Chceš se přidat a stát se hráčem / hráčkou FK Teplice ?

Nábor mladých hráčů u nás probíhá po celý rok !

Stačí se jen přijít podívat na trénink. My ti všechno rádi ukážeme, vysvětlíme nebo se s námi rovnou můžeš do tréninku zapojit, tak si nezapomeň vzít věci.

MINIPŘÍPRAVKY 5 - 6 let :

• PONDĚLÍ - 16:00 - ZŠ Buzulucká
  • STŘEDA - 16:00 - ZŠ Buzulucká

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 7 - 9 let :

7 - 8 let

• PONDĚLÍ - 16:30 - Na Stínadlech
  • STŘEDA - 16:30 - Na Stínadlech
  • PÁTEK - 16:30 - Na Stínadlech

9 let

• PONDĚLÍ - 18:00 - Na Stínadlech
  • STŘEDA - 18:00 - Na Stínadlech
  • PÁTEK - 18:00 - Na Stínadlech

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 10 - 11 let :

10 let

• PONDĚLÍ - 17:00 - Na Stínadlech
  • STŘEDA 17:00 - Na Stínadlech
  • PÁTEK 17:00 - Na Stínadlech

11 let

• PONDĚLÍ - 18:00 - Na Stínadlech
  • STŘEDA - 18:00 - Na Stínadlech
  • PÁTEK - 18:00 - Na Stínadlech

DÍVKY 5 - 11 let :

• PONDĚLÍ - 17:00 - Na Stínadlech
  • ČTVRTEK - 17:00 - Na Stínadlech

DÍVKY 5 - 8 let ( PLAYMAKERS ) :

• PÁTEK - 16:00 - 17:00 - ZŠ Maršovská

Staň se členem prvoligového klubu s bohatou tradicí !

Koho hledáme ?

Do přípravkových týmů hledáme chlapce ročníku 2011 a mladší i dívky ročníku 2010 a mladší.

Co tě čeká a nemine ?

Samozřejmě se můžeš těšit na spoustu fotbalu, ale naše tréninky nejsou jen o kopání do míče. Jde nám hlavně o to získat nové přátele, užít si spousty zábavy a trávit volný čas aktivně.

V trénincích, které vedou kvalifikovaní trenéři, se naučíš, jak pracovat se svým tělem. Zlepšíš svou obratnost, vytrvalost, sílu a rozvineš svou mobilitu, rychlost i flexibilitu.

Díky komplexnímu přístupu k rozvoji mladých hráčů ti chceme předat základy zdravého životního stylu. Získáš u nás lásku ke sportu, správné pohybové návyky a schopnost fungovat v týmu.

A to všechno jsou dovednosti, které se ti budou hodit i v životě mimo fotbalové hřiště !

Co potřebuješ mít s sebou na první trénink ?

Stačí jen pití, sportovní oblečení a boty! Kopačky, chrániče, míč ani další vychytávky nejsou potřeba.

Kdy, kde a v kolik můžeš přijít ?

Dorazit můžeš na kterýkoliv trénink tvé věkové kategorie uvedený v rozpisu ZDE

Dívky mohou dorazit buď na smíšený trénink, nebo se zapojit do čistě dívčího týmu.

Kde se můžeš hlásit ?

Pokud chceš vědět víc, stačí napsat koordinátorovi přípravek Petru Hášovi (petr.hasa6@seznam.cz, 777 858 881) nebo šéftrenérce dívčího úseku Báře Cankářové (cankarova.b@seznam.cz, 732 952 275)

* Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti FK Teplice na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě.