/ FK Teplice – historie – Soupeři

Jiné přehledy - Soupeři

Odehraná soutěžní utkání s jednotlivými soupeři

stav k 15.10.2021

Soupeři jsou uvedeni pod posledním názvem, s nímž hráli soutěžní utkání proti FK Teplice. V případě rovnosti jsou řazeni podle abecedního pořadí obcí či obecních částí.

NMS – neprvoligové mistrovské soutěže, DP – domácí pohár, EP – evropské poháry


utkání
celkem
 
1.liga
 
NMS
 
DP
 
EP

název soupeře

předchozí názvy soupeře v soutěžních utkáních proti FK Teplice
107 69 32 6 0 FC Viktoria Plzeň Sokol Plzeň V-Viktoria, ZSJ Škoda Plzeň, ZSJ ZVIL Plzeň, TJ Spartak LZ Plzeň, TJ Škoda Plzeň, SK Škoda Plzeň
98 89 0 9 0 AC Sparta Praha Sokol Sparta Bubeneč, ZSJ Bratrství Sparta Praha, ZSJ Sparta ČKD Sokolovo Praha, TJ Spartak Praha Sokolovo, TJ Sparta ČKD Praha
95 88 2 5 0 SK Slavia Praha Sokol Slavia Praha VII, ZSJ Dynamo Slavia Praha, TJ Dynamo Praha, TJ Slavia Praha, SK Slavia Praha, TJ Slavia IPS Praha
90 86
0 4 0 FC Baník Ostrava Sokol Slezská Ostrava, ZSJ Trojice OKD Ostrava, ZSJ OKD Ostrava, TJ Baník Ostrava, TJ Baník OKD Ostrava
88 50 28 10 0 FC Slovan Liberec TJ Slovan Liberec, TJ Slovan Elitex Liberec
82 69 10 3 0 FC Zbrojovka Brno Sokol Zbrojovka Židenice, ZSJ Zbrojovka Židenice, TJ Spartak Brno ZJŠ, TJ Zbrojovka Brno, FC Boby-sport Brno, FC Stavo Artikel Brno, 1.FC Brno
79 55 18 6 0 FK Jablonec TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou, TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, FK Sklobižu Jablonec nad Nisou, FK Jablonec nad Nisou, FK Jablonec 97, FK Baumit Jablonec
77 64 10 3 0 Bohemians Praha 1905 Sokol Vršovice-Bohemians, ZSJ Železničáři Bohemians Praha, ZSJ Železničáři Praha, TJ Spartak Praha Stalingrad, TJ ČKD Praha, TJ Bohemians ČKD Praha, FC Bohemians Praha, CU Bohemians Praha, Bohemians 1905
76 37 37 2 0 FK Mladá Boleslav TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav, TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, FK Slavia Mladá Boleslav
68 35 29 4 0 SK Dynamo České Budějovice TJ Dynamo České Budějovice, TJ Dynamo JČE České Budějovice, SK České Budějovice JČE, SK České Budějovice
61
57 0 4
0 FK Dukla Praha ATK Praha, AS Dukla Praha, ASVS Dukla Praha
56 44 12 0 0 1.FK Příbram TJ Uranové doly Příbram,SK Uranové doly Příbram,FC Portal Příbram,FC Příbram, FC Dukla, FC Dukla Příbram, FC Marila Příbram, FK Marila Příbram
54 28 21 5 0 FC Hradec Králové TJ Spartak Hradec Králové, TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové, TJ RH Spartak ZVÚ Hradec Králové, SK Hradec Králové
53 48 2 3 0 SK Sigma Olomouc TJ Sigma ZTS Olomouc
51 34 16 1 0 FC Fastav Zlín ZSJ Svit Gottwaldov, TJ Gottwaldov, SK Zlín, FC Svit Zlín, FC Tescoma Zlín
