/ FK Teplice – historie – Turnaje ve výsledcích

Týmové bilance - Turnaje ve výsledcích

Výsledky FK Teplice v turnajích


Pohár osvobození

15. července 1945

1. kolo: SK Teplice-Šanov – SK Proboštov 4:1

2. kolo: SK Teplice-Šanov – SK Bohosudov 4:1

Finále: SK Teplice-Šanov – ČSK Hvězda Trnovany 2:1


Pohár Svobody

červenec – srpen 1945

1. kolo: SK Teplice-Šanov – SK Slavoj Řetenice 3:1

2. kolo: SK Teplice-Šanov – ČSK Hvězda Trnovany 6:0

3. kolo: SK Teplice-Šanov – SK Sparta Cukmantl 11:0

Čtvrtfinále: SK Teplice-Šanov – SK Ústí nad Labem 5:1

Semifinále: SK Teplice-Šanov – SK Viktorie Ledvice 3:2 p.p.

Finále: SK Teplice-Šanov – SK Slovan Duchcov 9:3

Vítězstvím v Poháru Svobody získal SK Teplice-Šanov právo na účast v I. A třídě 1945/1946.


Pohár Mladé fronty

17. a 24.února 1946, Ústí nad Labem

1. kolo: SK Teplice-Šanov – SK Bílina 0:2

o 3. místo: SK Teplice-Šanov – SK Schicht Střekov 10:1


Zlatý pohár

leden 1948, Praha

1. SK Teplice-Šanov 3 2 1 0 12:7 5
2. SK Nusle 3 1 2 0 9:7 4 SK Teplice-Šanov - SK Nusle 4:4
3. SK Libeň 3 1 0 2 6:10 2 SK Teplice-Šanov - SK Libeň 4:2
4. SK Viktoria Žižkov 3 0 1 2 6:9 1 SK Teplice-Šanov - SK Viktoria Žižkov 4:1

Turnaj Slovenského národního povstání

28. – 29. srpna 1948, Baťovany

1. ŠK Topoľčany 2 2 0 0 8:1 4 Sokol Teplice - ŠK Topoľčany 0:4
2. ŠK Baťovany 2 2 0 0 9:5 4 Sokol Teplice - ŠK Baťovany 3:5
3. NK Sloven Borovo 2 0 0 2 3:8 0
4. Sokol Teplice 2 0 0 2 3:9 0

Zlatý pohár

prosinec 1948 – únor 1949, Praha

1. Sokol Bohemians Praha 4 4 0 0 25:8 8 Sokol Teplice - Sokol Bohemians Praha 1:5
2. Sokol Teplice 4 3 0 1 15:10 6
3. MZK Pardubice 4 1 1 2 6:12 3 Sokol Teplice - MZK Pardubice 3:0
4. Sokol Viktoria Žižkov 4 1 0 3 9:17 2 Sokol Teplice - Sokol Viktoria Žižkov 5:2
5. Sokol Nusle 4 0 1 3 10:18 1 Sokol Teplice - Sokol Nusle 6:3

Pohár Severočeského horníka - turnaj k 700 let českého hornictví

červenec - srpen 1949

1. kolo: ZSJ Hornický Hrdlovka – Sokol Teplice 1:5

Semifinále: Sokol Teplice – Sokol Slovan Duchcov 6:1

Finále: Sokol Teplice – ZSJ Uhlomost 5:2


Zlatý pohár

leden – únor 1950, Praha

1. ZSJ Železničáři Bohemians Praha 4 4 0 0 12:5 8 ZSJ Technomat Teplice - ZSJ Železničáři Bohemians Praha 1:3
2. ZSJ Technomat Teplice 4 3 0 1 14:6 6
3. Sokol Viktoria Žižkov 4 2 0 2 7:11 4 ZSJ Technomat Teplice - Sokol Viktoria Žižkov 6:0
4. ZSJ OD Čechie Karlín 4 1 0 3 5:7 2 ZSJ Technomat Teplice - ZSJ OD Čechie Karlín 2:1
5. ZSJ Jawa Nusle 4 0 0 4 5:14 0 ZSJ Technomat Teplice - ZSJ Jawa Nusle 5:2

Zlatý pohár

prosinec 1950 – leden 1951, Praha

1. kolo: ZSJ Technomat Teplice – ZSJ OD Čechie Karlín 4:2

2. kolo: ZSJ Technomat Teplice – Sokol Viktoria Žižkov 0:2


Pohár DSO Tatran

červenec – srpen 1953

1. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Praha 4:1

2. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Liberec 11:0

3. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Pardubice 4:4, 8:2

Čtvrtfinále: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Chomutov 36:0

Semifinále: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Prostějov 4:0

Finále: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Prešov 2:0


Turnaj TJ Spartak Praha Stalingrad

27. května – 1. června 1954, Praha

1. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Spartak Praha Stalingrad 3:1

Finále: TJ Tatran Teplice – TJ Dynamo Praha 1:1, los pro TJ Dynamo Praha


Pohár DSO Tatran

červenec – srpen 1954

1. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Novosedlice 4:2

2. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Tatran Most 2:2, los pro TJ Tatran Most


Zimní pohár Svazu československo – sovětského přátelství

prosinec 1954 – listopad 1955

1. TJ Spartak Ústí nad Labem 6 4 0 2 10:9 8 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 2:0, 0:1
2. TJ Baník Děčín 6 2 2 2 16:10 6 TJ Tatran Teplice - TJ Baník Děčín 1:0, 2:2
3. TJ Tatran Teplice 6 2 1 3 8:9 5
4. TJ Jiskra Liberec 6 2 1 3 11:17 5 TJ Tatran Teplice - TJ Jiskra Liberec 3:1, 0:5

Zimní turnaj

leden – červenec 1957

1. TJ Tatran Teplice 9 4 4 1 31:17 12
2. TJ Spartak Hradec Králové 9 5 1 3 21:17 11 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Hradec Králové 2:2
3. TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec 9 5 0 4 22:28 10 TJ Tatran Teplice - TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec 5:2
4. TJ Spartak Praha Stalingrad 8 4 1 3 18:20 9 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Praha Stalingrad 4:4
5. TJ Baník Kladno 8 4 0 4 18:15 8 TJ Tatran Teplice - TJ Baník Kladno 1:2
6. TJ Slavoj Liberec 9 4 0 5 28:28 8 TJ Tatran Teplice - TJ Slavoj Liberec 4:1
7. TJ Spartak Ústí nad Labem 7 4 0 3 15:16 8 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 6:2
8. TJ Dynamo Praha 7 3 1 3 21:13 7 TJ Tatran Teplice - TJ Dynamo Praha 2:2
9. TJ Spartak Motorlet Praha 9 3 0 6 14:28 6 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Motorlet Praha 6:1
10. TJ Baník Děčín 9 2 1 6 16:22 5 TJ Tatran Teplice - TJ Baník Děčín 1:1

Zbývající utkání Zimního turnaje se nehrála, neboť o vítězi již bylo rozhodnuto.


