/ FK Teplice – historie – Double soupeři

Týmové bilance - Double soupeři

Mistrovské double

Přehled zahrnuje vítězná utkání s jedním soupeřem v daném ročníku.

Sezóny 1948 a 1953 hrány jednokolově, proto nejsou uvedeny v tomto přehledu. Sezóna 1957/1958 hrána tříkolově, uvedena jsou jen tři vítězství se stejným soupeřem.

Soupeři jsou uvedeni pod posledním názvem, s nímž hráli mistrovské utkání proti FK Teplice a jsou řazeni v abecedním pořadí obcí či obecních částí.


SK Český lev Beroun

celkem 1

1947/1948 Divize českého venkova SK Teplice-Šanov – SK Český lev Beroun 3:2
SK Český lev Beroun – SK Teplice-Šanov 0:3

SK Bílina

celkem 1

1947/1948 Divize českého venkova SK Teplice-Šanov – SK Bílina 3:1
SK Bílina – SK Teplice-Šanov 1:7

FK Chmel Blšany

celkem 3 / v 1.lize 2

1995/1996 2.liga FK Chmel Blšany – FK Teplice 0:1
FK Teplice – FK Chmel Blšany 3:1
2001/2002 Gambrinus liga FK Chmel Blšany – FK Teplice 1:3
FK Teplice – FK Chmel Blšany 2:1
2002/2003 Gambrinus liga FK Teplice – FK Chmel Blšany 1:0
FK Chmel Blšany – FK Teplice 0:1

FC Coring Bohumín

celkem 2

1982/1983 1.česká národní liga TJ ŽD Bohumín – TJ Sklo Union Teplice 0:2
TJ Sklo Union Teplice – TJ ŽD Bohumín 2:1
1993/1994 2.liga FK Frydrych Teplice – TJ ŽD Bohumín 2:0
TJ ŽD Bohumín – FK Frydrych Teplice 0:1

SK Alfa Brandýs nad Labem

celkem 1

1994/1995 2.liga FK Frydrych Teplice – SK Alfa Brandýs nad Labem 2:0
FC Alfa Brandýs nad Labem – FK Teplice 0:4

TJ Internacionál Slovnaft Bratislava

celkem 1 / v 1.lize 1

1971/1972 1.liga TJ Internacionál Slovnaft Bratislava – TJ Sklo Union Teplice 0:3
TJ Sklo Union Teplice – TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 3:2

TJ Slovan CHZJD Bratislava

celkem 1 / v 1.lize 1

1976/1977 1.liga TJ Slovan CHZJD Bratislava – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan CHZJD Bratislava 3:0

FC Zbrojovka Brno

celkem 3 / v 1.lize 3

1964/1965 1.liga TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Brno ZJŠ 1:0
TJ Spartak Brno ZJŠ – TJ Slovan Teplice 0:1
1998/1999 Gambrinus liga FC Boby-sport Brno – FK Teplice 0:3
FK Teplice – FC Boby-sport Brno 2:1
2004/2005 Gambrinus liga 1.FC Brno – FK Teplice 1:3
FK Teplice – 1.FC Brno 3:1

VSK Horymír Břežánky

celkem 1

1945/1946 I.A třída VSK Horymír Břežánky – SK Teplice-Šanov 3:5
SK Teplice-Šanov – VSK Horymír Břežánky 24:0

TJ Spartak Čelákovice

celkem 1

1954 Celostátní soutěž TJ Spartak Čelákovice – TJ Tatran Teplice 0:3
TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Čelákovice 6:0

TJ Vagónka Česká Lípa

celkem 1

1981/1982 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Vagónka Česká Lípa 3:1
TJ Vagónka Česká Lípa – TJ Sklo Union Teplice 0:3

SK Dynamo České Budějovice

celkem 1 / v 1.lize 1

2004/2005 Gambrinus liga SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 0:1
FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice 5:2

SK Dynamo JČE České Budějovice B

celkem 1

1992/1993 Česká fotbalová liga SK Dynamo JČE České Budějovice B – FK VTJ Teplice 2:4
FK VTJ Teplice – SK Dynamo JČE České Budějovice B 3:0

