6.kolo | ne 11.9. | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - SK Slavia Praha
5.kolo | pá 26.8. | Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava
FC Vysočina Jihlava - FK Teplice
6.kolo | ne 11.9. | Praha
SK Slavia Praha - FK Teplice
10:15
5.kolo | ne 28.8. | Dubí - Pozorka
FK Teplice - FC Vysočina Jihlava
4.kolo | so 3.9. | Duchcov
FK Teplice - SK Sigma Olomouc
14:00
3.kolo | ne 28.8. | Jihlava
FC Vysočina Jihlava - FK Teplice
29.6.2016 | M.Kokeš

Individuální plán pro U19

12.3.2016 | Martin Kovařík

Dorost zvítězil na půdě Plzně

30.1.2016 | Martin Kovařík

Dorost porazil divizní Litoměřice

4.kolo | ne 4.9. | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - FK Jablonec
14:30
3.kolo | ne 28.8. | Liberec
FC Slovan Liberec - FK Teplice
4.kolo | ne 4.9. | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - FK Jablonec
16:45
2.kolo | ne 21.8. | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
4.kolo | ne 4.9. | Bystřany
FK Teplice - Bohemians Praha 1905
17:00
3.kolo | ne 28.8. | Praha
Meteor Praha - FK Teplice
4.kolo | ne 4.9. | Bystřany
FK Teplice - Bohemians Praha 1905
17:00
2.kolo | ne 21.8. | Bystřany
FK Teplice - FK Baník Most 1909
4.kolo | ne 4.9. | Praha
Admira Praha - FK Teplice
17:00

Krátké zprávy

9.8.2016

MOL Cup

Pohár zahájí Teplice v Králově Dvoře. Online přenos od 17:00 můžete sledovat zde.
19.7.2016

Tisková konferece

Tiskovou konferenci před zahájením nového ročníku 2016/17 můžete ve středu sledovat od 13:00 online.
8.7.2016

S Duklou zahájíme v pátek

Nový ročník domácí soutěže zahájíme na hřišti Dukly Praha v pátek 29. července od 18:00.

Tabulka Synot ligy

P. Tým Z V R P S B
1. FC Fastav Zlín 5 4 1 0 11:3 13
2. AC Sparta Praha 5 4 1 0 10:2 13
3. FK Mladá Boleslav 5 4 0 1 9:3 12
4. FC Viktoria Plzeň 5 3 1 1 9:5 10
5. FK Teplice 5 2 2 1 4:2 8
6. FK Jablonec 5 2 1 2 9:11 7
7. MFK Karviná 5 2 1 2 8:11 7
8. FC Zbrojovka Brno 4 1 3 0 2:1 6
9. FC Hradec Králové 5 2 0 3 5:7 6
10. SK Slavia Praha 4 1 2 1 7:6 5
11. 1.FC Slovácko 5 1 2 2 8:8 5
12. FC Slovan Liberec 5 1 2 2 3:6 5
13. FK Dukla Praha 5 1 1 3 6:7 4
14. Bohemians Praha 1905 5 1 1 3 3:8 4
15. FC Vysočina Jihlava 5 0 2 3 3:7 2
16. 1.FK Příbram 5 0 0 5 0:10 0
AGC Flat Glass Czech
Speciální Stavby Most Ústecký kraj Bílinská kyselka Lanutti Město Teplice Sambular Amicom Umbro GambrinusHyundai