6. kolo, Fortuna ČFL B - Česká fotbalová liga,

BRANKY PŘEPEŘÍ: ● 9´ Daníček Nikolas - 1:0, ● 40´ Pavlata Michal - 2:0.

ŽLUTÉ KARTY: ● 81´ Martan Ladislav ( Přepeře ).

ROZHODČÍ: Lovětínský Daniel – Havlík Martin, Janíček Marek.

DELEGÁT: Prislupský Martin.

DIVÁCI: 200.

ZÁPASOVÉ STATISTIKY:

● Střely na branku 3:1 ( 3:1, 0:0 ), ● Střely mimo branku 6:4 ( 2:1, 4:3 ), ● Střely zblokované 5:5 ( 2:3, 3:2 ), ● Střely CELKEM 14:10 ( 7:5, 7:5 ), ● Vyložené šance 1:1 ( 0:1, 1:0 ), ● Rohy 5:6 ( 2:3, 3:3 ), ● Ofsajdy 1:6 ( 1:4, 0:2 ), ● Fauly 8:11 ( 4:7, 4:4 ).

FK Přepeře

DOMÁCÍ: Truksa Filip (33) – Vlk Matěj (9), Dočekal Tomáš (14), Tvaroha Pavel (18), Jánošík Martin (77), Pavlata Michal (15) ©, Rozkovec Ondřej (22), Bulíř Tomáš (10), Novák Daniel (8), Daníček Nikolas (20), Marijanovic Mateo Josip (16).

STŘÍDALI: ● 63´ IN Martan Ladislav (6) - 63´ OUT Bulíř Tomáš (10), ● 63´ IN Šťovíček Jáchym (12) - 63´ OUT Novák Daniel (8), ● 82´ IN Novotný Vojtěch (17) - 82´ OUT Daníček Nikolas (20), ● 82´ IN Filip Nicolas (27) - 82´ OUT Marijanovic Mateo Josip (16), ● 89´ IN Habr Vojtěch (21) - 89´ OUT Rozkovec Ondřej (22).

PŘIPRAVENI: Novák Radek (1) (B).

TRENÉŘI: Procházka Miroslav, Synek Jakub, Nesvadba Jaroslav.

HOSTÉ: Němeček Luděk (1) – Krsmanovič Nemanja (3), Hora Jakub (22), Procházka Dominik (24), Bednár Samuel (29), Dramé Soufiane (44), Sarr Ibrahima (50), Hadinec Milan (51), Vachoušek Matyáš (55) ©, Lukáš Martin (59), Emmer Jakub (60).

STŘÍDALI: ● 46´ IN Trnovec Michal (47) - 46´ OUT Vachoušek Matyáš (55), ● 46´ IN Hrdlička Pavel (54) - 46´ OUT Sarr Ibrahima (50), ● 46´ IN Jamrich Ladislav (57) - 46´ OUT Hadinec Milan (51), ● 66´ IN Kolář Patrik (53) - 66´ OUT Krsmanovič Nemanja (3), ● 70´ IN Kříž Martin (49) - 70´ OUT Procházka Dominik (24).

PŘIPRAVENI: Köstl David (52) - Grümann Jan (31) (B).

TRENÉŘI: Jamrich Ladislav, Novák Jaroslav ml.

V sobotu 9. září zamířil B-tým Sklářů do Přepeří, kde v místní RTW aréně odehrál mistrovské utkání 6.kola České fotbalové ligy. Nakonec si po brankách domácího Daníčka a Pavlaty z prvního poločasu připsal na své konto čtvrtou porážku v soutěži a odjel na Stínadla bez bodu.

"Domácí Přepeře se ujali vedení již v 9.minutě utkání po hrubé chybě Teplic v rozehrávce, kterou vystihl zkušený Nikolas Daníček a milimetrově přesným obloučkem přehodil vysoko postaveného brankáře hostí Němečka. A i když hosté měli více ze hry, více drželi míč, selhávali hlavně při hře do plných. Přepeře navíc několikrát podržel brankář Truksa a hlavně byli daleko nebezpečnější a výrazně efektivnější než hosté ve žluto-modrých dresech. A když ve 40.minutě po rychlém brejku do rozhozené teplické obrany přidal druhou branku domácích hlavou kapitán Pavlata, odcházeli oba týmy do kabin za dvoubrankového vedení Přepeří.

Do druhého poločasu změnil teplický trenér Jamrich rozestavení svého týmu a vystřídal až tři hráče, vždy po jednom do každé řady. Domácí s dvoubrankovým vedením v zádech vycházeli z bezchybně fungující defenzivy a i když více na míči byly opět Teplice, domácí kontrolovali vývoj utkání a hrozili zejména z rychlých brejků. Skláři, stejně jako minulý týden v domácím prostředí proti Velvarům, měli poměrně slušnou mezihru, která ale bohužel končila na hranici šestnáctky Přepeří, kde ji zastavovala bez větších problémů pozorná obrana domácích a nebo skvěle chytající brankář Truksa. A tak i přes snahu hostů se skóre z prvního poločasu během toho druhého již nezměnilo a domácí se tak po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího Lovětínského mohli radovat ze zaslouženého vítězství. B-tým Sklářů tak i po šestém odehraném kole České fotbalové ligy zůstává i nadále bez vítězství.“

Ohlasy trenérů

LADISLAV JAMRICH, trenér hostujícího týmu FK Teplice B:

“Bohužel se na nás podepsal špatný vstup do utkání, kdy domácí vstřelili lacinou vedoucí branku již v 9.minutě po naší hrubé chybě v rozehrávce. Klukům nemohu upřít snahu, ale domácí byli v každém případě po celé utkání důraznější a hlavně efektivnější. Přestože jsme během týdne v přípravě nevypadali vůbec špatně, v utkání se nám již tolik nedařilo a to hlavně ve finální fázi v pokutovém území domácích. Právě tam se rozhoduje o výsledku utkání a nám v těchto prostorech bohužel chyběl důraz a také kreativita.

V těchto pro nás těžkých chvílích se ale rozhodně nevzdáváme a tvrdou prací jsme odhodláni se z této výsledkové krize vlastními silami co možná nejdříve dostat."