/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 2018/19 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 2018/19 - tabulky


muži A

Fortuna:liga

Základní část










doma venku
1. SK Slavia Praha 30 23 3 4 72:23 72
0:3 0:2
2. FC Viktoria Plzeň 30 21 5 4 47:27 68
2:1 0:1
3. AC Sparta Praha 30 17 6 7 52:27 57
0:4 1:0
4. FK Jablonec 30 15 6 9 53:26 51
1:2 1:2
5. FC Baník Ostrava 30 13 6 11 38:36 45
0:1 1:3
6. FC Slovan Liberec 30 11 9 10 33:28 42
1:0 2:2
7. FK Mladá Boleslav 30 11 9 10 52:44 42
0:2 1:1
8. SK Sigma Olomouc 30 12 4 14 37:43 40
0:0 0:2
9. FC Fastav Zlín 30 12 3 15 32:40 39
2:1 0:1
10. FK Teplice 30 10 6 14 32:42 36


11. Bohemians Praha 1905 30 8 10 12 29:37 34
1:2 3:2
12. 1.FC Slovácko 30 10 4 16 32:45 34
2:0 2:0
13. Slezský FC Opava 30 9 6 15 39:49 33
3:2 0:2
14. 1.FK Příbram 30 8 7 15 33:63 31
0:0 1:1
15. MFK Karviná 30 8 5 17 39:53 29
2:1 1:1
16. FK Dukla Praha 30 5 5 20 25:62 20
5:2 0:1

Skupina o Evropskou ligu UEFA

Semifinále

FK Teplice – FK Mladá Boleslav 0:8, 1:1

Konečné pořadí

1. SK Slavia Praha 35 26 5 4 79:26 83
2. FC Viktoria Plzeň 35 24 6 5 57:32 78
3. AC Sparta Praha 35 20 6 9 59:33 66
4. FK Jablonec 35 17 6 12 58:32 57
5. FC Baník Ostrava 36 13 8 15 39:44 47
6. FC Slovan Liberec 35 12 10 13 34:32 46
7. FK Mladá Boleslav 35 14 10 11 66:48 52
8. FC Fastav Zlín 34 14 3 17 38:47 45
9. SK Sigma Olomouc 32 13 4 15 40:46 43
10. FK Teplice 32 10 7 15 33:51 37
11. 1.FC Slovácko 35 13 6 16 43:47 45
12. Slezský FC Opava 35 12 7 16 47:57 43
13. Bohemians Praha 1905 35 9 13 13 33:43 40
14. 1.FK Příbram 35 11 7 17 43:73 40
15. MFK Karviná 35 9 5 21 42:58 32
16. FK Dukla Praha 35 5 7 23 30:72 22

MOL Cup

2. kolo: FK Admira Praha – FK Teplice 0:6
3. kolo: FK Loko Vltavín – FK Teplice 1:2
Osmifinále: FK Dukla Praha – FK Teplice 1:3
Čtvrtfinále: FK Teplice – AC Sparta Praha 2:2 p.p., pok.kopy 2:4

junioři

Juniorská liga

Skupina Čechy










doma venku
1. AC Sparta Praha 22 15 4 3 52:24 49
1:1 3:4
2. FK Mladá Boleslav 22 12 4 6 46:35 40
1:4 1:2
3. FC Slovan Liberec 22 12 3 7 64:39 39
2:3 1:0
4. Bohemians Praha 1905 22 10 5 7 40:37 35
0:0 1:4
5. FC Viktoria Plzeň 22 11 2 9 45:45 35
1:2 1:0
6. FC Hradec Králové 22 9 4 9 53:42 31
3:0 2:4
7. 1.FK Příbram 22 9 4 9 53:56 31
2:0 1:2
8. SK Slavia Praha 22 9 2 11 47:45 29
1:0 2:3
9. FK Dukla Praha 22 8 5 9 46:55 29
2:4 2:2
10. FK Teplice 22 7 3 12 32:39 24


11. SK Dynamo České Budějovice 22 5 3 14 32:64 18
2:0 2:3
12. FK Jablonec 22 5 1 16 36:65 16
0:1 1:0
Nadstavbová skupina B









doma venku
1. SK Slavia Praha 9 6 1 2 32:14 19
0:7
2. FK Dukla Praha 9 6 0 3 25:18 18

1:2
3. FC Fastav Zlín 9 5 2 2 24:9 17
1:0
4. SK Dynamo České Budějovice 9 5 2 2 15:14 17
1:3
5. FK Teplice 9 4 1 4 12:20 13


6. FC Vysočina Jihlava 9 3 3 3 26:19 12
1:1
7. FK Jablonec 9 2 3 4 18:24 9

4:2
8. 1.FK Příbram 9 3 0 6 18:25 9

0:4
9. FK Fotbal Třinec 9 2 2 5 8:22 8

1:0
10. MFK Karviná 9 2 0 7 18:31 6

3:1

Nadstavbová skupina B se hrála pouze jednokolově.

