/ FK Teplice – historie – Bilance a přehled utkání FK Teplice se soupeři v domácím poháru

Týmové bilance - Bilance a přehled utkání FK Teplice se soupeři v domácím poháru

Bilance a přehled utkání FK Teplice se soupeři v domácím poháru

Bilance, postupy i výsledky jsou uvedeny z pohledu teplického týmu, za výsledkem uvedeni střelci teplických branek. 

Soupeři jsou řazeni podle abecedního pořadí obcí či obecních částí a jsou uvedeni pod posledním názvem, s nímž hráli utkání domácího poháru proti FK Teplice. V závorce jsou předchozí názvy, s nimiž nastoupili v utkání domácího poháru proti FK Teplice.

d=doma, v=venku, n=neutrální hřiště


SK Benešov

bilance: 3 - 3 - 0 - 0 - 6:1, postupy: 3 - 0

1992/1993 2. kolo d 2:1 Mikiska, Verbíř
2020/2021 2. kolo v 3:0 kontumačně
2021/2022 2. kolo v 1:0 Fortelný

TJ BSS Brandýs nad Labem

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2, postupy: 1 - 0

1992/1993 3. kolo d 3:2 Verbíř 2, Fidra

TJ Slovan CHZJD Bratislava

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:3, postupy: 0 - 1

1964/1965 Čtvrtfinále v 1:3 Časta

SK Sokol Brozany

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0, postupy: 1 - 0

2010/2011 2. kolo v 5:0 Došek 2, J.Mareš, Melunović, Ljevaković

FC Zbrojovka Brno (TJ Zbrojovka Brno, FC Boby-sport Brno)

bilance: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:1, postupy: 2 - 1

1976/1977 Semifinále v 0:0, pen. 5:4
1992/1993 Čtvrtfinále d 0:1
2020/2021 Osmifinále d 2:0 Vukadinović, Kodad

TJ Brňany

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, postupy: 1 - 0

1984/1985 1. kolo v 2:1 Rosa, Jánský

TJ Břevnov

bilance: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2, postupy: 0 - 1

1970/1971 Osmifinále v 2:2, pen. 2:4 Voborník, J.Melichar

SK Union Čelákovice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 5:0, postupy: 1 - 0 

2005/2006 3. kolo v 5:0 Benát 2, vlastní, Varadi, Krmaš

1.FC Brümmer Česká Lípa (TJ Vagónka Česká Lípa)

bilance: 2 - 1 - 1 - 0 - 2:1, postupy: 1 - 1

1981/1982 4. kolo v 1:1, pen. 1:3 Tichý
1997/1998 3. kolo v 1:0 Janda

 SK Dynamo České Budějovice (TJ Dynamo JČE České Budějovice, SK České Budějovice)

bilance: 4 - 1 - 1 - 2 - 2:3, postupy: 2 - 1

1980/1981 Osmifinále v 0:2
2002/2003 Semifinále v 0:0, pen. 5:4
2010/2011 Osmifinále d 0:1
v 2:0 Ljevaković, J.Mareš

FK Pelikán Děčín (TJ Kovostroj Děčín)

bilance: 6 - 3 - 2 - 1 - 15:5, postupy: 4 - 2

1960/1961 2. kolo v 1:2 Časta
1970/1971 2. kolo v 2:2, pen. 4:2 J.Melichar 2
1974/1975 Osmifinále d 3:0 J.Melichar, Bičovský, Finger
1982/1983 7. kolo v 3:0 J.Melichar, Calta, Klouček
1993/1994 1. kolo v 5:0 R.Divecký 3, Verbíř 2
1996/1997 3. kolo v 1:1, pen. 5:6 Verbíř

FK ŘEZUZ Děčín

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2, postupy: 1 - 0 

2008/2009 2. kolo v 3:2 Mareš 2, Š.Vachoušek

TJ Jiskra Domažlice

bilance: 4 - 3 - 0 - 1 - 9:3, postupy: 2 - 0 

2012/2013 Osmifinále v 2:0 Mahmutović 2
d 2:1 Š.Vachoušek 2
2014/2015 Osmifinále v 4:0 Kapolongo, Krob, Chukwuma, Takács
d 1:2 Mahmutović

