Archiv článků

Reportáž ze zápasu

Mladá Boleslav - Teplice 1:2 (0:0)

Teplický tým vyrazil ve 28. kole FORTUNA:LIGY na hřiště Mladé Boleslavi. Trenér Zdenko Frťala oproti předchozím utkáním změnil sestavu. Do branky poslal Richarda Ludhu, na hrot zase pro změnu Romana Čerepkaie, změnilo se také rozestavení, když žlutomodří nastoupili se čtyřmi obránci.

Preview k zápasu

V sobotu se teplický tým vypraví do Mladé Boleslavi

Tři kola před koncem základní části FORTUNA:LIGY drží Teplice desátou příčku, která jim zaručuje odehrát nadstavbu ve střední skupině. Severočeši ale čtyři kola v řadě nevyhráli, o přetrhnutí šňůry a uhájení dobré výchozí pozice se budou snažit v sobotu (15) v Mladé Boleslavi, která naopak bojuje o pozici mezi šesti nejlepšími.

B-tým článek

V neděli pokračuje ČFL, B-tým míří do Záp

V neděli 14.dubna bude dvěma zápasy dohráno 22. kolo skupiny B České fotbalové ligy. B mužstvo Sklářů od 16:30 zabojuje o mistrovské body na hřišti aktuálně druhého celku tabulky SK Zápy.

Aktuální zprávy

Blíží se otevřený trénink pro školy i veřejnost

Už ve čtvrtek 18. dubna je tu otevřený trénink pro školy i veřejnost, který se bude konat přímo v AGC Aréně Na Stínadlech. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 8. 4. - 14. 4. 2024

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Reportáž ze zápasu

Teplice AŽ - Hradec Králové 2:1 (1:0)

Reportáž ze zápasu

Teplice B - Přepeře 2:1 (1:1)

B mužstvo Sklářů porazilo v důležitém utkání v boji o záchranu Přepeře po výsledku 2:1 a odpoutalo se ze samotného dna tabulky České fotbalové ligy. B mužstvo FK Teplice dokázalo v náročném duelu zareagovat na nepříznivý vývoj skóre a nakonec brankami Procházky a Kapura strhlo vítězství na svoji stranu.

Reportáž ze zápasu

Teplice - Hradec Králové 0:1 (0:1)

Teplický tým se kromě velké porce zraněných, mezi které přibyl také Jakub Urbanec, musel v zápase s Hradcem Králové obejít i bez Zdenko Frťaly, který kvůli čtyřem žlutým kartám musel usednout pouze na tribunu. Do sestavy se po karetním trestu vrátil Lukáš Mareček, po zranění také Albert Labík a Tomáš Grigar.

Aktuální zprávy

Dejte si burgery nebo další výborné jídlo v neděli na Stínadlech

Na nedělním zápase s Hradcem Králové, který bude součástí celodenního programu na Stínadlech, na vás čeká také výborné občerstvení.

CSR článek 23/24

Nadační fond FK Teplice pomohl Vojtíškovi

Nadační fond FK Teplice opět pomáhal v našem regionu. Tentokrát pomohl rodině čtyřletého Vojtíška z Mostu. Ten kvůli velice problematickému startu do života ještě samostatně nesedí a nechodí.


Stínadla TV