/ FK Teplice – historie – Debuty v soutěžních utkáních

Debuty v soutěžních utkáních

Premiérové starty hráčů FK Teplice v soutěžních utkáních


poř. jméno datum soutěž utkání góly
1. HIML 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

Miloslav HOLMAN 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

Miloslav MALÝ 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1 1

Karel MESTL 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

TUREK 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

Karel TYKAL 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

Bohumil MORAVEC 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

Josef VOJÁČEK 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1

Alexander WDOWICZIN 9.9.1945 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 1:1
10. Bohumil ČEČRLE 23.9.1945 I.A třída SK Český lev Neštěmice – SK Teplice-Šanov 5:5

Oldřich ENDRŠT 23.9.1945 I.A třída SK Český lev Neštěmice – SK Teplice-Šanov 5:5 2

Rudolf KRČIL 23.9.1945 I.A třída SK Český lev Neštěmice – SK Teplice-Šanov 5:5
13. Antonín FRIDRICH 30.9.1945 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Hostomice 4:1

František UREŠ 30.9.1945 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Hostomice 4:1
15. Vlastimil HAVLÍČEK 6.10.1945 I.A třída Hornický SK Hrdlovka – SK Teplice-Šanov 3:1

RŮŽIČKA 6.10.1945 I.A třída Hornický SK Hrdlovka – SK Teplice-Šanov 3:1

Miroslav VLASÁK 6.10.1945 I.A třída Hornický SK Hrdlovka – SK Teplice-Šanov 3:1
18. Václav VOLEK 14.10.1945 I.A třída SK Viktorie Ledvice – SK Teplice-Šanov 2:11 3
19. VALEŠ 20.10.1945 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Čechie Louny 2:1 1
20. HOHL 11.11.1945 I.A třída VSK Horymír Břežánky – SK Teplice-Šanov 3:5
21. NEUMAYER 11.11.1945 I.A třída VSK Horymír Břežánky – SK Teplice-Šanov 3:5
22. Karel HLOUŠEK 17.3.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Louny 17:0 8

Josef HŘEBEC 17.3.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Louny 17:0

Václav ŠPINDLER 17.3.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Louny 17:0 1

Josef VOSTRÝ 17.3.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Louny 17:0
26. Zdeněk ZDVOŘÁČEK 25.8.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Slavia Karlovy Vary 5:1 1
27. Jaroslav RIEDL 8.9.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Souš 13:1
28. Jan VANČURA 6.10.1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Viktorie Ledvice 4:0
29. VACHŮN 27.10.1946 I.A třída SK Hostomice – SK Teplice-Šanov 2:1
30. BEJČEK 10.11.1946 I.A třída SK Louny – SK Teplice-Šanov 3:2
31. Josef ČERNÝ 30.3.1947 I.A třída SK Viktoria Lom – SK Teplice-Šanov 0:6

Ernst KREUZ 30.3.1947 I.A třída SK Viktoria Lom – SK Teplice-Šanov 0:6
33. Jiří PACENHAUER 4.5.1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – ČSK Hvězda Trnovany 4:1 1
34. Karel MATAUSCH 18.5.1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – Hornický SK Hrdlovka 4:1
35. Jaroslav KOŠEK 20.7.1947 Kvalifikace o Divizi českého venkova SK MAS Sezimovo Ústí – SK Teplice-Šanov 3:8 2
36. Josef BAUR 14.9.1947 Divize českého venkova SK Vodňany – SK Teplice-Šanov 0:1
37. Miroslav CIKÁNEK 12.10.1947 Divize českého venkova SK Plzeň – SK Teplice-Šanov 0:1

Vlastimil CHOBOT 12.10.1947 Divize českého venkova SK Plzeň – SK Teplice-Šanov 0:1

Ladislav KAREŠ 12.10.1947 Divize českého venkova SK Plzeň – SK Teplice-Šanov 0:1 1

Gábor RÁKOCZI 12.10.1947 Divize českého venkova SK Plzeň – SK Teplice-Šanov 0:1
41. Josef HONOMICHL 19.10.1947 Divize českého venkova SK Kopisty – SK Teplice-Šanov 1:4
42. BRUNNER 2.11.1947 Divize českého venkova SK Sušice – SK Teplice-Šanov 1:3
43. Josef ŘÍHA 9.11.1947 Divize českého venkova SK Teplice-Šanov – SK Bílina 3:1
44. HOLEČEK 11.4.1948 Divize českého venkova SK Meteor České Budějovice – SK Teplice-Šanov 5:3
45. Antonín HOUDEK 9.5.1948 Divize českého venkova SK Teplice-Šanov – SK Plzeň 2:0
46. Ladislav TIKAL 4.7.1948 Kvalifikace o Státní ligu SK Teplice-Šanov – SK Náchod 4:1
47. František HAMPEJS 15.8.1948 Státní liga Sokol Ocelárny Kladno – Sokol Teplice 1:3
48. František FIKTUS 12.9.1948 Státní liga Sokol Teplice – Sokol Slezská Ostrava 5:0

Josef SÝKORA 12.9.1948 Státní liga Sokol Teplice – Sokol Slezská Ostrava 5:0
50. Rudolf VOSTATEK 17.10.1948 Státní liga Sokol Teplice – Sokol Manet Považská Bystrica 2:3
51. Josef JANÍK 21.11.1948 Státní liga Sokol Sparta Bubeneč – Sokol Teplice 6:2 1
52. Václav KAFTAN 27.3.1949 Celostátní mistrovství I. Sokol Teplice – ZSJ Slovena Žilina 1:3 1
53. Alois HLINKA 3.4.1949 Celostátní mistrovství I. Sokol Teplice – ZJ Slovan NV Bratislava 2:3
54. Josef PRAVDA 24.4.1949 Celostátní mistrovství I. ZSJ SONP Kladno – Sokol Teplice 0:3
55. Oldřich CHUDOBA 19.6.1949 Celostátní mistrovství I. ZSJ Manet Považská Bystrica – Sokol Teplice 0:3
56. Josef HRDLIČKA 6.11.1949 Celostátní mistrovství I. ZSJ Zbrojovka Židenice – ZSJ Technomat Teplice 3:4
57. CHOUTKA 4.12.1949 Celostátní mistrovství I. ZSJ Technomat Teplice – ZSJ Trojice OKD Ostrava 2:4
58. Josef MASOPUST 5.3.1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ Dynamo Slavia Praha – ZSJ Technomat Teplice 3:2
59. Josef NĚMEČEK 16.4.1950 Celostátní mistrovství I. ZJ Slovan NV Bratislava – ZSJ Technomat Teplice 3:1
60. JALOVECKÝ 6.5.1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ Bratrství Sparta Praha – ZSJ Technomat Teplice 0:0
61. Josef KADEŘÁBEK 24.9.1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ ČSD Plzeň – ZSJ Technomat Teplice 2:4
62. KUČERA 1.10.1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ Technomat Teplice – ZJ Slovan NV Bratislava 0:4

Ladislav NOVÁK 1.10.1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ Technomat Teplice – ZJ Slovan NV Bratislava 0:4
64. Alois JAROŠ 15.10.1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ Technomat Teplice – ZSJ Bratrství Sparta Praha 1:1
65. František CYPRIS 8.4.1951 Mistrovství republiky ZSJ Sparta ČKD Sokolovo Praha – ZSJ Vodotechna Teplice 1:0
66. J. NOVÝ 3.6.1951 Mistrovství republiky ZSJ Škoda Plzeň – ZSJ Vodotechna Teplice 1:0
67. Jaroslav KOVAŘÍK 12.8.1951 Mistrovství republiky ZSJ Dynamo ČSD Košice – ZSJ Vodotechna Teplice 4:1
68. Jozef JAJCAJ 9.3.1952 Mistrovství republiky ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ SONP Kladno 4:1

František VLK 9.3.1952 Mistrovství republiky ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ SONP Kladno 4:1
70. Stanislav PEKRT 3.8.1952 Mistrovství republiky ZSJ Armaturka Ústí nad Labem – ZSJ Ingstav Teplice 2:4
71. Bohuslav BÍLÝ 26.10.1952 Mistrovství republiky ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ ZVIL Plzeň 1:2 1
72. Edmund WEIGERT 26.10.1952 Mistrovství republiky ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ ZVIL Plzeň 1:2
73. Slavoj HAVLÍČEK 9.5.1953 Celostátní soutěž TJ Jiskra Kolora Liberec – TJ Tatran Teplice 2:5

Arnošt PAZDERA 9.5.1953 Celostátní soutěž TJ Jiskra Kolora Liberec – TJ Tatran Teplice 2:5
75. Jiří KŘEMEN 9.5.1954 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Třebíč 1:1