FC Petra Drnovice

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2, postupy: 0 - 1 

1998/1999 Osmifinále v 1:2 Verbíř

TJ Baník Handlová

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2, postupy: 0 - 1

1967/1968 Osmifinále v 1:2 Holomoj

FC Hlučín

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1, postupy: 1 - 0

2009/2010 3. kolo v 3:1 Mahmutović 2, Lukáš

SK Horní Měcholupy

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1, postupy: 1 - 0 

2012/2013 2. kolo v 3:1 Krátký, Š.Vachoušek, Podaný

SC Xaverov Horní Počernice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 4:1, postupy: 1 - 0

2004/2005 2. kolo v 4:1 R.Divecký, Koukal, Tesařík, Klein

FC Hradec Králové (TJ Spartak Hradec Králové)

bilance: 5 - 3 - 0 - 2 - 7:6, postupy: 2 - 2

1971/1972 Osmifinále v 0:1
2008/2009 Osmifinále v 1:0 Stožický
2009/2010 Osmifinále v 2:1 Klein 2
d 2:1 J.Mareš, Š.Vachoušek
2017/2018Osmifináled 2:3 Vaněček, Vondrášek

FC Union Cheb (VTJ Dukla Hraničář Cheb)

bilance: 3 - 2 - 0 - 1 - 6:3, postupy: 2 - 1

1966/1967 2. kolo v 2:0 Dočkal, Kantor
1994/1995 3. kolo d 0:2
1995/1996 3. kolo d 4:1 Šimek, Verbíř, Mikiska, R.Divecký

FK Chlumec nad Cidlinou

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1, postupy: 1 - 0 

2020/20213. kolov3:1 J.Mareš 2, Vukadinović

SK VT Chomutov (TJ VTŽ Chomutov)

bilance: 3 - 2 - 0 - 1 - 3:3, postupy: 2 - 1

1977/1978 3. kolo v 2:1 vlastní, Weigend
1979/1980 3. kolo v 0:2
1993/1994 2. kolo v 1:0 Verbíř

TJ VTŽ Chomutov B

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1, postupy: 0 - 1 

1988/1989 1. kolo v 0:1

FK Baumit Jablonec (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, FK Jablonec nad Nisou, FK Jablonec 97)

bilance: 6 - 1 - 2 - 3 - 4:11, postupy: 2 - 3

1969/1970 Semifinále v 0:2
1973/1974 Osmifinále d 1:1, pen. 4:3 Vejvoda
1997/1998 Osmifinále d 1:5 R.Divecký
2002/2003 Finále n 1:0 Hunal
2009/2010 Čtvrtfinále d 1:3 Vondrášek
v 0:0

FC Vysočina Jihlava (FK PSJ Motorpal Jihlava)

bilance: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:2, postupy: 2 - 1 

1995/1996 Čtvrtfinále d 0:0, pen. 5:4
2001/2002 3. kolo v 2:1 M.Rada, Verbíř
2003/2004 Čtvrtfinále v 0:1

TJ SEPAP Jílové

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0, postupy: 1 - 0 

1980/1981 2. kolo v 3:0 Tichý 2, J.Melichar

FK Tatran Kadaň

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1, postupy 0 - 1

1999/2000 2. kolo v 0:1

MFK OKD Karviná

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 4:1, postupy: 1 - 0 

2011/2012 Osmifinále d 1:0 Lukáš
v 3:1 Š.Vachoušek, Lukáš, M.Jindráček

FC Lokomotiva Kladno (TJ Lokomotiva Kladno)

bilance: 2 - 0 - 0 - 2 - 1:5, postupy: 0 - 2

1989/1990 2. kolo v 1:2 Calta
1991/1992 2. kolo v 0:3 kontumačně

SK Kladno (TJ SONP Kladno)