Severočeský turnaj

listopad 1957

1. TJ Spartak Praha Stalingrad 3 2 1 0 11:2 5 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Praha Stalingrad 0:3
2. TJ Tatran Teplice 3 2 0 1 6:6 4
3. TJ Spartak Ústí nad Labem 3 1 1 1 5:5 3 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 2:1
4. TJ Baník Děčín 3 0 0 3 5:14 0 TJ Tatran Teplice - TJ Baník Děčín 4:2

Křišťálový pohár

prosinec 1957 – březen 1958

1. TJ Tatran Teplice 5 3 2 0 19:13 8
2. TJ Jiskra Sběrné suroviny Liberec 5 3 0 2 14:14 6 TJ Tatran Teplice - TJ Jiskra Sběrné suroviny 4:2
3. TJ Spartak Praha Sokolovo 5 1 3 1 17:17 5 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Praha Sokolovo 4:4
4. TJ Spartak Hradec Králové 5 1 2 2 11:12 4 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Hradec Králové 4:3
5. TJ Spartak Praha Stalingrad 5 0 4 1 16:18 4 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Praha Stalingrad 3:3
6. TJ Dynamo Praha 5 1 1 3 13:16 3 TJ Tatran Teplice - TJ Dynamo Praha 4:1

Turnaj II. celostátní spartakiády

srpen – říjen 1958

1. kolo: TJ Spartak Vodochody – TJ Tatran Teplice 2:4, 3:13

2. kolo: TJ Tatran Teplice postoupil bez boje

3. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Baník Most B 3:0, 3:1

Finále: TJ Tatran Teplice – TJ Baník Most 1:2, 1:3


Severočeský zimní turnaj

prosinec 1958 – březen 1959

1. TJ Slovan Liberec 6 4 0 2 16:14 8 TJ Tatran Teplice - TJ Slovan Liberec 3:0, 1:2
2. TJ Tatran Teplice 6 3 1 2 12:8 7
3. TJ Baník Děčín 6 3 0 3 13:15 6 TJ Tatran Teplice - TJ Baník Děčín 3:0, 1:3
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 6 1 1 4 11:15 3 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 4:3, 0:0

Pohár deníku Průboj

červenec – listopad 1960

1. TJ Chemička Ústí nad Labem 10 5 3 2 20:15 13 TJ Tatran Teplice - TJ Chemička Ústí nad Labem 0:2, 1:1
2. TJ Spartak Ústí nad Labem 10 5 2 3 16:10 12 TJ Tatran Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 1:2, 0:2
3. TJ Slovan Liberec 10 4 2 4 24:15 10 TJ Tatran Teplice - TJ Slovan Liberec 1:0, 1:5
4. TJ Kovostroj Děčín 10 3 3 4 20:23 9 TJ Tatran Teplice - TJ Kovostroj Děčín 7:2, 0:4
5. TJ Baník Most 10 3 3 4 16:30 9 TJ Tatran Teplice - TJ Baník Most 5:0, 0:1
6. TJ Tatran Teplice 10 3 1 6 16:19 7

TJ Tatran Teplice – TJ Baník Most 5:0 hráno též jako utkání 1. kola Československého poháru.


Pohár deníku Průboj

únor – listopad 1961

Skupina C

1. TJ Slovan Teplice 6 5 0 1 22:8 10
2. TJ Jiskra SZ Litvínov 6 3 0 3 15:13 6 TJ Slovan Teplice - TJ Jiskra SZ Litvínov 3:2, 1:3 
3. TJ Baník Most 6 3 0 3 12:19 6 TJ Slovan Teplice - TJ Baník Most 8:1, 3:0
4. TJ Slavoj Žižkov 6 1 0 5 8:17 2 TJ Slovan Teplice - TJ Slavoj Žižkov 4:0, 3:2

Semifinále: TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Motorlet Praha 4:1

Finále: TJ Kovostroj Děčín – TJ Slovan Teplice 2:3, 1:2


Pohár Libereckých výstavních trhů

5. – 6. srpna 1961, Liberec

1. kolo: TJ Slovan Teplice – TJ Dynamo Karlovy Vary 1:3

o 3. místo: TJ Slovan Teplice – TJ Slovan Liberec 2:4


Pohár deníku Průboj

únor – červen 1962

Skupina B

TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 4:1, 0:5

TJ Slovan Teplice – TJ Slovan Varnsdorf 3:2, 1:4

TJ Slovan Teplice – TJ Slovan Liberec 3:0, 1:1

TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Meopta Košíře 0:1, 1:0

Pořadí v tabulce nezjištěno.

Finále: TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Motorlet Praha 1:1, 1:2


Turnaj k 1200. výročí objevení teplických lázeňských pramenů

21. – 22. dubna 1962, Teplice

1. kolo: TJ Slovan Teplice – Československo junioři 4:2

Finále: TJ Slovan Teplice – TJ ČKD Praha 1:1, pok. kopy 1:3


Pohár deníku Průboj

prosinec 1962 – duben 1963

Skupina B

1. TJ Slovan Teplice 6 5 0 1 18:12 10
2. TJ SONP Kladno 6 4 1 1 23:10 9 TJ Slovan Teplice - TJ SONP Kladno 2:1, 2:7 
3. TJ Chemička Ústí nad Labem 6 1 1 4 13:19 3 TJ Slovan Teplice - TJ Chemička Ústí nad Labem 4:1, 4:2
4. TJ Lokomotiva Bílina 6 1 0 5 6:19 2 TJ Slovan Teplice - TJ Lokomotiva Bílina 3:1, 3:0

Finále: TJ Slovan Teplice – TJ Kovostroj Děčín 1:1, 0:0, pok. kopy 1:5


Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

prosinec 1963 – únor 1964, Praha a Teplice

1. VTJ Dukla Praha 7 6 0 1 25:7 12 TJ Slovan Teplice - VTJ Dukla Praha 0:3
2. TJ Spartak Hradec Králové 7 5 0 2 26:13 10 TJ Slovan Teplice - TJ Spartak Hradec Králové 4:2
3. TJ ČKD Praha 7 5 0 2 20:8 10 TJ Slovan Teplice - TJ ČKD Praha 0:2
4. TJ Dynamo Praha 7 5 0 2 24:15 10 TJ Slovan Teplice - TJ Dynamo Praha 0:2
5. TJ Slovan Teplice 7 2 1 4 7:12 5
6. Československo dorost 7 2 1 4 15:26 5 TJ Slovan Teplice - Československo dorost 1:2
7. TJ Spartak Motorlet Praha 7 1 2 4 10:22 4 TJ Slovan Teplice - TJ Spartak Motorlet Praha 1:1
8. TJ Tatra Smíchov 7 0 0 7 4:28 0 TJ Slovan Teplice - TJ Tatra Smíchov 1:0

Zlatý pohár TJ Spartak Nusle

prosinec 1965

1. kolo: TJ Slovan Teplice – VTJ Dukla Tábor 0:3

Ostatní výsledky nezjištěny.


Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

prosinec 1965 – únor 1966, Praha

TJ Slovan Teplice – TJ SONP Kladno 0:1

TJ Slovan Teplice – TJ Rudá hvězda Cheb 4:0

TJ Sklo Union Teplice–TJ Bohemians ČKD Praha 0:1

TJ Sklo Union Teplice – TJ Tatra Smíchov 3:0

TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak Hradec Králové 1:0

TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Praha 1:5

Pořadí nezjištěno. 


Hanácký pohár

6. – 7. srpna 1966, Olomouc

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice - TJ Sigma Hodolany 8:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice - TJ MŽ Olomouc 2:0


Pohár Svazu československo – sovětského přátelství

19. – 20. listopadu 1966, Praha

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ VŽKG Ostrava 1:1, pok. kopy 3:4

o 3. místo: TJ Sklo Union Teplice – ASK Salzburg nehráno pro nezpůsobilý terén


Pohár Kubánské revoluce

únor 1967, Kuba

1. TJ Sklo Union Teplice 6 5 1 0 16:1 11
2. Kuba 6 3 0 3 8:7 6 TJ Sklo Union Teplice - Kuba 3:0, 3:0, 1:0
3. Kuba junioři 6 0 1 5 1:17 1 TJ Sklo Union Teplice - Kuba junioři 0:0, 4:1, 5:0

Turnaj k 50. výročí VŘSR

11. – 19. listopadu 1967, Teplice

1. TJ Sklo Union Teplice 2 2 0 0 9:2 4
2. FK Proleter Zrenjanin 2 1 0 1 3:4 2 TJ Sklo Union Teplice - FK Proleter Zrenjanin 3:1
3. FC Rot-Weiß Erfurt 2 0 0 2 2:8 0 TJ Sklo Union Teplice - FC Rot-Weiß Erfurt 6:1

Pohár města Zrenjanin

17. – 18. února 1968, Zrenjanin (Jugoslávie)

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – UT Arad 1:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – FK Proleter Zrenjanin 1:2


Perleťový pohár

27. – 28. července 1968, Žirovnice

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Praha B 2:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Bohemians ČKD Praha 1:1, pok. kopy 4:2


Perleťový pohár

2. – 3. srpna 1969, Žirovnice

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Tábor 3:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ SONP Kladno 3:2


Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

prosinec 1969 – únor 1970, Praha

1. TJ Bohemians ČKD Praha 9 6 1 2 27:21 13 TJ Sklo Union Teplice - TJ Bohemians ČKD Praha 4:1
2. VTJ Dukla Praha 9 4 4 1 20:12 12 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Dukla Praha 2:1
3. TJ SONP Kladno 9 5 1 3 26:12 11 TJ Sklo Union Teplice - TJ SONP Kladno 1:7
4. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 9 4 3 2 16:13 11 TJ Sklo Union Teplice - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1:2
5. TJ Sparta ČKD Praha 9 3 4 2 11:9 10 TJ Sklo Union Teplice - TJ Sparta ČKD Praha 1:1
6. TJ Spartak BS Vlašim 9 3 4 2 17:17 10 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak BS Vlašim 1:1
7. TJ Tatra Smíchov 9 4 1 4 13:17 9 TJ Sklo Union Teplice - TJ Tatra Smíchov 0:2
8. TJ Sklo Union Teplice 9 3 3 3 12:16 9
9. Československo dorost 9 1 1 7 10:24 3 TJ Sklo Union Teplice - Československo dorost 2:1
10. TJ Viktoria Žižkov 9 0 2 7 14:25 2 TJ Sklo Union Teplice - TJ Viktoria Žižkov 0:0

Perleťový pohár

1. – 2. srpna 1970, Žirovnice

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice - TJ Slavoj Žirovnice 4:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice - TJ Bohemians ČKD Praha 1:1, pok. kopy 5:4


Stříbrný pohár

20. – 21. února 1971, Titograd (Jugoslávie)

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – FK Budućnost Titograd 1:1, pok. kopy 4:2

Finále: TJ Sklo Union Teplice – FK Vojvodina Novi Sad 1:0


Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

leden – únor 1973, Praha

1. TJ Viktoria Žižkov Strojimport 7 5 1 1 18:10 11 TJ Sklo Union Teplice - TJ Viktoria Žižkov Strojimport 2:3
2. TJ Bohemians ČKD Praha 7 5 0 2 19:12 10 TJ Sklo Union Teplice - TJ Bohemians ČKD Praha 2:4
3. TJ Spartak Ústí nad Labem 7 4 1 2 12:7 9 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 2:1
4. VTJ Dukla Praha 7 4 0 3 12:10 8 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Dukla Praha 0:1
5. TJ Sklo Union Teplice 7 3 0 4 13:11 6
6. TJ Škoda Plzeň 7 2 2 3 7:9 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Škoda Plzeň 2:0
7. TJ SONP Kladno 7 2 0 5 5:13 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ SONP Kladno 4:0
8. TJ Tatra Smíchov 7 1 0 6 4:18 2 TJ Sklo Union Teplice - TJ Tatra Smíchov 1:2

Perský pohár

15. – 22. července 1974, Teheran (Írán)

Skupina A

1. Írán 2 1 1 0 1:0 3 TJ Sklo Union Teplice - Írán 0:0
2. TJ Sklo Union Teplice 2 0 2 0 1:1 2
3. Sovětský svaz do 23 let 2 0 1 1 1:2 1 TJ Sklo Union Teplice - Sovětský svaz do 23 let 1:1 (branka: Thorovský)

Semifinále: TJ Sklo Union Teplice – Steagul Roşu Braşov 1:0 (branka: Koubek)

Finále: TJ Sklo Union Teplice - Írán 0:0 p.p., pok. kopy 5:6


Perský pohár

11. – 20. července 1975, Teheran (Írán)

Skupina A

1. TJ Sklo Union Teplice 2 1 1 0 2:1 3
2. Sovětský svaz do 23 let 2 1 0 1 1:1 2 TJ Sklo Union Teplice - Sovětský svaz do 23 let 1:0 (branka: Thorovský)
3. Írán 2 0 1 1 1:2 1 TJ Sklo Union Teplice - Írán 1:1 (branka: Bičovský)

Semifinále: TJ Sklo Union Teplice – Polsko do 23 let 1:0 (branka: M.Macháček)

Finále: TJ Sklo Union Teplice – Írán olympionici 1:0 p.p. (branka: Thorovský)


Pohár přátelství

říjen – listopad 1975

1. BSG Stahl Riesa 4 1 2 1 10:8 4 TJ Sklo Union Teplice - BSG Stahl Riesa 2:2, 1:4
2. TJ Sklo Union Teplice 4 1 2 1 5:7 4
3. FC Vorwärts Frankfurt (Oder) 3 1 1 1 4:2 3 TJ Sklo Union Teplice - FC Vorwärts Frankfurt (Oder) 1:1, 1:0
4. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 3 1 1 1 5:7 3

Zbývající utkání se nehrála.


Pohár MV Svazu československo – sovětského přátelství Praha 3

24. listopadu a 8. prosince 1976, Praha 

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Viktoria Žižkov Strojimport 4:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – ASVS Dukla Praha 2:4


Zimní turnaj TJ Kovostroj Děčín

leden – únor 1977, Děčín

1. TJ Kovostroj Děčín 7 6 1 0 15:8 13 TJ Sklo Union Teplice - TJ Kovostroj Děčín 2:3
2. TJ Sklo Union Teplice 7 4 2 1 11:4 10
3. TJ Slovan Liberec 7 3 4 0 12:5 10 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slovan Liberec 0:0
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 7 1 4 2 6:7 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak Ústí nad Labem 2:0
5. TJ CHZ ČSSP Litvínov 7 2 1 4 6:13 5 TJ Sklo Union Teplice - TJ CHZ ČSSP Litvínov 3:1
6. TJ SEPAP Jílové 7 1 2 4 7:9 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ SEPAP Jílové 2:0
7. TJ VCHZ Pardubice 7 1 2 4 6:8 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ VCHZ Pardubice 2:0
8. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 7 1 2 4 4:13 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 0:0

Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

prosinec 1978 – leden 1979, Praha

Skupina B

1. TJ Poldi SONP Kladno 4 3 1 0 8:2 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ Poldi SONP Kladno 0:1
2. TJ Bohemians ČKD Praha 4 3 1 0 9:3 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ Bohemians ČKD Praha 0:1
3. TJ Viktoria Žižkov Strojimport 4 2 0 2 3:4 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ Viktoria Žižkov Strojimport 1:2
4. TJ Sklo Union Teplice 4 1 0 3 3:4 2
5. TJ Tatra Smíchov 4 0 0 4 1:11 0 TJ Sklo Union Teplice - TJ Tatra Smíchov 2:0

o 7. místo: TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 0:0, pok. kopy 3:4


Přípravný turnaj 1.FC Union Berlin

14. února 1979, Berlin – halový turnaj

1. TJ Sklo Union Teplice I. 3 2 0 1 5:2 4 TJ Sklo Union Teplice I. - TJ Sklo Union Teplice II. 3:0
2. 1.FC Union Berlin II. 3 2 0 1 3:1 4 TJ Sklo Union Teplice I. - 1.FC Union Berlin II. 0:2, TJ Sklo Union Teplice II. - 1.FC Union Berlin II. 0:1
3. 1.FC Union Berlin I. 3 1 0 2 1:3 2 TJ Sklo Union Teplice I. - 1.FC Union Berlin I. 2:0, TJ Sklo Union Teplice II. - 1.FC Union Berlin I. 1:0
4. TJ Sklo Union Teplice II. 3 1 0 2 1:4 2

Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

prosinec 1979 – leden 1980, Praha

1. ASVS Dukla Praha 6 5 1 0 16:3 11 TJ Sklo Union Teplice - ASVS Dukla Praha 2:2
2. TJ Sklo Union Teplice 6 2 4 0 8:5 8
3. TJ Bohemians ČKD Praha 6 2 3 1 6:3 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ Bohemians ČKD Praha 0:0
4. TJ Sparta ČKD Praha 6 2 2 2 10:9 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Sparta ČKD Praha 1:1
5. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 6 2 2 2 11:10 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 1:1
6. TJ Uranové doly Příbram 6 1 2 3 10:9 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ Uranové doly Příbram 1:0
7. TJ Tatra Smíchov 6 0 0 6 6:28 0 TJ Sklo Union Teplice - TJ Tatra Smíchov 3:1

Pohár Severočeského hnědouhelného revíru

leden – březen 1981

1. TJ Sklo Union Teplice 10 7 0 3 27:13 14
2. TJ Baník SHD Most 10 6 2 2 20:10 14 TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník SHD Most 2:3, 2:3  
3. TJ VTŽ Chomutov 10 4 3 3 19:13 11 TJ Sklo Union Teplice - TJ VTŽ Chomutov 4:0, 3:2
4. VTJ Žatec 9 3 4 2 10:8 10 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Žatec 0:2, 1:0
5. TJ CHZ ČSSP Litvínov 10 3 1 6 11:24 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ CHZ ČSSP Litvínov 3:1, 6:0
6. TJ Slovan Kadaň 9 1 0 8 5:24 2 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slovan Kadaň 2:1, 4:1

Zbývající utkání TJ Slovan Kadaň - VTJ Žatec se nehrálo.


