Archiv článků

Aktuální zprávy

Ve středu proběhne autogramiáda v OC Galerie Teplice

Ve středu 13. prosince proběhne v obchodním centru Galerie Teplice vánoční autogramiáda hráčů FK Teplice, start je naplánován na 17:00.

Preview k zápasu

S rokem 2023 se doma rozloučíme v neděli s Olomoucí

Rozloučí se Teplice se svými skvělými fanoušky výhrou? Poslední utkání roku odehrají v neděli v AGC Aréně Na Stínadlech proti Sigmě Olomouc, výkop je stanovený na 15 hodinu.

Aktuální zprávy

V neděli na Vás opět čeká fanzóna!

Před nedělním utkáním se Sigmou Olomouc, které startuje v 15:00, bude opět připravená fanzóna tentokrát však od 13:30 na ochozu stadionu, i na tomto zápase bude probíhat kvalifikační souboj pod vedením trenérů přípravek o postup do poločasové soutěže přímo na hrací ploše.

Reportáž ze zápasu

Jablonec - Teplice 3:2 (2:1)

Teplický tým po několikadenním odkladu ve středu konečně cestoval k utkání 17. kola FORTUNA:LIGA do Jablonce. Po zranění už se rovnou do sestavy vrátil Jakub Urbanec, aspoň na lavičku pak Daniel Fila.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 4. 12. - 10. 12. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

CSR článek 23/24

FK Teplice podpořil Běh s čelovkou pro Jakuba

Včera se v Teplicích uskutečnil již 4. ročník charitativního Běhu s čelovkou. Ten je každoročně organizován na pomoc lidem s roztroušenou sklerózou, přičemž letos se pomáhalo 44letému učiteli Jakubovi.

Aktuální zprávy

Utkání v Jablonci je odloženo!

Vzhledem k vytrvalým sněhovým srážkám byla dnes hrací plocha v Jablonci prohlášena rozhodčím delegovaným Komisí rozhodčích za nezpůsobilou, a utkání v Jablonci je tak odloženo. Utkání se bude hrát ve středu 6. prosince od 17:00.

Preview k zápasu

V sobotu nás čeká zápas v Jablonci

Potvrdí Teplice v Jablonci dobrou formu z předchozích tří zápasů, ve kterých získaly sedm bodů? Na Střelnici se důležitý zápas o vylepšení postavení v tabulce FORTUNA:LIGY bude hrát v sobotu od 15 hodin.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 27. 11. - 3. 12. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Tisková zpráva

Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu s FK Teplice!

Kometa dosavadního průběhu sezóny FORTUNA:LIGY Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu s FK Teplice. „Štěpán se vypracoval ve velmi důležitou součást základní sestavy našeho klubu, současně pravidelně nastupuje také v reprezentační jednadvacítce, proto jsme rádi, že jsme se domluvili na prodloužení kontraktu,“ říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Stínadla TV