/ FK Teplice – historie – Bilance se soupeři v mistrovských utkáních

Týmové bilance - Bilance se soupeři v mistrovských utkáních

Bilance se soupeři v mistrovských utkáních

stav k 15.10.2021


Bilance zahrnuje údaje z mistrovských utkání (prvoligových a neprvoligových) a je uvedena z pohledu teplického týmu.

Soupeři jsou řazeni podle abecedního pořadí obcí či obecních částí a jsou uvedeni pod posledním názvem, s nímž hráli mistrovské utkání proti FK Teplice.


Celková bilance teplického týmu v mistrovských utkáních

celkem: 2184 - 901 - 547 - 736 - 3313:2777

doma: 1091 - 646 - 249 - 196 - 2115:967, venku: 1093 - 255 - 298 - 540 - 1198:1810


ASVŠ Dukla Banská Bystrica

celkem: 8 - 2 - 1 - 5 - 11:11

doma: 4 - 2 - 0 - 2 - 8:5, venku: 4 - 0 - 1 - 3 - 3:6


FK Benešov

celkem: 4 - 1 - 2 - 1 - 2:5

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 2:1, venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 0:4


SK Český lev Beroun

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


SK Bílina

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 -10:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 7:1


FK Chmel Blšany

celkem: 26 - 11 - 8 - 7 - 38:32

doma: 13 - 6 - 3 - 4 - 20:17, venku: 13 - 5 - 5 - 3 - 18:15


FC Coring Bohumín

celkem: 8 - 6 - 1 - 1 - 13:5

doma: 4 - 4 - 0 - 0 - 9:2, venku: 4 - 2 - 1 - 1 - 4:3


SK Alfa Brandýs nad Labem

celkem: 10 - 3 - 4 - 3 - 15:13

doma: 5 - 2 - 3 - 0 - 8:4, venku: 5 - 1 - 1 - 3 - 7:9


TJ Internacionál Slovnaft Bratislava

celkem: 30 - 11 - 6 - 13 - 31:47

doma: 15 - 8 - 6 - 1 - 20:12, venku: 15 - 3 - 0 - 12 - 11:35


TJ Slovan CHZJD Bratislava

celkem: 41 - 13 - 11 - 17 - 39:61

doma: 21 - 12 - 5 - 4 - 30:20, venku: 20 - 1 - 6 - 13 - 9:41


FC Zbrojovka Brno

celkem: 79 - 26 - 24 - 29 - 101:108

doma: 39 - 17 - 11 - 11 - 55:39, venku: 40 - 9 - 13 - 18 - 46:69


SK LeRK

celkem: 8 - 3 - 1 - 4 - 8:11

doma: 4 - 3 - 0 - 1 - 7:4, venku: 4 - 0 - 1 - 3 - 1:7


SK Horymír Břežánky

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 29:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 24:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:3


TJ Spartak Čelákovice

celkem: 19 - 8 - 7 - 4 - 38:25

doma: 10 - 7 - 2 - 1 - 24:8, venku: 9 - 1 - 5 - 3 - 14:17


TJ Vagónka Česká Lípa

celkem: 18 - 8 - 4 - 6 - 32:20

celkem: 9 - 7 - 0 - 2 - 23:8, venku: 9 - 1 - 4 - 4 - 9:12

V bilanci není zahrnuto anulované utkání 1.české národní ligy 1987/1988 TJ Vagónka Česká Lípa - TJ Sklo Union Teplice 0:3.


SK Dynamo České Budějovice

celkem: 64 - 23 - 11 - 30 - 98:96

doma: 31 - 20 - 4 - 7 - 73:31, venku: 33 - 3 - 7 - 23 - 25:65


SK Dynamo JČE České Budějovice B

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:2


TJ Slavoj České Budějovice

celkem: 11 - 4 - 3 - 4 - 22:16

doma: 5 - 2 - 2 - 1 - 12:5, venku: 6 - 2 - 1 - 3 - 10:11


SK Český Brod

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 5:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:1, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