V důsledku zrušení Juniorské ligy bude obnovené mužstvo FK Teplice B od příští sezóny zařazeno do Fortuna České fotbalové ligy.


dorost U-19

Česká liga dorostu U-19

Skupina B











doma venku
1. FK Teplice 30 27 2 0 1 131:16 85


2. FC Slovan Liberec 30 25 1 2 2 129:24 79
2:0 3:1
3. Bohemains Praha 1905 30 22 0 2 6 132:52 68
4:4p 1:3
4. FK Jablonec 30 20 3 1 6 103:34 67
2:1 3:0
5. AC Sparta Praha B 30 18 1 1 10 83:30 57
2:0 3:1
6. FK Ústí nad Labem 30 15 2 3 10 77:59 52
1:0 0:0p
7. FK Admira Praha 30 13 3 1 13 70:53 46
2:0 4:1
8. FK Dukla Praha B 30 12 4 2 12 86:66 46
5:0 4:1
9. FK Pardubice B 30 12 3 0 15 44:68 42
9:0 3:0
10. FC Hradec Králové B 30 12 0 5 13 51:49 41
3:0 1:0
11. FK Neratovice-Byškovice 30 8 3 2 17 46:89 32
8:0 4:2
12. FK Mladá Boleslav B 30 8 2 0 20 51:83 28
5:0 3:1
13. MFK Chrudim 30 7 1 3 19 44:82 26
9:0 2:0
14. FC Olympia Hradec Králové-FK Kratonohy 30 7 0 2 21 48:126 23
11:1 9:0
15. FK Náchod 30 4 0 3 23 25:155 15
7:0 10:0
16. FK Čáslav 30 3 2 0 25 23:157 13
4:0 7:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.

Baráž o postup do 1.Celostátní dorostenecké ligy U-19

FK Teplice – FK Meteor Praha VIII 2:2, 0:3

Baráže se zúčastnili vítězové obou skupin České ligy dorostu U-19.


dorost U-18

Česká divize dorostu U-19

Skupina B











doma venku
1. FC Slovan Liberec B 30 27 2 1 0 182:25 86
1:1 0:4
2. Bohemians Praha 1905 B 30 27 1 0 2 192:27 83
5:3 3:7
3. FK Teplice B 30 26 0 2 2 159:41 80


4. FK Jablonec B 30 17 2 2 9 137:54 57
5:3 4:3
5. Fotbalová škola Litvínov 30 18 0 3 9 85:59 57
9:3 3:1
6. FK Ústí nad Labem B 30 17 1 1 11 99:70 54
8:1 2:1
7. FK Varnsdorf 30 17 1 0 12 99:72 53
7:0 2:1
8. Mostecký FK B 30 15 0 2 13 73:76 47
6:0 6:1
9. FK Baník Sokolov B 30 10 4 3 13 85:90 41
5:0 7:1
10. FF VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 30 11 3 0 16 60:70 39
2:2 2:1
11. FC Chomutov 30 11 0 2 17 50:90 35
7:1 3:2
12. FK Arsenal Česká Lípa 30 9 1 0 20 62:116 29
6:1 5:1
13. FK Seko Louny 30 7 1 1 21 46:104 24
6:1 2:0
14. SK Ervěnice-Jirkov 30 7 0 1 22 51:130 22
16:0 7:0
15. FK Junior Děčín 30 2 1 1 26 31:236 9
3:1 6:1
16. FK Litoměřicko 30 0 2 0 28 17:168 4
14:0 7:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-17

Česká liga dorostu U-17

Skupina B











doma venku
1. FC Slovan Liberec 30 25 2 1 2 169:28 80
1:1p 1:3
2. FC Hradec Králové B 30 23 1 4 2 138:33 75
2:3 0:1
3. FK Teplice 30 23 1 0 6 117:40 71