44 4 29 11 0 FK Ústí nad Labem ZSJ Armaturka Ústí nad Labem, TJ Spartak Ústí nad Labem, TJ Spartak Armaturka Ústí nad Labem, TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem, FK GGS Arma Ústí nad Labem, MFK Ústí nad Labem
42 41 0 1 0 TJ Slovan CHZJD Bratislava Sokol NV Bratislava, ZJ Sokol NV Bratislava
42 39 0 3 0 1.FC Slovácko 1.FC Synot
39 39 0 0 0 TJ Spartak TAZ Trnava Sokol NV Trnava, ZSJ Kovosmalt Trnava, TJ Spartak Kovosmalt Trnava
38 37 0 1 0 TJ Lokomotíva Košice Sokol Jednota Košice, ZSJ Dynamo ČSD Košice, TJ Lokomotíva VSŽ Košice
37 20 16 1 0 Slezský FC Opava TJ Ostroj Opava, FK Ostroj Opava, FC Kaučuk Opava
35 17 16 2 0 SK Kladno Sokol Ocelárny Kladno, ZSJ SONP Kladno, TJ Baník Kladno, TJ SONP Kladno, TJ Poldi SONP Kladno, TJ Poldi Kladno, SK Agrox Kladno, 1.FC Terrex Kladno
35 35 0 0 0 TJ ZVL Žilina Sokol Slovena Žilina, ZSJ Slovena Žilina, TJ Jednota Žilina
32 30 0 0 2 TJ Internacionál Slovnaft Bratislava TJ Slovnaft Bratislava
31 6 18 7 0 FK SIAD Most SK Most, TJ Baník Most, TJ Baník SHD Most, FC MUS Most 1996
31 22 6 3 0 FK Viktoria Žižkov TJ Slavoj Žižkov, TJ Viktoria Žižkov, TJ Viktoria Žižkov Strojimport
28 28 0 0 0 TJ ZŤS Košice TJ VSS Košice
28 10 16 2 0 FK Fotbal Třinec TJ TŽ Třinec, SK Železárny Třinec
27 0 26 1 0 SC Xaverov Horní Počernice TJ DP Xaverov Praha, 1. FC Terrex Praha, SK Xaverov Praha
26 16 10 0 0 FK Chmel Blšany
26 26 0 0 0 TJ Tatran Prešov ZSJ ČSSZ Dukla Prešov
25 0 22 3 0 SK VT Chomutov TJ VTŽ Chomutov
24 2 22 0 0 FK Válcovny plechu Frýdek-Místek TJ Válcovny plechu Frýdek-Místek
24 24 0 0 0 TJ Jednota Trenčín
22 0 22 0 0 TJ Dynamo Karlovy Vary SK Slavia Karlovy Vary
22 2 19 1 0 SK Pardubice TJ Jiskra Semtín, TJ VCHZ Pardubice, FC Synthesia Pardubice
22 0 16 6 0 FK Pelikán Děčín TJ Baník Děčín, TJ Kovostroj Děčín
20 0 18 2 0 1.FC Brümmer Česká Lípa TJ Vagónka Česká Lípa (nezapočítáno anulované utkání 1.české národní ligy 1987/1988)
19 0 19 0 0 TJ Spartak Čelákovice
18 0 18 0 0 VTJ Tábor VTJ Dukla Tábor
17 14 2 1 0 1.FKD Drnovice TJ Agro Drnovice, FC Petra Drnovice, FK Drnovice
17 14 0 3 0 FC Vysočina Jihlava FK PSJ Motorpal Jihlava
15 0 15 0 0 SSK Motorlet Praha TJ Spartak Motorlet Praha
14 0 14 0 0 FK Baník Havířov TJ Baník Havířov
14 12 0 2 0 MFK Karviná MFK OKD Karviná
13 0 10 3 0 FC Turnov SK Turnov, TJ Turnov, FC Agro Turnov, SK Český ráj Turnov
12 0 12 0 0 FC Alfa Slušovice TJ JZD Agrokombinát Slušovice, FK DAK Slušovice, FC MOVA Slušovice
11 0 10 1 0 FC Alfa Brandýs nad Labem TJ BSS Brandýs nadLabem, SK Alfa Brandýs nad Labem
11 0 11 0 0 TJ Slavoj České Budějovice SK Meteor České Budějovice
