/ FK Teplice – historie – Účast na oficiálních soutěžích FIFA a UEFA

Účast na oficiálních soutěžích FIFA a UEFA

Účast teplických hráčů v národním týmu Československa a České republiky na olympijských hrách, světových a evropských šampionátech (včetně kvalifikací)


Hráčům, kteří jsou uvedeni v abecedním pořadí, jsou započítány pouze soutěže, které v reprezentaci absolvovali v době jejich působení v teplickém klubu.

Kvalifikace jsou započítány jen v případě aktivní účasti.

Soutěže jsou u každého hráče řazeny chronologicky.


BERAN Ladislav

kvalifikace ME U-17 2006


BIČOVSKÝ Přemysl

dorostenecký turnaj UEFA 1968

kvalifikace ME U-23 1974

kvalifikace MS 1974

kvalifikace ME 1976

kvalifikace OH 1976


BÍLEK Michal II.

kvalifikace ME U-17 2014


ČESLÁK Tomáš

kvalifikace ME U-17 2010

mistrovství Evropy U-17 2010


FENIN Martin

kvalifikace ME U-17 2004

kvalifikace ME U-19 2005

kvalifikace ME U-19 2006

mistrovství Evropy U-19 2006

mistrovství světa U-20 2007

kvalifikace ME 2008


FILIP Jan

mistrovství světa U-17 2011


HANZLÍK Aleš

kvalifikace ME U-17 2003

kvalifikace ME U-17 2004


HÁŠA Petr

kvalifikace ME U-16 1985


HAVLÍČEK Vlastimil ml.

kvalifikace dor. turnaj UEFA 1966

dorostenecký turnaj UEFA 1966


HOŠEK Jan

kvalifikace ME U-21 2011


CHLAD Marián

kvalifikace ME U-16 1986

mistrovství Evropy U-16 1986

kvalifikace ME U-18 1988


JELEN Karel

kvalifikace ME U-17 2008


JIRSÁK Tomáš

kvalifikace ME U-21 2006

kvalifikace ME U-21 2007

mistrovství Evropy U-21 2007


KAUFMAN Josef

kvalifikace ME U-21 2006

kvalifikace ME U-21 2007

mistrovství Evropy U-21 2007


KLEIN Martin

kvalifikace ME U-21 2006

mistrovství Evropy U-21 2007


KLIMPL Zbyšek

kvalifikace ME U-16 1984


KNAPÍK Jan

kvalifikace ME U-21 2023


KOKEŠ Jakub

kvalifikace ME U-17 2016


KOUBEK Zdeněk

dorostenecký turnaj UEFA 1966

kvalifikace dor. turnaj UEFA 1967

kvalifikace ME U-23 1972

mistrovství Evropy U-23 1972

kvalifikace ME 1976


KRÁL Alex

kvalifikace ME U-19 2017

mistrovství Evropy U-19 2017

kvalifikace ME U-21 2019


KRÁTKÝ Marek

kvalifikace ME U-17 2010

mistrovství Evropy U-17 2010

kvalifikace ME U-19 2012


KRUNERT Štěpán

kvalifikace ME U-21 2023


LÁCHA Patrik

kvalifikace ME U-17 2008

kvalifikace ME U-19 2011

mistrovství Evropy U-19 2011


LÜFTNER Michael

kvalifikace ME U-17 2011

mistrovství Evropy U-17 2011

mistrovství světa U-17 2011

kvalifikace ME U-19 2013

kvalifikace ME U-21 2017


MALINA Alfréd

dorostenecký turnaj UEFA 1956


MAREŠ Jakub

kvalifikace ME U-17 2004

mistrovství světa U-20 2007


MELICHAR Jaroslav

dorostenecký turnaj UEFA 1968

kvalifikace ME U-23 1972

mistrovství Evropy U-23 1972

kvalifikace ME U-23 1974

mistrovství Evropy U-23 1974


NEJEDLÝ Jan

kvalifikace ME U-17 2017


NOVÁK Jiří II.

kvalifikace ME U-16 1986

mistrovství Evropy U-16 1986

kvalifikace ME U-18 1988


PĚNKAVA Marek

kvalifikace ME U-17 2002

mistrovství Evropy U-17 2002


PICHNER Zdeněk

kvalifikace dor. turnaj UEFA 1974


PIMPARA Jiří

kvalifikace ME U-19 2006


PLACHÝ Jan

kvalifikace ME U-19 2017

mistrovství Evropy U-19 2017


POKLUDA Lubomír

kvalifikace ME U-21 1978

kvalifikace ME U-21 1980


RADOSTA Matěj

kvalifikace ME U-17 2018

kvalifikace ME U-19 2020


REZEK Jan

kvalifikace ME U-21 2004


RICHTER Marek

kvalifikace ME U-17 2015

mistrovství Evropy U-17 2015


RILKE Emil

kvalifikace ME U-21 2006


ROSA Antonín ml.

kvalifikace ME U-19 2005


SENICKÝ Václav

dorostenecký turnaj UEFA 1971

kvalifikace dor. turnaj UEFA 1972


SMETANA Rudolf

dorostenecký turnaj UEFA 1958

dorostenecký turnaj UEFA 1959


SMRŽ Milan

kvalifikace ME U-17 2008


STRADA Marek

mistrovství světa U-17 2011


STRATIL Pavel

olympijské hry 1968

kvalifikace ME 1972

kvalifikace MS 1974

kvalifikace ME 1976


ŠILHAN Vojtěch

kvalifikace ME U-17 2017


ŠŤÁSTKA Radim

kvalifikace ME U-17 2007


ŠUBRT Radomír

kvalifikace dor. turnaj UEFA 1978


TAKÁCS Ladislav

kvalifikace ME U-19 2015

mistrovství Evropy U-21 2015


TRUBAČ Daniel

kvalifikace ME U-21 2019


VACHOUŠEK Štěpán

kvalifikace ME U-21 2002


VERBÍŘ Pavel

kvalifikace MS 1998

kvalifikace ME 2000


VLK František

kvalifikace MS 1954


VOŘÍŠEK Petr

kvalifikace ME U-21 2002

mistrovství Evropy U-21 2002

kvalifikace ME 2004


VŮCH Egon

kvalifikace ME U-21 2013


ZÁVESKÝ Zbyněk

kvalifikace ME U-18 1982


ŽENÍŠEK Jiří

dorostenecký turnaj UEFA 1971

kvalifikace ME U-23 1976


ŽENÍŠEK Karel

dorostenecký turnaj UEFA 1968


ŽITNÝ Patrik

kvalifikace ME U-19 2018

kvalifikace ME U-21 2021

mistrovství Evropy U-21 2021