/ FK Teplice – historie – Bilance domácí pohár

Týmové bilance - Bilance domácí pohár

Bilance se soupeři v utkáních domácího poháru

stav k 15.10.2021


Bilance zahrnuje utkání domácího poháru a je uvedena z pohledu teplického týmu.

Soupeři jsou řazeni podle abecedního pořadí obcí či obecních částí a jsou uvedeni pod posledním názvem, s nímž hráli utkání domácího poháru proti FK Teplice.


Celková bilance teplického týmu v utkáních domácího poháru

celkem: 204 - 120 - 31 - 53 - 404:208

doma: 64 - 40 - 9 - 15 - 124:68, venku: 137 - 78 - 22 - 37 - 277:138, neutrální hřiště: 3 - 2 - 0 - 1 - 3:2

penaltové rozstřely: 29 - 18:11


SK Benešov

celkem: 3 - 3 - 0 - 0 - 6:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:0


TJ BSS Brandýs nad Labem

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2


TJ Slovan CHZJD Bratislava

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:3

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:3


SK Sokol Brozany

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0


FC Zbrojovka Brno

celkem: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:1

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:1, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


TJ Brňany

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


TJ Břevnov

celkem: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2

venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2


SK Union Čelákovice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0


1.FC Brümmer Česká Lípa

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 2:1

venku: 2 - 1 - 1 - 0 - 2:1


SK Dynamo České Budějovice

celkem: 4 - 1 - 1 - 2 - 2:3

doma: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1, venku: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:2


FK Pelikán Děčín

celkem: 6 - 3 - 2 - 1 - 15:5

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0, venku: 5 - 2 - 2 - 1 - 12:5


FK Řezuz Děčín

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2


TJ Jiskra Domažlice

celkem: 4 - 3 - 0 - 1 - 9:3

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:3, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:0


FC Petra Drnovice

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2


TJ Baník Handlová

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2


FC Hlučín

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1


SK Horní Měcholupy

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1


SC Xaverov Horní Počernice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1


FC Hradec Králové

celkem: 5 - 3 - 0 - 2 - 7:6

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 4:4, venku: 3 - 2 - 0 - 1 - 3:2


FC Union Cheb

celkem: 3 - 2 - 0 - 1 - 6:3

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 4:3, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0


FK Chlumec nad Cidlinou

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1


SK VT Chomutov

celkem: 3 - 2 - 0 - 1 - 3:3

venku: 3 - 2 - 0 - 1 - 3:3


TJ VTŽ Chomutov B

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1


FK Baumit Jablonec

celkem: 6 - 1 - 2 - 3 - 4:11

doma: 3 - 0 - 1 - 2 - 3:9, venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 0:2, neutrální hřiště: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


FC Vysočina Jihlava

celkem: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:2

doma: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2


TJ SEPAP Jílové

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


FK Tatran Kadaň

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1 


MFK OKD Karviná

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1


SK Kladno

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


FC Lokomotiva Kladno

celkem: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:5

venku: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:5


TJ Lokomotíva Košice

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2

neutrální hřiště: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2


TJ Spartak Meopta Košíře

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1

doma: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1


TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:2

venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:2


FK Králův Dvůr

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1


SK Hanácká Slavia Kroměříž

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


AFK Atlantic Lázně Bohdaneč

celkem: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0

venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


FC Slovan Liberec

celkem: 10 - 3 - 3 - 4 - 11:13

doma: 4 - 1 - 3 - 0 - 6:4, venku: 6 - 2 - 0 - 4 - 5:9


FK IZOS Libočany

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 8:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 8:1


FSC Libuš

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1


FK Litoměřice

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:0

venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:0


SK Mariánské Lázně

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 9:2

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 9:2


SK EMĚ Mělník

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


FK Mikulovice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0


FK Mladá Boleslav

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2


FK SIAD Most

celkem: 7 - 4 - 2 - 1 - 16:6

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 10:0, venku: 5 - 2 - 2 - 1 - 6:6