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:1, postupy: 2 - 0 

1969/1970 Osmifinále d 2:1 Jílek, Vojta
2002/2003 2. kolo v 1:0 R.Divecký

TJ Lokomotíva Košice

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2, postupy: 0 - 1

1976/1977 Finále Čs.poháru n 1:2 Štarch

TJ Spartak Meopta Košíře

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1, postupy: 0 - 1

1961/1962 3. kolo d 0:1

TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou

bilance: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:2, postupy: 1 - 1

1973/1974 3. kolo v 3:1 Bičovský, Stratil, Z.Kovář
1975/1976 3. kolo v 0:1

FK Králův Dvůr

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:1, postupy: 0 - 1

2016/2017 2. kolo v 0:1

SK Hanácká Slavia Kroměříž

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0, postupy: 1 - 0 

2002/2003 3. kolo v 3:0 Horváth 2, Zelenka

AFK Atlantic Lázně Bohdaneč

bilance: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0, postupy: 1 - 0 

1998/1999 3. kolo v 0:0, pen. 4:3

FC Slovan Liberec (TJ Slovan Elitex Liberec)

bilance: 10 - 3 - 4 - 11:13, postupy: 2 - 4

1985/1986 3. kolo v 1:2 Němec
2008/2009 Čtvrtfinále d 0:0
v 2:0 Š.Vachoušek, Klein
2011/2012 Čtvrtfinále d 1:1 M.Jindráček
v 2:0 Lukáš, M.Jindráček
2012/2013 Čtvrtfinále v 0:2
d 2:2 Chovanec, Vůch
2014/2015 Semifinále v 0:3
d 3:1 Hošek, Krob, Balázs
2019/2020Osmifinálev 0:2

FK IZOS Libočany

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 8:1, postupy: 1 - 0

1998/1999 2. kolo v 8:1 Verbíř 3, R.Divecký 2, Fousek, J.Jindráček, M.Doležal

FSC Libuš

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1, postupy: 1 - 0

1995/1996 1. kolo v 4:1 Verbíř 2, Pejša, Urban

FK Litoměřice (TJ Slavoj Litoměřice)

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:0, postupy: 2 - 0

1981/1982 3. kolo v 4:0 Tichý 2, Calta, Klouček
1994/1995 1. kolo v 3:0 Urban 2, Rollinger

SK Mariánské Lázně

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 9:2, postupy: 1 - 0

1968/1969 1. kolo v 9:2 Bičovský 3, Gomola 2, Stratil, F.Jelínek, K.Ženíšek, Smetana

SK EMĚ Mělník

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, postupy: 1 - 0

1995/1996 2. kolo v 2:1 Verbíř, Chytra

FK Mikulovice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, postupy: 1 - 0

2011/2012 3. kolo v 4:0 Mahmutović 2, Š.Vachoušek, Vondrášek

FK Mladá Boleslav (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)

bilance: 2 - 1 - 0 - 1 - 2:2, postupy: 1 - 1

1977/1978 Osmifinále d 0:1
2020/2021 Čtvrtfinále d 2:1 Moulis 2

FK SIAD Most (TJ Baník Most, TJ Baník SHD Most, FC MUS Most 1996)

bilance: 7 - 4 - 2 - 1 - 16:6, postupy: 6 - 1

1960/1961 1. kolo d 5:0 Bílý 2, J.Hoffmann, E.Stibor, Krejčí
1981/1982 2. kolo d 5:0 Wunsch 3, Calta 2
1992/1993 1. kolo v 3:2 Grinišin, Fidra, Jurenka
1994/1995 2. kolo v 1:0 Broum
1996/1997 2. kolo v 2:2, pen. 4:2 Verbíř, R.Divecký
2001/2002 Čtvrtfinále v 0:2
2003/2004 2. kolo v 0:0, pen. 7:6

FK Náchod-Deštné

bilance: 1 - 0 - 1 - 0 - 1:1, postupy: 1 - 0

2004/2005 3. kolo v 1:1, pen. 4:3 M.Doležal

FK Neratovice-Byškovice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0, postupy: 1 - 0