TJ Kovostroj Děčín

celkem 2

1963/1964 2.liga TJ Slovan Teplice – TJ Kovostroj Děčín 2:0
TJ Kovostroj Děčín – TJ Slovan Teplice 0:2
1980/1981 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 4:0
TJ Kovostroj Děčín – TJ Sklo Union Teplice 1:3

SK Slovan Duchcov

celkem 2

1945/1946 I.A třída SK Slovan Duchcov – SK Teplice-Šanov 0:1
SK Teplice-Šanov – SK Slovan Duchcov 5:4
1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Slovan Duchcov 7:0
SK Slovan Duchcov – SK Teplice-Šanov 2:6

ČSK Ervěnice

celkem 1

1946/1947 I.A třída ČSK Ervěnice – SK Teplice-Šanov 0:3
SK Teplice-Šanov – ČSK Ervěnice 4:0

FK Válcovny plechu Frýdek-Místek

celkem 2

1989/1990 1.česká národní liga TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek – TJ Sklo Union Teplice 1:3
FK Sklo Union Teplice – TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek 3:1
1994/1995 2.liga FK Teplice – FK Válcovny plechu Frýdek-Místek 5:0
FK Válcovny plechu Frýdek-Místek – FK Teplice 1:2

SK Hostomice

celkem 1

1945/1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Hostomice 4:1
SK Hostomice – SK Teplice-Šanov 1:4

FC Hradec Králové

celkem 5 / v 1.lize 2

1954 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Hradec Králové 1:0
TJ Spartak Hradec Králové – TJ Tatran Teplice 2:3
1966/1967 1.liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak Hradec Králové 1:0
TJ Spartak Hradec Králové – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1982/1983 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 3:0
TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1984/1985 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 2:1
TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1998/1999 Gambrinus liga SK Hradec Králové – FK Teplice 0:3
FK Teplice – SK Hradec Králové 4:0

SKP Spartak Hradec Králové B

celkem 1

1991/1992 Česká fotbalová liga SKP Spartak Hradec Králové B – FK VTJ Teplice 0:3
FK VTJ Teplice – SKP Spartak Hradec Králové B 1:0

Hornický SK Hrdlovka

celkem 1

1946/1947 I.A třída Hornický SK Hrdlovka – SK Teplice-Šanov 1:3
SK Teplice-Šanov – Hornický SK Hrdlovka 4:1

ČSK Chabařovice

celkem 1

1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – ČSK Chabařovice 4:1
ČSK Chabařovice – SK Teplice-Šanov 0:2

SK VT Chomutov

celkem 3

1980/1981 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 4:0
TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 1:2
1987/1988 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 2:1
TJ VTŽ Chomutov – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1990/1991 1.česká národní liga FK Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 3:0
TJ VTŽ Chomutov – FK Sklo Union Teplice 0:1

FK Jablonec

celkem 5 / v 1.lize 2

1963/1964 2.liga TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou – TJ Slovan Teplice 1:2
TJ Slovan Teplice – TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou 1:0
1981/1982 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 3:1
TJ LIAZ Jablonec nad Nisou – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1984/1985 1.česká národní liga TJ LIAZ Jablonec nad Nisou – TJ Sklo Union Teplice 1:2
TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 2:0
2008/0009 Gambrinus liga FK Baumit Jablonec – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FK Baumit Jablonec 3:0
2011/2012 Gambrinus liga FK Baumit Jablonec – FK Teplice 0:1
FK Teplice – FK Baumit Jablonec 3:2

FC Vysočina Jihlava

celkem 2 / v 1.lize 2

2005/2006 Gambrinus liga FC Vysočina Jihlava – FK Teplice 0:4
FK Teplice – FC Vysočina Jihlava 3:1
2016/2017 ePojisteni.cz liga FC Vysočina Jihlava – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FC Vysočina Jihlava 1:0

