/ FK Teplice – Klub – Vstupné

Kliknutím plánek zvětšíte.

Ceník permanentek pro ročník 2021/2022:

Nový nákup permanentní vstupenky
Gold 2000
Muž 1200
Zlevněná 600
Dítě 50 (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Permanentkář z loňské sezóny při předložení permanentní vstupenky (kompenzace za zápasy bez diváků)
Zdarma výměna permanentní vstupenky (případně možnost zanechat peníze klubu a obnovit permanentní vstupenku platbou).

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Muž v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 110,- Kč
Muž v den utkání 150,- Kč
Žena v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 55,- Kč
Žena v den utkání 75,- Kč
Dítě do 150cm  0,- Kč (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně utkání)

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve fanshopu na stadionu a předprodej ve sběrnách Sazky.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místa pro permanentky: Sektory 5 - 11 na hlavní tribuně jsou vyhrazeny pro majitele místenkových permanentních vstupenek a mají přednostní práva na tyto sedadla.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 (otevírá se jen v případě překročení kapacity sektoru 39) pak pro rodiny s dětmi fandící hostujícímu týmu), vchod CH poté pro vozíčkáře.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání (v případě že neplatí koronavirová opatření).
  • Zákaznické centrum: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion (v případě že neplatí koronavirová opatření).
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1,5 hodiny před začátkem ligového utkání v případě utkání s velkou návštěvností (Sparta Praha, Slavia Praha, Plzeň), 60 minut před klasickými ligovými zápasy (v případě že neplatí koronavirová opatření).
  • Poločasová soutěž: každý ligový zápas probíhá losování z permanentních vstupenek přítomných na utkání (v případě že neplatí koronavirová opatření).
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu).
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru je pro rodiny s dětmi z řad hostujících fanoušků určen sektor 38 (vstup vchodem G). Do domácích sektorů nejsou fanoušci v dresech, šálách, tričkách apod. hostujícího klubu vpuštěni i přes platnou vstupenku.
  • Veškeré body výše podléhají epidemiologickým nařízením a je potřeba především dodržovat tato rozhodnutí Vlády ČR a LFA.