Pohár Děčínské kotvy

7. – 8. srpna 1982, Děčín

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 2:1


Pohár Severočeského hnědouhelného revíru

leden – březen 1983

TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 0:5, 2:0

TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník SHD Most 3:0, 1:2

TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 3:1, 1:1

TJ Sklo Union Teplice – TJ Chemička Ústí nad Labem 4:1, 4:0

TJ Sklo Union Teplice – TJ CHZ ČSSP Litvínov 4:0, 1:2

Vítězem turnaje se stal TJ VTŽ Chomutov, na 2. místě TJ Sklo Union Teplice, další pořadí nezjištěno.


Memoriál Otty Heinze

30. července 1983, Blšany

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – SB DJK Rosenheim 9:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 0:0, pok. kopy 4:1


Zimní turnaj TJ Tatra Smíchov

leden – březen 1984, Praha

1. TJ Bohemians ČKD Praha 5 3 2 0 16:6 8 TJ Sklo Union Teplice -TJ Bohemians ČKD Praha 0:2
2. TJ Tatra Smíchov 5 2 2 1 9:9 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Tatra Smíchov 3:1
3. TJ Sklo Union Teplice 5 3 0 2 6:6 6
4. TJ Sparta ČKD Praha 5 2 1 2 13:8 5 TJ Sklo Union Teplice - TJ Sparta ČKD Praha 1:0
5. TJ Slavia IPS Praha 5 2 1 2 10:5 5 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slavia IPS Praha 0:2
6. TJ Uhelné sklady Praha 5 0 0 5 5:25 0 TJ Sklo Union Teplice - TJ Uhelné sklady Praha 2:1

Pohár Severočeského hnědouhelného revíru

leden – únor 1984

TJ Sklo Union Teplice – TJ Chemička Ústí nad Labem 3:0, 1:6

TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 1:2, 1:3

TJ Sklo Union Teplice – TJ CHZ ČSSP Litvínov 2:1, 5:2

TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 2:3, 1:1

TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník SHD Most 1:4, 1:0

Pořadí nezjištěno.


Memoriál Otty Heinze

28. července 1984, Blšany

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Aritma Praha 4:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 2:2, pok. kopy 3:5


Pohár Vítězného února

leden – březen 1985

1. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 12 8 3 1 23:7 19 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 0:0
2. TJ Sklo Union Teplice 12 8 2 2 27:14 18
3. TJ Vagónka Česká Lípa 12 8 2 2 23:10 18 TJ Sklo Union Teplice - TJ Vagónka Česká Lípa 2:0
4. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 12 8 2 2 20:10 18 TJ Sklo Union Teplice - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4:1
5. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 12 7 1 4 22:17 15 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 3:1
6. TJ Agro Turnov 12 5 4 3 10:8 14 TJ Sklo Union Teplice - TJ Agro Turnov 2:0
7. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 12 5 2 5 21:18 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1:0
8. TJ DP Xaverov Praha 12 4 4 4 13:17 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ DP Xaverov Praha 3:1
9. TJ Slovan Elitex Liberec 12 2 4 6 19:18 8 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slovan Elitex Liberec 0:0
10. TJ Jiskra Nový Bor 12 3 1 8 19:27 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ Jiskra Nový Bor 3:4
11. TJ Kovostroj Děčín 12 3 1 8 12:25 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ Kovostroj Děčín 2:0
12. TJ ČKD Kompresory Praha 12 2 0 10 12:26 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ ČKD Kompresory Praha 3:6
13. TJ Kolora Semily 12 1 2 9 12:36 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ Kolora Semily 4:1

Memoriál Otty Heinze

27. července 1985, Blšany

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 2:1

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň 1:1, pok. kopy 7:6


Pohár Děčínské kotvy

3. – 4. srpna 1985, Děčín

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – 1.FC Lokomotive Leipzig junioři 3:1

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 2:2, pok. kopy 2:4


Vánoční turnaj o pohár ředitele k.p. Sklotas Teplice

26. prosince 1985, Teplice – halový turnaj

TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník SHD Most 3:3

TJ Sklo Union Teplice - VTJ Žatec 2:3

TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 8:8

1. TJ Baník SHD Most, 2. VTJ Žatec, 3. TJ Sklo Union Teplice, 4. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem

Ostatní údaje tabulky nezjištěny.


Pohár Vítězného února

leden – březen 1986

1. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 10 8 2 0 20:3 18 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 2:3
2. TJ Sklo Union Teplice 10 7 2 1 23:10 16
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10 5 4 1 27:9 14 TJ Sklo Union Teplice - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1:1
4. TJ DP Xaverov Praha 10 4 4 2 16:9 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ DP Xaverov Praha 1:1
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10 5 2 3 13:13 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 3:0
6. TJ Vagónka Česká Lípa 10 2 6 2 16:15 10 TJ Sklo Union Teplice - TJ Vagónka Česká Lípa 4:2
7. TJ Slovan Elitex Liberec 10 4 1 5 15:12 9 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slovan Elitex Liberec 3:1
8. TJ Kovostroj Děčín 10 3 1 6 5:13 7 TJ Sklo Union Teplice - TJ Kovostroj Děčín 3:0
9. TJ Agro Turnov 10 2 2 6 8:22 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Agro Turnov 1:0
10. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 10 2 1 7 11:21 5 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 2:1
11. TJ ČKD Kompresory Praha 10 0 1 9 7:34 1 TJ Sklo Union Teplice - TJ ČKD Kompresory Praha 3:1

Pohár Děčínské kotvy

2. – 3. srpna 1986, Děčín

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 1:1, pok. kopy 4:2

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ DP Xaverov Praha 1:0


Vánoční turnaj o pohár ředitele k.p. Sklotas Teplice

26. prosince 1986, Teplice – halový turnaj

TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník SHD Most 7:9

1. Baník SHD Most, 2. TJ Sklo Union Teplice, 3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem, 4. VTJ Žatec

Ostatní výsledky a údaje tabulky nezjištěny.


Novoroční turnaj

2. ledna 1987, Louny – halový turnaj

1. TJ Slavia IPS Praha junioři 5 b., 2. TJ Sklo Union Teplice 5 b., 3. VTJ Žatec 4 b., 4. VTJ Slaný 4 b., 5. TJ Lokomotiva Louny 2 b.

Výsledky a ostatní údaje tabulky nezjištěny.