Luděk ŠNEJDAR 9.5.1954 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Třebíč 1:1 1
77. Miroslav KLOFÁČ 14.8.1954 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – PDA Plzeň 6:0

LEDVINKA 14.8.1954 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – PDA Plzeň 6:0 1
79. KRÁL 30.10.1954 Celostátní soutěž TJ Dynamo Karlovy Vary – TJ Tatran Teplice 0:3
80. Václav VLK 7.11.1954 Vyzývací utkání o Celostátní soutěž TJ Baník Most – TJ Tatran Teplice 2:1
81. Bedřich HOFMAN 13.3.1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak LZ Plzeň 6:0

Jiří STŘELA 13.3.1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak LZ Plzeň 6:0
83. Vlastimil POKORNÝ 3.4.1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Čelákovice 2:2
84. Jan BRUMOVSKÝ 17.4.1955 Celostátní soutěž TJ Dynamo Karlovy Vary – TJ Tatran Teplice 0:1 1
85. Oldřich ŠTĚPÁNEK 21.8.1955 Celostátní soutěž TJ Jiskra ZGK Třebíč – TJ Tatran Teplice 1:2
86. ŠLAPÁK 4.9.1955 Celostátní soutěž TJ Spartak Čelákovice – TJ Tatran Teplice 2:2
87. PEŠEK 29.10.1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Slavoj České Budějovice 2:1
88. Jiří BASL 25.3.1956 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Semtín 1:0

BEDNÁŘ 25.3.1956 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Semtín 1:0

PŘIBÁŇ 25.3.1956 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Semtín 1:0
91. Rudolf CYPRIS 7.4.1956 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Motorlet Praha 1:1
92. KOZÁK 3.6.1956 Celostátní soutěž TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav – TJ Tatran Teplice 2:1
93. Alfréd MALINA 17.6.1956 Celostátní soutěž TJ Dynamo Karlovy Vary – TJ Tatran Teplice 2:0
94. Adolf SEMERÁD 19.8.1956 2. liga TJ Jiskra Semtín – TJ Tatran Teplice 1:3
95. Rudolf SMETANA 14.10.1956 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 5:2
96. GRÉGR 27.10.1956 2. liga TJ Spartak Praha Stalingrad – TJ Tatran Teplice 2:2

Stanislav ŠPROCH 27.10.1956 2. liga TJ Spartak Praha Stalingrad – TJ Tatran Teplice 2:2
98. Emil STIBOR 30.9.1957 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Slavoj Liberec 4:0 1
99. KNEDLÍK 12.4.1958 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 0:1
100. Ladislav POKORNÝ 20.4.1958 2. liga TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec – TJ Tatran Teplice 2:1 1

ROSECKÝ 20.4.1958 2. liga TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec – TJ Tatran Teplice 2:1
102. Jiří GANIEC 18.5.1958 2. liga TJ Spartak LZ Plzeň – TJ Tatran Teplice 1:1 1
103. Milan KELLER 15.6.1958 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Lokomotiva Nymburk 7:0
104. KARAK 10.8.1958 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Semtín 3:1
105. Jan KREJČÍ 12.10.1958 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Baník Děčín 1:1
106. Rudolf PLZÁK 2.11.1958 2. liga TJ Dynamo Praha B – TJ Tatran Teplice 2:1
107. Jaroslav ČASTA 29.3.1959 2. liga TJ VCHZ Pardubice – TJ Tatran Teplice 1:2

Karel ŠTENGL 29.3.1959 2. liga TJ VCHZ Pardubice – TJ Tatran Teplice 1:2
109. Jan ZBORAN 24.5.1959 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Motorlet Praha 4:1
110. Milan HOLOMOJ 9.8.1959 2. liga TJ Jiskra Úpice – TJ Tatran Teplice 2:2
111. Hynek CHALUPNÍK 22.8.1959 2. liga TJ Slovan Liberec – TJ Tatran Teplice 3:0
112. František HŘÍBAL 6.3.1960 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Úpice 4:0 1
113. František BŮČEK 8.5.1960 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak LZ Plzeň 1:1
114. Štefan KASTL 7.9.1960 2. liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Kbely 5:1
115. Antonín WENCL 22.10.1960 2. liga TJ Kovostroj Děčín – TJ Tatran Teplice 1:0
116. Josef RAMLJAK 13.11.1960 Československý pohár TJ Tatran Teplice – TJ Baník Most 5:0
117. Miroslav BARTOŇ 1.4.1961 2. liga TJ Spartak Motorlet Praha – TJ Slovan Teplice 0:2

Viktor LÁVIČKA 1.4.1961 2. liga TJ Spartak Motorlet Praha – TJ Slovan Teplice 0:2 2
119. Karel GLUMBÍK 23.4.1961 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Dynamo Karlovy Vary 2:1
120. Karel KOLEŠ 8.5.1961 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak LZ Plzeň 1:4
121. Jan ŠUSTR 2.9.1961 2. liga TJ Spartak Čelákovice – TJ Slovan Teplice 1:1
122. Jiří HOFFMANN 19.11.1961 Československý pohár TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 3:2

Rudolf MADER 19.11.1961 Československý pohár TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 3:2
124. Eduard KUBRICKÝ 25.3.1962 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Dynamo České Budějovice 1:1
125. Antonín RÁLIŠ 31.3.1962 2. liga TJ Chemička Ústí nad Labem – TJ Slovan Teplice 1:2
126. Petr MAJER 19.8.1962 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 2:0

Roman SÁDLO 19.8.1962 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 2:0
128. Karel NOSÁLEK 5.9.1962 Československý pohár TJ Slovan Teplice – TJ Baník Sokolov 5:0
129. Václav KAMENÍK 14.10.1962 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 3:1
130. Karel CHALUPNÍČEK 18.11.1962 Československý pohár TJ Slovan Teplice – VTJ Dukla Tachov 1:1, pok.kopy 5:3
131. Pavol SENÁŠI 24.3.1963 2. liga TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav – TJ Slovan Teplice 1:1 1

Miroslav SETÍNSKÝ 24.3.1963 2. liga TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav – TJ Slovan Teplice 1:1
133. Pavel SRBEK 24.3.1963 2. liga TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav – TJ Slovan Teplice 1:1
134. HORÁK 7.4.1963 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Dynamo České Budějovice 4:1
135. Alois HYBŠA 23.6.1963 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Radotín 5:1
136. Jan BUGÁR 18.8.1963 2. liga TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou – TJ Slovan Teplice 1:2 1

Oldřich FAIT 18.8.1963 2. liga TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou – TJ Slovan Teplice 1:2
138. Jindřich HELGERT 13.10.1963 2. liga TJ Dynamo České Budějovice – TJ Slovan Teplice 2:0
139. Otakar ŠÍDLO 17.11.1963 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 2:0
140. Ladislav MELICHAR 15.3.1964 2. liga TJ Slovan Teplice – TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou 1:0
141. František ČUTÍK 22.3.1964 2. liga TJ Slavoj Žižkov – TJ Slovan Teplice 6:1
142. Jiří GRUND 8.8.1964 1. liga TJ Slovnaft Bratislava – TJ Slovan Teplice 3:0

Josef MYSLIVEC 8.8.1964 1. liga TJ Slovnaft Bratislava – TJ Slovan Teplice 3:0
144. Jaroslav DOČKAL 12.8.1964 1. liga TJ Slovan Teplice – TJ ČKD Praha 2:2

Jiří PETRŽELKA 12.8.1964 1. liga TJ Slovan Teplice – TJ ČKD Praha 2:2
146. Petr MIKŠOVIČ 12.8.1964 1. liga TJ Slovan Teplice – TJ ČKD Praha 2:2
147. Jiří SEDLÁČEK 2.9.1964 Československý pohár VTJ Dukla Slaný – TJ Slovan Teplice 2:2, pok.kopy 1:5
148. Miloš HERBST 21.3.1965 1. liga TJ Slovan Teplice – TJ Jiskra Otrokovice 5:0 1

Václav ŠPINDLER (ml.) 21.3.1965 1. liga TJ Slovan Teplice – TJ Jiskra Otrokovice 5:0
150. Jiří SETÍNSKÝ 7.8.1965 Československý pohár TJ Viktoria Žižkov – TJ Slovan Teplice 0:5 1
151. Jiří KUBRYCHT 18.8.1965 Československý pohár TJ Slovan Teplice – VTJ Dukla Praha B 1:1, pok.kopy 1:3
152. Milan KOPECKÝ 3.10.1965 1. liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Hradec Králové 1:0
153. Ján KIRTH 13.10.1965 1. liga TJ Jednota Trenčín – TJ Slovan Teplice 4:0
154. Julius KANTOR 18.6.1966 Rappanův pohár 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 1:1

Miloslav LANDA 18.6.1966 Rappanův pohár 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 1:1