TJ Dynamo Karlovy Vary

celkem 4

1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Slavia Karlovy Vary 5:1
SK Slavia Karlovy Vary – SK Teplice-Šanov 1:2
1954 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Dynamo Karlovy Vary 9:0
TJ Dynamo Karlovy Vary – TJ Tatran Teplice 0:3
1955 Celostátní soutěž TJ Dynamo Karlovy Vary – TJ Tatran Teplice 0:1
TJ Tatran Teplice – TJ Dynamo Karlovy Vary 3:1
1960/1961 2.liga TJ Dynamo Karlovy Vary – TJ Tatran Teplice 0:1
TJ Slovan Teplice – TJ Dynamo Karlovy Vary 2:1

FC Karviná

celkem 1 / v 1.lize 1

1998/1999 Gambrinus liga FC Karviná – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FC Karviná 3:0

MFK Karviná

celkem 1 / v 1.lize 1

2016/2017 ePojisteni.cz liga MFK Karviná – FK Teplice 1:4
FK Teplice – MFK Karviná 1:0

FC Lokomotiva Kladno

celkem 1

1992/1993 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – FC Lokomotiva Kladno 6:0
FC Lokomotiva Kladno – FK VTJ Teplice 1:2

SK Kladno

celkem 6 / v 1.lize 5

1949 Celostátní mistrovství I. ZSJ SONP Kladno – Sokol Teplice 0:3
Sokol Teplice – ZSJ SONP Kladno 4:1
1964/1965 1.liga TJ Slovan Teplice – TJ SONP Kladno 1:0
TJ SONP Kladno – TJ Slovan Teplice 1:2
1980/1981 Česká národní liga TJ Poldi SONP Kladno – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ Poldi SONP Kladno 1:0
2006/2007 Gambrinus liga FK Teplice – SK Kladno 2:0
SK Kladno – FK Teplice 0:2
2007/2008 Gambrinus liga SK Kladno – FK Teplice 0:2
FK Teplice – SK Kladno 1:0
2009/2010 Gambrinus liga SK Kladno – FK Teplice 0:2
FK Teplice – SK Kladno 5:0

TJ Lokomotíva Košice

celkem 2 / v 1.lize 2

1949 Celostátní mistrovství I. Sokol Teplice – ZSJ Dynamo ČSD Košice 7:0
ZSJ Dynamo ČSD Košice – Sokol Teplice 0:1
1952 Mistrovství republiky ZSJ Dynamo ČSD Košice – ZSJ Ingstav Teplice 0:1
ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ Dynamo ČSD Košice 1:0

TJ KŽ Králův Dvůr

celkem 1

1980/1981 Česká národní liga TJ KŽ Králův Dvůr – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ KŽ Králův Dvůr 2:1

AFK Atlantic Lázně Bohdaneč

celkem 1 / v 1.lize 1

1997/1998 Gambrinus liga AFK Atlantic Lázně Bohdaneč – FK Teplice 1:2
FK Teplice – AFK Atlantic Lázně Bohdaneč 4:1

SK Viktorie Ledvice

celkem 2

1945/1946 I.A třída SK Viktorie Ledvice – SK Teplice-Šanov 2:11
SK Teplice-Šanov – SK Viktorie Ledvice 9:0
1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Viktorie Ledvice 4:0
SK Viktorie Ledvice – SK Teplice-Šanov 2:7

SK Slavoj Lenešice

celkem 1

1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Slavoj Lenešice 8:1
SK Slavoj Lenešice – SK Teplice-Šanov 2:4

TJ Slavoj Liberec

celkem 1

1955 Celostátní soutěž TJ Slavoj Liberec – TJ Tatran Teplice 0:6
TJ Tatran Teplice – TJ Slavoj Liberec 4:1

FC Slovan Liberec

celkem 7 / v 1.lize 3

1980/1981 Česká národní liga TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 0:3
TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 3:1
1981/1982 1.česká národní liga TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 4:1
1982/1983 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 3:0
TJ Slovan Elitex Liberec – TJ Sklo Union Teplice 0:3
1989/1990 1.česká národní liga TJ Slovan Elitex Liberec – FK Sklo Union Teplice 1:2
FK Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 2:0
1998/1999 Gambrinus liga FK Teplice – FC Slovan Liberec 4:0
FC Slovan Liberec – FK Teplice 0:1
2011/2012 Gambrinus liga FC Slovan Liberec – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FC Slovan Liberec 1:0
2017/2018HET ligaFK Teplice - FC Slovan Liberec 2:1
FC Slovan Liberec - FK Teplice 1:2

