Archiv článků

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 27. 11. - 3. 12. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Tisková zpráva

Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu s FK Teplice!

Kometa dosavadního průběhu sezóny FORTUNA:LIGY Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu s FK Teplice. „Štěpán se vypracoval ve velmi důležitou součást základní sestavy našeho klubu, současně pravidelně nastupuje také v reprezentační jednadvacítce, proto jsme rádi, že jsme se domluvili na prodloužení kontraktu,“ říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Reportáž ze zápasu

Teplice - Bohemians Praha 1905 1:1 (1:0)

Teplický tým vyzval po reprezentační přestávce na domácí půdě pražské Bohemians. Do poslední chvíle visel otazník nad startem Štěpána Chaloupka, který se zraněním odcestoval již na reprezentační sraz jednadvacítky a musel se kvůli němu také předčasně vrátit. Právě mladý stoper nakonec nastoupil a hrál velmi důležitou roli v tomto střetnutí.

Aktuální zprávy

Ve fanshopu je strom splněných přání pro dětské domovy

Každoročně navštěvuje A tým FK Teplice dětské domovy v našem regionu. Také letos v týdnu od 11. prosince vyrazí hráči do dětských domovů v Krupce, Tuchlově, Duchcově do teplického Klokánku.

Aktuální zprávy

V sobotu je tu opět fanzóna!

Před sobotním utkáním s Bohemians Praha 1905, které startuje v 15:00, bude opět připravená fanzóna od 13:00 na ochozu stadionu, i tentokrát bude probíhat kvalifikační souboj pod vedením trenérů přípravek o postup do poločasové soutěže přímo na hrací ploše. Chybět nebudou dětské atrakce a malování na obličej, které obstarají studentky Střední školy AGC. Samozřejmostí je také rozšířený stánek s občerstvením.

Preview k zápasu

Po reprezentační pauze přijíždí pražská Bohemka

Po reprezentační přestávce, v níž Česko slavilo postup na mistrovství Evropy, se znovu zvedne ligová opona. Teplice, před pauzou dvakrát vítězné, budou hrát v sobotu na svém stadionu s Bohemians Praha 1905. Výkop je naplánovaný na 15. hodinu.

Reportáž ze zápasu

FK Teplice B - Bohemians Praha 1905 B 1:2 (0:1)

Po konci podzimní části ČFL v úterý 21.listopadu dopoledne od 11:00 odehrál B-tým Sklářů utkání 2.kola série přípravných utkání pod názvem Future League. Tentokrát přivítal v domácím prostředí na umělém trávě stadionu Na Stínadlech rezervu Bohemians Praha 1905. Trenér Dalibor Slezák přivezl do Teplic velmi mladou sestavu včetně dvou nováčků a navrátilců z hostování. Také nový trenér rezervy Sklářů David Šourek měl k dispozici řadu nadějných mladíků včetně hráčů vracejících se z hostování.

Aktuální zprávy

Tepličtí mladíci reprezentovali

Dvojice teplických hráčů Jakub Křišťan a Tadeáš Vachoušek se během uplynulé reprezentační přestávky představila v dresu reprezentační jednadvacítky a dvacítky. Daniel Fila tentokrát v nominaci lvíčat chyběl kvůli rekonvalescenci po zranění z předchozího srazu, Štěpán Chaloupek se naopak od jednadvacítky odpojil hned v úvodu srazu kvůli lehčímu zranění.

Aktuální zprávy

David Šourek novým trenérem B mužstva

Po konci podzimní části fotbalových soutěží u mládežnických mužstev a B týmu došlo ke změnám v některých realizačních týmech. Dosavadní kouč B mužstva Ladislav Jamrich se přesouvá k dorosteneckému týmu U17, odkud se naopak přesune trenér David Šourek na post hlavního trenéra třetiligové rezervy. Tu povede spolu s asistentem Vlastimilem Stožickým, bývalým ligovým hráčem FK Teplice.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 20. 11. - 26. 11. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Stínadla TV