Elektronický prodej vstupenek

Prodej vstupenek probíhá zde.

• Prodej vstupenek na domácí utkání FK Teplice probíhá on-line, takové vstupenky stačí ukázat v chytrém telefonu, případně si je vytisknout. Prodej vstupenek i permanentek se řídí všeobecnými obchodními podmínkami.
  • Pokud máte problémy se vstupenkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232 (mezi 9. a 22. hodinou).
  • V den utkání probíhá prodej na pokladnách směrem od Kauflandu vždy dvě hodiny před utkáním
  • Upozorňujeme, že výhled ze sedadel od řady 25 a výše může být omezen sloupy podpírajícími střechu.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Zápas kategorie I (Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Baník Ostrava + nadstavba ve skupině o Evropu nebo o titul) v předprodeji (do 23:59 hod. tři dny před utkáním) 250,- Kč
Zápas kategorie I (Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Baník Ostrava + nadstavba ve skupině o Evropu nebo o titul) v den utkání 350,- Kč
Zápas kategorie II (ostatní zápasy) v předprodeji (do 23:59 hod. tři dny před utkáním) 150,- Kč
Zápas kategorie II (ostatní zápasy) v den utkání 200,- Kč
Dítě do 150 cm 0,- Kč (nutno zajistit volnou vstupenku na pokladně utkání nebo na internetu)

Ceník permanentek pro ročník 2024/2025:
Prodej probíhá ZDE.

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 0 až 18, permanentky bez Sklář ID nebo nově zakoupené:
Základní: 1800 Kč
GOLD: 3500 Kč
Zlevněná: 900 Kč
Dětská: 50 Kč

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 19 až 26:
Základní: 1500 Kč
GOLD: 3000 Kč
Zlevněná: 750 Kč
Dětská: 50 Kč

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 27 a více:
Základní: 1200 Kč
GOLD: 2500 Kč
Zlevněná: 600 Kč
Dětská: 50 Kč

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jeden nápoj a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve sběrnách Sazky.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místenkové sezení: Všechny vstupenky i permanentky jsou místenkové, dodržujte prosím místo na nich vyznačené.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 vchodem G pak také. Pro běžné fanoušky hostů a hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” umožňuje vstup do sektoru 36 na východní tribuně vchodem "E" na stadion.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.
  • Zákaznické centrum/Ticket point: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion.
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1 hodinu před začátkem ligového utkání
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu).
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru se otevírá sektor 38 (vstup vchodem G). Pro běžné hostující fanoušky s hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” je umožněn vstup do sektoru 36 na východní tribuně (vchodem E). Do domácích sektorů mimo východní tribunu nejsou fanoušci v dresech, šálách, tričkách apod. hostujícího klubu vpuštěni i přes platnou vstupenku.

Stínadla TV