V neděli se hraje s Jabloncem, připraven je opět doprovodný program

Po dvou vítězných zápasech na svém kontě čeká teplický tým už v neděli další ligový duel, tentokrát proti Jablonci a hrát se na Stínadlech bude od 15:00.

I pro tento zápas připravuje FK Teplice doprovodný program před samotným zápasem. Po fanzóně, která měla velký úspěch před utkáním s Plzní a je na programu opět na zápas se Spartou, bude tentokrát před stadionem hrát od 13:00 do 14:30 DJ Márty Čonin. Ten si připraví pro fanoušky mířící na stadion svůj fotbalový set! Před stadionem bude rovněž foodtruck s občerstvením.

Na samotném zápase pak samozřejmě nebude chybět tradiční zápasový program, který bude opět obsahovat například poločasovou soutěž.

Vstupenky na zápas jsou v prodeji ZDE, stále je možné zakoupit také permanentní vstupenky na celý ročník ZDE.