Pavel STRATIL 18.6.1966 Rappanův pohár 1.FC Lokomotive Leipzig – TJ Sklo Union Teplice 1:1
157. Jan JAMBOR 10.7.1966 Rappanův pohár IFK Göteborg – TJ Sklo Union Teplice 2:1
158. Jiří NOVÁK (I.) 11.9.1966 1. liga TJ Jednota Trenčín – TJ Sklo Union Teplice 1:0
159. Karel CHLAD 9.10.1966 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan CHZJD Bratislava 0:0
160. František JÍLEK 12.3.1967 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak Brno ZJŠ 4:0
161. Přemysl BIČOVSKÝ 23.8.1967 Československý pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ Bohemians ČKD Praha B 2:0 1
162. Ján GOMOLA 17.3.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – AS Dukla Praha 0:1

František VÍTŮ 17.3.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – AS Dukla Praha 0:1

Jaroslav VOJTA 17.3.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – AS Dukla Praha 0:1
165. Milan MERCL 12.4.1968 1. liga TJ Baník Ostrava – TJ Sklo Union Teplice 1:1
166. Ján ROHACZEK 15.5.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Jednota Trenčín 1:0
167. Jaroslav MELICHAR 9.6.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan CHZJD Bratislava 0:0
168. Karel ŽENÍŠEK 9.6.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan CHZJD Bratislava 0:0
169. Josef JELÍNEK 4.8.1968 Československý pohár SK Mariánské Lázně – TJ Sklo Union Teplice 2:9 1
170. Ivan ŠTUDENT 11.8.1968 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak TAZ Trnava 2:3
171. František ŽŮREK 8.12.1968 1. liga TJ Lokomotíva Košice – TJ Sklo Union Teplice 1:1
172. Vladimír ŽALUD 8.3.1969 1. liga TJ Spartak TAZ Trnava – TJ Sklo Union Teplice 2:0
173. Ladislav BÁRTÍK 16.3.1969 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Jednota Trenčín 4:1 2
174. Zdeněk KOUBEK 13.8.1969 1. liga TJ Baník Ostrava – TJ Sklo Union Teplice 1:1
175. Milan KOLLÁR 24.8.1969 1. liga TJ Tatran Prešov – TJ Sklo Union Teplice 1:0
176. Jaroslav FINDEJS 12.8.1970 1. liga TJ ZVL Žilina – TJ Sklo Union Teplice 3:0

Ivan VOBORNÍK 12.8.1970 1. liga TJ ZVL Žilina – TJ Sklo Union Teplice 3:0
178. František KNEBORT 14.3.1971 1. liga TJ VSS Košice – TJ Sklo Union Teplice 2:0
179. Karel STUDENÝ 2.5.1971 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Tatran Prešov 4:0
180. Jaromír MIXA 11.8.1971 1. liga TJ Internacionál Slovnaft Bratislava – TJ Sklo Union Teplice 0:3
181. Václav SENICKÝ 8.9.1971 1. liga TJ Jednota Trenčín – TJ Sklo Union Teplice 1:1
182. Zdeněk KOVÁŘ 6.11.1971 1. liga TJ ZVL Žilina – TJ Sklo Union Teplice 3:3
183. Josef MACH 25.3.1972 1. liga TJ VSS Košice – TJ Sklo Union Teplice 0:0
184. Petr STRNAD 4.10.1972 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – SK Turnov 4:0
185. František WEIGEND 25.10.1972 1. liga TJ VSS Košice – TJ Sklo Union Teplice 1:0
186. Jan THOROVSKÝ 2.3.1973 1. liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Praha 3:2

Josef VEJVODA 2.3.1973 1. liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Praha 3:2 1
188. Josef FIŠER 31.3.1973 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 1:0
189. Jiří ŽENÍŠEK 18.8.1973 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 1:1
190. Pavel SOUKUP 2.10.1973 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1:1, pok.kopy 4:3
191. Miroslav MACHÁČEK 24.2.1974 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník OKD Ostrava 0:1

Jiří ŠOUREK 24.2.1974 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník OKD Ostrava 0:1
193. Miroslav JIROUSEK 17.8.1974 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak TAZ Trnava 2:0
194. Jiří FINGER 28.8.1974 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník OKD Ostrava 2:1
195. Dušan DŽURDŽENÍK 11.9.1974 Český pohár TJ Spartak Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 1:2
196. Zdeněk BURYÁNEK 22.3.1975 1. liga TJ Bohemians ČKD Praha – TJ Sklo Union Teplice 2:0
197. Miloš KAČÍREK 19.5.1975 1. liga TJ Internacionál Slovnaft Bratislava – TJ Sklo Union Teplice 3:1
198. Zdeněk PICHNER 29.5.1975 1. liga TJ VSS Košice – TJ Sklo Union Teplice 3:3
199. Vladimír ČERMÁK 13.8.1975 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 0:1

František FRANKE 13.8.1975 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 0:1

Josef JURKANIN 13.8.1975 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 0:1
202. Jiří PETRÁČEK 5.10.1975 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 6:1
203. Luděk KÜHN 26.6.1976 Interpohár TJ Sklo Union Teplice – Landskrona BoIS 0:0

Luděk ŠTARCH 26.6.1976 Interpohár TJ Sklo Union Teplice – Landskrona BoIS 0:0
205. Jiří KRUMICH 10.7.1976 Interpohár TJ Sklo Union Teplice – Grasshopper-Club Zürich 4:1
206. Lubomír POKLUDA 18.8.1976 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 1:1
207. Jaroslav BŘÍZA 13.2.1977 1. liga TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 1:1
208. Alexandr ČERNÝ 13.2.1977 1. liga TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 1:1
209. Pavel CHALOUPKA 6.6.1977 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan CHZJD Bratislava 3:0
210. Jan MACKAL 18.8.1977 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 1:1
211. Svatopluk KOVÁŘ 12.10.1977 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:1
212. Jiří TUPEC 21.10.1977 1. liga TJ Bohemians ČKD Praha – TJ Sklo Union Teplice 0:0
213. Pavel WALTER 10.4.1978 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Tatran Prešov 2:0
214. Jiří DOUDA 16.8.1978 1. liga TJ Lokomotíva Košice – TJ Sklo Union Teplice 4:1
215. Vlastimil CALTA 3.9.1978 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Zbrojovka Brno 4:2
216. Vladimír POČTA 25.2.1979 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Lokomotíva Košice 1:0

Jiří ŠIDÁK 25.2.1979 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Lokomotíva Košice 1:0
218. Vladimír VLK 4.3.1979 1. liga TJ Spartak TAZ Trnava – TJ Sklo Union Teplice 3:1
219. Jiří KROUPA 20.5.1979 1. liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Sparta ČKD Praha 1:2
220. Roman HAVLÍČEK 8.8.1979 Český pohár TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 2:0

Michal JELÍNEK 8.8.1979 Český pohár TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 2:0

Miloslav POHUNEK 8.8.1979 Český pohár TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 2:0
223. František ADAMÍČEK 8.8.1979 Český pohár TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 2:0
224. Pavel STOJAN 16.9.1979 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 2:1
225. Petar NOVÁK 14.10.1979 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 5:1 1

Zbyněk ZÁVESKÝ 14.10.1979 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 5:1
227. Milan BREJCHA 14.10.1979 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 5:1
228. Antonín KUDLÁČEK 8.3.1980 Česká národní liga TJ Spartak BS Vlašim – TJ Sklo Union Teplice 1:1
229. Jan PITEL 6.8.1980 Český pohár TJ SEPAP Jílové – TJ Sklo Union Teplice 0:3

Miloslav TICHÝ 6.8.1980 Český pohár TJ SEPAP Jílové – TJ Sklo Union Teplice 0:3 2
231. Petr STIBOR 11.10.1980 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 4:0
232. Karel BUBLA 19.10.1980 Česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1
233. Josef LATISLAV 15.3.1981 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ KŽ Králův Dvůr 2:1
234. Roman VLK 26.4.1981 Česká národní liga TJ LIAZ Jablonec nad Nisou – TJ Sklo Union Teplice 1:0
235. Pavel KLOUČEK 25.7.1981 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník SHD Most 5:0