SK Viktoria Lom

celkem 1

1946/1947 I.A třída SK Viktoria Lom – SK Teplice-Šanov 0:6
SK Teplice-Šanov – SK Viktoria Lom 10:0

SK Čechie Louny

celkem 1

1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Čechie Louny 9:1
SK Čechie Louny – SK Teplice-Šanov 0:7

FK Mladá Boleslav

celkem 6 / v 1.lize 1

1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 5:1
TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav – TJ Tatran Teplice 0:2
1957/1958 2.liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 3:2
TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav – TJ Tatran Teplice 0:2
TJ Tatran Teplice – TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 8:0
1979/1980 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 3:0
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav – TJ Sklo Union Teplice 0:2
1981/1982 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4:0
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav – TJ Sklo Union Teplice 2:3
1992/1993 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – FK Slavia Mladá Boleslav 4:0
FK Slavia Mladá Boleslav – FK VTJ Teplice 1:2
2012/2013 Gambrinus liga FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:0
FK Mladá Boleslav – FK Teplice 0:4

FK SIAD Most

celkem 3 / v 1.lize 1

1946/1947 I.A třída SK Most – SK Slavia Karlovy Vary 0:4
SK Teplice-Šanov – SK Most 9:3
1962/1963 2.liga TJ Slovan Teplice – TJ Baník Most 3:1
TJ Baník Most – TJ Slovan Teplice 1:2
2007/2008 Gambrinus liga FK SIAD Most – FK Teplice 2:3
FK Teplice – FK SIAD Most 1:0

SK Somos Náchod

celkem 2

1991/1992 Česká fotbalová liga TJ Náchod – FK VTJ Teplice 1:4
FK VTJ Teplice – TJ Náchod 3:1
1992/1993 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice –TJ Náchod 4:0
SK Somos Náchod – FK VTJ Teplice 0:2

SK Sigma Olomouc

celkem 1 / v 1.lize 1

2002/2003 Gambrinus liga SK Sigma Olomouc – FK Teplice 0:1
FK Teplice – SK Sigma Olomouc 3:1

Slezský FC Opava

celkem 1 / v 1.lize 1

2001/2002 Gambrinus liga FK Teplice – Slezský FC Opava 1:0
Slezský FC Opava – FK Teplice 0:2

SK Slavoj Osek

celkem 1

1946/1947 Kvalifikace o divizi SK Slavoj Osek – SK Teplice-Šanov 1:5
SK Teplice-Šanov – SK Slavoj Osek 7:3

FC Baník Ostrava

celkem 5 / v 1.lize 5

1951 Mistrovství republiky ZSJ OKD Ostrava – ZSJ Vodotechna Teplice 1:3
ZSJ Vodotechna Teplice – ZSJ OKD Ostrava 2:0
2001/2002 Gambrinus liga FC Baník Ostrava – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FC Baník Ostrava 4:0
2004/2005 Gambrinus liga FC Baník Ostrava – FK Teplice 1:2
FK Teplice – FC Baník Ostrava 2:0
2010/2011 Gambrinus liga FC Baník Ostrava – FK Teplice 0:1
FK Teplice – FC Baník Ostrava 4:0
2015/2016 Synot liga FK Teplice – FC Baník Ostrava 1:0
FC Baník Ostrava – FK Teplice 1:2

SK Pardubice

celkem 3

1956 2.liga TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Semtín 1:0
TJ Jiskra Semtín – TJ Tatran Teplice 1:3
1958/1959 2.liga TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra Semtín 3:1
TJ VCHZ Pardubice – TJ Tatran Teplice 1:2
1995/1996 2.liga SK Pardubice – FK Teplice 1:3
FK Teplice – SK Pardubice 3:0

Dům armády Plzeň

celkem 1

1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – Dům armády Plzeň 6:1
Dům armády Plzeň – TJ Tatran Teplice 0:4