TJ Kovostroj Děčín

celkem: 16 - 7 - 6 - 3 - 29:18

doma: 8 - 5 - 3 - 0 - 19:4, venku: 8 - 2 - 3 - 3 - 10:14


1.FKD Drnovice

celkem: 16 - 3 - 6 - 7 - 15:21

doma: 8 - 2 - 3 - 3 - 9:11, venku: 8 - 1 - 3 - 4 - 6:10


SK Slovan Duchcov

celkem: 4 - 4 - 0 - 0 - 19:6

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 12:4, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:2


ČSK Ervěnice

celkem: 4 - 3 - 1 - 0 - 15:3

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 6:2, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 9:1


FK Válcovny plechu Frýdek-Místek

celkem: 24 - 13 - 7 - 4 - 38:19

doma: 12 - 11 - 1 - 0 - 26:4, venku: 12 - 2 - 6 - 4 - 12:15


FK Baník Havířov

celkem: 14 - 4 - 4 - 6 - 11:23

doma: 7 - 3 - 3 - 1 - 6:4, venku: 7 - 1 - 1 - 5 - 5:19


TJ Tatran Havlíčkův Brod

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1


SK Hořovice

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2


SK Hostomice

celkem: 4 - 3 - 0 - 1 - 13:4

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:1, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 5:3


FC Hradec Králové

celkem: 49 - 22 - 10 - 17 - 59:58

doma: 25 - 14 - 3 - 8 - 38:27, venku: 24 - 8 - 7 - 9 - 21:31


SKP Spartak Hradec Králové B

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


Hornický SK Hrdlovka

celkem: 4 - 3 - 0 - 1 - 13:5

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 9:1, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 4:4


ČSK Chabařovice

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0


TJ Rudá hvězda Cheb

celkem: 2 - 0 - 2 - 0 - 1:1

doma: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


SK VT Chomutov

celkem: 22 - 10 - 8 - 4 - 25:14

doma: 11 - 7 - 3 - 1 - 19:6, venku: 11 - 3 - 5 - 3 - 6:8


SK 1887 Chrudim

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 5:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2


FK Jablonec

celkem: 73 - 26 - 22 - 25 - 79:86

doma: 37 - 20 - 8 - 9 - 51:36, venku: 36 - 6 - 14 - 16 - 28:50


FC Vysočina Jihlava

celkem: 14 - 8 - 2 - 4 - 27:16

doma: 7 - 5 - 0 - 2 - 16:9, venku: 7 - 3 - 2 - 2 - 11:7


TJ Spartak Dukla Karlín

celkem: 6 - 2 - 3 - 1 - 11:8

doma: 3 - 0 - 3 - 0 - 3:3, venku: 3 - 2 - 0 - 1 - 8:5


TJ Dynamo Karlovy Vary

celkem: 22 - 15 - 1 - 6 - 48:21

doma: 11 - 10 - 1 - 0 - 37:6, venku: 11 - 5 - 0 - 6 - 11:15


VTJ Karlovy Vary

celkem: 4 - 2 - 0 - 2 - 8:6

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 6:4, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2


FC Karviná

celkem: 6 - 3 - 0 - 3 - 7:6

doma: 3 - 2 - 0 - 1 - 5:3, venku: 3 - 1 - 0 - 2 - 2:3


FC Karviná Vítkovice

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:2


MFK Karviná

celkem: 12 - 5 - 5 - 2 - 17:13

doma: 6 - 4 - 2 - 0 - 10:4, venku: 6 - 1 - 3 - 2 - 7:9


TJ Spartak Kbely

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 5:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:1, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


SK Kladno

celkem: 33 - 20 - 8 - 5 - 62:38

doma: 16 - 13 - 1 - 2 - 35:15, venku: 17 - 7 - 7 - 3 - 27:23 


FC Lokomotiva Kladno

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


SK Kopisty

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 5:3

doma: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1


TJ Lokomotíva Košice

celkem: 37 - 17 - 5 - 15 - 54:53

doma: 18 - 14 - 3 - 1 - 36:8, venku: 19 - 3 - 2 - 14 - 18:45


TJ ZŤS Košice

celkem: 28 - 10 - 4 - 14 - 29:39

doma: 14 - 10 - 1 - 3 - 23:12, venku: 14 - 0 - 3 - 11 - 6:27


TJ Spartak Meopta Košíře

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 4:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3