Pohár Vítězného února

leden – březen 1987

1. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 11 6 4 1 22:10 16 TJ Sklo Union Teplice - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:4
2. TJ Slovan Elitex Liberec 11 7 2 2 20:13 16 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slovan Elitex Liberec 1:2
3. TJ Vagónka Česká Lípa 11 4 5 2 17:8 13 TJ Sklo Union Teplice - TJ Vagónka Česká Lípa 1:1
4. TJ Sklo Union Teplice 11 5 3 3 21:13 13
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11 6 1 4 23:19 13 TJ Sklo Union Teplice - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 3:0
6. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 11 5 2 4 17:11 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové 3:1
7. VTJ Žatec 11 3 5 3 23:18 11 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Žatec 2:2
8. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 11 4 3 4 11:14 11 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 2:1
9. TJ Agro Turnov 11 4 1 6 11:19 9 TJ Sklo Union Teplice - TJ Agro Turnov 0:1
10. TJ DP Xaverov Praha 11 2 4 5 12:23 8 TJ Sklo Union Teplice - TJ DP Xaverov Praha 5:1
11. TJ Kovostroj Děčín 11 2 2 7 9:20 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Kovostroj Děčín 0:0
12. TJ ČKD Kompresory Praha 11 1 2 8 8:26 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ ČKD Kompresory Praha 4:0

Pohár Děčínské kotvy

1. – 2. srpna 1987, Děčín

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Poldi SONP Kladno 1:2

o 3. místo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 3:0


Vánoční turnaj o pohár ředitele k.p. Sklotas Teplice

26. prosince 1987, Teplice – halový turnaj

1. TJ Sklo Union Teplice 3 2 1 0 24:14 5
2. TJ Baník SHD Most 3 2 1 0 22:13 5 TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník SHD Most 4:4
3. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 3 1 0 2 17:19 2 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 7:4
4. VTJ Žatec 3 0 0 3 17:34 0 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Žatec 13:6

Pohár Děčínské kotvy

23. – 24. července 1988, Děčín

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 2:0

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Kovostroj Děčín 2:1


Pohár primátora města Dresden

25. – 29. července 1988, Dresden, Zittau (NDR)

Skupina A

1. TJ Sklo Union Teplice 2 1 0 1 4:2 2
2. SG Dynamo Dresden 2 1 0 1 2:2 2 TJ Sklo Union Teplice - SG Dynamo Dresden 0:1
3. MVV Maastricht 2 1 0 1 3:5 2 TJ Sklo Union Teplice - MVV Maastricht 4:1

Finále: TJ Sklo Union Teplice – TJ Sigma ZTS Olomouc 1:3


Vánoční turnaj o pohár ředitele k.p. Sklotas Teplice

26. prosince 1988, Teplice – halový turnaj

1. TJ Baník SHD Most, 2. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem, 3. TJ Sklo Union Teplice A, 4. TJ Sklo Union Teplice B, 5. TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou

Výsledky a ostatní údaje tabulky nezjištěny.


Vánoční turnaj o pohár ředitele k.p. Sklotas Teplice

26. prosince 1989, Teplice – halový turnaj

1. TJ Sklo Union Teplice 3 3 0 0 25:9 6
2. TJ Sklo Union Teplice stará garda 3 2 0 1 13:13 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ Sklo Union Teplice stará garda 8:3
3. TJ Baník SHD Most 3 1 0 2 15:21 2 TJ Sklo Union Teplice - TJ Baník SHD Most 11:4
4. VTJ Dejvice 3 0 0 3 9:19 0 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Dejvice 6:2

Zimní turnaj TJ Agro Turnov

leden – březen 1990

Základní část

1. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10 8 1 1 38:9 17
2. TJ Agro Turnov 11 8 1 2 25:9 17 TJ Sklo Union Teplice - TJ Agro Turnov 1:1
3. TJ Kovostroj Děčín 11 7 3 1 21:14 17 TJ Sklo Union Teplice - TJ Kovostroj Děčín 0:1
4. TJ Vagónka Česká Lípa 10 7 2 1 22:12 16
5. TJ Agro Kolín 11 6 3 2 19:14 15 TJ Sklo Union Teplice - TJ Agro Kolín 1:3
6. TJ Slovan Elitex Liberec 11 5 2 4 26:13 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ Slovan Elitex Liberec 3:1
7. TJ Sparta Kutná Hora 11 5 2 4 21:22 12 TJ Sklo Union Teplice - TJ Sparta Kutná Hora 0:0
8. TJ Sklo Union Teplice 9 4 2 3 15:13 10
9. TJ Tesla Pardubice 11 3 0 8 19:35 6 TJ Sklo Union Teplice - TJ Tesla Pardubice 2:4
10. TJ Lomnice nad Popelkou 11 1 2 8 13:41 4 TJ Sklo Union Teplice - TJ Lomnice nad Popelkou 4:2
11. VTJ Hradec Králové 11 0 1 10 7:23 1 TJ Sklo Union Teplice - VTJ Hradec Králové 3:1
12. TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 11 0 1 10 8:29 1 TJ Sklo Union Teplice - TJ Spartak VHJ PS Ústí nad Labem 1:0

o 5. - 8. místo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Agro Kolín 1:0, 5:1

o 5. místo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Slovan Elitex Liberec 2:5

Utkání TJ Sklo Union Teplice – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav a TJ Sklo Union Teplice – TJ Vagónka Česká Lípa se nehrála.


Pohár Severočeských hnědouhelných dolů

leden – březen 1991, Most

Základní část

1. TJ VTŽ Chomutov 7 6 1 0 14:2 13 FK Sklo Union Teplice - TJ VTŽ Chomutov 0:1
2. VTJ Žatec 7 4 2 1 15:8 10 FK Sklo Union Teplice - VTJ Žatec 1:1
3. TJ Baník Most 7 4 1 2 15:9 9 FK Sklo Union Teplice - TJ Baník Most 1:1
4. FK Sklo Union Teplice 7 3 2 2 21:7 8
5. TJ CHZ Litvínov 7 3 1 3 7:10 7 FK Sklo Union Teplice - TJ CHZ Litvínov 2:3
6. FK Armaturka Ústí nad Labem 7 1 1 5 10:14 3 FK Sklo Union Teplice - FK Armaturka Ústí nad Labem 4:0
7. TJ Slovan Kadaň 7 1 1 5 2:16 3 FK Sklo Union Teplice - TJ Slovan Kadaň 6:0
8. TJ Chmelařství Lučan Žatec 7 1 1 5 6:24 3 FK Sklo Union Teplice - TJ Chmelařství Lučan Žatec 7:1

Semifinále: FK Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 1:2

o 3. místo: FK Sklo Union Teplice – VTJ Žatec 2:1


Pohár ředitele s.p. Doly a úpravny Komořany

leden – březen 1992, Most

1. TJ Baník Most 8 6 2 0 18:5 14 FK VTJ Teplice - TJ Baník Most 0:0
2. TJ VTŽ Chomutov 8 5 2 1 15:6 12 FK VTJ Teplice - TJ VTŽ Chomutov 1:1
3. FK VTJ Teplice 8 3 4 1 19:7 10
4. FK Kadaň 8 3 3 2 15:11 9 FK VTJ Teplice - FK Kadaň 1:1
5. FK Chmel Blšany 8 2 4 2 14:17 8 FK VTJ Teplice - FK Chmel Blšany 1:1
6. SK Chemopetrol Litvínov 8 2 1 5 11:15 5 FK VTJ Teplice - SK Chemopetrol Litvínov 3:0
7. TJ Český lev Tonaso Neštěmice 8 2 1 5 9:16 5 FK VTJ Teplice - TJ Český lev Tonaso Neštěmice 2:3
8. TJ Slovan Jirkov 8 1 3 4 7:19 5 FK VTJ Teplice - TJ Slovan Jirkov 8:0
9. TJ Spartak Bystřany 8 2 0 6 9:21 4 FK VTJ Teplice - TJ Spartak Bystřany 3:1

Memoriál Jiřího Grunda

1. – 2. srpna 1992, Děčín

1. kolo: FK VTJ Teplice – SK Poldi Kladno 0:1

o 3. místo: FK VTJ Teplice – FK Děčín 7:0


Pohár města Ortrand

12. června 1993, Ortrand (Německo)

1. kolo: FK VTJ Teplice – SV Eintracht Ortrand 3:0

Finále: FK VTJ Teplice – TSV Grossenheim 2:1


Turnaj k 90. výročí založení SK Rakovník

31. července – 1. srpna 1993, Rakovník

1. kolo: FK Frydrych Teplice – FC Viktoria Plzeň 0:2

o 3. místo: FK Frydrych Teplice – SK Poldi Kladno 2:0


Pohár firmy Bohemia Fleisch

23. července 1994, Studená

1. kolo: FK Frydrych Teplice – FK Studená 2:0

Finále: FK Frydrych Teplice – FK Chmel Blšany 0:1


Memoriál Otty Heinze

30. července 1994, Blšany

1. kolo: FK Frydrych Teplice – FC Union Cheb 0:2

o 3. místo: FK Frydrych Teplice – FK Chmel Blšany 3:3, pok. kopy 3:4


Alea cup

15. ledna 1995, Písek – halový turnaj

FK Teplice - FC Střížkov Praha 9 2:1

FK Teplice - Alea Písek 1:1

FK Teplice - FK Vodňany 5:0

FK Teplice - SK Strakonice 1908 5:0

FK Teplice - TJ Protivín 5:0

1. FK Teplice, 2. FC Střížkov Praha 9, 3. Alea Písek, 4. FK Vodňany, 5. SK Strakonice 1908, 6. TJ Protivín

Ostatní údaje tabulky nezjištěny.