TJ Lokomotiva Plzeň

celkem 4 / v 1.lize 1

1947/1948 Divize českého venkova SK Plzeň – SK Teplice-Šanov 0:1
SK Teplice-Šanov – SK Plzeň 2:0
1950 Celostátní mistrovství I. ZSJ Technomat Teplice – ZSJ ČSD Plzeň 5:1
ZSJ ČSD Plzeň – ZSJ Technomat Teplice 2:4
1956 2.liga TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Tatran Teplice 0:1
TJ Tatran Teplice – TJ Lokomotiva Plzeň 2:1
1963/1964 2.liga TJ Slovan Teplice – TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Slovan Teplice 0:2

K Olympia Plzeň

celkem 1

1947/1948 Divize českého venkova SK Teplice-Šanov – SK Olympia Plzeň 6:3
SK Olympia Plzeň – SK Teplice-Šanov 0:1

FC Viktoria Plzeň

celkem 4 / v 1.lize 4

1967/1968 1.liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 3:1
TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 0:1
1972/1973 1.liga TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 1:0
2000/2001 Gambrinus liga FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 5:1
2007/2008 Gambrinus liga FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 1:0
FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 0:2

TJ VOKD Poruba

celkem 2

1982/1983 1.česká národní liga TJ VOKD Poruba – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ VOKD Poruba 4:1
1984/1985 1.česká národní liga TJ VOKD Poruba – TJ Sklo Union Teplice 1:3
TJ Sklo Union Teplice – TJ VOKD Poruba 1:0

ZSJ Manet Považská Bystrica

celkem 1 / v 1.lize 1

1949 Celostátní mistrovství I. ZSJ Manet Považská Bystrica – Sokol Teplice 0:3
ZSJ Technomat Teplice – ZSJ Manet Považská Bystrica 3:1

Bohemians Praha 1905

celkem 4 / v 1.lize 4

1951 Mistrovství republiky ZSJ Vodotechna Teplice – ZSJ Železničáři Praha 5:1
ZSJ Železničáři Praha – ZSJ Vodotechna Teplice 3:4
1996/1997 1.liga FK Teplice – FC Bohemians Praha 1:0
FC Bohemians Praha – FK Teplice 0:1
2007/2008 Gambrinus liga FK Teplice – Bohemians 1905 2:0
Bohemians 1905 – FK Teplice 0:2
2016/2017 ePojisteni.cz liga Bohemians Praha 1905 – FK Teplice 0:1
FK Teplice – Bohemians Praha 1905 1:0

FK Bohemians Praha

celkem 1 / v 1.lize 1

2009/2010 Gambrinus liga FK Bohemians Praha – FK Teplice 1:3
FK Teplice – FK Bohemians Praha 2:1

FK Dukla Praha

celkem 3 / v 1.lize 3

1970/1971 1.liga VTJ Dukla Praha – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Praha 1:0
1977/1978 1.liga TJ Sklo Union Teplice – ASVS Dukla Praha 1:0
ASVS Dukla Praha – TJ Sklo Union Teplice 2:3
2017/2018HET ligaFK Teplice - FK Dukla Praha 3:1
FK Dukla Praha - FK Teplice 0:2

FC Dukla Praha B

celkem 1

1991/1992 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – FC Dukla Praha B 1:0
FC Dukla Praha B – FK VTJ Teplice 1:2

SSK Motorlet Praha

celkem 2

1960/1961 2.liga TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Motorlet Praha 1:0
TJ Spartak Motorlet Praha – TJ Slovan Teplice 0:2
1991/1992 Česká fotbalová liga SSK Motorlet Praha – FK VTJ Teplice 2:3
FK VTJ Teplice – SSK Motorlet Praha 4:0

SK Slavia Praha

celkem 2 / v 1.lize 2

1949 Celostátní mistrovství I. Sokol Teplice – ZSJ Dynamo Slavia Praha 3:1
ZSJ Dynamo Slavia Praha – Sokol Teplice 1:2
2013/2014 Gambrinus liga SK Slavia Praha – FK Teplice 0:7
FK Teplice – SK Slavia Praha 1:0