Josef WUNSCH 25.7.1981 Český pohár TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník SHD Most 5:0 3
237. Zdeněk SLOWIK 12.8.1981 Český pohár TJ Slavoj Litoměřice – TJ Sklo Union Teplice 0:4
238. František PECHR 6.9.1981 1. česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 2:1
239. Stanislav KOLLER 11.10.1981 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 3:0
240. Václav BICAN 1.11.1981 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4:0
241. Antonín ROSA 28.3.1982 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Tábor 1:0
242. Jiří MALIGA 4.5.1982 1. česká národní liga TJ LIAZ Jablonec nad Nisou – TJ Sklo Union Teplice 0:1
243. Jiří TOMAN 9.5.1982 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 4:1
244. Ladislav HLADÍK 11.8.1982 Český pohár TJ Uhelné sklady Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:6
245. Zdeněk ZACHARDA 11.8.1982 Český pohár TJ Uhelné sklady Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:6
246. Pavel URIE 11.8.1982 Český pohár TJ Uhelné sklady Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:6 1
247. Josef VALKOUN 22.8.1982 1. česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:2
248. Vlastimil HOLUB 4.9.1982 1. česká národní liga TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 4:0
249. Jaroslav KROPÁČ 9.10.1982 1. česká národní liga TJ Válocvny plechu Frýdek-Místek – TJ Sklo Union Teplice 2:0
250. Miroslav BUBENÍK 17.10.1982 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 2:1
251. Tomáš ZAHRADNÍK 17.10.1982 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 2:1
252. Vratislav HAVLÍK 15.5.1983 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 2:1
253. Vladimír PUHLOVSKÝ 4.6.1983 1. česká národní liga TJ Železárny Prostějov – TJ Sklo Union Teplice 0:0
254. Radoslav HOUŠKA 15.8.1983 1. liga TJ Sklo Union Teplice – ASVŠ Dukla Banská Bystrica 1:2
255. Milan VÍZEK 15.8.1983 1. liga TJ Sklo Union Teplice – ASVŠ Dukla Banská Bystrica 1:2
256. Petr ONDRA 2.10.1983 1. liga TJ ZVL Žilina – TJ Sklo Union Teplice 1:0
257. Petr NOVÝ 23.11.1983 Středoevropský pohár TJ Sklo Union Teplice – SC Eisenstadt 4:1
258. Pavel HORA 4.3.1984 1. liga ASVŠ Dukla Banská Bystrica – TJ Sklo Union Teplice 2:1
259. Luděk JÁNSKÝ 25.4.1984 Středoevropský pohár TJ Sklo Union Teplice – KF Prishtina 1:1
260. Zdeněk BREJCHA 5.8.1984 Český pohár TJ Brňany – TJ Sklo Union Teplice 1:2
261. Jindřich BUREŠ 5.8.1984 Český pohár TJ Brňany – TJ Sklo Union Teplice 1:2
262. Zdeněk PRCHAL 15.8.1984 Český pohár VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 1:1, pok.kopy 3:5
263. Rostislav JEŘÁBEK 13.10.1984 1. česká národní liga TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 1:0
264. Martin LANĚ 21.10.1984 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ DP Xaverov Praha 1:1
265. Josef NOVÁK 10.3.1985 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 2:0

Zdeněk PÁLENÍK 10.3.1985 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 2:0
267. Hynek CHALUPNÍK (ml.) 16.3.1985 1. česká národní liga TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové – TJ Sklo Union Teplice 0:1
268. Josef CSAPLÁR 31.3.1985 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Tábor 0:1
269. Milan ČERMÁK 6.4.1985 1. česká národní liga TJ Vagónka Česká Lípa – TJ Sklo Union Teplice 1:1
270. Zdeněk KRUPKA 21.4.1985 1. česká národní liga TJ Auto Škoda Mladá Boleslav – TJ Sklo Union Teplice 1:0
271. Džimis BEKAKIS 18.8.1985 Český pohár VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 1:3

Petr NĚMEC 18.8.1985 Český pohár VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 1:3
273. Zbyšek KLIMPL 15.9.1985 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 1:0
274. Petr BAJER 29.9.1985 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VOKD Poruba 3:1
275. Jiří ČERNÝ 2.11.1985 1. česká národní liga TJ TŽ Třinec – TJ Sklo Union Teplice 2:2
276. Theodor KRNÁČ 14.6.1986 1. česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 3:2
277. Jaroslav ČABAN 10.8.1986 Český pohár TJ ČKD Kompresory Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1, pok.kopy 5:6

Jan GELETA 10.8.1986 Český pohár TJ ČKD Kompresory Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1, pok.kopy 5:6

Petr ZUSKIN 10.8.1986 Český pohár TJ ČKD Kompresory Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1, pok.kopy 5:6
280. Pavel KOUBA 10.8.1986 Český pohár TJ ČKD Kompresory Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1, pok.kopy 5:6
281. Roman PROSSER 10.8.1986 Český pohár TJ ČKD Kompresory Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1, pok.kopy 5:6
282. Krzysztof Andrzej ETMANOWICZ 6.9.1986 1. česká národní liga TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek – TJ Sklo Union Teplice 2:2

Petr HÁŠA 6.9.1986 1. česká národní liga TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek – TJ Sklo Union Teplice 2:2

Jaroslaw PASTERSKI 6.9.1986 1. česká národní liga TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek – TJ Sklo Union Teplice 2:2
285. Marián CHLAD 14.9.1986 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2:4
286. Jiří NOVÁK (II.) 28.9.1986 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ DP Xaverov Praha 0:0
287. Pavel FASNER 19.10.1986 1. česká národní liga TJ Zbrojovka Brno – TJ Sklo Union Teplice 3:0
288. Michal EISNER 15.3.1987 1. česká národní liga VTJ Tábor – TJ Sklo Union Teplice 1:1

Luboš POLÁK 15.3.1987 1. česká národní liga VTJ Tábor – TJ Sklo Union Teplice 1:1
290. Jiří KRAMÁR 26.4.1987 1. česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:3
291. Zdeněk HRABÁK 31.5.1987 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Vagónka Česká Lípa 1:3
292. Roman JURENKA 6.6.1987 1. česká národní liga VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 2:0
293. Tibor NOTIN 8.8.1987 Český pohár TJ RH Okula Nýrsko – TJ Sklo Union Teplice 1:0
294. Petr JIČÍNSKÝ 22.8.1987 1. česká národní liga TJ JZD Agrokombinát Slušovice – TJ Sklo Union Teplice 0:0
295. Jaroslav ULIČNÝ 3.10.1987 1. česká národní liga TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 2:1
296. Stanislav HOFMANN 14.11.1987 1. česká národní liga TJ Ostroj Opava – TJ Sklo Union Teplice 2:1 1
297. Pavel KAREŠ 13.3.1988 1. česká národní liga VTJ Tábor – TJ Sklo Union Teplice 3:1

Milan ŠVEC 13.3.1988 1. česká národní liga VTJ Tábor – TJ Sklo Union Teplice 3:1
299. Jaroslav SLÁMA 22.5.1988 1. česká národní liga TJ Dynamo JČE České Budějovice – TJ Sklo Union Teplice 3:0
300. Miroslav JANOTA 19.6.1988 1. česká národní liga TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 2:0
301. Jaromír BELŠÁN 31.7.1988 Český pohár TJ VTŽ Chomutov B – TJ Sklo Union Teplice 1:0

Radek LISTOPAD 31.7.1988 Český pohár TJ VTŽ Chomutov B – TJ Sklo Union Teplice 1:0

Jaroslav POK 31.7.1988 Český pohár TJ VTŽ Chomutov B – TJ Sklo Union Teplice 1:0

Viktor STAREČEK 31.7.1988 Český pohár TJ VTŽ Chomutov B – TJ Sklo Union Teplice 1:0
305. Petr VOJÍŘ 31.7.1988 Český pohár TJ VTŽ Chomutov B – TJ Sklo Union Teplice 1:0
306. Miroslav ČERNÝ 16.10.1988 1. česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:1
307. Jiří BEČVAŘÍK 19.3.1989 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Dynamo JČE České Budějovice 0:3
308. Václav JIRÁT 18.6.1989 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 0:1
309. Ladislav DOSEDĚL 24.6.1989 1. česká národní liga TJ Baník Havířov – TJ Sklo Union Teplice 2:0

Martin VRTIŠKA 24.6.1989 1. česká národní liga TJ Baník Havířov – TJ Sklo Union Teplice 2:0
311. Zdeněk ROLLINGER 6.8.1989 Český pohár TJ Lokomotiva Kladno – TJ Sklo Union Teplice 2:1
312. Jiří BÍLEK 6.8.1989 Český pohár TJ Lokomotiva Kladno – TJ Sklo Union Teplice 2:1
313. Oldřich BERNARD 13.8.1989 1. česká národní liga TJ Baník Havířov – TJ Sklo Union Teplice 2:0
314. Vladimír KOSINSKÝ 23.9.1989 1. česká národní liga TJ Gottwaldov – TJ Sklo Union Teplice 0:1
315. Juraj ŠIMURKA 11.3.1990 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník Havířov 1:0
316. Jaroslav MUTL 11.3.1990 1. česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník Havířov 1:0
317. Jan KOMŮRKA 12.8.1990 Český pohár TJ Slovan Varnsdorf – FK Sklo Union Teplice 0:2