2014/2015 2. kolo v 2:0 Lüftner, Nivaldo

TJ RH Okula Nýrsko

bilance: 2 - 1 - 0 - 1 - 3:3, postupy: 1 - 1

1984/1985 3. kolo v 3:2 Rosa 3
1987/1988 1. kolo v 0:1

SK Sigma Olomouc

bilance: 3 - 1 - 1 - 1 - 1:3, postupy: 1 - 1

2002/2003 Osmifinále d 1:0 Rezek
2011/2012 Semifinále v 0:0
d 0:3

1.HFK Olomouc

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 1:2, postupy: 0 - 1

2007/2008 3. kolo v 1:2 Fenin

Slezský FC Opava

bilance: 1 - 0 - 1 - 0 - 0:0, postupy: 1 - 0

2000/2001 Osmifinále v 0:0, pen. 3:2

TJ Baník OKD Ostrava (TJ Baník Ostrava)

bilance: 4 - 1 - 0 - 3 - 2:6, postupy: 0 - 3

1966/1967 Osmifinále v 0:3
1972/1973 Finále v 1:2 Stratil
d 1:0, pen. 4:5 Z.Kovář
1973/1974 Čtvrtfinále d 0:1

FK Pardubice

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3, postupy: 0 - 1

2015/2016 3. kolo v 0:3

TJ VCHZ Pardubice

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 0:3, postupy: 0 - 1

1982/1983 8. kolo v 0:3

FC Písek

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 7:2, postupy: 2 - 0

2008/2009 3. kolo v 4:1 vlastní, J.Mareš, Mahmutović, Verbíř
2019/2020 2. kolo v 3:1 P.Mareš, Shejbal, Moulis

TJ Lokomotiva Plzeň

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:0, postupy: 1 - 0

1967/1968 1. kolo v 6:0 Dočkal 3, Landa, Stratil, J.Hoffmann

FC Viktoria Plzeň (TJ Spartak LZ Plzeň, TJ Škoda Plzeň)

bilance: 6 - 3 - 1 - 2 - 6:4, postupy: 3 - 2

1964/1965 Osmifinále d 2:0 Koleš, E.Stibor
1966/1967 4. kolo v 1:0 Grund
2006/2007 Osmifinále v 0:0, pen. 3:4
2014/2015 Čtvrtfinále d 2:1 Potočný, Balázs
v 1:2, pen. 4:3 Litsingi
2020/2021Semifinálev 0:1

TJ Škoda Plzeň B

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:1, postupy: 1 - 0

1970/1971 3. kolo d 3:1 Jiří Novák I., Žalud, J.Melichar

TJ VOKD Poruba

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:0, postupy: 1 - 0

1976/1977 Čtvrtfinále d 3:0 Štarch, J.Melichar, Fišer

FK Admira Praha (TJ Dynamo Kobylisy)

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 10:0, postupy: 2 - 0

1968/1969 2. kolo d 4:0 Stratil 2, Jílek, Bičovský
2018/2019
2. kolo
v
6:0
J.Hora 2, Moulis, Žitný, M.Jeřábek, Červenka

Bohemians 1905 (TJ ČKD Praha, FC Bohemians Praha)

bilance: 3 - 1 - 1 - 1 - 2:4, postupy: 2 - 1

1962/1963 3. kolo d 0:3 kontumačně
2001/2002 Osmifinále d 1:0 Zelenka
2006/2007 Osmifinále v 1:1, pen. 6:5 Verbíř

TJ Bohemians ČKD Praha B

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0, postupy: 1 - 0

1967/1968 2. kolo d 2:0 Bičovský, Koleš

FK Bohemians Praha (TJ ČKD Kompresory Praha)

bilance: 3 - 2 - 1 - 0 - 6:2, postupy: 3 - 0

1986/1987 1. kolo v 1:1, pen. 6:5 Maliga
2006/2007 3. kolo v 2:1 K.Kroupa, M.Doležal
2014/2015 3. kolo v 3:0 Krob, Vůch, Salami

FK Dukla Praha (AS Dukla Praha, ASVS Dukla Praha)

bilance: 4 - 3 - 1 - 0 - 7:3, postupy: 3 - 1

1969/1970 Čtvrtfinále d 2:1 Stratil, Jílek
1984/1985 Osmifinále d 1:1, pen. 3:4 Jánský
1995/1996 Osmifinále v 1:0 Verbíř
2018/2019 Osmifinále v 3:1 M.Jindráček 3

