Archiv článků

Aktuální zprávy

MOL Cup: Vyškov - Teplice 1:0 (1:0)

Teplickému týmu přisoudil opakovaný los MOL cupu opět Vyškov, tentokrát však na jejich domácí půdě na stadionu v Drnovicích, kde naposledy Teplice nastoupily na jaře 2005 proti domácímu, tehdy ligovému, týmu. Trenér Zdenko Frťala protočil sestavu oproti poslednímu ligovému souboji na hřišti Liberce.

Aktuální zprávy

Informace k občerstvení na nedělním utkání se Slavií

Na nedělní zápas se Slavií se poctivě připravuje také poskytovatel občerstvení v AGC Aréně Na Stínadlech společnost Stalleys Catering. Ta si připravila mnoho novinek pro fanoušky a výrazně posílené občerstvení pro tento exponovaný duel.

Aktuální zprávy

Ve třetím kole pohár míříme do Vyškova

Teplický tým ve středu čeká třetí kolo domácí pohárové soutěže - MOL Cupu. Hrát se bude na stadionu v Drnovicích, kde dříve nastupovala česká reprezentace a domácí tým válel v tehdejší Gambrinus lize. Nyní zde nastupuje k domácím soutěžním zápasům MFK Vyškov.

Aktuální zprávy

Ukaž komu fandíš na zápase se Slavií!

V neděli od 15:00 čeká teplický tým domácí zápas se Slavií Praha, klub se spolupráci s generálním partnerem společností Tipsport si připravil pro fanoušky speciální akci UKAŽ KOMU FANDÍŠ!

Rozhovory

Filip Havelka: Musíme si toho bodu vážit

Svůj první gól v dresu Teplic dal v Liberci Filip Havelka. Parádní trefou zpoza vápna zvyšoval u Nisy na 2:0. Jenže pak Slovan vývoj střetnutí otočil a mužstvo z lázeňského města muselo bojovat alespoň o bod. Povedlo se, „skláři" v sobotu vyválčili remízu 3:3.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 25. 9. - 1. 10. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Reportáž ze zápasu

Ústí - Teplice B 3:0 (1:0)

V pátek 22. září zamířil B-tým Sklářů k regionálnímu derby do Ústí nad Labem. Od 18:00 na přírodním trávníku Městského stadionu na Masarykově ulici odehrál mistrovské utkání 8.kola FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY proti favorizovanému domácímu týmu FK VIAGEM ÚSTÍ NAD LABEM. Bohužel teplická rezerva opět nebodovala a tak téměř 1500 přítomných diváků sledovalo vítěznou premiéru Army v domácím prostředí po 7 odehraných kolech na hřištích soupeřů.

Reportáž ze zápasu

Liberec - Teplice 3:3 (3:2)

Teplický tým vyrazil do Liberce už i s uzdraveným Abdallahem Gningem, který po svalovém zranění usedl alespoň na lavičku náhradníků. V základní sestavě nahradil Yassera Vachoušek a Krsmanoviće Jukl.

Preview k zápasu

V sobotu míříme do Liberce

Teplice čeká v nejvyšší fotbalové soutěži druhé venkovní utkání v řadě. Po výhře v Karviné jedou svěřenci kouče Zdenka Frťaly do Liberce. Střetnutí začíná v sobotu od 15 hodin.

B-tým článek

V pátek B-tým míří k derby do Ústí nad Labem

Netradičně již v pátek 22. září míří B-tým Sklářů k regionálnímu derby do Ústí nad Labem. Od 18:00 na přírodním trávníku Městského stadionu na Masarykově ulici odehraje mistrovské utkání 8.kola FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY proti favorizovanému domácímu týmu FK VIAGEM ÚSTÍ NAD LABEM.

Stínadla TV