SK Slavia Praha B

celkem 2

1959/1960 2.liga TJ Dynamo Praha B – TJ Tatran Teplice 1:4
TJ Tatran Teplice – TJ Dynamo Praha B 5:0
1992/1993 Česká fotbalová liga SK Slavia Praha B – FK VTJ Teplice 1:2
FK VTJ Teplice – SK Slavia Praha B 3:1

SK Xaverov Praha

celkem 3

1982/1983 1.česká národní liga TJ DP Xaverov Praha – TJ Sklo Union Teplice 1:2
TJ Sklo Union Teplice – TJ DP Xaverov Praha 3:0
1993/1994 2.liga 1.FC Terrex Praha – FK Frydrych Teplice 0:4
FK Frydrych Teplice – SK Xaverov Praha 2:1
1994/1995 2.liga SK Xaverov Praha – FK Frydrych Teplice 1:2
FK Teplice – SK Xaverov Praha 4:1

1.FK Příbram

celkem 5 / v 1.lize 4

1980/1981 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Uranové doly Příbram 1:0
TJ Uranové doly Příbram – TJ Sklo Union Teplice 0:3
2004/2005 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FK Marila Příbram 1:0
2006/2007 Gambrinus liga FK Marila Příbram – FK Teplice 0:3
FK Teplice – FK Marila Příbram 1:0
2009/2010 Gambrinus liga 1.FK Příbram – FK Teplice 0:3
FK Teplice – 1.FK Příbram 1:0
2013/2014 Gambrinus liga 1.FK Příbram – FK Teplice 0:4
FK Teplice – 1.FK Příbram 1:0

SK Rakovník

celkem 1

1979/1980 Česká národní liga TJ ČKZ Rakovník – TJ Sklo Union Teplice 1:4
TJ Sklo Union Teplice – TJ ČKZ Rakovník 1:0

SK Slavoj Řetenice

celkem 2

1945/1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Slavoj Řetenice 3:1
SK Slavoj Řetenice – SK Teplice-Šanov 1:4
1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Slavoj Řetenice 1:0
SK Slavoj Řetenice – SK Teplice-Šanov 0:2

SK MAS Sezimovo Ústí

celkem 1

1946/1947 Kvalifikace o divizi SK MAS Sezimovo Ústí – SK Teplice-Šanov 3:8
SK Teplice-Šanov – SK MAS Sezimovo Ústí 4:2

1.FC Slovácko

celkem 4

2000/2001 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Synot 2:1
1.FC Synot – FK Teplice 0:1
2009/2010 Gambrinus liga 1.FC Slovácko – FK Teplice 0:2
FK Teplice – 1.FC Slovácko 2:1
2013/2014 Gambrinus liga FK Teplice – 1.FC Slovácko 3:2
1.FC Slovácko – FK Teplice 0:2
2018/2019Fortuna:liga1.FC Slovácko - FK Teplice 0:2
FK Teplice - 1.FC Slovácko 2:0

FC Alfa Slušovice

celkem 2

1990/1991 1.česká národní liga FK DAK Slušovice – FK Sklo Union Teplice 0:1
FK Sklo Union Teplice – FC MOVA Slušovice 2:1
1995/1996 2.liga FC Alfa Slušovice – FK Teplice 1:2
FK Teplice – FC Alfa Slušovice 2:1

SK Souš

celkem 2

1945/1946 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Souš 4:0
SK Souš – SK Teplice-Šanov 0:5
1946/1947 I.A třída SK Teplice-Šanov – SK Souš 13:1
SK Souš – SK Teplice-Šanov 1:3

SK Sušice

celkem 1

1947/1948 Divize českého venkova SK Sušice – SK Teplice-Šanov 1:3
SK Teplice-Šanov – SK Sušice 5:0

TJ Vodní stavby Dvořák Tábor

celkem 1

1992/1993 Česká fotbalová liga FK VTJ Teplice – TJ Vodní stavby Dvořák Tábor 4:0
TJ Vodní stavby Dvořák Tábor – FK VTJ Teplice 1:4

VTJ Tábor

celkem 2

1961/1962 2.liga TJ Slovan Teplice – VTJ Dukla Tábor 2:0
VTJ Dukla Tábor – TJ Slovan Teplice 1:2
1981/1982 1.česká národní liga VTJ Tábor – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – VTJ Tábor 1:0