4. Bohemians Praha 1905 30 21 2 0 7 153:47 67
6:2 3:2
5. AC Sparta Praha B 30 19 3 1 7 133:47 64
2:0 4:7
6. FK Mladá Boleslav B 30 17 2 0 11 131:68 55
2:1 3:1
7. FK Dukla Praha B 30 15 2 1 14 91:51 50
2:1 3:0
8. FK Pardubice B 30 15 1 3 12 95:69 50
4:1 1:6
9. FK Ústí nad Labem 30 14 1 3 12 84:91 47
2:1 3:1
10. FK Admira Praha 30 12 2 1 15 62:93 41
9:0 6:1
11. MFK Chrudim 30 9 1 3 17 55:72 32
3:1 2:0
12. FK Jablonec 30 7 2 3 18 58:90 28
3:1 0:1
13. FK Neratovice-Byškovice 30 5 3 3 19 49:134 24
8:1 4:1
14. FK Čáslav 30 6 1 2 21 49:115 22
4:0 2:1
15. FK Náchod 30 2 1 1 26 28:235 9
4:1 12:0
16. FC Olympia Hradec Králové-FK Kratonohy 30 1 1 0 28 21:220 5
14:0 7:1

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


dorost U-16

Česká divize dorostu U-17

Skupina B











doma venku
1. FC Slovan Liberec B 30 27 0 0 3 216:20 81
3:2 0:4
2. FK Teplice B 30 25 1 1 3 164:35 78


3. Bohemians Praha 1905 B 30 25 1 0 4 145:34 77
1:0 6:1
4. FK Ústí nad Labem B 30 23 1 1 5 125:47 72
3:3 1:2
5. FK Baník Sokolov B 30 18 2 1 9 115:46 59
2:1 2:2p
6. FK Jablonec B 30 18 1 3 8 117:53 59
0:3 5:1
7. Fotbalová škola Litvínov 30 16 3 0 11 80:62 54
4:0 5:1
8. FF VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 30 13 2 0 15 73:81 43
9:1 8:0
9. FK Litoměřicko 30 11 1 3 15 60:80 38
4:0 8:0
10. Mostecký FK B 30 12 0 1 17 79:118 37
12:0 7:1
11. FK Arsenal Česká Lípa 30 8 2 3 17 57:93 31
7:0 2:1
12. FK Varnsdorf 30 10 0 0 20 60:125 30
2:1 3:0
13. FK Seko Louny 30 7 1 1 21 51:133 24
10:4 8:0
14. SK Ervěnice-Jirkov 30 4 1 2 23 32:157 16
10:0 2:0
15. FC Chomutov 30 4 0 2 24 46:156 14
14:5 11:2
16. FK Junior Děčín 30 0 3 1 26 43:223 7
10:0 5:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-15

Česká liga žáků U-15











doma venku
1. AC Sparta Praha 26 20 3 1 2 67:18 67
0:3 1:2
2. SK Slavia Praha 26 21 1 2 2 81:21 67
2:0 1:3
3. FK Pardubice 26 15 2 3 6 46:33 52
2:1 1:1
4. FK Teplice 26 14 1 4 7 58:37 48


5. SK Dynamo České Budějovice 26 11 7 1 7 41:40 48
3:3 3:0
6. FC Viktoria Plzeň 26 13 1 2 10 37:34 43
2:0 3:0
7. FC Hradec Králové 26 10 4 1 11 39:42 39
0:0 1:2
8. FC Slovan Liberec 26 11 0 1 14 50:56 34
8:0 3:1
9. Bohemians Praha 1905 26 9 3 0 14 32:46 33
3:0 3:2
10. FK Mladá Boleslav 26 9 0 4 13 43:39 31
1:2 4:3
11. FK Meteor Praha VIII 26 7 2 2 15 33:45 27
0:1 1:1
12. FK Dukla Praha 26 8 0 2 16 36:50 26
2:0 2:2p
13. SK Kladno 26 6 2 2 16 31:71 24
3:1 3:6
14. 1.FK Příbram 26 1 1 2 22 16:78 7
3:1 3:2

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-14

Česká liga žáků U-14











doma venku
1. SK Slavia Praha 26 24 0 0 2 97:11 72
0:2 0:3
2. AC Sparta Praha 26 23 0 1 2 111:23 70
1:3 1:7
3. FC Viktoria Plzeň 26 19 2 1 4 112:22 62
3:2 0:9
4. SK Dynamo České Budějovice 26 17 1 1 7 69:40 54
2:4 0:1
5. FK Mladá Boleslav 26 15 2 1 8 53:44 50
1:0 1:4
6. Bohemians Praha 1905 26 13 0 1 12 54:50 40
7:1 0:2
7. FK Teplice 26 12 1 0 13 64:62 38