Memoriál Otty Heinze

15. července 1995, Blšany

1. kolo: FK Teplice – SK Slavia Praha 0:4

o 3. místo: FK Teplice – FC Union Cheb 3:3, pok. kopy 4:2


Memoriál Vladimíra Rejmona

29. července 1995, Svádov

1. kolo: FK Teplice – SK Sokol Brozany 7:1

Finále: FK Teplice – VfL Pirna-Copitz 07 5:0


Coca-cola cup

leden 1996, Praha

Skupina A

1. FK Teplice 4 4 0 0 10:3 12
2. FC Slovan Liberec 4 2 0 2 7:4 6 FK Teplice - FC Slovan Liberec 2:0
3. FK Dukla Praha 4 2 0 2 9:7 6 FK Teplice - FK Dukla Praha 2:1
4. FC Bohemians Praha 4 2 0 2 15:8 6 FK Teplice - FC Bohemians Praha 2:1
5. FC Vlašim 4 0 0 4 2:21 0 FK Teplice - FC Vlašim 4:1

Finále: FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 1:0


Radegast cup

6. – 7. ledna 1996, Praha – halový turnaj

Skupina A

1. FC Petra Drnovice 3 2 1 0 6:3 5 FK Teplice - FC Petra Drnovice 0:0
2. Česká republika do 21 let 3 2 0 1 12:7 4 FK Teplice - Česká republika do 21 let 0:3
3. FK Teplice 3 1 1 1 4:6 3
4. SK České Budějovice JČE 3 0 0 3 6:12 0 FK Teplice - SK České Budějovice JČE 4:3

Pohár města Nová Včelnice

13. července 1996, Nová Včelnice

1. kolo: FK Teplice – SK České Budějovice JČE 1:3

o 3. místo: FK Teplice – AC Sparta Praha B 3:0


Memoriál Otty Heinze

27. července 1996, Blšany

1. kolo: FK Teplice – FC Bohemians Praha 0:0, pok. kopy 3:1

Finále: FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 2:0


Memoriál Vladimíra Rejmona

28. července 1996, Svádov

1. kolo: FK Teplice – TJ Svádov-Olšinky 2:0

Finále: FK Teplice – FK Český lev Tonaso Neštěmice 3:1


Istar cup

14. prosince 1996, Ústí nad Labem – halový turnaj

Skupina A

1. FK Teplice 2 2 0 0 9:2 6
2. AC Sparta Praha 2 1 0 1 3:6 3 FK Teplice - AC Sparta Praha 5:1
3. FK GGS Arma Ústí nad Labem 2 0 0 2 2:6 0 FK Teplice - FK GGS Arma Ústí nad Labem 4:1

Finále: FK Teplice – 1.FC Brümmer Česká Lípa 3:1


Memoriál Otty Heinze

26. července 1997, Blšany

1. kolo: FK Teplice – FK Chmel Blšany 1:1, pok. kopy 7:6

Finále: FK Teplice – SK Slavia Praha 4:1


Velká cena Elecomu

27. prosince 1997, Libouchec – halový turnaj

Skupina A

1. FK Teplice 3 3 0 0 22:4 6
2. TJ Jiskra Modrá 3 2 0 1 11:10 4 FK Teplice - TJ Jiskra Modrá 8:3
3. TJ ČSAD Libouchec 3 1 0 2 6:17 2 FK Teplice - TJ ČSAD Libouchec 9:1
4. FK Obalex Jílové 3 0 0 3 2:10 0 FK Teplice - FK Obalex Jílové 5:0

Finále: FK Teplice – výběr ligy 1:4


Zimní turnaj TJ Čechie BVB Karlín

leden – únor 1998, Praha

1. FC Bohemians Praha 7 4 2 1 18:8 14 FK Teplice - FC Bohemians Praha 0:3
2. AFK Atlantic Lázně Bohdaneč 7 3 4 0 12:8 13 FK Teplice - AFK Atlantic Lázně Bohdaneč 1:1
3. FC MUS Most 1996 7 3 2 2 11:7 11 FK Teplice - FC MUS Most 1996 1:0
4. FC Viktoria Plzeň 7 3 1 3 10:11 10 FK Teplice - FC Viktoria Plzeň 1:2
5. FK Teplice 7 3 1 3 11:14 10
6. FK Viktoria Žižkov 7 1 3 3 9:12 6 FK Teplice - FK Viktoria Žižkov 5:2
7. SK České Budějovice JČE 7 1 3 3 10:11 6 FK Teplice - SK České Budějovice JČE 1:5
8. TJ Čechie BVB Karlín 7 1 2 4 8:18 5 FK Teplice - TJ Čechie BVB Karlín 2:1

Bernard cup

10. – 11. ledna 1998, Brno – halový turnaj

Skupina C

FK Teplice – FC Petra Drnovice 2:4

FK Teplice – SK LeRK Prostějov 1:3

FK Teplice – SK Slavia Praha 0:3

Pořadí nezjištěno.


Memoriál D+D

27. června 1998, Křešice

1. kolo: FK Teplice – SK Roudnice nad Labem 3:0

Finále: FK Teplice – FK Chmel Blšany 1:4


Velká cena Elecomu

27. prosince 1998, Libouchec – halový turnaj

Skupina A

1. FK Teplice 3 3 0 0 13:5 6
2. Edeka Děčín 3 2 0 1 7:5 4 FK Teplice - Edeka Děčín 3:2
3. TJ ČSAD Libouchec 3 1 0 2 4:5 2 FK Teplice - TJ ČSAD Libouchec 2:1
4. FK Junior Děčín 3 0 0 3 3:12 0 FK Teplice - FK Junior Děčín 8:2

Finále: FK Teplice – výběr ligy 4:2


Mitre cup

leden – únor 1999, Praha

Skupina A

1. SK Slavia Praha 4 2 1 1 11:4 7 FK Teplice - SK Slavia Praha 2:0
2. FC Dukla Příbram 4 2 1 1 4:2 7 FK Teplice - FC Dukla Příbram 0:1
3. SK České Budějovice 4 2 1 1 7:6 7 FK Teplice - SK České Budějovice 2:3
4. FK Viktoria Žižkov B 4 1 1 2 2:11 4 FK Teplice - FK Viktoria Žižkov B 0:1
5. FK Teplice 4 1 0 3 4:5 3

o 9. místo: FK Teplice – FC MUS Most 1996 2:2, pok. kopy 4:1


Mezinárodní turnaj

16. ledna 1999, Katovice (Polsko) – halový turnaj

Skupina B

FK Teplice - KS Ruch Radzionków 2:8

FK Teplice - KS Widzew Łodź 4:4

FK Teplice - Górnik Zabrze 1:4

Pořadí nezjištěno.


Turnaj ke 100. výročí založení FSV Frankfurt 1899

11. července 1999, Frankfurt am Main (Německo)

Skupina A

1. FK Teplice 2 1 1 0 7:1 4
2. Eintracht Frankfurt 2 1 1 0 6:1 4 FK Teplice - Eintracht Frankfurt 1:1
3. Spvgg Neu-Isenburg 2 0 0 2 0:11 0 FK Teplice - Spvgg Neu-Isenburg 6:0

Semifinále: FK Teplice – FC Gütersloh 2:2, pok. kopy 1:4

o 3. místo: FK Teplice – Borussia VfL 1900 Mönchengladbach pok. kopy 4:5

Utkání o 3. místo se nehrálo, poražení semifinalisté kopali přímo pokutové kopy.