VTJ Tachov

celkem 2

1961/1962 2.liga VTJ Dukla Tachov – TJ Slovan Teplice 0:1
TJ Slovan Teplice – VTJ Dukla Tachov 2:0
1980/1981 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Tachov 2:0
VTJ Tachov – TJ Sklo Union Teplice 1:3

TJ Spartak TAZ Trnava

celkem 2 / v 1.lize 2

1964/1965 1.liga TJ Spartak Kovosmalt Trnava – TJ Slovan Teplice 1:2
TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Kovosmalt Trnava 3:1
1975/1976 1.liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak TAZ Trnava 2:0
TJ Spartak TAZ Trnava – TJ Sklo Union Teplice 0:1

ČSK Hvězda Trnovany

celkem 1

1946/1947 I.A třída ČSK Hvězda Trnovany – SK Teplice-Šanov 4:6
SK Teplice-Šanov – ČSK Hvězda Trnovany 4:1

TJ Jiskra ZGK Třebíč

celkem 1

1955 Celostátní soutěž TJ Tatran Teplice – TJ Jiskra ZGK Třebíč 6:1
TJ Jiskra ZGK Třebíč – TJ Tatran Teplice 1:2

SK Železárny Třinec

celkem 1

1981/1982 1.česká národní liga TJ TŽ Třinec – TJ Sklo Union Teplice 0:1
TJ Sklo Union Teplice – TJ TŽ Třinec 2:0

FC Turnov

celkem 1

1992/1993 Česká fotbalová liga FC Agro Turnov – FK VTJ Teplice 2:3
FK VTJ Teplice – FC Agro Turnov 1:0

FK Ústí nad Labem

celkem 5 / v 1.lize 2

1952 Mistrovství republiky ZSJ Armaturka Ústí nad Labem – ZSJ Ingstav Teplice 2:4
ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ Armaturka Ústí nad Labem 2:0
1953 Vyzývací utkání TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 1:0
TJ Spartak Ústí nad Labem – TJ Tatran Teplice 0:1
1963/1964 2.liga TJ Spartak Ústí nad Labem – TJ Slovan Teplice 0:1
TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 1:0
1979/1980 Česká národní liga TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 1:2
TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem 2:0
2010/2011 Gambrinus liga FK Ústí nad Labem – FK Teplice 0:2
FK Teplice – FK Ústí nad Labem 2:1

TJ Vítkovice

celkem 1 / v 1.lize 1

1952 Mistrovství republiky ZSJ VŽKG Vítkovice – ZSJ Ingstav Teplice 1:2
ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ VŽKG Vítkovice 3:2

SK Vodňany

celkem 1

1947/1948 Divize českého venkova SK Vodňany – SK Teplice-Šanov 0:1
SK Teplice-Šanov – SK Vodňany 8:1

FC Fastav Zlín

celkem 4 / v 1.lize 3

1970/1971 1.liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Gottwaldov 3:1
TJ Gottwaldov – TJ Sklo Union Teplice 1:3
1982/1983 1.česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – TJ Gottwaldov 3:0
TJ Gottwaldov – TJ Sklo Union Teplice 1:2
2006/2007 Gambrinus liga FC Tescoma Zlín – FK Teplice 1:4
FK Teplice – FC Tescoma Zlín 1:0
2016/2017 ePojisteni.cz liga FK Teplice – FC Fastav Zlín 2:0
FC Fastav Zlín – FK Teplice 0:2

VTJ Žatec

celkem 1

1979/1980 Česká národní liga TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 2:1
VTJ Žatec – TJ Sklo Union Teplice 1:2

ZSJ MEZ Židenice

celkem 1 / v 1.lize 1

1952 Mistrovství republiky ZSJ Ingstav Teplice – ZSJ MEZ Židenice 6:0
ZSJ MEZ Židenice – ZSJ Ingstav Teplice 0:1

FK Viktoria Žižkov

celkem 1 / v 1.lize 1

2007/2008 Gambrinus liga FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 4:1
FK Viktoria Žižkov – FK Teplice 1:2