TJ KŽ Králův Dvůr

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


TJ Dynamo Kutná Hora

celkem: 5 - 3 - 0 - 2 - 14:8

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:1, venku: 3 - 1 - 0 - 2 - 6:7


AFK Atlantic Lázně Bohdaneč

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


SK Viktorie Ledvice

celkem: 4 - 4 - 0 - 0 - 31:4

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 13:0, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 18:4


SK Slavoj Lenešice

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 12:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 8:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4.2


TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec

celkem: 8 - 3 - 0 - 5 - 16:17

doma: 3 - 2 - 0 - 1 - 8:5, venku: 5 - 1 - 0 - 4 - 8:12


TJ Slavoj Liberec

celkem: 5 - 3 - 0 - 2 - 15:8

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:1, venku: 3 - 1 - 0 - 2 - 7:7


FC Slovan Liberec

celkem: 78 - 37 - 16 - 25 - 117:90

doma: 39 - 28 - 6 - 5 - 75:26, venku: 39 - 9 - 10 - 20 - 42:64


SK Viktoria Lom

celkem: 4 - 2 - 2 - 0 - 18:2

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 12:2, venku: 2 - 1 - 1 - 0 - 6:0


SK Čechie Louny

celkem: 4 - 3 - 0 - 1 - 21:6

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 11:2, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 10:4


SK Louny

celkem: 4 - 2 - 1 - 1 - 24:4

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 21:0, venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 3:4 


FK Mladá Boleslav

celkem: 74 - 30 - 17 - 27 - 119:95

doma: 37 - 19 - 6 - 12 - 72:43, venku: 37 - 11 - 11 - 15 - 47:52


FK SIAD Most

celkem: 24 - 13 - 6 - 5 - 63:36

doma: 12 - 10 - 2 - 0 - 42:16, venku: 12 - 3 - 4 - 5 - 21:20


SK Somos Náchod

celkem: 6 - 5 - 1 - 0 - 18:4

doma: 3 - 3 - 0 - 0 - 11:2, venku: 3 - 2 - 1 - 0 - 7:2


TJ Spolana Neratovice

celkem: 6 - 1 - 3 - 2 - 7:9

doma: 3 - 1 - 2 - 0 - 5:3, venku: 3 - 0 - 1 - 2 - 2:6


SK Český lev Neštěmice

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 8:5

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 5:5


TJ Plastika Nitra

celkem: 10 - 5 - 2 - 3 - 14:9

doma: 5 - 5 - 0 - 0 - 13:2, venku: 5 - 0 - 2 - 3 - 1:7


TJ Lokomotiva Nymburk

celkem: 5 - 3 - 1 - 1 - 21:3

doma: 3 - 3 - 0 - 0 - 20:1, venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 1:2


SK Nýřany

celkem: 4 - 2 - 1 - 1 - 12:8

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 11:3, venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 1:5


SK Sigma Olomouc

celkem: 50 - 13 - 20 - 17 - 50:62

doma: 25 - 8 - 12 - 5 - 27:21, venku: 25 - 5 - 8 - 12 - 23:41


Slezský FC Opava

celkem: 36 - 15 - 10 - 11 - 40:34

doma: 18 - 11 - 5 - 2 - 25:9, venku: 18 - 4 - 5 - 9 - 15:25


SK Slavoj Osek

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 12:4

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 7:3, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:1


FC Baník Ostrava

celkem: 86 - 24 - 33 - 29 - 91:96

doma: 44 - 17 - 16 - 11 - 50:29, venku: 42 - 7 - 17 - 18 - 41:67


TJ Jiskra Otrokovice

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 5:5

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:5


FK Pardubice

celkem: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:3

doma: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2


SK Pardubice

celkem: 21 - 12 - 1 - 8 - 42:34

doma: 11 - 9 - 0 - 2 - 26:10, venku: 10 - 3 - 1 - 6 - 16:24


FC Viktoria Plzeň

celkem: 101 - 33 - 29 - 39 - 131:142

doma: 51 - 27 - 14 - 10 - 96:49, venku: 50 - 6 - 15 - 29 - 35:93


TJ Lokomotiva Plzeň

celkem: 8 - 8 - 0 - 0 - 20:5

doma: 4 - 4 - 0 - 0 - 12:3, venku: 4 - 4 - 0 - 0 - 8:2


SK Olympia Plzeň

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:3, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