Rudolf TVRZ 12.8.1990 Český pohár TJ Slovan Varnsdorf – FK Sklo Union Teplice 0:2
319. Václav ČERNÝ 2.9.1990 1. česká národní liga FK Baník Havířov – FK Sklo Union Teplice 5:0
320. Martin LUGER 29.9.1990 1. česká národní liga FK DAK Slušovice – FK Sklo Union Teplice 0:1
321. Jaroslav HAUZNER 17.3.1991 1. česká národní liga FK Sklo Union Teplice – FK Ostroj Opava 0:0
322. Vladislav MIKISKA 31.3.1991 1. česká národní liga FK Sklo Union Teplice – FK Baník Havířov 0:2
323. Dobroslav HAMOUZ 16.6.1991 1. česká národní liga TJ VTŽ Chomutov – FK Sklo Union Teplice 0:1
324. Svatopluk HABANEC 11.8.1991 Pohár ČMFS FC Lokomotiva Kladno – FK VTJ Teplice 1:2, kontumačně 3:0

Oleksandr Ivanovyč JANOVYČ 11.8.1991 Pohár ČMFS FC Lokomotiva Kladno – FK VTJ Teplice 1:2, kontumačně 3:0
326. Tomáš FIDRA 14.8.1991 Česká fotbalová liga TJ Náchod – FK VTJ Teplice 1:4 2
327. Jaroslav Jaroslavyč GRINIŠIN 24.8.1991 Česká fotbalová liga SKP Spartak Hradec Králové B – FK VTJ Teplice 0:3
328. Tomáš LOUBAL 29.9.1991 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – FK Chmel Blšany 1:2
329. Miroslav PATÁK 29.9.1991 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – FK Chmel Blšany 1:2
330. Pavel ANDOK 5.10.1991 Česká fotbalová liga TJ Baník Most – FK VTJ Teplice 2:2
331. Václav TOMAN 13.10.1991 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – SKPP Sušice 1:1
332. Petr KOLDA 8.3.1992 Česká fotbalová liga VTJ Karlovy Vary – FK VTJ Teplice 2:0

Ivan KOPECKÝ 8.3.1992 Česká fotbalová liga VTJ Karlovy Vary – FK VTJ Teplice 2:0

Zdeněk KOTALÍK 8.3.1992 Česká fotbalová liga VTJ Karlovy Vary – FK VTJ Teplice 2:0

Pavel VERBÍŘ 8.3.1992 Česká fotbalová liga VTJ Karlovy Vary – FK VTJ Teplice 2:0
336. Pavel LEDEN 8.3.1992 Česká fotbalová liga VTJ Karlovy Vary – FK VTJ Teplice 2:0
337. Oleksandr Anatolijovyč KRASNOŽON 22.8.1992 Česká fotbalová liga SK Dynamo JČE České Budějovice B – FK VTJ Teplice 2:4
338. Radek DIVECKÝ 7.11.1992 Česká fotbalová liga SK Slavia Praha B – FK VTJ Teplice 1:2
339. Přemysl VAVŘIČKA 7.11.1992 Česká fotbalová liga SK Slavia Praha B – FK VTJ Teplice 1:2 1
340. Jindřich HEFNER 28.2.1993 Česká fotbalová liga FK Slavia Mladá Boleslav – FK VTJ Teplice 1:2
341. Radim ŠULEK 28.2.1993 Česká fotbalová liga FK Slavia Mladá Boleslav – FK VTJ Teplice 1:2
342. Dalibor MATOUŠ 2.6.1993 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – SK Český Brod 5:1
343. Michal SEMAN 11.8.1993 Pohár ČMFS SK VT Chomutov – FK Frydrych Teplice 0:1
344. Adam PROKŠ 4.9.1993 2. liga FC LeRK Brno – FK Frydrych Teplice 1:0
345. Pavel GIŇA 11.9.1993 2. liga FK Frydrych Teplice – SK Agrox Kladno 1:0
346. Jiří KABYL 6.10.1993 Pohár ČMFS FK Frydrych Teplice – AC Sparta Praha 1:2
347. Marián BEDRICH 30.10.1993 2. liga FK Frydrych Teplice – FC Agro Turnov 0:0
348. Zdeněk DIVECKÝ 5.3.1994 2. liga TJ ŽD Bohumín – FK Frydrych Teplice 0:1

Zdenko FRŤALA 5.3.1994 2. liga TJ ŽD Bohumín – FK Frydrych Teplice 0:1
350. Zdeněk ZAPSKÝ 2.4.1994 2. liga 1.FC Terrex Kladno – FK Frydrych Teplice 4:1
351. Miroslav BEDNAŘÍK 10.4.1994 2. liga SK Alfa Brandýs nad Labem – FK Frydrych Teplice 2:0
352. Luděk JELÍNEK 27.7.1994 Pohár ČMFS FK Litoměřice – FK Frydrych Teplice 0:3

Karel KOCIÁN 27.7.1994 Pohár ČMFS FK Litoměřice – FK Frydrych Teplice 0:3

Zdeněk URBAN 27.7.1994 Pohár ČMFS FK Litoměřice – FK Frydrych Teplice 0:3 2
355. Rostislav BROUM 3.8.1994 Pohár ČMFS TJ Baník Most – FK Fradrych Teplice 0:1 1
356. Rastislav MICHALÍK 12.11.1994 2. liga ČSK Uherský Brod – FK Frydrych Teplice 1:0
357. Pavel KUČERA 19.11.1994 2. liga FK Frydrych Teplice – SK Železárny Třinec 1:1
358. Josef JUST 4.3.1995 2. liga FK Teplice – FC Karviná Vítkovice 2:0

Radek KRONĎÁK 4.3.1995 2. liga FK Teplice – FC Karviná Vítkovice 2:0

Bohuslav PIXA 4.3.1995 2. liga FK Teplice – FC Karviná Vítkovice 2:0

Zbyněk RAMPÁČEK 4.3.1995 2. liga FK Teplice – FC Karviná Vítkovice 2:0
362. Libor MACHÁČEK 25.3.1995 2. liga FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště – FK Teplice 2:0
363. Petr GUTH 23.4.1995 2. liga SK Pardubice – FK Teplice 3:0
364. Miroslav CHYTRA 5.8.1995 Pohár ČMFS FSC Libuš – FK Teplice 1:4

Jiří KRBEČEK 5.8.1995 Pohár ČMFS FSC Libuš – FK Teplice 1:4

Jan PEJŠA 5.8.1995 Pohár ČMFS FSC Libuš – FK Teplice 1:4 1

Milan PŘIBYL 5.8.1995 Pohár ČMFS FSC Libuš – FK Teplice 1:4

Pavel SEDLÁČEK 5.8.1995 Pohár ČMFS FSC Libuš – FK Teplice 1:4

René ŠIMEK 5.8.1995 Pohár ČMFS FSC Libuš – FK Teplice 1:4
370. Ľubomír KOPAS 12.8.1995 2. liga FK Teplice – FK Válcovny plechu Frýdek-Místek 1:0
371. Ondřej MIKEŠ 7.10.1995 2. liga SK 1887 Chrudim – FK Teplice 2:1
372. Roman HARVATOVIČ 11.10.1995 Pohár ČMFS FK Dukla Praha – FK Teplice 0:1
373. Bedřich HAMSA 14.10.1995 2. liga FK Teplice – FC Příbram 1:0
374. Petr BYSTROŇ 30.3.1996 2. liga FK Teplice – SK Pardubice 3:0
375. Marek LIŠKA 10.4.1996 2. liga FK Válcovny plechu Frýdek-Místek – FK Teplice 1:1 1
376. Michal DOLEŽAL 10.4.1996 2. liga FK Válcovny plechu Frýdek-Místek – FK Teplice 1:1
377. Petr BRABEC 4.8.1996 Pohár ČMFS FC MUS Most 1996 – FK Teplice 2:2, pok.kopy 2:4

Marián ŘÍZEK 4.8.1996 Pohár ČMFS FC MUS Most 1996 – FK Teplice 2:2, pok.kopy 2:4
379. Petr FOUSEK 4.8.1996 Pohár ČMFS FC MUS Most 1996 – FK Teplice 2:2, pok.kopy 2:4
380. Pavel JANEČEK 23.2.1997 1. liga FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 1:1

