4. FK Dukla Praha 6 0 1 5 8:30 1 5:2 7:1