8. FK Pardubice 26 11 0 1 14 50:72 34
1:4 1:1p
9. FK Dukla Praha 26 9 1 3 13 50:65 32
3:2 1:5
10. FC Hradec Králové 26 7 2 2 15 35:52 27
1:0 0:4
11. 1.FK Příbram 26 7 1 3 15 38:70 26
6:1 3:1
12. FC Slovan Liberec 26 5 4 0 17 35:114 23
8:0 1:3
13. SK Kladno 26 3 2 1 20 36:115 14
8:1 3:1
14. FK Meteor Praha VIII 26 1 0 1 24 33:97 4
5:0 7:1

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.


žáci U-13

Česká liga žáků U-13

Skupina B










doma venku
1. FK Baník Sokolov 24 22 0 2 171:53 66
4:5 2:8
2. SK Slavia Praha 24 20 0 4 257:84 60
5:4 3:16
3. FK Teplice 24 17 2 5 205:81 53


4. Mostecký FK 24 16 1 7 131:77 49
1:4 7:2
5. FK Meteor Praha VIII 24 16 1 7 191:76 49
6:4 14:3
6. SK Kladno 24 14 2 8 143:90 44
3:3 9:5
7. FK Ústí nad Labem 24 12 3 9 133:92 39
5:6 2:2
8. FC Slavia Karlovy Vary 24 10 0 14 111:154 30
9:5 17:1
9. FK Neratovice-Byškovice 24 7 1 16 101:155 22
16:1 5:2
10. Junior Chomutov 24 7 0 17 90:143 21
8:4 6:0
11. FK Slavoj Vyšehrad 24 6 1 17 81:142 19
3:1 12:0
12. Fotbalová škola Litvínov 24 3 1 20 80:171 10
14:1 16:2
13. FK Junior Děčín 24 0 0 24 43:419 0
22:1 16:1

žáci U-12

Česká liga žáků U-12

Skupina B










doma venku
1. FK Ústí nad Labem 24 20 1 3 348:91 61
1:8 1:16
2. Junior Chomutov 24 20 0 4 152:51 60
5:4 3:5
3. FK Teplice 24 17 0 7 206:123 51


4. FK Meteor Praha VIII 24 17 0 7 163:81 51
7:3 8:4
5. FC Slavia Karlovy Vary 24 15 3 6 189:88 48
9:4 5:4
6. SK Kladno 24 14 3 7 172:92 45
5:6 7:9
7. SK Slavia Praha 24 14 2 8 247:86 44
8:7 3:15
8. FK Baník Sokolov 24 12 0 12 144:150 36
5:2 4:6
9. Mostecký FK 24 6 4 14 107:163 22
9:4 8:0
10. FK Slavoj Vyšehrad 24 6 1 17 91:266 19
20:3 10:5
11. Fotbalová škola Litvínov 24 5 0 19 79:236 15
15:4 16:4
12. FK Neratovice-Byškovice 24 1 2 21 60:268 5
15:4 14:1
13. FK Junior Děčín 24 1 0 23 59:322 3
10:3 18:2

ženy

2.liga žen

Základní část










doma venku
1. FK Pardubice 14 12 0 2 56:15 36
1:2 0:7
2. FK Čáslav 14 8 2 4 35:23 26
1:4 2:1
3. SK Líšeň 14 8 1 5 39:21 25
2:0 1:2
4. FK Teplice 14 7 1 6 31:28 22


5. FK Rakovník 14 6 1 7 33:43 19
5:0 1:2
6. 1.FC Olomouc 14 4 3 7 15:16 15
1:0 3:1
7. ABC Braník 14 4 1 9 26:51 13
2:3 3:2
8. FC Nesyt Hodonín 14 2 1 11 16:54 7
5:0 4:4
Nadstavbová skupina o postup









doma venku
1. FK Pardubice 20 17 1 2 80:22 52
1:5 1:3
2. FK Čáslav 20 12 2 6 57:33 36
1:5 0:5
3. SK Líšeň 20 9 2 9 52:46 29
3:6 3:2
4. FK Teplice 20 8 1 11 40:54 25