11 0 10 1 0 TJ VOKD Poruba
11 8 2 1 0 TJ Vítkovice ZSJ Vítkovické železárny Vítkovice, ZSJ VŽKG Vítkovice
10 10 0 0 0 TJ Plastika Nitra TJ AC Nitra
10 0 8 2 0 SK Rakovník SK Rakovník, TJ ČKZ Rakovník
10 0 8 2 0 VTJ Tachov VTJ Dukla Tachov
9 2 6 1 0 TJ Lokomotiva Plzeň SK Plzeň, ZSJ ČSD Plzeň
8 8 0 0 0 ASVŠ Dukla Banská Bystrica AS Dukla Banská Bystrica
8 0 8 0 0 FC Coring Bohumín TJ ŽD Bohumín
8 0 8 0 0 SK LeRK TJ Královopolská strojírna Brno, FC LeRK Brno
8 0 8 0 0 TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec TJ Jiskra Kolora Liberec, TJ Lokomotiva Liberec
8 0 8 0 0 SK Slavia Praha B TJ Dynamo Praha B
8 0 6 2 0 VTJ Žatec
7 0 4 3 0 SK Benešov FK Švarc Benešov, FK Benešov
7 0 6 1 0 FK Náchod-Deštné SK Náchod, TJ Náchod, SK Somos Náchod
7 4 0 3 0 FK Bohemians Praha TJ ČKD Kompresory Praha
6 4 2 0 0 TJ Spartak Dukla Karlín ZSJ OD Čechie Karlín, ZSJ Čechie ČKD Dukla Karlín
6 4 2 0 0 FC Karviná
6 0 6 0 0 TJ Spolana Neratovice
6 0 6 0 0 TJ Spartak Radotín
6 0 4 2 0 FC Dukla Praha B VTJ Dukla Praha B
5 0 5 0 0 TJ Dynamo Kutná Hora TJ Spartak Kutná Hora
5 0 5 0 0 TJ Slavoj Liberec
5 0 5 0 0 TJ Lokomotiva Nymburk
5 0 5 0 0 Dům armády Plzeň PDA Plzeň
5 0 0 5 0 FK Baník Sokolov TJ Baník Sokolov
5 0 4 1 0 TJ Chemička Ústí nad Labem
5 2 0 3 0 FC Union Cheb VTJ Dukla Hraničář Cheb, TJ Rudá hvězda Cheb
4 0 0 0 4 Budapest Honvéd FC Budapesti Honvéd SE
4 0 0 0 4 Djurgårdens IF Fotboll
4 0 0 4 0 TJ Jiskra Domažlice
4 0 4 0 0 SK Slovan Duchcov
4 0 4 0 0 ČSK Ervěnice
4 0 4 0 0 SK Hostomice
4 0 4 0 0 Hornický SK Hrdlovka
4 0 0 0 4 1.FC Kaiserslautern
4 0 4 0 0 VTJ Karlovy Vary
4 0 2 2 0 FC Lokomotiva Kladno TJ Lokomotiva Kladno
4 0 4 0 0 SK Viktorie Ledvice
4 0 4 0 0 SK Viktorie Lom
4 0 4 0 0 SK Čechie Louny
4 0 4 0 0 SK Louny
4 0 4 0 0 SK Nýřany
4 0 4 0 0 TJ Železárny Prostějov
4 0 4 0 0 SK Slavoj Řetenice
4 0 4 0 0 SK Souš
4 0 4 0 0 TJ Vodní stavby Dvořák Tábor
4 2 2 0 0 1.SC Znojmo FK VTJ SKP Znojmo
4 0 0 0 4 Grasshopper-Club Zürich
3 2 0 1 0 AFK Atlantic Lázně Bohdaneč
3 0 2 1 0 TJ Spartak Meopta Košíře
3 0 2 1 0 FK Králův Dvůr TJ KŽ Králův Dvůr
3 2 0 1 0 FK Pardubice
3 3 0 0 0 ZSJ Manet Považská Bystrica Sokol Manet Považská Bystrica
3 0 2 1 0 VTJ Dukla Slaný
3 0 2 1 0 SKPP Sušice VTJ Dukla Sušice
3 0 0 3 0 FK Varnsdorf TJ Slovan Varnsdorf, SK Slovan Varnsdorf
2 0 0 0 2 Real CD Espanyol de Barcelona
2 0 0 0 2 1.FC Union Berlin
2 0 2 0 0 SK Český lev Beroun
2 0 2 0 0 SK Bílina
2 0 0 0 2 Bologna FC 1909
2 0 2 0 0 VSK Horymír Břežánky
2 0 0 0 2 Budapesti Vasas SC
2 0 0 0 2 GKS Szombierki Bytom
2 0 0 0 2 Celtic FC
2 0 2 0 0 SK Dynamo JČE České Budějovice B
2 0 2 0 0 SK Český Brod
2 0 0 0 2 BV Borussia 09 Dortmund
