Archiv článků

Aktuální zprávy

V sobotu startuje ČFL, do Teplic přijede Chlumec

V úvodním jarním třetiligovém duelu B-tým FK Teplice v sobotu 2.března dopoledne od 11:00 hostí na UMT stadionu na Stínadlech FK Chlumec nad Cidlinou.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 26. 2. - 3. 3. 2024

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Rozhovory

Daniel Trubač: Kotel za brankou nám hrozně pomáhá!

Daniel Trubač po utkání s Karvinou nakonec bod za remízu 2:2 bral, i když ho mrzelo, že tým některý náznaků šancí nevyužil lépe, aby si doma připsal další tři body. Opět však pochválil skvělý kotel, který tým tlačil v celém zápase.

Reportáž ze zápasu

Teplice - Karviná 2:2 (0:1)

Teplický tým do zápasu s Karvinou vyběhl v téměř totožné sestavě jako ve středeční dohrávce s Olomoucí, pouze Marka Beránka nahradil uzdravený Robert Jukl.

Preview k zápasu

V sobotu opět doma, tentokrát s Karvinou!

Pozápasový trénink, předzápasový trénink a hned se jde na věc! Tepličtí fotbalisté mají nahuštěný program, po středeční vítězné dohrávce s Olomoucí (2:0) je totiž v sobotu odpoledne čeká další ligový souboj. Na Stínadla dorazí MFK Karviná, výkop je stanovený na 15. hodinu.

Reportáž ze zápasu

Teplice - Olomouc 2:0 (1:0)

Teplický tým ve středu přivítal Olomouc v dohrávce 18. kola FORTUNA:LIGY, které bylo na Stínadlech odloženo na podzim kvůli nezpůsobilému terénu. Místo zraněného Tomáše Grigara se do branky postavil Richard Ludha, jinak zůstala sestava stejná.

B-tým článek

Rodney Foungala bude působit v Teplicích

V teplickém klubu bude na jaře působit také Rodney Foungala, který uspěl stejně jako srbský útočník Miloš Kapur a litevský stoper Nojus Vytis Audinis v uplynulých týdnech na testech v rámci zimního přípravného období a během jara bude nastupovat za třetiligové B mužstvo.

Aktuální zprávy

Zemřel Emil Stibor

Ve věku 85 let dnes zemřel bývalý dlouholetý hráč FK Teplice pan Emil Stibor. Teplické barvy hájil v letech 1957 - 1970, později nastupoval za Teplice jeho syn Petr a v mládeži také vnuk Jan.

Preview k zápasu

Ve středu je tu dohrávka s Olomoucí

Stínadla ve středu od půl šesté uvidí dohrávku 18. kola FORTUNA:LIGY Teplice - Olomouc. Duel se měl hrát na podzim, kvůli nepříznivému počasí byl ale odložený na jaro. Středečním zápasem „skláři" odstartují šňůru tří po sobě jdoucích domácích utkání.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 19. 2. - 25. 2. 2024

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Stínadla TV