Oleg LIZOGUB 23.2.1997 1. liga FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 1:1
382. František MYSLIVEČEK 2.3.1997 1. liga FC Bohemians Praha – FK Teplice 0:1
383. Tomáš POŽÁR 9.3.1997 1. liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 0:0
384. Jean-Bertin AKUE 16.3.1997 1. liga SK Slavia Praha – FK Teplice 3:0
385. Radek ŠELICHA 23.3.1997 1. liga FK Teplice – FK Jablonec nad Nisou 0:1
386. Tomáš JANDA 6.4.1997 1. liga FK Teplice – FC Kaučuk Opava 1:0 1
387. Miroslav RADA 9.8.1997 Gambrinus liga FC Dukla – FK Teplice 2:2

Dušan TESAŘÍK 9.8.1997 Gambrinus liga FC Dukla – FK Teplice 2:2
389. Radek ZLATNÍK 17.8.1997 Gambrinus liga FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 1:0
390. Michal BÍLEK 31.8.1997 Gambrinus liga FK Viktoria Žižkov – FK Teplice 0:0 
391. Petr STROUHAL 28.9.1997 Gambrinus liga FK Teplice – FC Slovan Liberec 5:1
392. Radek MIŘATSKÝ 6.10.1997 Gambrinus liga SK Slavia Praha – FK Teplice 0:0
393. Marek LÁSKA 14.10.1997 Pohár ČMFS FK Ústí nad Labem – FK Teplice 0:5
394. Radek PETRÁK 21.2.1998 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 1:3

Aleš PIKL 21.2.1998 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 1:3
396. Sergio José BASTIDA 8.3.1998 Gambrinus liga FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 2:0
397. Jaromír JINDRÁČEK 29.3.1998 Gambrinus liga FK Teplice – AFK Atlantic Lázně Bohdaneč 4:1 2
398. Petr VOŘÍŠEK 8.4.1998 Pohár ČMFS FK Teplice – FK Jablonec nad Nisou 1:5
399. Štěpán VACHOUŠEK 8.4.1998 Pohár ČMFS FK Teplice – FK Jablonec nad Nisou 1:5
400. Tomáš HEŘMAN 2.8.1998 Gambrinus liga FK Teplice – FK Chmel Blšany 1:3
401. Vít TURTENWALD 30.8.1998 Gambrinus liga FC Boby-sport Brno – FK Teplice 0:3
402. David KÖSTL 7.3.1999 Gambrinus liga FC Baník Ostrava – FK Teplice 0:0
403. Petr HRUŠKA 4.4.1999 Gambrinus liga FK Teplice – FK Jablonec 97 1:2
404. Martin FRÝDEK 31.7.1999 Gambrinus liga FK Teplice – Slezský FC Opava 1:1

Michal KOLOMAZNÍK 31.7.1999 Gambrinus liga FK Teplice – Slezský FC Opava 1:1
406. David SOURADA 31.7.1999 Gambrinus liga FK Teplice – Slezský FC Opava 1:1
407. Tomáš KUKOL 15.8.1999 Gambrinus liga FK Teplice – FC Dukla Příbram 2:0
408. Michal HÁJEK 6.9.1999 Pohár ČMFS FK Tatran Kadaň – FK Teplice 1:0
409. Pavel HOLOMEK 30.10.1999 Gambrinus liga FK Teplice – SK Slavia Praha 1:1
410. Petr POKORNÝ 8.11.1999 Gambrinus liga SK Sigma Olomouc – FK Teplice 2:2
411. Vladimír LEITNER 28.7.2000 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 0:0

Róbert SEMENÍK 28.7.2000 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 0:0
413. Pavol PIATKA 12.8.2000 Gambrinus liga FK Teplice – FC Stavo Artikel Brno 1:1
414. Robert VÁGNER 22.9.2000 Gambrinus liga FC Petra Drnovice – FK Teplice 3:1 1
415. Damir GRLIĆ 4.3.2001 Gambrinus liga FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 1:2
416. Marek SMOLA 4.3.2001 Gambrinus liga FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 1:2
417. Radomír HAVEL 15.4.2001 Gambrinus liga 1.FC Synot – FK Teplice 0:1
418. Tomáš POŠTULKA 24.7.2001 Pohár ČMFS SK Frantschach Štětí – FK Teplice 0:2
419. Miroslav JIRKA 19.8.2001 Gambrinus liga FK Jablonec 97 – FK Teplice 0:0
420. Jiří SKÁLA 16.9.2001 Gambrinus liga FK Teplice – SK Hradec Králové 4:3
421. Roman LENGYEL 2.12.2001 Gambrinus liga SK Sigma Olomouc – FK Teplice 0:2
422. Pavel HORVÁTH 8.2.2002 Gambrinus liga FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 1:3
423. Martin KLEIN 17.2.2002 Gambrinus liga FK Drnovice – FK Teplice 1:1
424. Karel DOLEŽAL 1.3.2002 Gambrinus liga SK Slavia Praha – FK Teplice 3:0
425. Luděk ZELENKA 6.3.2002 Gambrinus liga FK Teplice – FK Jablonec 97 0:0
426. Martin SIGMUND 20.4.2002 Gambrinus liga AC Sparta Praha – FK Teplice 2:3
427. Michal OBRTLÍK 10.5.2002 Gambrinus liga FK Teplice – FC Marila Příbram 1:0
428. Patrik GROSS 7.7.2002 Pohár Intertoto FK Teplice – CD Santa Clara 5:1 1
429. Jan REZEK 7.7.2002 Pohár Intertoto FK Teplice – CD Santa Clara 5:1
430. Vlastimil RYŠKA 13.7.2002 Pohár Intertoto CD Santa Clara – FK Teplice 1:4 1
431. Karel RADA 27.7.2002 Pohár Intertoto FK Teplice – 1.FC Kaiserslautern 4:0
432. Tomáš HUNAL 2.9.2002 Gambrinus liga FC Slovan Liberec – FK Teplice 2:1
433. Jan POLÁČEK 4.9.2002 Pohár ČMFS SK Kladno – FK Teplice 0:1
434. Petr GABRIEL 15.2.2003 Gambrinus liga FK Teplice – AC Sparta Praha 1:0

Radim VLASÁK 15.2.2003 Gambrinus liga FK Teplice – AC Sparta Praha 1:0
436. Emil RILKE 24.3.2003 Gambrinus liga FK Teplice – FC Slovan Liberec 2:1
437. Petr DRAGOUN 11.8.2003 Gambrinus liga SK Sigma Olomouc – FK Teplice 1:3
438. Henrich BENČÍK 16.8.2003 Gambrinus liga FK Teplice – Slezský FC Opava 2:0 1
439. Patrik KOLÁŘ 28.10.2003 Pohár ČMFS MFK Ústí nad Labem – FK Teplice 1:1, pok.kopy 0:3
440. Martin FENIN 22.11.2003 Gambrinus liga FC Tescoma Zlín – FK Teplice 1:0
441. Jiří KOWALÍK 15.2.2004 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 1:0

Pavel KRMAŠ 15.2.2004 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 1:0

Tomáš KUCHAŘ 15.2.2004 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 1:0

Jiří MAŠEK 15.2.2004 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 1:0
445. Petr BENÁT 21.2.2004 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 0:0
446. Pavel VELEBA 21.2.2004 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 0:0
447. Peter ŠTYVAR 3.3.2004 Pohár UEFA FK Teplice – Celtic FC 1:0
448. Jakub MAREŠ 3.3.2004 Pohár UEFA FK Teplice – Celtic FC 1:0
449. Libor MALIŇÁK 8.5.2004 Gambrinus liga FK Jablonec 97 – FK Teplice 2:0
450. Vítězslav BROŽÍK 15.5.2004 Gambrinus liga FK Teplice – FC Tescoma Zlín 3:0
451. Jaroslav FÜRBACH 27.6.2004 Pohár Intertoto FK Teplice – Matáv FC Sopron 3:1
452. Josef KAUFMAN 3.7.2004 Pohár Intertoto FK Teplice – FK Šinnik Jaroslavľ 1:2
453. Jiří SABOU 22.8.2004 Gambrinus liga FK Mladá Boleslav – FK Teplice 0:0
454. Ondřej SZABO 25.8.2004 Gambrinus liga FK Teplice – FC Tescoma Zlín 2:1
455. Zdeněk KOUKAL 12.9.2004 Gambrinus liga FK Jablonec 97 – FK Teplice 1:1
456. William SUNSING Hidalgo 27.2.2005 Gambrinus liga FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:1
457. Patrice ABANDA Etong 3.4.2005 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Brno 3:1
458. Antonín ROSA (ml.) 17.4.2005 Gambrinus liga FK Chmel Blšany – FK Teplice 2:2
459. Tomáš JIRSÁK 7.8.2005 Gambrinus liga FK SIAD Most – FK Teplice 2:1
460. Adam VARADI 11.8.2005 Pohár UEFA FK MTZ-RIPO Minsk – FK Teplice 1:1
461. Pavel KARLÍK 31.8.2005 Pohár ČMFS FK Baník Sokolov – FK Teplice 0:5
462. Karel KROUPA 20.2.2006 Gambrinus liga FK Teplice – FK Marila Příbram 2:1
463. Edin DŽEKO 20.2.2006 Gambrinus liga FK Teplice – FK Marila Příbram 2:1
464. Jan ŠTOHANZL 2.4.2006 Gambrinus liga FK Teplice – FC Vysočina Jihlava 3:1
465. Ariel Damián CÓLZERA 15.4.2006 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 0:0
466. Michal VALENTA 2.7.2006 Pohár Intertoto Grasshopper-Club Zürich – FK Teplice 2:0
467. Vlastimil STOŽICKÝ 9.7.2006 Pohár Intertoto FK Teplice – Grasshopper-Club Zürich 0:2
468. Filip DORT 20.8.2006 Gambrinus liga FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 2:0
469. Petr LUKÁŠ 24.9.2006 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 0:3
470. Tomáš VONDRÁŠEK 27.9.2006 Pohár ČMFS FK Bohemians Praha – FK Teplice 1:2
471. Martin SLAVÍK 25.10.2006 Pohár ČMFS FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 0:0, pok.kopy 4:3
472. Samir MERZIĆ 1.4.2007 Gambrinus liga FK SIAD Most – FK Teplice 0:0
473. Tomáš BELIC 18.4.2007 Gambrinus liga FK Teplice – FK Marila Příbram 1:0
474. Lukáš OHNĚNÍK 9.5.2007 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 1:2
475. Jakub DVOŘÁK 13.5.2007 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 2:2
476. Jiří PIMPARA 21.5.2007 Gambrinus liga FC Slovan Liberec – FK Teplice 2:0
477. Jan FRANC 21.5.2007 Gambrinus liga FC Slovan Liberec – FK Teplice 2:0
478. Michal GAŠPARÍK 5.8.2007 Gambrinus liga SK Kladno – FK Teplice 0:2

Petr SMÍŠEK 5.8.2007 Gambrinus liga SK Kladno – FK Teplice 0:2
480. Pavel HAŠEK 27.8.2007 Gambrinus liga FK Teplice – FC Slovan Liberec 2:0
481. Admir LJEVAKOVIĆ 5.9.2007 Pohár ČMFS SK Stap Tratec Vilémov – FK Teplice 0:4
482. Richard VEVERKA 5.9.2007 Pohár ČMFS SK Stap Tratec Vilémov – FK Teplice 0:4
483. Andrej HESEK 17.2.2008 Gambrinus liga FK Teplice – FK SIAD Most 1:0

Tomáš JUN 17.2.2008 Gambrinus liga FK Teplice – FK SIAD Most 1:0 1
485. Vlastimil VIDLIČKA 17.2.2008 Gambrinus liga FK Teplice – FK SIAD Most 1:0
486. Leandro Ricardo VIEIRA 2.3.2008 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Brno 0:1
487. Michal SMEJKAL 10.3.2008 Gambrinus liga AC Sparta Praha – FK Teplice 1:0
488. Aidin MAHMUTOVIĆ 5.7.2008 Pohár Intertoto FK Teplice – Budapest Honvéd FC 1:3
489. Aleš HANZLÍK 30.8.2008 Gambrinus liga FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 1:1
490. Milan MATULA 14.9.2008 Gambrinus liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 1:0
491. Martin JINDRÁČEK 14.9.2008 Gambrinus liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 1:0
492. Tomáš GRIGAR 22.2.2009 Gambrinus liga FK Teplice – FC Slovan Liberec 1:0
493. Osama ELSAMNI 8.3.2009 Gambrinus liga FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 3:0
494. Blažej VAŠČÁK 23.3.2009 Gambrinus liga FK Teplice – AC Sparta Praha 0:0
495. Radim BREITE 30.5.2009 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 3:0
496. Alen MELUNOVIĆ 30.5.2009 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 3:0
497. David JABLONSKÝ 30.5.2009 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 3:0
498. David KALIVODA 13.9.2009 Gambrinus liga 1.FC Slovácko – FK Teplice 0:2
499. Ivan ŠOLLAR 7.10.2009 Pohár ČMFS FC Hradec Králové – FK Teplice 1:2
500. Jakub PÍCHA 23.11.2009 Gambrinus liga SK Sigma Olomouc – FK Teplice 6:2
501. Matej SIVA 28.2.2010 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 0:0
502. Libor DOŠEK 28.2.2010 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 0:0
503. Lukáš ZOUBELE 6.3.2010 Gambrinus liga FK Teplice – FK Bohemians Praha 2:1
504. Jan HOŠEK 9.8.2010 Gambrinus liga FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice 1:1
505. Aldin ČAJIĆ 1.9.2010 Ondrášovka Cup SK Sokol Brozany – FK Teplice 0:5
506. Patrik LÁCHA 27.2.2011 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 2:2
507. Marek JUNGR 27.2.2011 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 2:2
508. Tomáš ČESLÁK 21.5.2011 Gambrinus liga Bohemians 1905 – FK Teplice 1:1
509. Pavel VERBÍŘ (ml.) 28.5.2011 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 1:1
510. Marek KRÁTKÝ 28.5.2011 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 1:1
511. Václav JEŽDÍK 12.8.2011 Gambrinus liga FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 2:0
512. Egon VŮCH 22.8.2011 Gambrinus liga FK Teplice – SK Slavia Praha 0:0
513. Andrej KERIĆ 11.9.2011 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:1
514. Petr DOLEJŠ 19.2.2012 Gambrinus liga FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 3:4
515. Zdeněk VOLEK 12.3.2012 Gambrinus liga 1.FK Příbram – FK Teplice 0:0
516. Abid MUJAGIĆ 17.3.2012 Gambrinus liga FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 0:0
517. Petr ŠALDA 14.4.2012 Gambrinus liga AC Sparta Praha – FK Teplice 2:2
518. Ján CHOVANEC 29.7.2012 Gambrinus liga FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:0
519. Jakub PODANÝ 31.8.2012 Gambrinus liga FK Teplice – FK Baumit Jablonec 0:4
520. Jakub POLÁK 5.9.2012 Pohár České pošty SK Horní Měcholupy – FK Teplice 1:3
521. Marek JAROLÍM 19.9.2012 Gambrinus liga SK Slavia Praha – FK Teplice 2:0
522. Michael LÜFTNER 21.10.2012 Gambrinus liga FC Hradec Králové – FK Teplice 2:0
523. Tomáš JURSA 28.10.2012 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 1:1
524. Franci LITSINGI 22.2.2013 Gambrinus liga FK Teplice – FK Dukla Praha 1:1
525. Lukáš JANIČ 3.4.2013 Pohár České pošty FC Slovan Liberec – FK Teplice 2:0
526. Karel KODEŠ 26.5.2013 Gambrinus liga FK Teplice – AC Sparta Praha 0:3
527. Jan KROB 21.7.2013 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 3:2

NIVALDO Alves Freitas Santos 21.7.2013 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 3:2

Eugène SALAMI 21.7.2013 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 3:2
530. Ivo TÁBORSKÝ 26.7.2013 Gambrinus liga 1.SC Znojmo FK – FK Teplice 0:0
531. Luis Arcángel RAMOS Colón 21.2.2014 Gambrinus liga FK Dukla Praha – FK Teplice 3:1

Elvis BRATANOVIĆ 21.2.2014 Gambrinus liga FK Dukla Praha – FK Teplice 3:1
533. Chukwudi CHUKWUMA 2.3.2014 Gambrinus liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 4:0
534. Ladislav TAKÁCS 10.3.2014 Gambrinus liga FK Teplice – SK Slavia Praha 1:0
535. Maroš KLIMPL 24.3.2014 Gambrinus liga FK Teplice – FK Mladá Boleslav 0:1
536. Milan JIRÁSEK 26.7.2014 Synot liga FC Hradec Králové – FK Teplice 0:0
537. Ulrich Darmel KAPOLONGO Zaolo Desuza 22.8.2014 Synot liga FK Teplice – FC Slovan Liberec 2:2
538. Daniel RICHTER 6.9.2014 Pohár FAČR FK Bohemians Praha – FK Teplice 0:3
539. Přemysl LIPŠ 14.10.2014 Pohár FAČR FK Teplice – TJ Jiskra Domažlice 1:2
540. Petr KODEŠ 14.10.2014 Pohár FAČR FK Teplice – TJ Jiskra Domažlice 1:2
541. Denis LAŇKA 14.10.2014 Pohár FAČR FK Teplice – TJ Jiskra Domažlice 1:2
542. Otto URMA 22.11.2014 Synot liga FK Teplice – FK Dukla Praha 1:0
543. Jakub HORA 21.2.2015 Synot liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 1:0 1