2 0 0 0 2 SC Eisenstadt
2 0 0 0 2 Ferencvárosi TC
2 0 0 0 2 AC Fiorentina
2 0 0 0 2 IFK Göteborg
2 0 0 0 2 Hannover 96
2 0 2 0 0 SK Hořovice
2 0 2 0 0 SKP Spartak Hradec Králové B
2 0 2 0 0 ČSK Chabařovice
2 0 2 0 0 SK 1887 Chrudim
2 0 0 0 2 FK Šinnik Jaroslavľ
2 0 2 0 0 FC Karviná Vítkovice
2 0 0 0 2 GKS Katowice
2 0 2 0 0 TJ Spartak Kbely
2 0 0 0 2 Kjøbenhavns Boldklub
2 0 0 0 2 SK Austria Klagenfurt
2 0 2 0 0 SK Kopisty
2 0 0 2 0 TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou
2 0 0 0 2 Landskrona BoIS
2 0 0 0 2 1.FC Lokomotive Leipzig
2 0 2 0 0 SK Slavoj Lenešice
2 0 0 2 0 FK Litoměřice TJ Slavoj Litoměřice
2 0 0 0 2 Real CD Mallorca
2 0 0 0 2 FK MTZ-RIPO Minsk
2 0 0 0 2 Næstved IF
2 0 2 0 0 SK Český lev Neštěmice
2 0 0 2 0 TJ RH Okula Nýrsko
2 0 0 0 2 Offenbacher FC Kickers
2 0 2 0 0 SK Slavoj Osek
2 2 0 0 0 TJ Jiskra Otrokovice
2 0 0 2 0 FC Písek
2 0 2 0 0 SK Olympia Plzeň
2 0 2 0 0 FC Tatran Poštorná
2 0 0 2 0 FK Admira Praha TJ Dynamo Kobylisy
2 0 2 0 0 Tankista Praha
2 0 0 0 2 KF Prishtina
2 0 0 0 2 Feyenoord Rotterdam
2 0 2 0 0 SK Roudnice nad Labem
2 0 0 0 2 CD Santa Clara
2 0 0 0 2 FK Željezničar Sarajevo
2 0 2 0 0 SK MAS Sezimovo Ústí
2 0 0 0 2 Matáv FC Sopron
2 0 2 0 0 SK Sušice
2 0 0 0 2 Tatabányai Bányász SC
2 0 0 0 2 Hapoel Tel-Aviv FC
2 0 2 0 0 ČSK Hvězda Trnovany
2 0 2 0 0 TJ Jiskra ZGK Třebíč
2 0 2 0 0 TJ Spartak Třebíč
2 0 0 0 2 FC Twente `65
2 0 2 0 0 FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště
2 0 2 0 0 ČSK Uherský Brod
2 0 2 0 0 TJ Jiskra Úpice
2 0 2 0 0 TJ Spartak BS Vlašim
2 0 0 2 0 FK Loko Vltavín
2 0 2 0 0 SK Vodňany
2 0 0 0 2 GKS Zaglebie Walbrzych
2 0 0 0 2 Wiener Sport-Club
2 2 0 0 0 ZSJ MEZ Židenice
1 0 0 1 0 SK Sokol Brozany
1 0 0 1 0 TJ Brňany
1 0 0 1 0 TJ Břevnov
1 0 0 1 0 SK Union Čelákovice
1 0 0 1 0 FK Řezuz Děčín
1 0 0 1 0 TJ Baník Handlová
1 0 0 1 0 FC Hlučín
1 0 0 1 0 SK Horní Měcholupy
1 0 0 1 0 FK Chlumec nad Cidlinou
1 0 0 1 0 TJ VTŽ Chomutov B
1 0 0 1 0 TJ Sepap Jílové
1 0 0 1 0 FK Tatran Kadaň
1 0 0 1 0 SK Hanácká Slavia Kroměříž
1 0 0 1 0 FK IZOS Libočany
1 0 0 1 0 FSC Libuš
1 0 0 1 0 SK Mariánské Lázně
1 0 0 1 0 SK EMĚ Mělník
1 0 0 1 0 FK Mikulovice
1 0 1 0 0 TJ Tatran Havlíčkův Brod
1 0 0 1 0 1.HFK Olomouc
1 0 0 1 0 FK Neratovice-Byškovice
1 0 0 1 0 TJ Škoda Plzeň B
1 0 0 1 0 TJ Bohemians ČKD Praha B
1 0 1 0 0 TJ Rudá hvězda Praha
1 0 0 1 0 TJ Uhelné sklady Praha
1 0 0 1 0 FK TJ Štěchovice
1 0 0 1 0 SK Frantschach Štětí
1 0 0 1 0 VTJ Dukla Tábor B
1 0 0 1 0 FC MAS Táborsko
1 0 0 1 0 Horácký FK Třebíč
1 0 0 1 0 SK Unex Uničov
1 0 0 1 0 SK Stap Tratec Vilémov
1 0 0 1 0 FK Slavoj Vyšehrad
2470 1346 838 204 82 CELKEM