Elektronický prodej vstupenek

Prodej vstupenek probíhá zde.

• Prodej vstupenek na domácí utkání FK Teplice probíhá on-line, takové vstupenky stačí ukázat v chytrém telefonu, případně si je vytisknout. Prodej vstupenek i permanentek se řídí všeobecnými obchodními podmínkami.
  • Pokud máte problémy se vstupenkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232 (mezi 9. a 22. hodinou).
  • V den utkání probíhá prodej na pokladnách směrem od Kauflandu vždy dvě hodiny před utkáním
  • Upozorňujeme, že výhled ze sedadel od řady 25 a výše může být omezen sloupy podpírajícími střechu.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Zápas kategorie I (Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Baník Ostrava + nadstavba v prostřední skupině nebo ve skupině o titul) v předprodeji (do 23:59 hod. tři dny před utkáním) 250,- Kč
Zápas kategorie I (Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Baník Ostrava + nadstavba v prostřední skupině nebo ve skupině o titul) v den utkání 350,- Kč
Zápas kategorie II (ostatní zápasy) v předprodeji (do 23:59 hod. tři dny před utkáním) 150,- Kč
Zápas kategorie II (ostatní zápasy) v den utkání 200,- Kč
Dítě do 150 cm 0,- Kč (nutno zajistit volnou vstupenku na pokladně utkání nebo na internetu)

Ceník permanentek pro ročník 2024/2025:
Prodej probíhá ZDE.

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 0 až 18, permanentky bez Sklář ID nebo nově zakoupené:
Základní: 1800 Kč
GOLD: 3500 Kč
Zlevněná: 900 Kč
Dětská: 50 Kč

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 19 až 26:
Základní: 1500 Kč
GOLD: 3000 Kč
Zlevněná: 750 Kč
Dětská: 50 Kč

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 27 a více:
Základní: 1200 Kč
GOLD: 2500 Kč
Zlevněná: 600 Kč
Dětská: 50 Kč

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jeden nápoj a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním nahlásit skupinu na na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místenkové sezení: Všechny vstupenky i permanentky jsou místenkové, dodržujte prosím místo na nich vyznačené (Sektor 20 je určen domácímu kotli, od řady 25 a výše hrozí na celém stadionu zhoršený výhled kvůli sloupům).
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 vchodem G pak také. Pro běžné fanoušky hostů a hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” umožňuje vstup do sektoru 36 na východní tribuně vchodem "E" na stadion.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.
  • Zákaznické centrum/Ticket point: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion.
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1 hodinu před začátkem ligového utkání
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu).
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru se otevírá sektor 38 (vstup vchodem G). Pro běžné hostující fanoušky s hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” je umožněn vstup do sektoru 36 na východní tribuně (vchodem E). Do domácích sektorů mimo východní tribunu nejsou fanoušci v dresech, šálách, tričkách apod. hostujícího klubu vpuštěni i přes platnou vstupenku.