Archiv článků

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 2. 10. - 8. 10. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Reportáž ze zápasu

Teplice B - Pardubice B 1:3 (0:1)

V sobotu 30. září hostil B-tým Sklářů v mistrovském utkání 9.kola FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY rezervu FK Pardubice. Zápas ovládli hosté z Pardubic, když zaslouženě zvítězili 3:1 po brankách Machů, Brychnáče a Brdičky.

Reportáž ze zápasu

Teplice - Slavia Praha 0:0

Teplický tým vyzval na domácí půdě pražskou Slavii, utkání přihlížela opět výborná návštěva, když si na Stínadla našlo cestu více než 15 tisíc diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru.

B-tým článek

V sobotu hostí B-tým rezervu FK Pardubice

V sobotu 30. září hostí B-tým Sklářů od 11:00 na přírodním trávníku fotbalového areálu 1.FC Dubí v Pozorce v mistrovském utkání 9.kola FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY aktuálně desátý tým tabulky FK PARDUBICE B.

Aktuální zprávy

Zemřel Miroslav Šturma

Smutná zpráva zasáhla náš klub, zemřel bývalý dlouholetý manažer ženského úseku Miroslav Šturma.

Aktuální zprávy

Kompletní informace k zápasu se Slavií

Přinášíme Vám kompletní informace k nedělnímu utkání se Slavií, které se na Stínadlech hraje od 15:00, před utkáním je připravena fanzóna na umělé trávě od 12:00 do 14:00. Zástupci Fanklubu FK Teplice, Mladých sklářů i Sektoru 15 zvou všechny fanoušky FK Teplice ke společnému fandění do sektoru 20 za brankou.

Preview k zápasu

V neděli je tu zápas se Slavií!

Po červencovém téměř vyprodaném utkání s pražskou Spartou je tu další atraktivní soupeř! V neděli přijede na Stínadla Slavia Praha, aktuálně druhý tým tabulky FORTUNA:LIGY. Teplice „sešívané" vyzvou v 15 hodin, opět se čeká velmi pěkná návštěva, tak přijďte na stadion s předstihem!

Aktuální zprávy

MOL Cup: Vyškov - Teplice 1:0 (1:0)

Teplickému týmu přisoudil opakovaný los MOL cupu opět Vyškov, tentokrát však na jejich domácí půdě na stadionu v Drnovicích, kde naposledy Teplice nastoupily na jaře 2005 proti domácímu, tehdy ligovému, týmu. Trenér Zdenko Frťala protočil sestavu oproti poslednímu ligovému souboji na hřišti Liberce.

Aktuální zprávy

Informace k občerstvení na nedělním utkání se Slavií

Na nedělní zápas se Slavií se poctivě připravuje také poskytovatel občerstvení v AGC Aréně Na Stínadlech společnost Stalleys Catering. Ta si připravila mnoho novinek pro fanoušky a výrazně posílené občerstvení pro tento exponovaný duel.

Aktuální zprávy

Ve třetím kole pohár míříme do Vyškova

Teplický tým ve středu čeká třetí kolo domácí pohárové soutěže - MOL Cupu. Hrát se bude na stadionu v Drnovicích, kde dříve nastupovala česká reprezentace a domácí tým válel v tehdejší Gambrinus lize. Nyní zde nastupuje k domácím soutěžním zápasům MFK Vyškov.

Stínadla TV