Družstvům v nadstavbové skupině o postup byly započítány výsledky ze základní části.


dorostenky

2.liga dorostenek

Skupina Čechy











doma venku
1. FK Teplice 16 12 1 1 2 113:19 39


2. MFK Trutnov 16 8 4 1 3 69:16 33
0:0 7:1
3. FC Slovan Liberec 16 10 0 2 4 88:13 32
1:0 0:3
4. TJ Sokol Třebeš 16 9 1 3 3 85:12 32
0:2 2:2p
5. ABC Braník 16 10 1 0 5 64:23 32
9:2 3:0
6. FK Dukla Praha B 16 7 2 1 6 63:32 26
4:3 5:4
7. DFK Bohemians 1905 / Minerva FF 16 3 0 3 10 26:110 12
21:0 13:1
8. FK Bohemia Světlá nad Sázavou 16 1 1 0 14 24:152 5
15:0 17:1
9. FK Ústí nad Labem 16 1 1 0 14 14:169 5
9:0 7:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.

Baráž o postup do 1.ligy dorostenek

FK Teplice – 1.FC Olomouc 2:2, 2:2, pok. kopy 7:6

Baráže se zúčastnili vítězové skupin Čechy a Morava 2.ligy dorostenek.


žákyně U-15

1.liga starších žákyň

Skupina Čechy

základní část











doma venku
1. SK Slavia Praha 16 15 0 0 1 127:26 45
1:8 0:6
2. AC Sparta Praha 16 13 1 1 1 105:11 42
0:4 0:9
3. FC Hradec Králové 16 10 2 0 4 41:25 34
0:4 2:3
4. FK Pardubice 16 11 0 1 4 68:23 34
1:9 0:4
5. FK Teplice 16 4 3 1 8 16:53 19


6. FC Viktoria Plzeň 16 4 1 3 8 30:63 17
2:2p 1:1p
7. FC Slovan Liberec 16 4 2 1 9 25:55 17
2:0 0:0
8. ABC Braník 16 0 1 3 12 17:89 5
1:1p 3:2
9. FK Dukla Praha 16 0 1 1 14 5:89 3
1:0 2:0
Nadstavbová skupina o umístění










doma venku
5. FC Slovan Liberec 20 5 4 2 9 33:58 25

1:6
6. FK Teplice 20 6 3 1 10 25:65 25


7. FC Viktoria Plzeň 20 5 1 4 10 39:72 21
4:3
8. ABC Braník 20 3 1 4 12 28:95 15
2:3
9. FK Dukla Praha 20 0 2 1 17 6:97 5

2:0

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.

Nadstavbová skupina o umístění se hrála pouze jednokolově.

Družstvům v nadstavbové skupině o umístění byly započítány výsledky ze základní části.


žákyně U-13

1.liga mladších žákyň

Skupina Čechy

základní část











doma venku
1. AC Sparta Praha 16 13 2 1 0 117:22 42
1:12 1:17
2. FK Pardubice 16 13 0 2 1 106:24 41
0:9 0:8
3. FC Viktoria Plzeň 16 10 0 1 5 108:27 31
0:12 1:7
4. SK Slavia Praha 16 8 3 1 4 87:39 31
2:12 1:9
5. FK Dukla Praha 16 7 0 2 7 68:42 23
2:10 1:10
6. ABC Braník 16 6 1 0 9 49:74 20
5:8 2:9
7. FC Hradec Králové 16 5 2 1 8 45:42 20
1:3 2:7
8. FK Teplice 16 2 0 0 14 25:135 6


9. FC Slovan Liberec 16 0 0 0 16 7:207 0
5:2 1:0
Nadstavbová skupina o umístění










doma venku
5. FK Dukla Praha 20 11 0 2 7 95:46 35

0:8
6. FC Hradec Králové 20 7 2 1 10 77:50 26

1:6
7. ABC Braník 20 8 1 0 11 64:81 26
2:0
8. FK Teplice 20 4 0 0 16 50:150 12


9. FC Slovan Liberec 20 0 0 0 20 9:274 0

22:1

Při nerozhodném výsledku se po skončení utkání prováděl penaltový rozstřel o získání dalšího bodu do tabulky.

Úspěšné penaltové rozstřely FK Teplice uvedeny písmenem p.

Nadstavbová skupina o umístění se hrála pouze jednokolově.

Družstvům v nadstavbové skupině o umístění byly započítány výsledky ze základní části.