Vánoční turnaj

29. prosince 1999, Libouchec – halový turnaj

Skupina B

1. AC Sparta Praha 3 3 0 0 11:3 6 FK Teplice - AC Sparta Praha 1:5
2. FK Česká Kamenice 3 1 1 1 6:5 3 FK Teplice - FK Česká Kamenice 1:1
3. FK Teplice 3 1 1 1 5:8 3
4. IHC Praha 3 0 0 3 2:8 0 FK Teplice - IHC Praha 3:2

Halový turnaj

7. ledna 2000, Berlin (Německo) – halový turnaj

Skupina B

FK Teplice - SV Babelsberg 03 5:2

FK Teplice - Berliner FC Dynamo 4:0

Pořadí ve skupině nezjištěno.

Semifinále: FK Teplice - Hannover 96 3:1

Finále: FK Teplice - Hertha BSC Berlin 3:1


Halový turnaj

9. ledna 2000, Siegen (Německo) – halový turnaj

Skupina B

FK Teplice - Bayer 04 Leverkusen 1:3

FK Teplice - 1.FC Köln 4:3

FK Teplice - Sportfreunde Siegen 2:0

Pořadí ve skupině nezjištěno.

Semifinále: FK Teplice - FC Artmedia Petržalka 3:3, pok. kopy 4:3

Finále: FK Teplice - Bayer 04 Leverkusen 2:2, pok. kopy 15:16


Zimní turnaj TJ Čechie BVB Karlín – Praha 2000

leden 2000, Praha

Skupina A

1. FC Viktoria Plzeň 4 3 1 0 6:1 10 FK Teplice - FC Viktoria Plzeň 1:1
2. CU Bohemians Praha 4 2 1 1 3:1 7 FK Teplice - CU Bohemians Praha 0:2
3. FK Jablonec 97 4 1 1 2 5:6 4 FK Teplice - FK Jablonec 97 0:4
4. FK Teplice 4 1 1 2 2:7 4
5. SC Xaverov Horní Počernice 4 1 0 3 3:4 3 FK Teplice - SC Xaverov Horní Počernice 1:0

Mezinárodní turnaj

13. července 2000, Alfeld (Německo)

FK Teplice - Kocaelispor Kulübü 0:1

FK Teplice - TSV TuS Zella-Mehlis 2:0

1. Kocaelispor Kulübü, 2. FK Teplice, 3. TSV TuS Zella-Mehlis


Turnaj FC Jiskra Modrá

30. prosince 2000, Děčín – halový turnaj

Skupina B

1. AC Sparta Praha 3 3 0 0 13:6 9 FK Teplice - AC Sparta Praha 3:4
2. FK Teplice 3 2 0 1 13:6 6
3. FC Jiskra Modrá 3 1 0 2 6:12 3 FK Teplice - FC Jiskra Modrá 6:2
4. FK Řez-uz Šoltys Děčín 3 0 0 3 1:9 0 FK Teplice - FK Řez-uz Šoltys Děčín 4:0

o 3. místo: FK Teplice - výběr ligy 6:4


Tipsport cup

leden – únor 2001, Praha

Skupina A

1. FK Teplice 4 2 2 0 6:2 8
2. CU Bohemians Praha 4 2 1 1 6:3 7 FK Teplice - CU Bohemians Praha 0:0
3. SK Hradec Králové 4 1 2 1 5:5 5 FK Teplice - SK Hradec Králové 0:0
4. FK Jablonec 97 4 1 1 2 4:7 4 FK Teplice - FK Jablonec 97 4:1
5. FC Viktoria Plzeň 4 1 0 3 5:9 3 FK Teplice - FC Viktoria Plzeň 2:1

Finále: FK Teplice – FC Slovan Liberec 1:3


Pohár města Nová Včelnice

29. června 2002, Nová Včelnice

1. kolo: FK Teplice – SK České Budějovice 0:0, pok. kopy 4:5

o 3. místo: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 0:0, pok. kopy 5:3


Turnaj FC Jiskra Modrá

28. prosince 2002, Děčín – halový turnaj

Skupina B

1. výběr ligy 3 2 0 1 13:11 6 FK Teplice - výběr ligy 3:4
2. FK Teplice 3 2 0 1 8:7 6
3. Pegas Praha 3 1 1 1 6:6 4 FK Teplice - Pegas Praha 2:1
4. Edeka Děčín 3 0 1 2 6:9 1 FK Teplice - Edeka Děčín 3:2

Semifinále: FK Teplice – SK Slavia Praha 9:5

Finále: FK Teplice – FC Jiskra Modrá 2:5


Tipsport cup

leden 2003, Praha

Skupina A

1. SC Xaverov Horní Počernice 3 2 1 0 7:2 7 FK Teplice - SC Xaverov Horní Počernice 1:2
2. FK Jablonec 97 3 1 2 0 6:3 5 FK Teplice - FK Jablonec 97 0:3
3. SK Hradec Králové 3 0 2 1 4:8 2 FK Teplice - SK Hradec Králové 2:2
4. FK Teplice 3 0 1 2 3:7 1

Pohár starosty města Čelákovice

5. července 2003, Čelákovice

1. kolo: FK Teplice – SK Union Čelákovice 4:2

Finále: FK Teplice – AC Sparta Praha B 3:1


Turnaj FC Jiskra Modrá

28. prosince 2003, Děčín – halový turnaj

Finále: FK Teplice – FK Pelikán Děčín 3:4

Ostatní výsledky FK Teplice v turnaji nezjištěny.


Pohár starosty města Čelákovice

6. července 2004, Čelákovice

1. kolo: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:0

Finále: FK Teplice – SK Union Čelákovice 2:2, pok. kopy 5:3


Turnaj FC Jiskra Modrá

28. prosince 2004, Ústí nad Labem – halový turnaj

Semifinále: FK Teplice – FK Děčín 3:2

Finále: FK Teplice – FC Jiskra Modrá 5:2

Výsledky FK Teplice v základní skupině nezjištěny.


Pohár starosty města Čelákovice

5. července 2005, Čelákovice

1. kolo: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:2

o 3. místo: FK Teplice – SK Union Čelákovice 3:0


Radeberger Dynamo cup 2006

8. ledna 2006, Dresden (Německo) – halový turnaj

Skupina A

1. FK Teplice 2 1 1 0 12:9 4
2. 1.FC Dynamo Dresden 2 0 2 0 6:6 2 FK Teplice - 1.FC Dynamo Dresden 4:4
3. FK Austria Wien 2 0 1 1 7:10 1 FK Teplice - FK Austria Wien 8:5

Semifinále: FK Teplice – Chemnitzer FC 1:1, pok. kopy 3:2

Finále: FK Teplice – 1.FC Dynamo Dresden 2:2, pok. kopy 2:1


Tipsport cup

leden 2006, Most a Praha

Skupina C

1. FK Teplice 3 2 1 0 5:3 7
2. FK SIAD Most 3 1 1 1 5:4 4 FK Teplice - FK SIAD Most 2:1
3. SK Kladno 3 0 3 0 4:4 3 FK Teplice - SK Kladno 1:1
4. FK Chmel Blšany 3 0 1 2 4:7 1 FK Teplice - FK Chmel Blšany 2:1

Semifinále: FK Teplice – Bohemians 1905 5:0

Finále: FK Teplice – SK Slavia Praha 3:0


Radeberger Dynamo cup 2007

6. ledna 2007, Dresden (Německo) – halový turnaj

Skupina B

1. 1.FC Magdeburg 2 2 0 0 8:4 6 FK Teplice - 1.FC Magdeburg 3:4
2. FC Carl Zeiss Jena 2 1 0 1 4:6 3 FK Teplice - FC Carl Zeiss Jena 2:3
3. FK Teplice 2 0 0 2 5:7 0

Tipsport cup

leden – únor 2007, Most a Praha

Skupina C

1. FK Teplice 4 3 1 0 6:1 10
2. FK SIAD Most 4 2 0 2 5:4 6 FK Teplice - FK SIAD Most 2:1
3. FC Viktoria Plzeň 4 2 0 2 4:4 6 FK Teplice - FC Viktoria Plzeň 1:0
4. SK Kladno 4 2 0 2 4:5 6 FK Teplice - SK Kladno 3:0
5. FK Chmel Blšany 4 0 1 3 0:5 1 FK Teplice - FK Chmel Blšany 0:0