AS Dukla Praha B

bilance: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:2, postupy: 1 - 1

1965/1966 2. kolo d 1:1, pen. 1:3 Herbst
1969/1970 4. kolo d 3:1 Smetana, Stratil, Bártík

SK Slavia Praha (TJ Slavia IPS Praha)

bilance: 5 - 4 - 0 - 1 - 9:4, postupy: 3 - 1

1972/1973 Čtvrtfinále v 1:0 Bičovský
1980/1981 3. kolo d 3:2 Šourek 2, P.Novák
2002/2003 Čtvrtfinále d 3:0 Verbíř, Rezek, Horváth
2010/2011 Čtvrtfinále d 2:1 Verbíř 2
v 0:1

AC Sparta Praha (TJ Sparta ČKD Praha)

bilance: 9 - 4 - 1 - 4 - 10:12, postupy: 3 - 4 

1972/1973 Semifinále d 2:1 Stratil 2
1974/1975 Čtvrtfinále d 0:1
1976/1977 Finále v 1:0 Štarch
d 2:1 Koubek, J.Melichar
1993/1994 3. kolo d 1:2 Verbíř
1995/1996 Semifinále d 1:4 Habanec
2008/2009 Semifinále v 0:1
d 1:0, pen. 5:4 Mahmutović
2018/2019Čtvrtfináled 2:2, pen. 2:4 M.Jeřábek, Hošek

TJ Uhelné sklady Praha

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 6:1, postupy: 1 - 0

1982/1983 6. kolo v 6:1 Rosa 2, Klouček, Tichý, Calta, Urie

SK Rakovník (TJ ČKZ Rakovník)

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 6:2, postupy: 2 - 0

1978/1979 3. kolo v 3:1 J.Melichar 2, Bříza
2000/2001 3. kolo v 3:1 Piatka 2, Rampáček

VTJ Dukla Slaný

bilance: 1 - 0 - 1 - 0 - 2:2, postupy: 1 - 0

1964/1965 2. kolo v 2:2, pen. 5:1 Dočkal, vlastní

1.FC Slovácko

bilance: 3 - 1 - 1 - 1 - 1:2, postupy: 1 - 2

2004/2005 Čtvrtfinále v 0:0, pen. 8:9
2005/2006 Osmifinále v 0:2
2008/2009 Finále n 1:0 Mahmutović

FK Baník Sokolov (TJ Baník Sokolov)

bilance: 5 - 5 - 0 - 0 - 21:1, postupy: 5 - 0

1962/1963 1. kolo d 5:0 Lávička 2, Krejčí, Hříbal, Wencl
1971/1972 3. kolo v 4:0 Voborník 2, Stratil, J.Melichar
1972/1973 3. kolo v 3:1 Bičovský 2, Mach
1976/1977 3. kolo v 4:0 Pokluda 2, Fišer, J.Melichar
2005/2006 2. kolo v 5:0 Fenin, Kowalík, M.Doležal, Krmaš, Varadi

VTJ Dukla Sušice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, postupy: 1 - 0

1967/1968 3. kolo d 4:0 Stratil 2, E.Stibor, Smetana

FK TJ Štěchovice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:1, postupy: 1 - 0

2015/2016 2. kolo v 4:1 Bratanović 2, Breite, Vondrášek

SK Frantschach Štětí

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:0, postupy: 1 - 0

2001/2002 2. kolo v 2:0 Verbíř, Semeník

VTJ Dukla Tábor B

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 3:2, postupy: 1 - 0

1961/1962 2. kolo d 3:2 Malina, Koleš, J.Hoffmann

FC MAS Táborsko

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:3, postupy: 1 - 0

2017/2018 3. kolo v 4:3 T.Kučera, M.Jeřábek, A.Král, Rezek

VTJ Dukla Tachov

bilance: 2 - 1 - 1 - 0 - 6:2, postupy: 2 - 0

1962/1963 2. kolo d 1:1, pen. 5:3 Lávička
1966/1967 2. kolo d 5:1 Kantor 2, Stratil, Landa, M.Kopecký