FK Náchod-Deštné

celkem: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1

venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1


FK Neratovice-Byškovice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0


TJ RH Okula Nýrsko

celkem: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:3

venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:3


SK Sigma Olomouc

celkem: 3 - 1 - 1 - 1 - 1:3

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 1:3, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


1.HFK Olomouc

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2


Slezský FC Opava

celkem: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0

venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0


TJ Baník OKD Ostrava

celkem: 4 - 1 - 0 - 3 - 2:6

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 1:1, venku: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:5


FK Pardubice

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3


TJ VCHZ Pardubice

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3


FC Písek

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:2

venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:2


FC Viktoria Plzeň

celkem: 6 - 3 - 1 - 2 - 6:4

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:1, venku: 4 - 1 - 1 - 2 - 2:3


TJ Škoda Plzeň B

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1


TJ Lokomotiva Plzeň

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:0


TJ VOKD Poruba

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0


AC Sparta Praha

celkem: 9 - 4 - 1 - 4 - 10:12

doma: 7 - 3 - 1 - 3 - 9:11, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 1:1


SK Slavia Praha

celkem: 5 - 4 - 0 - 1 - 9:4

doma: 3 - 3 - 0 - 0 - 8:3, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 1:1


Bohemians 1905

celkem: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:4

doma: 2 - 1 - 0 - 1 - 1:3, venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1


TJ Bohemians ČKD Praha B

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0


FK Dukla Praha

celkem: 4 - 3 - 1 - 0 - 7:3

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 3:2, venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:1


VTJ Dukla Praha B

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:2

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:2


FK Admira Praha

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 10:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:0


TJ Uhelné sklady Praha

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1


FK Bohemians Praha

celkem: 3 - 2 - 1 - 0 - 6:2

venku: 3 - 2 - 1 - 0 - 6:2


SK Rakovník

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:2

venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:2


VTJ Dukla Slaný

celkem: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2

venku: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2


1.FC Slovácko

celkem: 3 - 1 - 1 - 1 - 1:2

venku: 2 - 0 - 1 - 1 - 0:2, neutrální hřiště: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


FK Baník Sokolov

celkem: 5 - 5 - 0 - 0 - 21:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0, venku: 4 - 4 - 0 - 0 - 16:1


VTJ Dukla Sušice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0


FK TJ Štěchovice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1


VTJ Dukla Tábor B

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2


FC MAS Táborsko

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:3

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:3


VTJ Dukla Tachov

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 6:2

doma: 2 - 1 - 1 - 0 - 6:2


Horácký FK Třebíč

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


FK Fotbal Třinec

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:1

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


FC Agro Turnov

celkem: 3 - 2 - 1 - 0 - 9:3

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, venku: 2 - 1 - 1 - 0 - 5:3


SK Unex Uničov

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


FK Ústí nad Labem

celkem: 11 - 6 - 2 - 3 - 22:14

doma: 2 - 2 - 0 - 0 - 5:3, venku: 9 - 4 - 2 - 3 - 17:11


TJ Chemička Ústí nad Labem

celkem: 1 - 0 - 0 - 1 - 3:5

venku: 1 - 0 - 0 - 1 - 3:5


FK Varnsdorf

celkem: 3 - 2 - 0 - 1 - 8:4

venku: 3 - 2 - 0 - 1 - 8:4


SK Stap Tratec Vilémov

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0


TJ Vítkovice

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0


FK Loko Vltavín

celkem: 2 - 2 - 0 - 0 - 5:3

venku: 2 - 2 - 0 - 0 - 5:3


FK Slavoj Vyšehrad

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 7:0

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 7:0


FC Tescoma Zlín

celkem: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1

venku: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1


VTJ Žatec

celkem: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:2

venku: 2 - 1 - 1 - 0 - 4.2 


FK Viktoria Žižkov

celkem: 3 - 2 - 0 - 1 - 13:4

doma: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1, venku: 2 - 1 - 0 - 1 - 7:3