Dům armády Plzeň

celkem: 5 - 3 - 1 - 1 - 17:4

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 12:1, venku: 3 - 1 - 1 - 1 - 5:3


TJ VOKD Poruba

celkem: 10 - 7 - 1 - 2 - 18:8

doma: 5 - 4 - 1 - 0 - 12:3, venku: 5 - 3 - 0 - 2 - 6:5


FC Tatran Poštorná

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 3:2

doma: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


ZSJ Manet Považská Bystrica

celkem: 3 - 2 - 0 - 1 - 8:4

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 5:4, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


AC Sparta Praha

celkem: 89 - 18 - 26 - 45 - 78:146

doma: 44 - 14 - 19 - 11 - 50:52, venku: 45 - 4 - 7 - 34 - 28:94


SK Slavia Praha

celkem: 90 - 23 - 22 - 45 - 109:157

doma: 45 - 20 - 11 - 14 - 65:63, venku: 45 - 3 - 11 - 31 - 44:94


SK Slavia Praha B

celkem: 8 - 5 - 0 - 3 - 21:11

doma: 4 - 3 - 0 - 1 - 12:4, venku: 4 - 2 - 0 - 2 - 9:7


Bohemians Praha 1905

celkem: 74 - 29 - 24 - 21 - 101:85

doma: 37 - 22 - 11 - 4 - 64:24, venku: 37 - 7 - 13 - 17 - 37:61


FK Dukla Praha

celkem: 57 - 22 - 11 - 24 - 69:91

doma: 29 - 16 - 6 - 7 - 47:32, venku: 28 - 6 - 5 - 17 - 22:59


FC Dukla Praha B

celkem: 4 - 3 - 1 - 0 - 7:3

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:0, venku: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:3


SSK Motorlet Praha

celkem: 15 - 7 - 6 - 2 - 31:18

doma: 8 - 5 - 2 - 1 - 16:5, venku: 7 - 2 - 4 - 1 - 15:13


SK Xaverov Praha

celkem: 26 - 12 - 5 - 9 - 51:41

doma: 13 - 8 - 2 - 3 - 29:14, venku: 13 - 4 - 3 - 6 - 22:27 


FK Bohemians Praha

celkem: 4 - 3 - 0 - 1 - 6:3

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:1, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:2


TJ Rudá hvězda Praha

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


Tankista Praha

celkem: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:6

doma: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:5, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1


TJ Tatran Prešov

celkem: 26 - 9 - 8 - 9 - 32:31

doma: 13 - 8 - 4 - 1 - 25:4, venku: 13 - 1 - 4 - 8 - 7:27


TJ Železárny Prostějov

celkem: 4 - 1 - 1 - 2 - 2:2

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:1, venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 0:1


1.FK Příbram

celkem: 56 - 26 - 19 - 11 - 84:44

doma: 28 - 17 - 8 - 3 - 43:14, venku: 28 - 9 - 11 - 8 - 41:30


TJ Spartak Radotín

celkem: 6 - 3 - 2 - 1 - 12:7

doma: 3 - 1 - 1 - 1 - 6:4, venku: 3 - 2 - 1 - 0 - 6:3


SK Rakovník

celkem: 8 - 5 - 1 - 2 - 17:9

doma: 4 - 4 - 0 - 0 - 11:1, venku: 4 - 1 - 1 - 2 - 6:8


SK Roudnice nad Labem

celkem: 2 - 0 - 2 - 0 - 2:2

doma: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1


SK Slavoj Řetenice

celkem: 4 - 4 - 0 - 0 - 10:2

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:1, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:1


SK MAS Sezimovo Ústí

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 12:5

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:2, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 8:3


VTJ Dukla Slaný

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 1:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3 