Horácký FK Třebíč

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, postupy: 1 - 0

2010/2011 3. kolo v 2:1 Vondrášek, Kalivoda

FK Fotbal Třinec

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 3:1, postupy 2 - 0

2019/2020 3. kolo d 2:1 J.Mareš, Žitný
2021/2022 3. kolo v 1:0 Moulis

FC Agro Turnov (SK Turnov, TJ Turnov)

bilance: 3 - 2 - 1 - 0 - 9:3, postupy: 2 - 1

1972/1973 Osmifinále d 4:0 Stratil 4
1983/1984 3. kolo v 3:1 Tichý, Klouček, Koller
1990/1991 3. kolo v 2:2, pen. 6:7 Kosinský, M.Černý

SK Unex Uničov

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, postupy: 1 - 0

2003/2004 Osmifinále v 2:1 Krmaš, Benát

FK Ústí nad Labem (TJ Spartak Ústí nad Labem, TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem, TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem, MFK Ústí nad Labem)

bilance: 11 - 6 - 2 - 3 - 14. postupy: 7 - 4

1961/1962 1. kolo d 3:2 Časta 2, Holomoj
1964/1965 1. kolo d 2:1 Dočkal, Grund
1968/1969 3. kolo v 1:2 Gomola
1974/1975 3. kolo v 2:1 Stratil 2
1978/1979 Osmifinále v 2:3 Fišer, Senický
1983/1984 4. kolo v 0:3
1986/1987 2. kolo v 0:0, pen. 3:4
1997/1998 2. kolo v 5:0 Fousek 2, Brabec 2, M.Doležal
2003/2004 3. kolo v 1:1, pen. 3:0 K.Rada
2009/2010 2. kolo v 4:1 Mahmutović, Merzić, Vondrášek, Elsamni
2011/2012 2. kolo v 2:0 Ljevaković, Vondrášek

TJ Chemička Ústí nad Labem

bilance: 1 - 0 - 0 - 1 - 3:5, postupy: 0 - 1

1963/1964 1. kolo v 3:5 Lávička 2, Holomoj

FK Varnsdorf (TJ Slovan Varnsdorf, SK Slovan Varnsdorf)

bilance: 3 - 2 - 0 - 1 - 8:4, postupy: 2 - 1

1990/1991 2. kolo v 2:0 Kosinský 2
2000/2001 2. kolo v 6:2 Kolomazník 2, Rampáček, Verbíř, Tesařík, Sourada
2013/2014 2. kolo v 0:2

SK Stap Tratec Vilémov

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 4:0, postupy: 1 - 0

2007/2008 2. kolo v 4:0 Gašparík 2, Lukáš, Hašek

TJ Vítkovice

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 1:0, postupy: 1 - 0

1992/1993 Osmifinále d 1:0 Habanec

FK Loko Vltavín

bilance: 2 - 2 - 0 - 0 - 5:3, postupy: 2 - 0

2017/2018 2. kolo v 3:2 Suchan, Fillo, Vaněček
2018/2019 3. kolo v 2:1 Trubač, Moulis

FK Slavoj Vyšehrad

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 7:0, postupy: 1 - 0

2012/2013 3. kolo v 7:0 Kerić 3, Dolejš, Š.Vachoušek, Podaný, Jarolím

FC Tescoma Zlín

bilance: 1 - 1 - 0 - 0 - 2:1, postupy: 1 - 0

2004/2005 Osmifinále v 2:1 K.Rada, Sabou

VTJ Žatec

bilance: 2 - 1 - 1 - 0 - 4:2, postupy: 2 - 0

1984/1985 2. kolo v 1:1, pen. 5:3 Rosa
1985/1986 2. kolo v 3:1 Vízek, Klouček, Krupka

FK Viktoria Žižkov (TJ Viktoria Žižkov, TJ Viktoria Žižkov Strojimport)

bilance: 3 - 2 - 0 - 1 - 13:4, postupy: 2 - 1

1965/1966 1. kolo v 5:0 Časta 2, Herbst 2, J.Setínský
1976/1977 Osmifinále d 6:1 J.Melichar 2, Thorovský 2, Senický, Krumich
2000/2001 Čtvrtfinále v 2:3 Frťala, vlastní