Semifinále: FK Teplice – 1.FC Slovácko 0:0, pok. kopy 1:3

o 3. místo: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 5:2


Pohár města Nová Včelnice

7. července 2007, Nová Včelnice

1. kolo: FK Teplice – FK Viktoria Žižkov 2:1

Finále: FK Teplice – SK Sigma Olomouc 3:1


Fortuna Víkend šampiónů

5. – 6. ledna 2008, Praha – halový turnaj

Skupina B

1. AC Sparta Praha 3 2 1 0 9:4 7 FK Teplice - AC Sparta Praha 1:5
2. Bohemians 1905 3 1 1 1 11:7 4 FK Teplice - Bohemians 1905 2:7
3. FK Teplice 3 1 0 2 6:14 3
4. MFK Ružomberok 3 1 0 2 6:7 3 FK Teplice - MFK Ružomberok 3:2

o 5. místo: FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 2:1


Tipsport liga

leden 2008, Most a Praha

Skupina C

1. FK Teplice 3 2 1 0 5:0 7
2. SK Kladno 3 2 0 1 5:1 6 FK Teplice - SK Kladno 1:0
3. FK SIAD Most 3 1 1 1 1:4 4 FK Teplice - FK SIAD Most 0:0
4. FK Ústí nad Labem 3 0 0 3 0:6 0 FK Teplice - FK Ústí nad Labem 4:0

Semifinále: FK Teplice – FC Artmedia Petržalka 0:0, pok. kopy 5:3

Finále: FK Teplice – FK Marila Příbram 0:1


Tipsport liga

leden 2009, Děčín

Skupina C

1. FK Ústí nad Labem 3 3 0 0 8:2 9 FK Teplice - FK Ústí nad Labem 1:3
2. SK Kladno 3 1 1 1 5:3 4 FK Teplice - SK Kladno 1:4
3. FK Baník Most 3 0 2 1 3:6 2 FK Teplice - FK Baník Most 1:1
4. FK Teplice 3 0 1 2 3:8 1

Tipsport liga

13. – 16. ledna 2010, Děčín

Skupina C

1. SG Dynamo Dresden 3 3 0 0 5:0 9 FK Teplice - SG Dynamo Dresden 0:3
2. SK Kladno 3 2 0 1 3:1 6 FK Teplice - SK Kladno 0:1
3. FK Ústí nad Labem 3 1 0 2 2:4 3 FK Teplice - FK Ústí nad Labem 1:2
4. FK Teplice 3 0 0 3 1:6 0

Pohár starosty města Čelákovice

19. června 2010, Čelákovice

1. kolo: FK Teplice – FK Baumit Jablonec 1:1, pok. kopy 2:3

o 3. místo: FK Teplice – SK Slavia Praha 0:2


Tipsport liga

leden 2011, Děčín

Skupina B

1. FK Ústí nad Labem 4 3 0 1 11:6 9 FK Teplice - FK Ústí nad Labem 4:3
2. FC Slovan Liberec 4 2 1 1 10:5 7 FK Teplice - FC Slovan Liberec 2:2
3. FK Teplice 4 2 1 1 12:8 7
4. SK Kladno 4 1 0 3 4:12 3 FK Teplice - SK Kladno 4:0
5. SK Slovan Varnsdorf 4 1 0 3 4:10 3 FK Teplice - SK Slovan Varnsdorf 2:3

Alki cup

9. – 11. února 2011, Larnaca (Kypr)

1. kolo: FK Teplice – PFK Levski Sofia 1:2

o 3. místo: FK Teplice – FK Rad Beograd 0:1


Indoor fotbal cup

10. prosince 2011, Liberec – halový turnaj

Skupina A

1. FK Teplice 2 2 0 0 9:3 6
2. FC Slovan Liberec 2 1 0 1 8:11 3 FK Teplice - FC Slovan Liberec 6:1
3. FK Dukla Praha 2 0 0 2 7:10 0 FK Teplice - FK Dukla Praha 3:2

Semifinále: FK Teplice – FK Baumit Jablonec 6:2

Finále: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 4:3


Casino Cup

3. ledna 2012, Chemnitz (Německo) – halový turnaj

Skupina B

1. Chemnitzer FC 2 2 0 0 12:5 6 FK Teplice - Chemnitzer FC 2:7
2. 1.FC Lokomotive Leipzig 2 1 0 1 5:6 3 FK Teplice - 1.FC Lokomotive Leipzig 1:2
3. FK Teplice 2 0 0 2 3:9 0

o 5. místo: FK Teplice – SV Babelsberg 03 2:2, pok. kopy 6:5


Tipsport liga

leden 2012, Děčín

Skupina C

1. FC Slovan Liberec 4 3 0 1 13:4 9 FK Teplice - FC Slovan Liberec 0:2
2. FK Teplice 4 3 0 1 13:4 9
3. FK Varnsdorf 4 2 0 2 7:7 6 FK Teplice - FK Varnsdorf 2:0
4. FK Ústí nad Labem 4 1 0 3 6:17 3 FK Teplice - FK Ústí nad Labem 8:0
5. SK Roudnice nad Labem 4 1 0 3 6:13 3 FK Teplice - SK Roudnice nad Labem 3:2

Pohár města Nová Včelnice

7. července 2012, Nová Včelnice

1. kolo: FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice 0:0, pok. kopy 2:3

o 3. místo: FK Teplice – 1.FK Příbram 1:0


Indoor fotbal cup

5. ledna 2013, Liberec – halový turnaj

1. FK Baumit Jablonec 3 3 0 0 13:4 9 FK Teplice - FK Baumit Jablonec 0:6
2. FC Slovan Liberec 3 1 0 2 14:12 3 FK Teplice - FC Slovan Liberec 6:3
3. FK Teplice 3 1 0 2 8:12 3
4. FK Viktoria Žižkov 3 1 0 2 6:13 3 FK Teplice - FK Viktoria Žižkov 2:3

Tipsport liga

leden 2013, Praha a Beroun

Skupina A

1. SK Slavia Praha 4 3 0 1 8:4 9 FK Teplice - SK Slavia Praha 2:0
2. FC Slovan Liberec 4 2 0 2 6:8 6 FK Teplice - FC Slovan Liberec 1:2
3. FK Baumit Jablonec 4 2 0 2 6:9 6 FK Teplice - FK Baumit Jablonec 1:2
4. Bohemians 1905 4 1 1 2 8:7 4 FK Teplice - Bohemians 1905 3:3
5. FK Teplice 4 1 1 2 7:7 4

o umístění: FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice 3:0


Pohár Českého porcelánu Dubí

29.června 2013, Dubí

1. kolo: FK Teplice – FK Varnsdorf 4:0

Finále: FK Teplice – FC Slovan Liberec 1:1, pok. kopy 2:3


Pohár Českého porcelánu Dubí

28.června 2014, Dubí

1. kolo: FK Teplice – FK Varnsdorf 4:0

Finále: FK Teplice – FC Slovan Liberec 2:0


Arena cup

14. – 24.ledna 2016, Medulin, Pula (Chorvatsko)

Skupina Ceja

1. NK Lokomotiva Zagreb 3 2 1 0 3:1 7 FK Teplice - NK Lokomotiva Zagreb 1:2
2. Cashpoint SC Rheindorf Altach 3 1 1 1 4:4 4 FK Teplice - Cashpoint SC Rheindorf Altach 1:2
3. FK Teplice 3 1 0 2 4:4 3
4. SV Horn 3 0 2 1 2:4 2 FK Teplice - SV Horn 2:0

o 5. místo: FK Teplice – NK Inter-Zaprešić 2:2, pok. kopy 5:4


Pohár starosty města Benátky nad Jizerou

25. června 2016, Benátky nad Jizerou

1. kolo: FK Teplice – FC Hradec Králové 0:0, pok. kopy 7:6

Finále: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 0:0, pok. kopy 4:3


Pohár starosty města Benátky nad Jizerou - Memoriál Jaroslava Krále

22. června 2019, Benátky nad Jizerou

1. FK Mladá Boleslav 2 1 1 0 0 5:4 5 FK Teplice - FK Mladá Boleslav 1:2
2. FK Teplice 2 0 1 0 1 5:6 2
3. 1.FK Příbram 2 0 0 2 0 7:7 2 FK Teplice - 1.FK Příbram 4:4, pok. kopy 5:4