FK Mladá Boleslav : FK Teplice - komentář k zápasu

Teplická neporazitelnost v novém ročníku první ligy trvá. Žlutomodří se neupekli ani ve vyprodaném kotli mladoboleslavského nováčka, kde uhrály bezgólovou remízu. Blíže k vítězství byli svěřenci trenéra Marečka, v rozhodujícím momentech je však zradila koncovka. Premiéru v teplickém dresu si odbyl záložník Jiří Sabou, poslední posila Ondřej Szabo proseděl zápas pouze na lavičce. První čisté konto v sezóně vychytal brankář Tomáš Poštulka (na snímku).

FK MLADÁ BOLESLAV - FK TEPLICE 0:0

Rozhodčí: Matějek - Filípek, Wilczek. ŽK: Bednář - Benát. Diváci: 5097.
Mladá Boleslav: Miller - Krátký, Švejdík, Vít, Čáp - Jarolím, Gába, Matějovský, Pecka (75. Cigánek) - Bednář (68. Sedláček), Rojka. Teplice: Poštulka - Krmaš, Rada, Hunal, Ryška - Doležal, Benát, Sabou (80. Klein), Tesařík - Divecký (74. Verbíř), Mašek (62. Veleba).