Roman POTOČNÝ 21.2.2015 Synot liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 1:0
545. Benjámin BALÁZS 21.3.2015 Synot liga AC Sparta Praha – FK Teplice 1:0
546. Václav MOZOL 30.5.2015 Synot liga FK Teplice – FC Hradec Králové 1:3
547. Mahamadou DRAMÉ 25.7.2015 Synot liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 2:2

Martin FILLO 25.7.2015 Synot liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 2:2 1
549. Patrik DRESSLER 25.7.2015 Synot liga FK Teplice – SK Sigma Olomouc 2:2
550. Michal PECHÁČEK 30.8.2015 MOL Cup FK TJ Štěchovice – FK Teplice 1:4
551. Vojtěch NOVOTNÝ 30.8.2015 MOL Cup FK TJ Štěchovice – FK Teplice 1:4
552. Zurab CISKARIDZE 13.2.2016 Synot liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:0

Martin CHUDÝ 13.2.2016 Synot liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:0

Davor KUKEC 13.2.2016 Synot liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:0

Soune Daniel SOUNGOLE 13.2.2016 Synot liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:0

David VANĚČEK 13.2.2016 Synot liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:0
557. Miroslav GREGÁŇ 13.2.2016 Synot liga FK Teplice – 1.FK Příbram 2:0
558. Michal JEŘÁBEK 19.2.2016 Synot liga FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 1:0
559. Robert HRUBÝ 29.7.2016 ePojisteni.cz liga FK Dukla Praha – FK Teplice 0:1
560. Marek ČERVENKA 10.8.2016 MOL Cup FK Králův Dvůr – FK Teplice 1:0
561. Tomáš KUČERA 11.9.2016 ePojisteni.cz liga FK Teplice – SK Slavia Praha 2:2
562. Alois HYČKA 18.2.2017 ePojisteni.cz liga FK Teplice – FC Zbrojovka Brno 1:1

Aleksandar ŠUŠNJAR 18.2.2017 ePojisteni.cz liga FK Teplice – FC Zbrojovka Brno 1:1
564. Jan VOŠAHLÍK 18.2.2017 ePojisteni.cz liga FK Teplice – FC Zbrojovka Brno 1:1
565. Alex KRÁL 7.5.2017 ePojisteni.cz liga FC Hradec Králové – FK Teplice 0:2
566. Nermin HALJETA 29.7.2017 HET liga SK Slavia Praha – FK Teplice 1:0
567. Daniel TRUBAČ 5.8.2017 HET liga FK Teplice – FK Dukla Praha 3:1
568. Jan SUCHAN 9.8.2017 MOL Cup FK Loko Vltavín – FK Teplice 2:3 1
569. Jakub DIVIŠ 19.9.2017 MOL Cup FC MAS Táborsko - FK Teplice 3:4
570. Dominik ŠUP 24.10.2017 MOL Cup FK Teplice - FC Hradec Králové 2:3
571. Pavel ČMOVŠ 17.2.2018 HET liga FK Jablonec - FK Teplice 2:1
572. Patrik ŽITNÝ 17.2.2018 HET liga FK Jablonec - FK Teplice 2:1
573. Yhojan Gary DÍAZ Sequeira 3.3.2018 HET liga FC Vysočina Jihlava - FK Teplice 3:1
574. Jan SHEJBAL 31.3.2018 HET liga FK Teplice - AC Sparta Praha 1:1
575. Michal ŠIMEČEK 13.5.2018 HET liga FK Teplice - FC Zbrojovka Brno 1:4
576. Pavel MOULIS 21.7.2018 Fortuna:liga 1.FK Příbram - FK Teplice 1:1
577. Siim LUTS 29.7.2018 Fortuna:liga FK Teplice - FK Dukla Praha 5:2
578. Luděk NĚMEČEK 26.9.2018 MOL Cup FK Loko Vltavín - FK Teplice 1:2
579. Ladislav KODAD 16.11.2018 MOL Cup FK Dukla Praha - FK Teplice 1:3
580. Jan KNAPÍK 16.11.2018 MOL Cup FK Dukla Praha - FK Teplice 1:3
581. Jan KUCHTA 15.2.2019 Fortuna:liga FK Teplice - FK Mladá Boleslav 0:2
582. David BEZDIČKA 15.2.2019 Fortuna:liga FK Teplice - FK Mladá Boleslav 0:2
583. Matěj RADOSTA 8.3.2019 Fortuna:liga FK Jablonec - FK Teplice 2:1
584. Zdeněk ŠVEJDA 8.3.2019 Fortuna:liga FK Jablonec - FK Teplice 2:1
585. Benjamin MUSTAFIĆ 12.5.2019 Fortuna:liga FK Mladá Boleslav - FK Teplice 1:1
586. Patrik ONDRÁŠEK 12.5.2019 Fortuna:liga FK Mladá Boleslav - FK Teplice 1:1
587. Igor Alexandrovič PARADIN 13.7.2019 Fortuna:liga 1.FK Příbram - FK Teplice 1:1
588. Pavel VYHNAL 13.7.2019 Fortuna:liga 1.FK Příbram - FK Teplice 1:1
589. Petr MAREŠ 21.7.2019 Fortuna:liga FK Teplice - SK Slavia Praha 1:5
590. Jevgenij Nikolajevič NAZAROV 21.7.2019 Fortuna:liga FK Teplice - SK Slavia Praha 1:5
591. Manel ROYO Castell 28.8.2019 MOL Cup FC Písek - FK Teplice 1:3
592. Jakub ŘEZNÍČEK 14.9.2019 Fortuna:liga FC Slovan Liberec - FK Teplice 1:1
593. Jan LIŠKA 30.10.2019 MOL Cup FC Slovan Liberec - FK Teplice 2:0
594. Lukáš MAREČEK 15.2.2020 Fortuna:liga FK Teplice - SK Sigma Olomouc 1:3
595. Martins Daniel Toutou MPONDO 8.3.2020 Fortuna:liga FK Teplice - 1.FC Slovácko 0:0
596. David ČERNÝ 23.5.2020 Fortuna:liga FK Teplice - FC Slovan Liberec 2:0
597. Matěj HÝBL 27.5.2020 Fortuna:liga Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 4:0
598. Jakub EMMER 28.6.2020 Fortuna:liga FK Teplice - FC Fastav Zlín 4:1
599. David HEIDENREICH 22.8.2020 Fortuna:liga 1.FK Příbram - FK Teplice 1:3 1
600. Vukadin VUKADINOVIĆ 18.9.2020 Fortuna:liga SK Slavia Praha - FK Teplice 5:1
601. Jan PLACHÝ 30.9.2020 MOL Cup FK Chlumec nad Cidlinou - FK Teplice 1:3
602. Besir BAFTIJAR 30.9.2020 MOL Cup FK Chlumec nad Cidlinou - FK Teplice 1:3
603. Jan FORTELNÝ 8.11.2020 Fortuna:liga FK Teplice - FC Slovan Liberec 1:2
604. Robert JUKL 21.11.2020 Fortuna:liga Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 2:0
605. Daniel KOVÁČ 29.11.2020 Fortuna:liga FK Teplice - AC Sparta Praha 0:1
606. Matyáš KOZÁK 6.12.2020 Fortuna:liga FK Mladá Boleslav - FK Teplice 0:2
607. Ruben DROEHNLE 15.1.2021 Fortuna:liga FK Teplice - FK Jablonec 0:5
Šimon GABRIEL 15.1.2021 Fortuna:liga FK Teplice - FK Jablonec 0:5
Ondřej MAZUCH 15.1.2021 Fortuna:liga FK Teplice - FK Jablonec 0:5
610. Martin MACEJ 15.1.2021 Fortuna:liga FK Teplice - FK Jablonec 0:5
611. Jan ČTVRTEČKA 7.2.2021 Fortuna:liga FK Teplice - FK Pardubice 0:1
612. Tadeáš VACHOUŠEK 3.3.2021 MOL Cup FK Teplice - FC Zbrojovka Brno 2:0
613. Martin CHLUMECKÝ 25.7.2021 Fortuna:liga SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 1:0
David LEDECKÝ 25.7.2021 Fortuna:liga SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 1:0
615. Štěpán KRUNERT 25.7.2021 Fortuna:liga SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 1:0
Josef ŠVANDA 25.7.2021 Fortuna:liga SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 1:0
617. Karel HASIL 30.7.2021 Fortuna:liga FK Teplice - SK Slavia Praha 1:3
618. Vicu BULMAGA 25.8.2021 MOL Cup SK Benešov - FK Teplice 0:1
619. Juan Matías SUCCAR Cañote 11.9.2021 Fortuna:liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 1:2
620. Štěpán CHALOUPEK 22.9.2021 MOL Cup FK Fotbal Třinec – FK Teplice 0:1