1.FC Slovácko

celkem: 39 - 13 - 17 - 9 - 49:45

doma: 19 - 9 - 8 - 2 - 29:19, venku: 20 - 4 - 9 - 7 - 20:26


FC Alfa Slušovice

celkem: 12 - 6 - 4 - 2 - 15:9

doma: 6 - 4 - 2 - 0 - 11:3, venku: 6 - 2 - 2 - 2 - 4:6


SK Souš

celkem: 4 - 4 - 0 - 0 - 25:2

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 17:1, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:1


SK Sušice

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1


SKPP Sušice

celkem: 2 - 0 - 2 - 0 - 4:4

doma: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 3:3


TJ Vodní stavby Dvořák Tábor

celkem: 4 - 2 - 1 - 1 - 10:4

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 5:1, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 5:3


VTJ Tábor

celkem: 18 - 6 - 7 - 5 - 21:22

doma: 9 - 4 - 3 - 2 - 13:7, venku: 9 - 2 - 4 - 3 - 8:15


VTJ Tachov

celkem: 8 - 6 - 1 - 1 - 14:5

doma: 4 - 4 - 0 - 0 - 9:1, venku: 4 - 2 - 1 - 1 - 5:4


TJ Jednota Trenčín

celkem: 24 - 6 - 5 - 13 - 22:44

doma: 12 - 6 - 3 - 3 - 20:15, venku: 12 - 0 - 2 - 10 - 2:29


TJ Spartak TAZ Trnava

celkem: 39 - 14 - 10 - 15 - 55:53

doma: 19 - 11 - 5 - 3 - 35:15, venku: 20 - 3 - 5 - 12 - 20:38


ČSK Hvězda Trnovany

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 10:5

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:4


TJ Jiskra ZGK Třebíč

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 8:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


TJ Spartak Třebíč

celkem: 2 - 0 - 1 - 1 - 1:3

doma: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:2


SK Železárny Třinec

celkem: 26 - 8 - 10 - 8 - 23:22

doma: 13 - 7 - 5 - 1 - 16:4, venku: 13 - 1 - 5 - 7 - 7:18


FC Turnov

celkem: 10 - 5 - 3 - 2 - 10:7

doma: 5 - 3 - 2 - 0 - 6:3, venku: 5 - 2 - 1 - 2 - 4:4


FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště

celkem: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:4

doma: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:2


ČSK Uherský Brod

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1


TJ Jiskra Úpice

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 6:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2


FK Ústí nad Labem

celkem: 33 - 20 - 7 - 6 - 55:30

doma: 16 - 10 - 3 - 3 - 28:13, venku: 17 - 10 - 4 - 3 - 27:17


TJ Chemička Ústí nad Labem

celkem: 4 - 1 - 1 - 2 - 3:4

doma: 2 - 0 - 1 - 1 - 1:2, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2


TJ Vítkovice

celkem: 10 - 3 - 3 - 4 - 16:19

doma: 5 - 2 - 2 - 1 - 11:12, venku: 5 - 1 - 1 - 3 - 5:7


TJ Spartak BS Vlašim

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 3:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1


SK Vodňany

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 9:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 8:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


FC Fastav Zlín

celkem: 50 - 25 - 6 - 19 - 66:59

doma: 25 - 17 - 2 - 6 - 44:26, venku: 25 - 8 - 4 - 13 - 22:33


1.SC Znojmo FK

celkem: 4 - 1 - 2 - 1 - 7:7

doma: 2 - 0 - 1 - 1 - 4:6, venku: 2 - 1 - 1 - 0 - 3:1


VTJ Žatec

celkem: 6 - 4 - 0 - 2 - 8:6

doma: 3 - 3 - 0 - 0 - 5:1, venku: 3 - 1 - 0 - 2 - 3:5


ZSJ MEZ Židenice

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


TJ ZVL Žilina

celkem: 35 - 12 - 4 - 19 - 54:57

doma: 17 - 12 - 1 - 4 - 37:14, venku: 18 - 0 - 3 - 15 - 17:43


FK Viktoria Žižkov

celkem: 28 - 11 - 6 - 11 - 34:36

doma: 14 - 8 - 3 - 3 - 24:10, venku: 14 - 3 - 3 - 8 - 10:26