8.kolo - sobota 28.09.2019 - 10:30

4:1 (0:1)

Branky Přepeř: 48. Nesvadba, 56. Volf, 58. Novotný , 91. Díl.

Branky Teplic: 13. Šup (as.Černý), 84. pokutový kop neproměnil Radosta.

Statistiky utkání: Střely na branku 9:7 ( 5:3, 4:4 ) *** Střely mimo branku 6:5 ( 4:2, 2:3 ) *** Střely celkem 15:12 ( 9:5, 6:7 ) *** Vyložené šance 5:3 ( 3:2, 2:1 ) *** Ofsajdy 0:2 ( 0:1, 0:1 ) *** Rohové kopy 7:8 ( 4:1, 3:7 ) *** Fauly 10:14 ( 3:8, 7:6 ).

Sestava Teplic: Blažek - Liška, Hasil (K) , Šimeček - Kodad ( 74. Berešík ), Černý ( 59. Vobecký ), Soungole, Baftijar, Radosta - Šup - Mustafić ( 74. Džuban ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Vít Petr - Dujsík Jiří, Slavíček Lukáš.

Delegát: Vydra Jan.

Žluté karty: 26. Hasil ( Teplice ), 53. Sedláček ( Přepeře ), 84. Truksa ( Přepeře ).

Stadion: Přepeře / tráva.

Diváků: 200.

Komentář k průběhu utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Záznam celého utkání na webu TVCOM.cz sledujte ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Na utkání jsme se připravovali a informací o soupeři jsme měli dostatek. Potřebovali jsme nějaký impuls do kabiny a ten jsme měli v posunutí Jana Lišky z U19 k nám do B týmu. Hráč, který na hřišti jde cítit nejen svým důrazem, ale i komunikací. Hned v začátku utkání jsme soupeři nabídli šanci, která vyplývala z našeho tříobráncového rozestavení, kdy právě Liška, který většinou hrál ve čtyřobráncovém, se nechal vytáhnout ze svého prostoru a Blažek musel vytáhnout perfektní zákrok. Ve třinácté minutě jsme zahráli přesně to, co jsme si před utkáním řekli a hned z toho byla po přihrávce Černého branka, kterou vstřelil Šup. V dalším průběhu jsme se snažili dobře bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Jenže naše řešení postrádalo kvalitu a myšlenku návodu řešení, co jsme před utkáním chtěli. Poločas jsme tak vyhráli 1:0 a i když jsme si o poločase něco řekli tak během 12 minut druhého, bylo po nadějích. Nejdříve domácí hned na začátku druhé půle kopali ze šestnácti metrů standardku, kterou způsobil faul, kdy hráč Přepeř kopnul našeho hráče a spadnul. No prostě stačí jen konstatovat, že domácí hráč zahrál standardku excelentně a stav byl 1:1. No a když jsme malou domů nabídli samostatný nájezd bylo rázem 2:1 a při nepokrytém vráceném míči po standardce jsme v 57 minutě prohrávali 3:1. S výsledkem jsme mohli ještě něco udělat, ale penaltu po sražení Šupa jsme neproměnili. Celkově se mi pořád po každém utkání nechce psát, že jsme měli na body a byli lepším týmem, tentokráte bych řekl hloupějším týmem. Po utkání jsem byl hodně rozezlený a plný emocí. Důvod? Směrem dopředu jsme měli několikrát rozjeté akce a vyžadoval jsem řešení, které jsme trénovali a připravovali si na ně, ale na hřišti to udělal jen jednou Černý a hned z toho byla branka. Dohrát nějakou akci v prvním poločase a odskočit na dvě branky, mohli jsme něco udělat, ale takhle jsme opět odjeli s prázdnou. Do toho nepochopitelné obutí! Polovina týmu šla na hřiště v lisovkách. To mě doslova vytočilo! Těžký a měkký terén, příprava, zodpovědnost na utkání nulová. Jejich vysvětlení, že v kolíkách se jim špatně kope? Hmmm, ať mi někdo z nich dokáže, že má vykopanou nohu! No a vrchol byl, když se tři hráči dohadovali kdo kopne penaltu. Ani tak mi nevadí to, že jsme ji nedali, ale to, co proběhlo před tím. Vidím, že ego jednotlivců je nad týmovým pojetím a zatím jsem byl k hráčům hodně pozitivní i přes výsledkový deficit a postavení v tabulce. Vracím se zpět na začátek, kdy jsem hráčům řekl co je jejich úkol. A to je zvedat svoji individuální výkonnost ve prospěch týmu tak, aby si řekli o další působení v klubu. Tohle už je třetí liga a to je příprava na profi soutěže. Takže od hráčů vyžaduji určitou výkonnost tak, abych viděl, že by mohli začít tlačit na hráče A týmu, a to tam k respektu ke všem zatím úplně nevidím. Ale samozřejmě, že to má dvě strany mince. Jedna je to, jestli jsem schopný jako trenér z nich dostat více a druhá je, jestli toho hráči jsou schopní. Protože i když herně jsme schopni soupeře ve většině případech přehrát, tady už se hraje i na výsledek a pohled na tabulku je na to, kolik toho děláme (počet tréninků, střih utkání, přípravy na utkání) prostě katastrofální."