Miloš Kapur a Nojus Audinis budou působit v Teplicích

V teplickém klubu bude na jaře působit dvojice mladých hráčů, kteří uspěli v uplynulých týdnech na testech v rámci přípravného období a během jara budou nastupovat za třetiligové B mužstvo.

Jde o brzy osmnáctiletého stopera Nojuse Audinise, který přichází z FA Šiauliai z Litvy. Reprezentant Litvy v kategorii U19, který předtím nastupoval také za národní týmy do osmnácti a sedmnácti let, během mládežnické kariéry strávil půlroku v mládeži FC Turín.

Druhým nováčkem v Teplicích je srbský útočník Miloš Kapur. Vysoký forvard na sebe upoutal pozornost v minulé sezóně v dresu třetiligového Blanska, kde zaznamenal ve 33 zápasech 19 branek. Letos se přesunul do druhé slovenské ligy v Humenném, kde v 17 zápasech vstřelil 7 branek.

Oba hráči jsou momentálně s B mužstvem na soustředění v rámci zimní přípravy před startem jarní části ČFL.